Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.09.2017., 11:47   #561
I ja ovuliram. Noćas sam nekoga ljubila u snu.
A da je priroda pametna, ovulirale bi dvaput godišnje i basta.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 12:56   #562
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
I ja ovuliram. Noćas sam nekoga ljubila u snu.
Tako to ide. A za dva tjedna, kad budeš u PMSu, pisat ćeš "Noćas sam nekog ubila u snu!"
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 13:34   #563
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Tako to ide. A za dva tjedna, kad budeš u PMSu, pisat ćeš "Noćas sam nekog ubila u snu!"

Da, i pritom sam plakala.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2017., 10:04   #564
Počelo je 10 dana ranije Od jutra sam proždrla sve što sam imala i umorna sam k'o pas

Ovaj put sam samoj sebi obećala da ću svaki put dati kompliment kad poželim nekoga opsovati

I idem šetati!
Bam Bee is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2017., 16:02   #565
Ova tema je tako utješna, jer vidim da nisam psiho koji sam prolazi kroz ovo mučenje...idem prema 25. god., ali sam shvatila tek nedavno kako mi je kroz srednju pms trajao 1-2 dana prije menzisa. I to je to. U zadnje dvije godine...katastrofa...kako je netko napisao ranije čini mi se, praktički krene par dana iza ovulacije, i onda me je*e dok ne dobijem Trebam dobiti za 6 dana, požderala sam otprilike pola stana (i još sam gladna), ali više me muči psihičko stanje, znači tu razinu nenormalne tjeskobe i tuge ne mogu opisati. Nesposobna sam za normalno funkcioniranje doslovno. Ranije sam vidjela neku glupost koja me inače ne bi baš toliko uznemirila, ali mene doslovno preplavljuju valovi crnih misli čim pomislim na to tokom dana. Ja iskreno nemam blagog pojma kako ću izdržati ovo cijeli život, evo sad mi se plače čim samo o tome mislim. Crna rupa bez izlaza, to je moj pms
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 12:15   #566
^^
Nemoj odmah razmišljati tako crno da će to trajati cijeli život. Okolnosti se mijenjaju, hormoni se mijenjaju, ništa ne traje vječno.

Ja sam danas užasne volje, dan prije nego trebam dobiti. Nemam razloga da budem, pa krivim PMS. Ali da mi se samo zamotati u dekicu, i da me nitko ne dira i ništa ne pita, bilo bi idealno.
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 13:06   #567
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Nemoj odmah razmišljati tako crno da će to trajati cijeli život. Okolnosti se mijenjaju, hormoni se mijenjaju, ništa ne traje vječno.
Da, to se mijenja, a cim znas uzrok, lakse je jer ne krivis sebe i druge sto se tako osjecas, hormoni su vrag.

Osim toga, navodno i PMS nestaje jednom kad izgubis menzes, kaze mama da se odonda generalno osjeca bolje.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 14:03   #568
Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Ova tema je tako utješna, jer vidim da nisam psiho koji sam prolazi kroz ovo mučenje...idem prema 25. god., ali sam shvatila tek nedavno kako mi je kroz srednju pms trajao 1-2 dana prije menzisa. I to je to. U zadnje dvije godine...katastrofa...kako je netko napisao ranije čini mi se, praktički krene par dana iza ovulacije, i onda me je*e dok ne dobijem Trebam dobiti za 6 dana, požderala sam otprilike pola stana (i još sam gladna), ali više me muči psihičko stanje, znači tu razinu nenormalne tjeskobe i tuge ne mogu opisati. Nesposobna sam za normalno funkcioniranje doslovno. Ranije sam vidjela neku glupost koja me inače ne bi baš toliko uznemirila, ali mene doslovno preplavljuju valovi crnih misli čim pomislim na to tokom dana. Ja iskreno nemam blagog pojma kako ću izdržati ovo cijeli život, evo sad mi se plače čim samo o tome mislim. Crna rupa bez izlaza, to je moj pms


ako ti to šta znači, meni je u ranim dvadesetima bilo najgore. svaki put ista pasija. sad je već malo lakše, nekad me čak pukne skroz na pozitivu, a nekad me i zaobiđe.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 19:04   #569
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
ako ti to šta znači, meni je u ranim dvadesetima bilo najgore. svaki put ista pasija. sad je već malo lakše, nekad me čak pukne skroz na pozitivu, a nekad me i zaobiđe.
Da, iskustvo i zrelost pomaže da stvari okrenemo na pozitivu ponekad.

Npr. ja sam iskusila da je seks idealan lijek za PMS, a to je navodno i znanstveno dokazano. Vidim da još neke žene ovdje pišu o takvom iskustvu.
I što ćeš bolje, znaš da su sigurni dani...

Pa sam naučila umjesto tih dana ulaziti s dragim u teške rasprave, takve teme ostaviti za kasnije, i komunicirati na konstruktivniji način
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 20:49   #570
Sve me nervira.
Pas me nervira.

Ali s tim još živim i iskontroliram se jer znam od čega je, problem je u iritantnim stvarima kod bliskih ljudi kroz koje inače progledam, a koje me trenutno ispaljuju u pičku materinu
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 15:28   #571
Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Ali da mi se samo zamotati u dekicu, i da me nitko ne dira i ništa ne pita, bilo bi idealno.
Ovo je i moja najveća želja svaki pms.

Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post


ako ti to šta znači, meni je u ranim dvadesetima bilo najgore. svaki put ista pasija. sad je već malo lakše, nekad me čak pukne skroz na pozitivu, a nekad me i zaobiđe.
Spas. Nadam se da će kroz godine i meni postati podnošljiviji. Uz*ebala sam se kad sam skužila da me zadnjih par godina počelo teže pucati, odmah sam zaključila (tj. moj mozak pod pms-om) da će mi iz godine u godinu biti sve teže i da mi nema spasa sve dok totalno ne skrenem.

Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Npr. ja sam iskusila da je seks idealan lijek za PMS, a to je navodno i znanstveno dokazano.
Pa sam naučila umjesto tih dana ulaziti s dragim u teške rasprave, takve teme ostaviti za kasnije, i komunicirati na konstruktivniji način
Vidi se da pojma blagog nemam. Ja u pmsu samo što glavu ne odgrizem ovom svom. Doduše budem napaljena, ali puno se više koljemo nego što se ljubimo. Morat ću promjeniti obrazac ponašanja za ubuduće

Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
problem je u iritantnim stvarima kod bliskih ljudi kroz koje inače progledam, a koje me trenutno ispaljuju u pičku materinu
+1
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 17:55   #572
Meni nekad prije nego što dobijem počne ići na živce prljavština i onda krenem ribati i prati što mi se inače ne da, a u te dane me opusti. I onda si mislim, sreća što se time osigurava temeljito čišćenje barem jednom mjesečno.

Quote:
Lorren kaže: Pogledaj post
Vidi se da pojma blagog nemam. Ja u pmsu samo što glavu ne odgrizem ovom svom. Doduše budem napaljena, ali puno se više koljemo nego što se ljubimo. Morat ću promjeniti obrazac ponašanja za ubuduće
Ako mu skoro odgrizeš glavu u te dane onda preskoči oralno.
Šala...

Vole muškarci ponekad kad su žene divlje mačke, samo treba tu energiju kanalizirati u pravom smjeru. Bolje u te dane ne započinjati priče o nezgodnim temama. Odnosno, bolje što manje pričati a što više raditi.
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2017., 22:51   #573
Quote:
Afrika paprika kaže: Pogledaj post
Sve me nervira.
Pas me nervira.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 10:48   #574
Sinoć sam sanjala da curim i ostavljam tragove posvuda a nikako ne stignem staviti uložak a stalno nailaze ljudi koje nisam vidjela dugo i svi se kupe na istom mjestu i ja ne stignem i curim i ostavljam tragove. Jebena noćna mora! Nadam se da je to sve od pms-a za ovaj mjesec.
Ay Carmela is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 15:12   #575
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post
Meni nekad prije nego što dobijem počne ići na živce prljavština i onda krenem ribati i prati što mi se inače ne da, a u te dane me opusti. I onda si mislim, sreća što se time osigurava temeljito čišćenje barem jednom mjesečno.

Meni su dragi takvi PMS- ovi jer onda pizdim na svaku mrvu, i samo idem okolo i glancam. Ovaj mjesec je takav .
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 19:01   #576
Quote:
Ay Carmela kaže: Pogledaj post
Sinoć sam sanjala da curim i ostavljam tragove posvuda a nikako ne stignem staviti uložak a stalno nailaze ljudi koje nisam vidjela dugo i svi se kupe na istom mjestu i ja ne stignem i curim i ostavljam tragove. Jebena noćna mora! Nadam se da je to sve od pms-a za ovaj mjesec.
Podsvijest je vrag. Mene su te brige prošle otkad sam nabavila crvenu posteljinu. Ako se neka fleka i desi, izvuče se lakše u pranju. Zanimljivo, odonda mi ne curi više na posteljinu. A sjećam se buđenja noću od straha da mi ne procuri.

Quote:
hypnotic candy kaže: Pogledaj post
Meni su dragi takvi PMS- ovi jer onda pizdim na svaku mrvu, i samo idem okolo i glancam. Ovaj mjesec je takav .
Dođi k meni u posjet, ako si kod sebe doma već sve oribala
Brijana is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 20:04   #577
Nakupovala sam danas puna kolica hrane, slatkoga, alkoholnoga, voćnoga, svega!
Onda mi to nije bilo dosta pa sam išla naručit dostavu za ručak jer mi se jelo baš to nešto.
Pojela sam cijelu čokoladu, sama. To se nije desilo skoro pa nikada. I onda sam išla vježbat radit soufleje za jedan događaj kojeg imamo uskoro i upravo sam sama slistila oba sufleja.

Trbuh će mi eksplodirat.
__________________
Reciklirajmo zajedno! :)
Ariana B. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2017., 21:12   #578
Quote:
Brijana kaže: Pogledaj post



Dođi k meni u posjet, ako si kod sebe doma već sve oribala
Znaš kako je, uvijek se nađe neka nova mrva za oribati

Quote:
Ariana B. kaže: Pogledaj post
Nakupovala sam danas puna kolica hrane, slatkoga, alkoholnoga, voćnoga, svega!
Onda mi to nije bilo dosta pa sam išla naručit dostavu za ručak jer mi se jelo baš to nešto.
Pojela sam cijelu čokoladu, sama. To se nije desilo skoro pa nikada. I onda sam išla vježbat radit soufleje za jedan događaj kojeg imamo uskoro i upravo sam sama slistila oba sufleja.

Trbuh će mi eksplodirat.
Joooj
__________________
I demand unconditional love and complete freedom. That is why I am terrible.
Hot candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:02   #579
mislila sam kako sam dobro prošla, samo sam palačinke pekla i teglu eurokrema pojela. i evo me sad sastavila takva tuga da bih se najradije dekicom pokrila preko glave, a imam tonu posla.

idem po čokoladu.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:14   #580
Quote:
isadora w. kaže: Pogledaj post
mislila sam kako sam dobro prošla, samo sam palačinke pekla i teglu eurokrema pojela. i evo me sad sastavila takva tuga da bih se najradije dekicom pokrila preko glave, a imam tonu posla.

idem po čokoladu.
Koju čokoladu? Ne samo tuga.

U kući nemam ništa slatko, napravila sam si chia puding s proteinima od vanilije i pojela maslaca od kikirikija. Ovaj PMS je neki čudan, dobre sam volje i nitko me ne živcira i razvijaju mi se majčinski osjećaji prema sestrinom nerođenom djetetu.
Tika is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:38.