Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2012., 15:22   #121
Jel zna tko to sa koprivom mene baš zanimaa?
PixieLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 22:52   #122
Quote:
PixieLove kaže: Pogledaj post
Jel zna tko to sa koprivom mene baš zanimaa?
sto sa koprivom?
__________________
The best days in my life have been spent on the beach.
sijandraffm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 23:38   #123
ja sam negdje na netu pročitala da su sredstva za brži rast kose samo jedan običan mit
kosa raste u prosjeku 1cm na mjesec
i sva ostala sredstva neće "ubrzati" rast kose nego će samo poboljšati kvalitetu
ali da će ubrzati proces rasta, to je apsolutno nemoguće
valjda tako stavljaju etikete na proizvode kako bi se prodali
ali prema istraživanjima nema nikakvog utjecaja

sredstva mogu pomoći, ali neće pomoći da nam kosa brže izraste
SaNjIcA SmIlE is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 23:41   #124
pa ja pijem twinlab dualtabs koji ima konjske doze vitamina i kosa mi brže raste
a sličan efekt sam prije koju god imala i sa kal hair force
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2012., 23:46   #125
znači točno mjeriš po milimetrima pa znaš?
ma šalim se

ma tako sam pročitala pa mislim da i jest tako
genetika utječe, a i prehrana, klima i stres

A i šišanje je dobro samo za ispucale vrhove,
a ima onih koji misle da kosa brže raste ako se šišamo
SaNjIcA SmIlE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 00:03   #126
Quote:
SaNjIcA SmIlE kaže: Pogledaj post
znači točno mjeriš po milimetrima pa znaš?
ma šalim se

ma tako sam pročitala pa mislim da i jest tako
genetika utječe, a i prehrana, klima i stres

A i šišanje je dobro samo za ispucale vrhove,
a ima onih koji misle da kosa brže raste ako se šišamo
pa točno je da genetika, prehrana, klima, stres, bolesti utječu na rast kose.
i kosa brže raste ljeti nego zimi, ali meni i ovo pomaže, a nekim curama nikakvi vitamini ne pomažu tako da je to individualno.

a i važno je da se održava zdravlje vlasišta - znači da se treba riješiti prekomjernog mašćenja i peruti jer sve to negativno utječe na rast kose

a ovo šišanje na puni mjesec da kosa brže raste uopće neću komentirati
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 00:56   #127

hahaha
pa da

za dugu kosu treba vremena ali se isplati
onaj osjećaj kad vidiš svoju fotku prije pola godine i onu sada
e da ruže procvatu
SaNjIcA SmIlE is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 18:13   #128
Quote:
SaNjIcA SmIlE kaže: Pogledaj post
ja sam negdje na netu pročitala da su sredstva za brži rast kose samo jedan običan mit
Midnight Poison is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 13:06   #129
Meni za godinu dana ni 2 milimetra kose ne izraste : /
PixieLove is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2012., 17:56   #130
Pixie, a da ti odeš na pregled vlasišta, pusti sad koprivu?
Ispada li ti kosa?
__________________
They say we all lose 21 grams at the exact moment of our death, everyone. 21 grams, the weight of a stack of 5 nickels, the weight of a chocolate bar, the weight of a hummingbird...
MelodyNine is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2012., 00:46   #131
nakon ekstenzija, kosa mi je pocela rasti jako brzo... evo sta radim, vjerovatno ima nekog djelovanja. Prije pranja stavim maslinovo ulje i na korijen i vrhove, sampon lorealov vecinom i poslije stavim masku iz avona od maslina (savrsena je), i prije feniranja malo macadamia ulje na prst i prodjem kosom... i kosa mi zaista puno brze raste nego prije, i vidi se. cesto se farbam i radim pramenove svakim 4 mjeseca, al opet nije ni ostecena kao prije. s tim da je uopce nepeglam, samo feniram... i to je to...pokusajte
bossica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.05.2012., 00:29   #132
Moram pohvaliti tablete iz dm-a Das gesunde plus, prvo sam uzimala Inneov koji je ok, Kal koje su bile super ali preskupe i Fitoval koji je bio potpuno bezveze i iz zezancije uzela sad ove iz dm-a i ugodno su me iznenadile, kosa mi ne pada toliko a imam osjećaj da brže raste, pa eto tko hoće neka proba
floras is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 01:16   #133
Ima li netko da mi pogleda u kalendar mjesecevih mijena..ne razumijem kad je najbolji period za sisanje
Citala sam kad je mjesec u porastu,znaci prva cetvrt,sto bi znacilo tek 28.5
Da li sam dobro ovo ja protumacila..
evo kalendar za 2012 http://vrijeme.hr/aktpod.php?id=mjeseceve_mijene
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2012., 15:03   #134
imam jedno pitanje u vez ricinusovog ulja
ovaaaj, jel se moze koristit ako mu je rok istekao recimo prije 3 mjeseca?
tea4patd is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 11:40   #135
Zašto ne, ako nije promijenilo miris, boju i konzistenciju....
m@non is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 01:23   #136
Quote:
floras kaže: Pogledaj post
Moram pohvaliti tablete iz dm-a Das gesunde plus, prvo sam uzimala Inneov koji je ok, Kal koje su bile super ali preskupe i Fitoval koji je bio potpuno bezveze i iz zezancije uzela sad ove iz dm-a i ugodno su me iznenadile, kosa mi ne pada toliko a imam osjećaj da brže raste, pa eto tko hoće neka proba
Jesi li primjetila da te tablete iz DM-a otvaraju apetit?
Ja bih uzela neke vitamine za kosu ali se bojim da ću biti gladna jer stalno moram susprezat tu glad.
A kosu sam si uništila pa sad patim.
Tajnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2012., 14:13   #137
Pozz devojke Da vam malo olaksam, kod nas ima i ad kapi i pantenola u svim varijantama i kao rastvor i kao pena itd al meni to bas i nije pomoglo..fitoval pocela da raste neka nova kosa a slaba nikakva i dan danas se patim sa njom..pantenol mi je previse isusio..ali nasla sam resenje.Vezala kosu u rep i cao.Necu vise nista ni da stavljam ni da je gledam.Pila sam i neke tablete konjske i nista nokti jaci a kosa ka' i uvik resih do kraja leta da se ne opterecujem sa kosom pa cemo da vidimo koliko je narasla ..ili opala hahah
Mare31 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2012., 16:46   #138
Bok ljudi,
čitala sam malo postove na ovoj temi, jer me zanimalo kako ojačati kosu..
..došla sam na ovaj topic nakon što sam ukucala u google slično pitanje....ali sad vidim da se tema zapravo zove Sredstva za brži rast kose.... meni zapravo nije do bržeg rasta nego do povećanja volumena...e, sad..ako je to manje-više isto pa sam sad ispala malo bedasta..ispričajte me, molim
..uglavnom...u zadnjih mjesec dana sam primijetila da mi je kosa oslabila i da je ima nekako manje nego prije... prvo sam pomislila da je to zato što je preduga (skoro do dna leđa) pa sam se ošišala da mi kosa malo živne.. inače sam uvijek imala valovitu do kovrčavu kosu i srednje gustoće..i pomalo suhu, a sad se brzo masti i ne kovrča se više, sva se nekako izravnala.. to mi je sad enigma...i nemam pojma šta da radim... ne bih uzimala nikakve tablete ni posebne šampone...mene više zanimaju neke prirodne metode..tipa koja hrana može pomoći.....a bilo mi je korisno i pročitati ovdje o onim prirodnim pakunzima za kosu, pa ću sigurno probati i nešto od toga...
..je li se dogodilo nekome nešto slično?
..e, da.. ja čak i ne farbam kosu već zadnjih 4-5 godina...pila sam kontracepcijske tablete 3 godine i prestala pred cca 2mj., je li moguće da je zbog toga? nadam se da je samo prolazno..al zašto se izravnala? to mi je najveća zagonetka...

..sorry što sam ugnjavila s malo dužim postom...
elle-l is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2012., 15:39   #139
Jel ima netko iskustva s losionom i šamponom kron? on je doduše protiv ispadanja kose, al ono, samim time ako pomaže povećava i volumen i rast kose..
cloudy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2012., 12:28   #140
Quote:
elle-l kaže: Pogledaj post
Bok ljudi,
čitala sam malo postove na ovoj temi, jer me zanimalo kako ojačati kosu..
..došla sam na ovaj topic nakon što sam ukucala u google slično pitanje....ali sad vidim da se tema zapravo zove Sredstva za brži rast kose.... meni zapravo nije do bržeg rasta nego do povećanja volumena...e, sad..ako je to manje-više isto pa sam sad ispala malo bedasta..ispričajte me, molim
..uglavnom...u zadnjih mjesec dana sam primijetila da mi je kosa oslabila i da je ima nekako manje nego prije... prvo sam pomislila da je to zato što je preduga (skoro do dna leđa) pa sam se ošišala da mi kosa malo živne.. inače sam uvijek imala valovitu do kovrčavu kosu i srednje gustoće..i pomalo suhu, a sad se brzo masti i ne kovrča se više, sva se nekako izravnala.. to mi je sad enigma...i nemam pojma šta da radim... ne bih uzimala nikakve tablete ni posebne šampone...mene više zanimaju neke prirodne metode..tipa koja hrana može pomoći.....a bilo mi je korisno i pročitati ovdje o onim prirodnim pakunzima za kosu, pa ću sigurno probati i nešto od toga...
..je li se dogodilo nekome nešto slično?
..e, da.. ja čak i ne farbam kosu već zadnjih 4-5 godina...pila sam kontracepcijske tablete 3 godine i prestala pred cca 2mj., je li moguće da je zbog toga? nadam se da je samo prolazno..al zašto se izravnala? to mi je najveća zagonetka...

..sorry što sam ugnjavila s malo dužim postom...
evo ja ti iz setrinog iskustva mogu raci da antibejbi pilule mogu imati utjecaja i to dosta na kosu..moja seka pila jasmin jedno 4,5god i kad je prestala kosa joj se prorijedila,i to dosta,imala je grivu dugu,gustu ravnu..sad joj kosa dost frckastija,al rijeda,pa ju je skratila da izgleda bujnije..a te pilule su hormoni pa smo sigurne da je od toga,nema od ceg drugog biti..ja imala ravnu kosu do puberteta i kad sam usla u njega op,eto ti ovce tak da to sve povezano hormonima..ja ti trenutno pijem biotin,a pila sam i solgar i kosa mi bas jaca od toga,al ti preporucam osim zdrave prehrane,trackanje uljima i takvim stvarima..ja to radim jednom tjedno i pasta od nima mi je novo otkrice
curlysue25 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:35.