Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.10.2011., 18:58   #41
...evo mene opet, prištići i dalje prisutni, a beba mudra, okrenula se na bok dok smo bili na pregledu, pa još ne znamo što je...
A.L.I.C.E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 20:43   #42
Question Koža lica u trudnoći

Pozdrav svim buducim mamama!!! Nova sam na forumu pa se bas i ne kuzim kak to sve funkcionira!
Trenutno sam u 12 tjednu trudnoce, inace sve uredu, osim mog lica! Nikad nisam bila pristava i vise od dva prista na licu imala, ali od prije tjedan dana, moje lice je totalna katastrofa!! Ogledala izbjegavam u veliom luku!!!

Kakvo je stanje kod vas, imate li i vi istih ili slicnih problema? Sta koristite za lice i dali pomaze? Bilo kakav odgovor je dobro dosao!
bella111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2012., 23:40   #43
sad bi ti stare babe rekle-curica jeeeeee

no to su sev mitovi..
to ti je normalno da se u trudnoci od hormonceka pokvari ten..
stabilizirat ce se ili u srednjem tromesjecju ili kad rodis..

nemoj puno cackati po licu da ne dobis fleke i drzi normalnu higijenu..mislim da ti neki preparati nece puno pomoci,au trudnoci se ni ne preporuca nista agresivno ni puno kemije..
to je sad tako..prihvati kao car trudnoce i znaj da ce proci
__________________
i u zabranjenom vocu naletis na crva...
lianne is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 08:39   #44
I meni se na početku trudnoće ten pogoršao.
Izbacila sam svu kozmetiku i jedino što koristim su losion za čišćenje lica i beblja kremica,i sad sam već dulje vrijeme sasvim zadovoljna kožom. (36tt)
I da-nosim curicu
__________________
Oh honey pie ...
Faye Dunaway is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 09:45   #45
lojne žljezde mijenjaju svoju aktivnost u trudnoći

kod mene nije bilo nekih bitnih promjena do sada, sada sam 21+3, ali imala sam prije nekih mjesec dana problem sa jendom bubuljicom koja mi je nikla ispod madeža koji je na licu i dosta je velik, možeš mislit kolki je bio kad je nabubrila ta bubuljica / lojna žlijezda

onda mi doktoroca opće prakse probila to i izašla je hrpa gnjoja, ili masti šta već i rekla mi da mažem sa acidi borici vodicom i nekom masti za oči (ona je protiv mikroba) neko vrijeme, tako radila i sve je sad normalno

ali u tom trenutko sam se bila ustravila, već sam u glavi došla do odstranjivanja madeža hehehh
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 09:52   #46
meni od pocetka trudnoce vise manje ok.... do proslog tjedna
tada se pojavio oooooogroman potkozni prist na samo m vrhu nosa (nos mi je za dva broja veci), pokusala sam ga istisnuti ali sam samo napravila ogroman crveni podljev na vrhu nosa
i to sve dan prije nego sto smo se obiteljski fotkali (malenoj je trebala zajednicka fotka za vrtic)
mom2be is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 10:32   #47
ja imam odvratne prišteve, mitesere i akne negdje od 10-tog tjedna do sada-skoro 30-ti. ne koristim neku posebnu kozmetiku za to, čekam da prođe a ništa.... pomoglo mi je more i sada ide malo na bolje, ali generalni zaključak je da izgledam ko pubertetlija. No to su hormoni i nije da se puno i može napraviti, zar ne...
Verbena is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 15:29   #48
Ja jednostavno ludim, jako me to smeta. Prije sam uvijek imala cisto lice, ponekad mi je znao samo jedan pristic izaci , ali to uvijek pred mengu! A sta mogu sad, moram se pomiriti s tim, samo se nadam da ce se pvuci kad rodim i da ce mi se vratiti moj stari ten!
bella111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 17:16   #49
A vidite, meni suprotno. Ja sam prije trudnoće imala problema s tenom (akne i prištići), a sad mi se pročistilo. Naravno, miteseri su i dalje tu, ponekad i koji prištić, ali u usporedbi s prijašnjim stanjem...divota Da bar tako ostane cijelu trudnoću i zauvijek nakon poroda
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 17:22   #50
moje lice je Koooma...
i prije je bilo loše, ali sam sa Avene diacnal te sebium akn-om od Bio derme to uspjela riješiti... no, sada u trunoći se te kreme ne smiju koristiti i lice mi je nikada gore... područje lijevo i desno od brade je preeeestrašno, sve puno akni.. baš ono pravih akni.. koma živa..
baš sam si ružna....
__________________
brita
brita is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 17:25   #51
Klindamicin se smije koristiti u trudnoći, a mnogim curama je pomogao s upalnim aknama i prištićima. Pa eto, ako koga zanima, ali ide na recept koliko ja znam...
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 17:37   #52
moje je isto kao i prije trudnoće. s tu i tamo pomacima na bolje.

bez veze,
Evil-smile is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 17:46   #53
Ja nikada snisam imala problema s tenom, čak ni u pubertetu ali zato u trudnoči .. u prvoj i sad u drugoj...Ja ih imam po licu,vratu ,ramenima i leđima...Naj kritičnije je prva četiri mjeseca onda se počne donekle stabilizirati...Sad sam 22+5 i lagano se stanje stabiliziralo. Leđa su mi čista ,ramena kud i koji ,lice i vrat su još u pubertetu... Ne koristim ništa specijalno osim kad baš uništim pola lica i okoline stavim kreme na bazi cinka (u prijevodu - krema za guzu ). Da se još pohvalim u prvoj i sad u drugoj trudnoči tamo oko 16 tt dobijem ekcem ispod usnica ( treba mu jedno mjesec dana da prođe)U prvoj sam mislila da sam nešto pokupila na moru . Sad sam sigurna od čega je .Babske priče padaju u vodu - opet je dečko
Hely is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 17:57   #54
I kod mene su se poceli javljati po ledjima! Ajme, kao da sam se osugala, tak se osjecam, jer mi je ovo sve novo, stvarno nikad nisam imala problema s pristicima! Nadam se samo da ce proci kad rodim! Ali opet koliko mi god to sve smetalo, ja samo pomislim na svog bebaca i odmah mi je sve svejedno! Malo pudera i sminke, kad negdje idem i odmah se manje vidi !
bella111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2012., 21:05   #55
Ja nisam imala problema s pristicima inace, ali u 3.tromjesjecju mi stalno po bradi nesto izbija Do tad je bilo manje vise ok. I da je, curice je
linkina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 09:01   #56
Nisam imala pojma da se neke kremice u trudnoći ne smiju koristiti
okruglica is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2012., 09:10   #57
Quote:
okruglica kaže: Pogledaj post
Nisam imala pojma da se neke kremice u trudnoći ne smiju koristiti
Mislim da se ne preporuča koristiti AHA, BHA i salicilnu...ako me pamćenje dobro služi. Zato sam izbacila svu kemiju protiv akni, i prešla na nešto prirodnija rješenja...
I anticelulitne kreme se isto ne preporučuju...
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 08:39   #58
Da te utjesim,znam kako ti je!I ja sam puna pristica ,gore nego u pubertetu...
__________________
Branili su našu ljubav,branili su redom svi,branili su al uzalud,mi smo pobjedili....
cloey 19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 09:22   #59
također...14 tt i nadam se da će uskoro prestati..pojavili su se po čelu gdje ih nikad u životu nisam imala, brada koma...ma strašno...ne koristim nikakve posebne kreme niti kemije jer mi sve to samo isuši lice i bude još gore!
iva4567 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2012., 11:52   #60
da, brada....kooooma...i vrat... inače imam problema s pristićima i time, al u prvoj trudnoći mi lice bilo potpuno čisto...a sad u ovoj, katastrofa i d, odmah krenule priče da je zato sigurno cura
chasei is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:38.