Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.08.2017., 08:02   #441
Mene danas probudila glad. Naravno da sad ne mogu zaspati. Nikad se necu naspavati
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 08:56   #442
Quote:
Tika kaže: Pogledaj post
Malo sam se prestrašila da si pola žemske. Šalu nastranu, Biona maslac od kikirikija kupujem u pakiranju od 1 kg. Nekad smooth nekad crunchy, a sada sam uzela od My Proteina:



Mrzim te

Ova kila bi meni trajala krace no sto velicina dade naslutiti.


Stoga bolje ne kupovati

Taman mi jos milimetar fali do jos jednih ciljanih hlaca, eto me u rujnu u njima. (vec mi one iz stage one postaju velike )
Sad je faza - zakopcala sam, ali muffin top jos izdajnicki viri

Zadnje uređivanje TincH : 12.08.2017. at 09:08.
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 09:59   #443
zašto se ova tema ne spoji s tetkama?
Orak is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 10:53   #444
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Mene danas probudila glad.
Blago tebi. Meni je u PMSu jako tesko jesti bilo sto ujutro, uglavnom mi je mucno kad se probudim a trbuh natecen i boli.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2017., 18:26   #445
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Mene danas probudila glad. Naravno da sad ne mogu zaspati. Nikad se necu naspavati


I mene.

S tim da sam sinoć zaspala sita.
__________________
Njegovi udovi su godišnja doba, njegovi zglobovi mjeseci i polumjeseci, njegova stopala dani i noći, njegove kosti su zvijezde, njegovo meso su oblaci.

BBast is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 07:54   #446
Mene više lupi na glodanje kostiju, slatko nula bodova :živina:

Glad me nikad u životu nije probudila
Ćufta is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 08:04   #447
Ne smeta me ta napast gladi u pms-u zato jer u biti ne bude one težine u trbuhu. Čini mi se da metabolizam radi sto na sat i da mu treba hrane pa čak malo i uživam u tome šta sve mogu pojesti, a da mi ne bude kamenje u trbuhu. I hrana koju volim, a bude mi slabo inače od nje mi odgovara. Neke masne gadosti npr. pa si dam gušta.
nalij pero is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 12:42   #448
Quote:
nalij pero kaže: Pogledaj post
Ne smeta me ta napast gladi u pms-u zato jer u biti ne bude one težine u trbuhu. Čini mi se da metabolizam radi sto na sat i da mu treba hrane pa čak malo i uživam u tome šta sve mogu pojesti, a da mi ne bude kamenje u trbuhu. I hrana koju volim, a bude mi slabo inače od nje mi odgovara. Neke masne gadosti npr. pa si dam gušta.
Ovako i meni!

Fasciniraju me ovakve pojave i mehanizmi organizama. Kako je biologija zanimljiva
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 16:22   #449
ja uopće nemam pms
jedino ne znam kako zjenica oka moga, uvijek pogodi, ... a ti moraš dobit menstruaciju za dva dana ...
ko da to što on odluči biti kreten u te dane ima ikakve veze s pms
__________________
očaravanje

paralelni svijet
Modesti is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 17:13   #450
Quote:
Modesti kaže: Pogledaj post
ja uopće nemam pms
jedino ne znam kako zjenica oka moga, uvijek pogodi, ... a ti moraš dobit menstruaciju za dva dana ...
ko da to što on odluči biti kreten u te dane ima ikakve veze s pms

Aha, je, tako je i moj.

Vi bar znate kad vam je pms.
Ja nemam pojma kaj mi i kada jajnici rade, jer nemam maternicu, pa ne znam kaj pripisati normonima, a kaj je moje regularno ludilo.
Hannah 3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 17:33   #451
Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Fasciniraju me ovakve pojave i mehanizmi organizama. Kako je biologija zanimljiva
Slažem se, treba to gledati kroz fascinaciju, a ne kao muku. Meni se zna desiti da taman prije no što dođe menstruacija osjetim glad za hranom koja je puna željeza i proteina i koju inače rijetko jedem (npr. crveno meso) jer organizam "zna" da će uskoro izgubiti krv pa se želi pripremiti.

Pa onda kad dobijem me lupa na hranu punu magnezija, i lagano probavljivu, valjda jer opušta grčeve. I onda mi se prvi dan jako malo i lagano jede, jer se organizam čisti, samo bi vode i kave...

