Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2008., 19:48   #41
Quote:
cynthia kaže: Pogledaj post
prsten u sarajevu na baščaršiji, srebrni 50 KM (nisam ga kupila, ali sam ga gledala dvije godine za redom ) , u zg isti 500 kn
jbg.
ja nosim samo plasticne - cijena max 20 kuna
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 19:50   #42
Quote:
Maranz kaže: Pogledaj post
Kakav zarucnicki prsten,,
dijamantni.

Quote:
Maranz kaže: Pogledaj post
u tim godinama,
zamisli, u tim godinama, pa se vole i vjenčali bi se :asshole:

Quote:
Maranz kaže: Pogledaj post
zasto?
a jer se ljudi zaručuju...
__________________
ja ne vjerujem u čuda, ja na njih računam!
cynthia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 19:52   #43
moj zarucnicki je kostao 600 Fr. Tri dijamantica i bijelo zlato...nisam trazila, iznenadio me...koliko sam bila iznenadjena zaboravio me pitati da li cu se udati za njeg
__________________
13.06.2008.
monica_bellucci is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 19:52   #44
vidim da su se ovdje skupile mrzilice nakita koji kosta preko 100 kn .. ali meni je uvijek draze imati jedan dobar komad .. recimo prstena ..koji onda dugo nosim i uvijek je i lijep i vrijedan i poseban.. nego npr za tu cijenu kupiti prsten, lancic, privjesak, nausnice, bros .. i set nozeva za rezanje .. i onda mos misliti kakve ce to kvalitete biti .. a i izgleda

uostalom svako voli sta mu pase, ali ne mojte pljuvati covjeka ako hoce obradovati djevojku a moze si to priustiti .. da ne moze ocito ne bi razmisljao o tome

ovo je samo malo razlicito razmisljanje
zlatna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 19:52   #45
Quote:
Natch kaže: Pogledaj post
eh, sta su meni sve nudili..
slušamo
__________________
ja ne vjerujem u čuda, ja na njih računam!
cynthia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 19:54   #46
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
ja nosim samo plasticne - cijena max 20 kuna

pravac osijek. ili sarajevo
__________________
ja ne vjerujem u čuda, ja na njih računam!
cynthia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 19:59   #47
Quote:
cynthia kaže: Pogledaj post
pravac osijek. ili sarajevo
ovaj tvoj mi je prepreprekrasan - da ga kupim, mislim da bi konacno "umirovila" ove svoje plasticnjake
Peppa Pig is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 20:01   #48
po meni je prsten uopce glupo odredjivati cifrom...mislim da bi njegova cura bila sretna sa cinom prosnje (kako ce on to izvesti, neka romantika, njegov neki mali govor jer ipak to ostaje kao uspomena) nego samim prstenom koji je samo stvar.. prsten i tako sluzi samo selu da ga gleda..i ko neki pecat te prosnje...

ja sam mislila da su ti prsteni i skuplji ali ..nek propita sta ona voli..ko zna? mozda bas voli srebro pa ce prsten biti i puno jeftiniji..mozda voli swarovski...koji isto nije preskup...
e sad ako voli dijamante jebi ga...nek odrjesi kesu
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 20:19   #49
eh, vekmar, nisu zaruke rođendan pa da joj pokloni svarovskog i odu na pizzu
mislim, ja volim i svarovskog i srebro, ali ako si dvoje ljudi može za zaruke priuštiti prsten na nivou, oboje drže do takvih stvari, onda... let's rock
__________________
ja ne vjerujem u čuda, ja na njih računam!
cynthia is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 20:23   #50
meni dodje raskinuti zaruke...mozda dobijem jos koji dijamantza pomirbu
__________________
13.06.2008.
monica_bellucci is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 21:07   #51
Quote:
cynthia kaže: Pogledaj post
eh, vekmar, nisu zaruke rođendan pa da joj pokloni svarovskog i odu na pizzu
Nisu nisu, zato bih ja volela na neki super put da odem povodom veridbe!
Jebo prsten, ne mrzim nakit a jos manje skup nakit, al ocekujem ipak nesto drugo, neku avanturu...
lilly53 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 21:12   #52
ja bi ti preporucio ovaj drugi dio recenice. a koliko ja znam ove nove cure ne vole poklone nit ga zele uzesti...
supher mali is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 21:22   #53
Kad bi vjenčano prstenje koštalo puno, onda bih savjetovao frendu da je zaprosi i da zajedno odu izabrati brutalno dobre i fensi prstenje. Međutim, s obzirom da je vjenčano prstenje relativno jeftino, a da mulac ima 30 godina i zarađuje svoju lovu, čini mi se škrtim da prođe bez zaručničkog prstena. I neozbiljnim da glumata s nekim pizdarijama tipa tratinčica, žica, ring od coca-cole, plastičnjak i što ja znam sve čime, što je kao spontano i slatko i originalno a zapravo svako malo čitamo o tome. To je isti kliše kao skupi zaručnički prsten, samo kliše bez novaca.

Osim toga, ne znam zašto je zaručnički prsten kopiranje američkih filmova a bračno putovanje ("za tu lovu odite nekamo") nije? Mislim, nije ni playstation tradicionalna igračka, pa se ljudi baš ne bune protiv njega. Žene su nosile i nose nakit, nije li poanta poklonit što bolji komad da bi se impresioniralo ženku i tako joj dala do znanja ozbiljnost muškarčevih osjećaja? Ono, socijalna nadgradnja bioloških principa - ne moram na leđima doteglit ubijenu antilopu ali bi mogao dofurat prsten u kutijici.
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 21:34   #54
Quote:
Blue kaže: Pogledaj post
Žene su nosile i nose nakit, nije li poanta poklonit što bolji komad da bi se impresioniralo ženku i tako joj dala do znanja ozbiljnost muškarčevih osjećaja? Ono, socijalna nadgradnja bioloških principa - ne moram na leđima doteglit ubijenu antilopu ali bi mogao dofurat prsten u kutijici.
Ne samo ozbiljnost osjećaja nego i dokazati sposobnost brinjenja o obitelji. Ako sam sposoban zaraditi za veliki prsten - znat ću i donijeti hranu na stol budućim potomcima. Evolucijska psihologija na djelu.
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 21:43   #55
cijena nije važna, ali mislim da je važno da joj pokloni bilo kakav prsten

meni je poklonio neki, vjerojatno nije bio jako skup, ali to nije bitno

nosi se poslje vjenčanja, ali ja sam svoj skinula jer mi se prst nadebljao pa bojim se da mi postane mal da ga ne mognem skinut
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 21:44   #56
Quote:
Maslina kaže: Pogledaj post
Ne samo ozbiljnost osjećaja nego i dokazati sposobnost brinjenja o obitelji. Ako sam sposoban zaraditi za veliki prsten - znat ću i donijeti hranu na stol budućim potomcima. Evolucijska psihologija na djelu.
izgleda da samo kod mene ozbiljnost namjera ne podrazumijeva skupi poklon

nije da se isfuravam na neke 'najvažnija je ljubav i bla' spike, rado bih uzela i skupi prsten i putovanje il bilokoji drugi skupi poklon

Quote:
s obzirom da je vjenčano prstenje relativno jeftino, a da mulac ima 30 godina i zarađuje svoju lovu, čini mi se škrtim da prođe bez zaručničkog prstena
ali, ne - izostabak skupog zaručničkog ili izostanak zaručničkog prstena ne bi smatrala pokazateljem škrtosti
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 21:46   #57
izostanak tog prstena meni ne bi bio pokazatelj škrtosti, ali bih ga shvatila kao nedostatak "marnosti", jer većina žena mašta o zaručničkom prstenu i SKORO svakoj on nešto znači

meni bi bio idealan neki jednostavan od bjelog zlata sa prozirnim kamenom, jer to je klasika

ali nije loše da ga cura sama izabere
__________________
Pakao, to su drugi.
JustForFun is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 21:53   #58
Quote:
JustForFun kaže: Pogledaj post
nosi se poslje vjenčanja, ali ja sam svoj skinula jer mi se prst nadebljao pa bojim se da mi postane mal da ga ne mognem skinut
Bojim se da ti se nije samo prst nadebljao
Blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 22:01   #59
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
izgleda da samo kod mene ozbiljnost namjera ne podrazumijeva skupi poklon

nije da se isfuravam na neke 'najvažnija je ljubav i bla' spike, rado bih uzela i skupi prsten i putovanje il bilokoji drugi skupi poklon
Pa to je ono: nije da ću muškarca odbaciti jer nema za skupi prsten, jebe me se iskreno; Kada sam prohodala sa svojim dečkom, nismo iamli kinte; ali ako mi sada pokloni nešto skupo: neću se buniti. Na nekoj razini svijesti me to ipak inponira i onda si ja to protumačim evolucijom
Maslina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2008., 22:06   #60
Quote:
zlatna kaže: Pogledaj post
nego npr za tu cijenu kupiti prsten, lancic, privjesak, nausnice, bros .. i set nozeva za rezanje ..
tako je moj stari staroj za 100. godisnjicu braka kupio set nozeva samuraj i super-uho
casna rijec.
__________________
nemoj misliti na torticu!
. .
Natch is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:08.