Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Na rubu znanosti

Na rubu znanosti Istraživanja bez granica

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 07.05.2007., 11:52   #10
Quote:
igod kaže: Pogledaj post
Ne, nego teorija o razvoju života na Zemlji.



Me, nego Porijeklo vrsta.
Inače, teorija u znanosti nema nikakvih autoriteta tako da je nevažno kako koji znanstvenik nazove svoju knjigu.


To nije ništa marginalno, to je skoro čitava biologija.
Čemu sukob?
Pa neki jednostavno ne mogu pomiriti svoje svete knjige sa realnošću, ostali nereligiozni kreacionisti su teoretičari zavjere ili pretjerano su fascinirani navodnim vanzemaljcima. Ima budala koji misle da je Zemlja ravna ploča.



Boga nema u znanosti jer je to uvođenje jedne nepoznate s čime se ništa ne dobiva niti se može napredovati niti se može u praksi primjeniti.
A KC prihvati činjenica na kraju, naravno vođene Bogom.
Pa dobro ali nikako da cujem objasnjenje postanka ili porijekla garnirano nekim dokazima. Citam samo osporavanja svih kojima je evolucija glupost.
Dajte dokazite da je to osporavanje glupost.
Posto si se vec dotakao toga, ajde mi objasni kako je teklo to porijeklo a i postanak vrsta.
Stvarno ne kuzim te verbalne alibi vratolomije, ako su gmazovi proizasli iz vodozemaca onda je to porijeklo ujedno i postanak, nije li tako?. Oni su tada postali, nisu postojali prije toga, barem ne kao gmazovi.
Ili, ako objasnjavas porijeklo gmazova reci ces da su postali od vodozemaca.
Drugim rijecima porijeklo u praksi i jeste postanak.
Ujedno, evolucija koju sam ucio (a nisam bas tako star) objasnjavala je i postanak prvog zivota na Zemlji.
Ako se ne varam i dan danas se navodi "cinjenica" kako sav zivot, ukljucujuci covjeka, potice iz oceana.
Umjesto davanja bezrezervne podrske evoluciji, dajte ti i Enco objasnite kako je tekla evolucija, od pocetka pa do danasnjih dana. Sa svim "cinjenicama", "dokazima" i sl.
Mozda nakon toga i nece trebati nikakva replika...
Vjerujem da svi nestrpljivo cekaju...
pizda is offline  
Odgovori s citatom
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:18.