Mijenja mi se doslovce i osjećaj za slano na jeziku, u dane prije dok sam puna vode sve mi je preslano i manje solim kad kuham, a nakon što prođe opet mi paše normalno slano.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 23:46   #452
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Slažem se, treba to gledati kroz fascinaciju, a ne kao muku. Meni se zna desiti da taman prije no što dođe menstruacija osjetim glad za hranom koja je puna željeza i proteina i koju inače rijetko jedem (npr. crveno meso) jer organizam "zna" da će uskoro izgubiti krv pa se želi pripremiti.

Pa onda kad dobijem me lupa na hranu punu magnezija, i lagano probavljivu, valjda jer opušta grčeve. I onda mi se prvi dan jako malo i lagano jede, jer se organizam čisti, samo bi vode i kave...

Mijenja mi se doslovce i osjećaj za slano na jeziku, u dane prije dok sam puna vode sve mi je preslano i manje solim kad kuham, a nakon što prođe opet mi paše normalno slano.

oprosti ali nema apsolutno ništa fascinantnoga u noćnim morama, nadutosti, pišanjima, cravingsima, zagorčavanju života sebi i bližnjima, grčevima i smrdljivim izljevima

apsolutno ništa.
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2017., 23:51   #453
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
oprosti ali nema apsolutno ništa fascinantnoga u noćnim morama, nadutosti, pišanjima, cravingsima, zagorčavanju života sebi i bližnjima, grčevima i smrdljivim izljevima

apsolutno ništa.
Slažem se. Rečeno mi je da me zato i boli.
Dodajem i svrabne sise.

Zadnje uređivanje Ay Carmela : 14.08.2017. at 00:17.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2017., 11:28   #454
Quote:
fuj kaže: Pogledaj post
ja ovuliram. sanjala sam da sam na moru u vodi i bio je neki turist. počeo je uragan i jebala sam mu mater i nisam htjela van iz vode jer me turist taman zapazio.
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 13:19   #455
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Mrzim te

Ova kila bi meni trajala krace no sto velicina dade naslutiti.


Stoga bolje ne kupovati

Taman mi jos milimetar fali do jos jednih ciljanih hlaca, eto me u rujnu u njima. (vec mi one iz stage one postaju velike )
Sad je faza - zakopcala sam, ali muffin top jos izdajnicki viri
Congrats!

S druge strane, ja sam na godišnjem pojela toliko slatkog da sam si sjebala želudac. Doslovno. Sad u PMSu grickam imaginarno govno pohlepno i proždrljivo.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:23   #456
Moram znači noćas sam išla pišat 7 puta.

SEDAM jebenih puta sam se probudila, ustala i vratila u krevet te se trudila zaspat što prije

sedam puta.

pa nek me netko pita zakaj sam narkana i neispavana
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:23   #457
Pa kak tolko?
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:24   #458
Moram dobiti za pet dana. Neispavana sam, bole me grudi, rasplakala sam se 17 puta danas.
__________________
Would you like you, if you met you?
Nagrišpana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:35   #459
Quote:
atlantis kaže: Pogledaj post
Moram znači noćas sam išla pišat 7 puta.

SEDAM jebenih puta sam se probudila, ustala i vratila u krevet te se trudila zaspat što prije

sedam puta.

pa nek me netko pita zakaj sam narkana i neispavana
Joj. A je li te vuce piti vodu/stavec i pijes li vise nego inace tih dana? Ako da, nastavi citati...
Ovo sto pises (ustajanje svako sat vremena, doslovno) se meni desava noc nakon duzinskih treninga nakon kojih popijem hektolitre vode (i inace pijem dosta tekucine). No, ako pijem elektrolite, onda popijem znacajno manje tekucine i nemam taj problem.
__________________
Et viens avec moi!
Xiang Chi is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2017., 15:48   #460
Quote:
TincH kaže: Pogledaj post
Pa kak tolko?
pa i 'redovnim' danima se dižem 2-3 puta tijekom noći, s mengom to podivlja do iznemoglosti

naravno da se ujutro probudim dehidrirana pa onda puno pijem pa opet preko dana pišam svakih sat vremena :/

Quote:
Xiang Chi kaže: Pogledaj post
Joj. A je li te vuce piti vodu/stavec i pijes li vise nego inace tih dana? Ako da, nastavi citati...
Ovo sto pises (ustajanje svako sat vremena, doslovno) se meni desava noc nakon duzinskih treninga nakon kojih popijem hektolitre vode (i inace pijem dosta tekucine). No, ako pijem elektrolite, onda popijem znacajno manje tekucine i nemam taj problem.
pijem magnezij i kalcij u šumećima povremeno, ali niš drugo od tih dodataka en uzimam
atlantis is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:57.