Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Pogledaj rezultate ankete: Koliki postotak ljudi oko vas vam je privlačan?
Žensko sam, manje od 5% 18 18.00%
Žensko sam, 5-10% 13 13.00%
Žensko sam, 10-20% 7 7.00%
Žensko sam, 20-40% 2 2.00%
Žensko sam, više od 40% 1 1.00%
Muško sam, manje od 5% 10 10.00%
Muško sam, 5-10% 12 12.00%
Muško sam, 10-20% 13 13.00%
Muško sam, 20-40% 16 16.00%
Muško sam, više od 40% 8 8.00%
Glasovatelji: 100. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.09.2017., 20:48   #161
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Nema bolje tijelo od mene (a ni facu da preduprijedim slijedece pitanje). Ja sam prekinula tu vezu. Jos nesto te zanima?
Drugim rijecima bolja si od nje dosta. Mogla si tako reci a ne drugaciji smo tipovi.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 20:50   #162
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Drugim rijecima bolja si od nje dosta. Mogla si tako reci a ne drugaciji smo tipovi.
Bolja je po svom ukusu Ja sam npr. bolji od svakog dečka bivše cure i cure koja me uopće ikad zanimala. Mislim ako mene pitaš
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 20:53   #163
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Bolja je po svom ukusu Ja sam npr. bolji od svakog dečka bivše cure i cure koja me uopće ikad zanimala. Mislim ako mene pitaš
Kod tebe vjerujem da je to istina.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 20:54   #164
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Bolja je po svom ukusu Ja sam npr. bolji od svakog dečka bivše cure i cure koja me uopće ikad zanimala. Mislim ako mene pitaš
Nisam to rekla niti sam pomislila. Mislim upravo ono sto sam rekla, drugaciji smo tipovi i to je sve. Bilo bi lijepo da me prestanete trolati.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 20:56   #165
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Kod tebe vjerujem da je to istina.

Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Nisam to rekla niti sam pomislila. Mislim upravo ono sto sam rekla, drugaciji smo tipovi i to je sve. Bilo bi lijepo da me prestanete trolati.
Ajde malo se šalim, šta si odma nosić digla
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 21:10   #166
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Nisam to rekla niti sam pomislila. Mislim upravo ono sto sam rekla, drugaciji smo tipovi i to je sve. Bilo bi lijepo da me prestanete trolati.
Daleko od toga.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 22:56   #167
anovi koliko ima malih i ćelavih u tvojoj okolini? Jel se tebi sviđaju samo ćelavi koji se obriju totalno ili ti je sexy kad im otpadne kosa, ali imaju ono sa strane malo?

Znam da si jednom rekla kako su ti privlačni muškarci koji su niski i ćelavi
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:06   #168
Premali postotak čak i u mjerilima izbirljivih ljudi, volio bih da nije baš tako.
Hildegard is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:24   #169
S čisto fizičkog aspekta nađe se, no kad u igru ubacim onu ne-fizičku dimenziju - radi se promilima.
__________________
In order to grow you must betray their expectations.
fauxpersona is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:33   #170
Haha, jedna jedina za preko 20%.

Tko će napravit toliko privlačnih muškaraca za tako izbirljivu publiku? Zato ih jadne moraju dijelit.
__________________
“We are going to have the most diverse and inclusive civilizational collapse in history” — Oilfield Rando on “X”
Basta is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:55   #171
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Ima jedna što je glasala za više od 40% Mora da je neka debela glasala Ali nismo ni mi muški puno bolji Vidi da prednjače niski postotci
Htjela sam jutros kliknuti na manje od 5 %, ali nisam zeljela biti najgora od sve dEce. Kad gle vraga, ispod 5% vode.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2017., 23:57   #172
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Zato sto je to teska izdaja.
wat? ne kuzim i dalje. zasto bi izdaja bila teza ako te prevari s istim spolom nego da te prevari sa zenom? jer ti nije naglasio da je bipsic?
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 00:01   #173
Quote:
Basta kaže: Pogledaj post
Haha, jedna jedina za preko 20%.

Tko će napravit toliko privlačnih muškaraca za tako izbirljivu publiku? Zato ih jadne moraju dijelit.
Ja sam cuo da su vibratori jako trazeni.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 00:06   #174
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
wat? ne kuzim i dalje. zasto bi izdaja bila teza ako te prevari s istim spolom nego da te prevari sa zenom? jer ti nije naglasio da je bipsic?
Naravno, nije to neka usputna informacija. I couldn't care less sto ti ne kuzis.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 00:09   #175
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Htjela sam jutros kliknuti na manje od 5 %, ali nisam zeljela biti najgora od sve dEce. Kad gle vraga, ispod 5% vode.
Šta te briga, imaš pravo Nisi ti kriva što imaš kriterije I ja sam glasao za manje od 5%
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 00:12   #176
Quote:
panther-1989 kaže: Pogledaj post
Šta te briga, imaš pravo Nisi ti kriva što imaš kriterije I ja sam glasao za manje od 5%
Postoji razlika izmedju vas dvoje.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 00:20   #177
Quote:
BrianS kaže: Pogledaj post
Postoji razlika izmedju vas dvoje.
Koja? Osim one između nogu
__________________
Even your worst day only have 24 hours - Tyson Fury
panther-1989 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 00:27   #178
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Naravno, nije to neka usputna informacija. I couldn't care less sto ti ne kuzis.
nije usputna, ali je informacija koja te se ne mora nuzno uopce ticati. ocekujes da ti partner kaze sve informacije o sebi, bez obzira sta one nemaju veze s tobom i sta su mozda vrlo osobne i povezane s njegovim nesigurnostima?
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 00:35   #179
Quote:
tjuner kaže: Pogledaj post
nije usputna, ali je informacija koja te se ne mora nuzno uopce ticati. ocekujes da ti partner kaze sve informacije o sebi, bez obzira sta one nemaju veze s tobom i sta su mozda vrlo osobne i povezane s njegovim nesigurnostima?
Ne znam kako to funkcionira u tvom svijetu, ali to je vrlo bitna informacija koju bih zeljela znati. Tice me se itekako. Ako sam s nekim u ozbiljnoj vezi/braku (govorili smo o takvoj hipotetskoj situaciji) onda smo i bliski i znamo jedno drugom i nesigurnosti i svasta nesto. Ono, nepojmljivo mi je da ne znam za tu sklonost i bilo bi krajnje neposteno s njegove strane da mi ne kaze za to. Ja bih njemu svakako rekla da imam namjeru ulaziti u veze sa zenama. Valjda sad kuzis.
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2017., 00:47   #180
Quote:
Alaine Zanna kaže: Pogledaj post
Ne znam kako to funkcionira u tvom svijetu, ali to je vrlo bitna informacija koju bih zeljela znati. Tice me se itekako. Ako sam s nekim u ozbiljnoj vezi/braku (govorili smo o takvoj hipotetskoj situaciji) onda smo i bliski i znamo jedno drugom i nesigurnosti i svasta nesto. Ono, nepojmljivo mi je da ne znam za tu sklonost i bilo bi krajnje neposteno s njegove strane da mi ne kaze za to. Ja bih njemu svakako rekla da imam namjeru ulaziti u veze sa zenama. Valjda sad kuzis.
jedno je imati namjere ulaziti u vezu s nekim, to se valjda podrazumjeva da nitko nema u monogamnoj vezi pa nece valjda ni govoriti. ne, ne kuzim kako se tebe tice tko se njemu sve inace svidja. u mom svijetu ljudi bez obzira na ozbiljnost veze imaju pravo na osobne informacije koje su samo njihove, sve dok one ne utjecu na drugu osobu u toj vezi.

i ne, ne mozes reci da te se nesto tice samo zato sta te zanima nesto.
tjuner is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:38.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger