Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2017., 03:01   #1
Situacija

Situacija kronološki:

1. Dan provodimo laganini, ona malo u banani radi posla, ništa kritično.
2. Gledamo TV navečer, sve otprilike OK
3. Liježemo u krevet, gledamo TV, ona nakon pola sata počinje plakati (ne gledamo film na koji se plače)
4. Mazim ju, pitam ju što joj je, ona odgovara ništa
5. Ponavljam br. 4 2-3 puta nakon čega mi ona kaže "Neću ti reći" i otrese se na mene da ju pilim i da joj nije ništa
6. Ja ju gledam, ona me pita zašto ju gledam kao da mi je nešto napravila. Ja joj kažem da i je napravila i da se osjećam glupo. Smatram da bih trebao biti osoba kojoj će reći kad nešto nije u redu. Pogotovo kad je to nešto što ju rasplače. Nastavljam gledati TV bez riječi.
7. Nakon 10 minuta ona se diže i odlazi u dnevni boravak. Tamo je sat-dva i onda dolazi u sobu, ja gledam TV, ona kaže: "O, ti ne spavaš.", okrene se i ode natrag u boravak.
8. Ja se dignem, odem za njom i pitam je za objašnjenje jer nisam razumio njenu izjavu i okret na peti. Ona kaže da mi neće smetati.
9. Ja joj kažem: "Ti meni smetaš?, Je.. me B.. ako si ti normalna.", popijem vode i odem u krevet.

================================================== =============

Ja 35 godina, ona 32. Nije prva situacija da ona plače i neće reći što je. Bilo ih je dosta. Nekad sam ju pustio, nekad smo se posvađali na pasja kola. Danas sam reagirao ovako jer me ovo igranje glupog i glupljeg izbaci iz takta u roku keks. Evo, 3h ujutro, ja ne spavam jer mi krv ključa.

Dragi Lastane, tko je tu veća budala?
eustahije is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 03:06   #2
U prošlim situacijama, je li rekla zbog čega plače?
Je li bilo zbog nečeg što si ti napravio?
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 03:08   #3
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
U prošlim situacijama, je li rekla zbog čega plače?
Je li bilo zbog nečeg što si ti napravio?
Možda je, možda nije, ne znam - neće reći zašto plače.
eustahije is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 03:08   #4
A kad je samo zagrliš bez pitanja i držiš tako, da li ti se isplače pa prestane?
__________________
Don't linger, it's only words.
Verdadera is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 03:21   #5
A možemo mi do sutra nagađati. Ne znamo dinamiku vašeg odnosa, ne znamo kakav si ti inače, kakva je ona inače, jesi možda hladniji i distanciraniji tip pa je to trigerira, je li ona sklona ispadima i tako te neke sitnice.
Sjećam se samo jednog takvog slučaja u povijesti svojih veza i to je bilo kad me druga strana sludila hladnim ponašanjem.
Svi mi nagađamo iz svojih iskustava.
Netko će ti vjerojatno reći da je luda i drama kvin i da je tornjaš od sebe.
Jedna opisana scena dušu dala za projekcije.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 03:21   #6
.. aj malo duzu kronologiju .. jel bilo kakvih kriticnijih "situacija"

jesi bio gresan?

ajde ajde .. medju prijateljima si

naj zamjerit kaj covjek pita .. nemora bit naravno nista on insinuiranog ..

ali mi je cudno tako u vezi primjetiti nesto sto bas ne djeluje kao da s epreko noci pojavi ... i jos tako detaljno "kronoloski" opisano ... kuzis?
F.A.Q is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 03:24   #7
Joj, ne volim takve drama queen osobe, reci sta te muci, ovako mucis i sebe i druge. Ne trpim takve osobe, iz iskustva koje imam sve su bile egocentricne i nespremne za vezu.
Egoistica is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 03:32   #8
Quote:
Verdadera kaže: Pogledaj post
A kad je samo zagrliš bez pitanja i držiš tako, da li ti se isplače pa prestane?
Da se osjeća kao još veći seronja kad ispadne da plače grižnje savjesti radi jer ga vara ili tako nešto?

Iako se slažem da nekada treba samo biti tu i ne jebati nego zagrliti i ne pilati pitanjima ako im se takve situacije konstantno dešavaju svatko bi tražio objašnjenje.
lurker312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 03:39   #9
Quote:
Egoistica kaže: Pogledaj post
Joj, ne volim takve drama queen osobe, reci sta te muci, ovako mucis i sebe i druge. Ne trpim takve osobe, iz iskustva koje imam sve su bile egocentricne i nespremne za vezu.
Ne mora biti drama kvin, možda im je veza jednostavno takva da trpaju stvari pod tepih i da ne znaju komunicirati, a ona osjetljivija i onda kad se to akumulira, jednostavno se prelije čaša.
Zaključujem da jest on nešto njoj "kriv" (ne nužno objektivno nego u njenoj glavi) zbog one scene gdje ga kao provjerava jel spava i onda duričasto "neću ti smetat". To ne kažeš ako te razjebao šef na poslu.
To kažeš ako si ljut na partnera.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 04:14   #10
Daj ostavi ženu na miru dok ju šoraju hormoni.

