Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.05.2007., 15:42   #21
Quote:
mighty_aphrodite kaže: Pogledaj post
Meni se to događalo par puta, ruka je trnila od ramena do prstiju... U vrijeme kad sam bila pod velikim stresom, imala sam čak dva napadaja panike, strašno nešto. uGlavnom, kad sam se ja psihički malo smirila i to je nestalo.
to se i meni dogodilo.....samo sam ja imala puno više napada panike.
u to vrijeme sam čak osjećala i to trnjene lijeve ruke pa sam bila sva u strahu da nije infarkt. kad sam se sredila, panika nestala-nisam više ni osjećala taj osjećaj u lijevoj ruci...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 15:42   #22
Provjeri kolesterol....
Tulkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 19:19   #23
Quote:
Tulkas kaže: Pogledaj post
Provjeri kolesterol....
Ma kakav kolesterol, trigliceridi, i ostale maščobe ! To te lupi puf, nema simptoma, kao navedeni.
Psihopatična is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 20:15   #24
po opisu bi prije rekao da se radi o perifernoj vaskularnoj bolesti nego o kardijalnom uzroku
provjeri sama periferne pulseve na unutrašnoj str lakta i ručnom zglobu, a usput idi liječniku
__________________
dežurni doktor
ante dumbledore is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2007., 20:57   #25
Quote:
ante dumbledore kaže: Pogledaj post
po opisu bi prije rekao da se radi o perifernoj vaskularnoj bolesti nego o kardijalnom uzroku
provjeri sama periferne pulseve na unutrašnoj str lakta i ručnom zglobu, a usput idi liječniku
objasani mao te periferne vaskularne bolesti
__________________
..jednu kavu s mlijekom, molim...
emmica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 15:15   #26
Quote:
Psihopatična kaže: Pogledaj post
Ma kakav kolesterol, trigliceridi, i ostale maščobe ! To te lupi puf, nema simptoma, kao navedeni.
Zato i treba provjeriti, jer je moguce da su arterije dosta zacepljene ali ne totalno pa je cirkulacija slabija..
Tulkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2007., 20:25   #27
Quote:
emmica kaže: Pogledaj post
ovako..vec neko vrijeme,ali i prije imam bol u lijevoj ruci,tipa neke slabosti i trnaca ..
meni se isto nešto slično dogodilo, samo što se kod mene radilo o boli u kosti lijeve ruke, također sam osjećala slabost ruke
...a pošto sam ja sklona tome da si odmah svašta umislim u glavi, nisam se usudila otići doktoru, tak da ni dan danas neznam uzrok toj doslovno tupoj boli
negdje sam čula/pročitala da se takva bol zna pojaviti ako žena ima problema sa dojkama.....neznam......a i neželim znati (znam da je djetinjasto ali jbg)
 
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 15:55   #28
ispricavam se postavljacu teme. buduci da nisam u stanju otvoriti novu temu, iznijet cu ovdje moj problem. dakle mene uzasno boli lopatica, rame vrat mi je ukocen i nemogu zabaciti glavu unazad kad pokusam bolovi su uzasni i desna ruka.

ono sto sam htijela pitat i sto me najvise plasi je cinjenica da vec dva dana imam potpuno utrnut kaziprst na desnoj ruci i manje utrnut srednjak. dali netko zna o cemu se radi i dali da idem danas na hitnu ili mogu cekat sutra popodne i ici kod mog doktora.
zahvaljujem svima
smemy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 16:00   #29
Quote:
Tulkas kaže: Pogledaj post
Zato i treba provjeriti, jer je moguce da su arterije dosta zacepljene ali ne totalno pa je cirkulacija slabija..
No, no !
Psihopatična is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 16:26   #30
Vjeruj mi, kronicni sam hipohondar, znam kao prosjecan ljekar...
Evo jos jedan tip.. Cesto, kada je covjek pod stresom, velikom nervozom, znaju se misici grciti i osjecati bol i to najcesce na lijevoj strani
Tulkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2007., 17:14   #31
Quote:
smemy kaže: Pogledaj post
ispricavam se postavljacu teme. buduci da nisam u stanju otvoriti novu temu, iznijet cu ovdje moj problem. dakle mene uzasno boli lopatica, rame vrat mi je ukocen i nemogu zabaciti glavu unazad kad pokusam bolovi su uzasni i desna ruka.

ono sto sam htijela pitat i sto me najvise plasi je cinjenica da vec dva dana imam potpuno utrnut kaziprst na desnoj ruci i manje utrnut srednjak. dali netko zna o cemu se radi i dali da idem danas na hitnu ili mogu cekat sutra popodne i ici kod mog doktora.
zahvaljujem svima
hvala jos jednom
smemy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2007., 16:26   #32
Quote:
Tulkas kaže: Pogledaj post
Vjeruj mi, kronicni sam hipohondar, znam kao prosjecan ljekar...
Evo jos jedan tip.. Cesto, kada je covjek pod stresom, velikom nervozom, znaju se misici grciti i osjecati bol i to najcesce na lijevoj strani
I ja sam, podosta hipohondar. Znam i previše, o medikamentima ponajviše.
Za ovo drugo se slažem.
Ja liječim panični poremećaj, pa itekako znam o čemu se radi. Ti bolovi u lijevoj ruci, grčenje srčanog mišića, itd., itd., su mi prisutni svaki tjedan, više-manje, manje-više.
Psihopatična is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.06.2008., 19:15   #33
Ko zna nek pomogne - bol u ruci.

...ovo sto mi se desava sa desnom rukom ce postat enciklopedijska prica.....za nevjerovat....prije jedno 3 tjedna lezim ja i gledam tv...bacio onako ko car ruke iza glave i gledam neke gluposti na tv-u....u taj tren dolazi moja zena kao ide nesto dohvatiti preko kreveta a usput i preko mene....osim sto sam joj usput bacio pogled na sise i na djelic sekunde pao u trans ....iz te ugode brzo me vratila bol koju sam dozivio tako da mi je ona koljenom prignjecila ovaj misiic na ruci...ovaj misic na nadlaktici....mos mislit...punom tezinom se oslonila koljenom na taj misic....od boli se nisam mrdno...i tako bolilo to 5 minuta i to je to....drugi dan sjednem za komp i ono odem na call of duty multiplayer....i picim jedno 6 sati igranja...tako jedan dan..pa drugi....no kako mi je stol od kompa malo sjeban tako sam cijelo vrijeme podlakticom bio oslonjen na rub stola dok sam misom roko po neprijatelju (kompjuterskim misem...hehehe)....4. dan od sveg navedenog ja na poslu...odjednom oko podne ja ne mogu ruku ispruziti do kraja...ono booooliii za popizdit....znas kakav sam imao osjecaj...ko da mi je neko skratio sve vene za 10 cm pa kad ocu ispruzit ruku onda me zateze...e sad sto je zatezalo nemam pojma....uglavnom...5. dan od sveg ovog...ja i dalje ne mogu ispruziti ruku....ono pod 90 stupnjema sve ok al kad ocu ispruzit do kraja nema sanse....dodem ja doma....skinem ja majicu kad ono od pazuha do podlaktice tamo di mi je ruka bila oslonjena na rubni dio stola - jedna velika modrica u obliku crte....eeeeeeej u obliku crte...i to nepravilne...ono vijuga i ide do podlaktice i tu staje....ja reko jebate sta je ovo...evo sad je 3 tjedna proslo sto sam vidio zenine sise dok je isla po nesto preko kreveta i mene....i sva tri tjedna sam rokao call of duty4....i sad me ovaj dio di sam stalno sa podlakticom oslonjen na rub stola dok igram...boli ko sam vrag...ruku jos ne mogu ispruziti do kraja....danas mi se pojavila neka crvena crta...znaci nije ko prije 2 tjedna zuta modrica.....sad je crvena crta....pa sad ja vas pitam...ustvari ne znam ni sta da pitam....da pitam jel mozda organizam odbacuje ruku jer mu vise ne treba ili ruka odbacuje organizam jer je u klincu ....
ajd ko moze rec sto pametno i kakav savjet....hladan oblog ili hladna sjekira
hvala
krule is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 08:47   #34
.....sorry....


bog. vise paznje zeni, manje igricama!!! proci ce ti.bez straha.
gotovanka is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2008., 09:54   #35
a doktor? probaj doktoru sve to ispričat
__________________
Ehre die Alten, verspotte sie nie. Sie waren wie du und du wirst wie sie.
ruzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 16:54   #36
Bol u ruci

Evo vako u 9 misecu prosle godine me je pocela bolit ruka dok bi trenira ali ja bi se i dalje forsira dok nije doslo do toga da nisam moga bas nista i tako neko vrijeme pauzira i pocea trenirat al onda bi opet boljela.Otisao sam kod jedne zene na neke masaze di mi je rekla da imam istegnutu tetivu i tako sam isao na te masaze i uvik maza deep releafom i onda mi je nakon nekog vremena rekla da ne moram vise dolazit i da mogu pocet trenirat i tako sam ja poceo kad ono opet boli pa sam opet pauzira.Nakon nekog vremena sam otisao kod fizeoterapeuta koji mi je malo opipa ruku i prosa je ultrazvukom i reka je da nema nista al da pauziram sa treningom.Pauzirao sam pa sam opet poceo i tako bilo je malo dobro ali je opet lagano pocelo i sad se opet vratilo.Pa mi molim vas recite sta bih trebao radit.Bol je malo povise lakta.Fala.
Wolfey is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 17:55   #37
malo iznad lakta...sprijeda ili straga?...koji sport treniraš? javi se ortopedu, liči mi na parcijalnu rupturu koja nije dovoljno zacijelila, jednostavno, potreban je adekvatan oporavak, a ne na trening čim bol malo popusti
davor9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 20:36   #38
Kod ortopeda san bija i opipa mi je ruku i onda prosa ultrazvukom i kaze da nema nista i da pauziram sto sam i napravio.Bol je sprijeda i treniram hrvanje plus u kuci zgibove,sklekove i te stvari.
Wolfey is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 13:02   #39
parcijalne rupure mišićnih vlakana i istegnuće tetive bicepsa...jedino što mi može past na pamet bez pregleda...bilo kako bilo, probaj mjesec dana bez treninga, znam da je teško, ali tvoja ruka očito ne podnosi te napore
davor9 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2009., 12:51   #40
Neugodna bol u ruci

dakle, još neki dan kad sam se probudio osjetio sam neugodnu bol u ruci i to je držalo stvarno jako, prvo sam probao neku kremu što opušta mišiće nije pomoglo, nakon toga popio sam tabletu za bolove ni to nije pomoglo, kasnije sam ruku namazao nekom kremom iz njemačke koja je bila može se reći učinkovita, nakon ponovo prospavane noći bol je nestala, ajd sve okej već par dana, no međutim danas ujutro se opet pojavila, odma sam namazao s tom kremom iz njemačke al evo bol je sad još veća.. pa me zanima koji su vaši savjeti, šta radit?
Zy1991 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:29.