Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2008., 11:44   #361
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
juuuhhhuuuuuuuuu dakle ako je to zaljepim u hodnik gdje nema vode, a i grijanje je na tanko ... stvar bu sretno durala do idućeg farbanja
je, samo nemoj mokri kisobran uz njih staviti ili torbu s placa ili sal sa snijeznim grudicama ili....smisli sama sto dalje
__________________
i uvijek su mi moja prava na prvom mjestu. jer su ona temelj za nasa.

Zadnje uređivanje oona : 24.10.2008. at 12:52.
oona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 13:20   #362
Quote:
oona kaže: Pogledaj post
je, samo nemoj mokri kisobran uz njih staviti ili torbu s placa ili sal sa snijeznim grudicama ili....smisli sama sto dalje
a je sada... voda sa kišobrana će ishlapiti i uzrokovati odljepljivanje naljepnice.

Dobro ni to nije neki problem. Naljepnica loše hvata zid ali ne i plastiku, ili neki drugi materijal.

Možeš zalijepiti naljepnicu na podlogu istog oblika, (krug npr.) i onda to zalijepiš na zid silikonom, ljepilom, bilo čim.

A za podlogu možeš koristiti kapafix ili forex, ili čak i plexi tanki. U svakom slučaju je opet jeftinije i jednostavnije za nabavit( tj.napravit) od pravog rezanog ogledala. A kapafix i forex čak i sama s malo truda možeš napravit oblike.
__________________
"Onaj tko je slab mora umjeti biti jak i otići ako je onaj jak odveć slab da bi mogao povrijediti slaboga."
Nepodnošljiva lakoća postojanja, Kundera
Blonde bitch is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2008., 15:35   #363
Quote:
Britney Spears kaže: Pogledaj post
Kolega,ako se odlučim na to može!
Jel ti kupuješ 100%? I koliko bi nas trošak dostave mogao koštati?
Pa... trenutno me muči jedna druga stvar, već sam pisao topic o tome,
ali ako ne bude drugih solucija, i ova opcija će mi dobro doći!
Mislim da dostava ne bi trebala biti >15€! I da, dobije se valjda i fax free na ovo
__________________
...al' ne zna primitivizam šta je to minimalizam!
diesel_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2008., 08:36   #364
Quote:
diesel_zg kaže: Pogledaj post
Pa... trenutno me muči jedna druga stvar, već sam pisao topic o tome,
ali ako ne bude drugih solucija, i ova opcija će mi dobro doći!
Mislim da dostava ne bi trebala biti >15€! I da, dobije se valjda i fax free na ovo
15€? Sitnica.

Keep in touch...
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 17:22   #365
a mogu li se te iste naljepnice lijepiti i na staklenu površinu?!
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2008., 18:52   #366
Quote:
elegant kaže: Pogledaj post
a mogu li se te iste naljepnice lijepiti i na staklenu površinu?!
Pa... mislim da ti to ne bi nitko zabranio...
Samo, ne razumijem... kakav bi efekt s tim htjela napraviti???
__________________
...al' ne zna primitivizam šta je to minimalizam!
diesel_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 07:53   #367
Gdje bih mogla naci tapete sa uzorcima kamena i sl??
tiz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 19:51   #368
Quote:
diesel_zg kaže: Pogledaj post
Pa... mislim da ti to ne bi nitko zabranio...
Samo, ne razumijem... kakav bi efekt s tim htjela napraviti???
razmišljam da ju naljepim na ogledalo .... voljela bih da je recimo svijetlo siva ili npr da ima samo obrud (nisam baš sigurna kako to objasniti) uzorka, a iznutra da je transparentna ... moglo bi dobro izgledati

mislila sam na samoodljepljivanje, a ne na zabranu
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2008., 19:52   #369
Quote:
tiz kaže: Pogledaj post
Gdje bih mogla naci tapete sa uzorcima kamena i sl??
kika, tepih land ZV, bela forma - kod đamije
elegant is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 16:02   #370
profil megastore

Dakle, vidjeh jucer u Profilu da imaju svakojake naljepnice za zidove... Ima svakojakih, nije preobilan izbor, ali ima ih cak i zgodnih.

Zanima me da li ih je netko vec isprobao? Kako prijanjaju na zid?

Zahvaljujem
__________________
Haikus are easy
But sometimes they don't make sense
Refrigerator.
kinara is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2008., 23:20   #371
Meni se jako sviđa ovaj crtež za dječju sobu.

Koliko sam shvatila ovo su nalijepnice, pa me zanima osim ovog što se spominje u Profilu, ima li negdje u ZGB za kupiti takvih naljepnica, a ako ne - može li se to negdje naručiti preko neta? Help!
__________________
Kod nas je najvažnija žena ŽM-56, SMB boje koja služi za razmožavanje žive sile i vatrenih sredstava, a sastoji se samo od spolnog organa i šapke.
te@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2008., 16:33   #372
Quote:
te@ kaže: Pogledaj post
Meni se jako sviđa ovaj crtež za dječju sobu.

Koliko sam shvatila ovo su nalijepnice, pa me zanima osim ovog što se spominje u Profilu, ima li negdje u ZGB za kupiti takvih naljepnica, a ako ne - može li se to negdje naručiti preko neta? Help!

U profilu ima relativno mali izbor dječjih motiva...mislim da su imali možda 1 ili 2 na tu temu....
__________________
Haikus are easy
But sometimes they don't make sense
Refrigerator.
kinara is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 08:35   #373
postavljanje slika na zid

Evo da se tu ubacim, a da ne otvaram novu temu. Kako postaviti slike na zid? Naime imam par umjetničkih slika većih dimenzija od kojih jedna već visi (dimenzija te je recimo 90x80, a stavit ćemo jednu 90x90 i jednu isto nekih 80x70).
Da li slike stavljati u ravninu prema gornjem ili donjem rubu okvira ili je to nebitno ili prema centru slike. Imamo mali problem i u visini, naime ja sam visoka 162 a muž 194 pa se i oko visine slike teško dogovorimo. Meni se sve čini previsoko, njemu prenisko...
Sve opcije su otvorene. Zid je betonski pak kad ih jednom stavimo...
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 08:40   #374
Quote:
dubac kaže: Pogledaj post
Evo da se tu ubacim, a da ne otvaram novu temu. Kako postaviti slike na zid? Naime imam par umjetničkih slika većih dimenzija od kojih jedna već visi (dimenzija te je recimo 90x80, a stavit ćemo jednu 90x90 i jednu isto nekih 80x70).
Da li slike stavljati u ravninu prema gornjem ili donjem rubu okvira ili je to nebitno ili prema centru slike. Imamo mali problem i u visini, naime ja sam visoka 162 a muž 194 pa se i oko visine slike teško dogovorimo. Meni se sve čini previsoko, njemu prenisko...
Sve opcije su otvorene. Zid je betonski pak kad ih jednom stavimo...
Pravilo je da sredina slike bude na visini od 150cm. Ko zeli da prostor napravi vizuelno visim, stavi slike malo nize.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 11:27   #375
Nama su stropovi dosta visoko (za današnje novogradnje), odnosno 265 cm. Postavljanje sredine slike od 100 cm na 150, to bi značilo da mi slika počne na samo metar od poda, to mi se ipak čini malo prenisko
Da li se dakle usredotočiti na centar slike, pa da svi "centri" budu u razini, ili se ravnati prema rubu okvira (svi donji rubovi slika približnih dimenzija u istoj ravnini?)?
dubac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 12:07   #376
Quote:
dubac kaže: Pogledaj post
Nama su stropovi dosta visoko (za današnje novogradnje), odnosno 265 cm. Postavljanje sredine slike od 100 cm na 150, to bi značilo da mi slika počne na samo metar od poda, to mi se ipak čini malo prenisko
Da li se dakle usredotočiti na centar slike, pa da svi "centri" budu u razini, ili se ravnati prema rubu okvira (svi donji rubovi slika približnih dimenzija u istoj ravnini?)?
Ovo je samo pravilo, a svako ga moze sebi prilagoditi. U tvom slucaju mozes ih dici malo vise. Ja bih stavio da su sredine na istoj visini, ali to je takodje zavisi od licnog ukusa i da li je ispod pod ili neka ravna povrsina, kao komoda ili kauc. Meni je samo grozno, kada ljudi dignu slike previsoko, a to se vrlo cesto radi.
__________________
Style isn't about conforming to fashions or following others; it's about expressing yourself and showing what's important in your life.
bulthaup is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2008., 18:04   #377
ja sam ljubitelj pop arta ali nikako da nadjem nesto u zg samo sam jednom naletila na glavnom na ekipu koja je prodavala slike tog tipa al oni inace zive u spanjolskoj i pobjegli su mi
ako itko vidi/zna gdje to mogu naci pliz javite, mogu biti i posteri,printovi,platno ... tnx
mali miš is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2008., 19:00   #378
Slike za dnevni boravak napravljene od pijeska raznih boja

Prije svega pozdrav svima, dosta dugo čitam i pregledavam ovu temu ali nisam do sad bio baš aktivan. Počeo sam pomalo uređivati dnevni boravak, komoda za tv je naručena, sjedeća garnitura isto, tepisi su već doma, uglavnom jedino što bi mi još trebalo su slike. Najviše mi se sviđaju i želio bi staviti slike napravljene od zrnaca pijeska u raznim bojama. Dolaze u obzir i druge tehnike ali samo da su slični motivi na slikama.

Bio bi jako zahvalan kad bi netko napisao gdje bi se to kod nas (Zagreb) moglo nabaviti? Jedino gdje sam uspio naći par takvih slika je u centru Mandi ali je izbor jako jako mali, skoro pa nikakav.

To bi trebalo izgledati ovako nekako

dubravkolev is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 02:17   #379
Mi smo se upravo odlucili citav zid u dnevnom (ukljucujuci i vrata) prelijepiti tapetom "autumn forest" iz ponude na www.welmax.hr
super nam se uklapa uz postojecu boju zida i luster s efektom granja
jedva cekam, za malo para puno efekta...ako s vremenom dojati lako se prelijepi nekom novom, zidne tapete su mi otkrice godine!!
nego, zna li netko gdje se mogu nabaviti kvalitetne tapete-ogledala?

Zadnje uređivanje MicaMaca : 07.11.2008. at 02:24.
MicaMaca is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2008., 08:40   #380
@Micamaca pretpostavljam da si mislila na velmax.hr

Sviđa mi se jako ta tapeta.To je ova na dnu stranice, jel? http://www.velmax.hr/ponuda.asp?strID=178
__________________
Odakle mu pravo,znati me ovako...i ući mi pod kožu zauvijek?
Britney Spears is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:23.