I mene zna pošorat, pa me on gnjavi, pa mu kažem da me pusti na miru - e, onda me ne pusti na miru, pa krenu suze.

Odi dole na ženski kutak, imaš temu o PMS-u. Nema na čemu.
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 04:27   #11
Quote:
Pistol kaže: Pogledaj post
Daj ostavi ženu na miru dok ju šoraju hormoni.

I mene zna pošorat, pa me on gnjavi, pa mu kažem da me pusti na miru - e, onda me ne pusti na miru, pa krenu suze.

Odi dole na ženski kutak, imaš temu o PMS-u. Nema na čemu.

Kaj su te vaše hormonske mijene baš tak zajebane?
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 04:32   #12
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Kaj su te vaše hormonske mijene baš tak zajebane?
Baš sam dole napisala ženskama da im hvala jer da nisam čitala one horor postove mislila bih da sam kompletno luda. Iako nije isključeno da jesam.
Horor je proživljavati neke emocije na mjesečnoj bazi. A pogotovo ako te priroda sjebala pa si deset dana u mjesecu takav, a četiri dana umireš od bolova. Nije tema, ali što hormoni urade, to može vjerovati samo žena koja to prolazi, a ne one sretnice koje ili nemaju pms ili im je na razini "jede mi se čokolada".
Suze, bol u duši, bijes, overreagiranje, all that jazz. A skužiš da je počelo jer naravno ima i fizičke simptome, inače bih sve pripisala ludilu vulgaris.

Da sam muško, prvo bih ženske pitala kakav im je ciklus prije nego uopće krenem na dejt.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 04:38   #13
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Baš sam dole napisala ženskama da im hvala jer da nisam čitala one horor postove mislila bih da sam kompletno luda. Iako nije isključeno da jesam.
Horor je proživljavati neke emocije na mjesečnoj bazi. A pogotovo ako te priroda sjebala pa si deset dana u mjesecu takav, a četiri dana umireš od bolova. Nije tema, ali što hormoni urade, to može vjerovati samo žena koja to prolazi, a ne one sretnice koje ili nemaju pms ili im je na razini "jede mi se čokolada".
Suze, bol u duši, bijes, overreagiranje, all that jazz. A skužiš da je počelo jer naravno ima i fizičke simptome, inače bih sve pripisala ludilu vulgaris.

Da sam muško, prvo bih ženske pitala kakav im je ciklus prije nego uopće krenem na dejt.
Ali ako skužite da je počelo, kaj se to onda ne može nekako iskomunicirati?

Ono - dragi, u fazi sam, aj me molim te dva tjedna pusti na miru, dok me ne prođe?

Btw, imam jedno pitanje s tim u vezi, ali ga ne mogu javno napisati. Ak me kužiš.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 05:11   #14
Quote:
ericsson kaže: Pogledaj post
Ali ako skužite da je počelo, kaj se to onda ne može nekako iskomunicirati?

Ono - dragi, u fazi sam, aj me molim te dva tjedna pusti na miru, dok me ne prođe?

Btw, imam jedno pitanje s tim u vezi, ali ga ne mogu javno napisati. Ak me kužiš.
U teoriji se sve može iskomunicirati. U praksi, život je čupav i dlakav i počesto kad i znaš da si pod hormonima, uvjerena si svejedno da si u pravu i da je on kriv. Nekad uspije osviještavanje, nekad ne. A ovisi umnogome i o reakciji druge strane. Hoće li se to rasplamsati ili smiriti. Ako je partner takav da ga lagano ionako boli k za tebe, bude kaos.
A nekad i ne ovisi. Nekad ne možeš ništa.

Zato kažem, nisu sve žene iste, ima ih i puno ugodnijih, koje zadovolji čokolada i masaža i mirne su. A ima i onih drugih. Njih je bolje izbjegavati.


Može, ali sutra, sad se gasim polako.
ex anais is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 05:33   #15
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
U teoriji se sve može iskomunicirati. U praksi, život je čupav i dlakav i počesto kad i znaš da si pod hormonima, uvjerena si svejedno da si u pravu i da je on kriv. Nekad uspije osviještavanje, nekad ne. A ovisi umnogome i o reakciji druge strane. Hoće li se to rasplamsati ili smiriti. Ako je partner takav da ga lagano ionako boli k za tebe, bude kaos.
A nekad i ne ovisi. Nekad ne možeš ništa.

Zato kažem, nisu sve žene iste, ima ih i puno ugodnijih, koje zadovolji čokolada i masaža i mirne su. A ima i onih drugih. Njih je bolje izbjegavati.


Može, ali sutra, sad se gasim polako.
E jbg. Kak da vas izbjegnemo, kad po svemu sudeći imate udjel od barem 50% u ukupnoj ženskoj populaciji?

Ona tvoja ideja da se prije potencijalnog prvog dejta raspitamo u kojoj je žena fazi kaj se pms/menstrualno/hormonalnog ciklusa tiče je u teoriji ispravna, ali u praksi, svaki muškrac koji bi prije prvog dejta postavio takvo pitanje bio bi u 99% slučajeva smatran manijakom.

Dobro, bit ću ovdje i sutra po noći. Al pogledaj što piše na onom drugom kanalu.

Laku noć.
ericsson is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 05:53   #16
Slicna stvar je bila samnom kad sam bila mladja. Lose sam se osjecala a nije mi bilo do price i objasnjavanja sto mi je. Htjela sam izbaciti to i opet i nisam htjela.
Pomagalo je da me on zagrli i mazi bez da pita ista ili priupita "usput" bez navaljivanja, uz tople rijeci.

S tim da sam to prestala raditi. Nije fer prema partneru i zapravo je dobrim dijelom pasivno-agresivno.
__________________
May Good Things Grow

To Solitude
Hazen is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 07:07   #17
Imaš u Ženskom Kutku sve o PMS ..
PMS Survuval ,pa si malo pročitaj da znaš za ubuduće ..
Sretno
lara79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 07:41   #18
Quote:
eustahije kaže: Pogledaj post
Dragi Lastane, tko je tu veća budala?
Naravmo da si ti. Sta se sekiras, ako ce ti rec reci ce ti, al ako ne zeli, nek ne rece.

A ti nastavi po svom, gledaj tv i pravi se blesav. I budi dobre volje
__________________
HDZ=SDP
miky0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 08:57   #19
Quote:
eustahije kaže: Pogledaj post
Situacija kronološki:

1. Dan provodimo laganini, ona malo u banani radi posla, ništa kritično.
2. Gledamo TV navečer, sve otprilike OK
3. Liježemo u krevet, gledamo TV, ona nakon pola sata počinje plakati (ne gledamo film na koji se plače)
4. Mazim ju, pitam ju što joj je, ona odgovara ništa
5. Ponavljam br. 4 2-3 puta nakon čega mi ona kaže "Neću ti reći" i otrese se na mene da ju pilim i da joj nije ništa
6. Ja ju gledam, ona me pita zašto ju gledam kao da mi je nešto napravila. Ja joj kažem da i je napravila i da se osjećam glupo. Smatram da bih trebao biti osoba kojoj će reći kad nešto nije u redu. Pogotovo kad je to nešto što ju rasplače. Nastavljam gledati TV bez riječi.
7. Nakon 10 minuta ona se diže i odlazi u dnevni boravak. Tamo je sat-dva i onda dolazi u sobu, ja gledam TV, ona kaže: "O, ti ne spavaš.", okrene se i ode natrag u boravak.
8. Ja se dignem, odem za njom i pitam je za objašnjenje jer nisam razumio njenu izjavu i okret na peti. Ona kaže da mi neće smetati.
9. Ja joj kažem: "Ti meni smetaš?, Je.. me B.. ako si ti normalna.", popijem vode i odem u krevet.

================================================== =============

Ja 35 godina, ona 32. Nije prva situacija da ona plače i neće reći što je. Bilo ih je dosta. Nekad sam ju pustio, nekad smo se posvađali na pasja kola. Danas sam reagirao ovako jer me ovo igranje glupog i glupljeg izbaci iz takta u roku keks. Evo, 3h ujutro, ja ne spavam jer mi krv ključa.

Dragi Lastane, tko je tu veća budala?
Možda je trudna čestitam..

Pa hormoni polude.

Možda je saznala za neki grijeh.
Možda je nešto možda je ona pogriješila.

Možda je u šumi.
__________________
"Sve što je javno štampano treba biti i javno kritizirano." M.K.
lee anabell is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2017., 09:18   #20
Quote:
lara79 kaže: Pogledaj post
Imaš u Ženskom Kutku sve o PMS ..
PMS Survuval ,pa si malo pročitaj da znaš za ubuduće ..
Sretno
To je kod moje redovita pojava i tu se slažem.
U PMS-u je presenzibilna i nema lakog načina za otklonit simptome.
U jednoj fazi je horny i ne skida se sa k.... , u drugoj bi se svađala, u trećoj samo cmizdri, pa je na čokoladi, pa samo prigovara...
To su faze koje moram proći sa njom ili ju mijenjati za drugu manje osjetljivu na PMS i hormonske mijene a to bome ne želim.
Neka nje takve kakva je.
Ponašanje tvoje drage iz početnog topica mi zvuči kao da je doznala nekaj nezgodnog po tebe pa ti ne želi reći di je keč
__________________
rijeku upoznaješ plivajući preko nje, čovjeka kroz razgovor.
lovac u mutnom is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:32.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger