Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.05.2003., 19:03   #1
Jel to moze tako brzo?

Evo... sada mene muci i muci... pa da vas pitam...

(valjda se ova tema nece prosiriti na 10+ stranica kako je bilo sa zadnje dvije koje otvorih, ali dobro... ne bi meni smetalo)

Evo... svi znate za moj HPV (dovraga i HPV!). No dobro... evo price..

Onaj decko, od kojeg mislim da sam pokupila, je rekao curi s kojom je bio prije mene i poslije mene (ona mu je, kao, bila cura, a ja nesto sa strane) da se ode testirati... i za tjedan dana je vec znala kakvi su nalazi!

Hocu reci, od subote do subote... On je saznao da ja imam u subotu. Ajde, pretpostavimo da je ona saznala odmah u nedjelju i da je odmah sutradan otisla kod ginekologa... sto znaci da nalazi moraju biti gotovi vec u petak... jer pretpostavimo da ginekolog ne radi subotom... Da bi on meni u subotu (tocno tjedan dana od kada je on uopce saznao) rekao da ona nema hpv.

Pa jel to moze biti tako brzo?
Ja sam svoje nalaze za hpv cekala mjesec dana... (na salati), a ona svoje dobila za 4 dana... Ali onda je kod privatnika! Mislim, jel ima to kakve veze? Zar su ti privatnici tako turbo brzi zato sto im placas?

I da... moram priznati da sam bila razocarana kada mi je rekao da su njezini nalazi negativni (da, da, gadura sam, ali bas me briga, nije posteno!). Jos su se njih dvoje posvadjali i ona mu je rekla da ju vise nece jebati

I stvarno nije posteno! On jos nije otisao doktoru (veli da bude... aha, valjda bude...), a ona je bila i ona nema. Sada mi jos samo fali da ispadne da ni on nema...

Mislim, ajmo gledati realno. Recimo da sam ja imala virus od prije i ako sam bila s njim 2 puta, zar je moguce da se on nije zarazio? Ako se on i zarazio, zar je moguce da se onda nije ona zarazila s kojom je jos poslije bio nemam ni ja pojma koliko puta?

Ajte, curke... vi, koje idete kod privatnika.... Rijesite me sumnje. Veli mi frendica da je moguce da je bilo tako brzo... ali... ja ipak zelim cuti jos misljenja... Mislim, stvarno mi je glupo da ja imam, a ona nema... a obje bile s njim bez zastite...
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 19:07   #2
Latitea - sasvim jednostavno; poslije hebanja nema kajanja
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 19:34   #3
A fakat si već dosadna do bola sa tvojim HPV-om!
Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 20:16   #4
Gle, kod privatnika platis masnu paru i normalno da ce ti svi nalazi biti gotovi za tjedan dana. To je pravilo, osim ako nije nesto gadnije u pitanju ili ako odredjeni virus ima duzu inkubaciju. Kod obicnih doktora nalaze cekas mjesec dana jer to placa socijalno itd itd.
A ti sreco, nemoj bit gluplja nego sto jesi
(ako je to ikako moguce) i pazi sta zelis, jer ako ti stvarno smeta sto ta cura nema hpv, moglo bi ti se desit da jednog dana saznas da imas sidu nedaj boze. Ja te ne znam i iako si mi iznimno glupa sa nekim izjavama ne zelim ti zlo.
Nemoj se previse brinuti za druge dok si puna svojih problema...
Ma kom ja pricam
__________________
If, after flushing,
The flow of water fails to stop,
Please give the handle A short, sharp jerk
Bercana is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 21:46   #5
Re: Jel to moze tako brzo?

Quote:
Originally posted by LaTiTeA
I da... moram priznati da sam bila razocarana kada mi je rekao da su njezini nalazi negativni (da, da, gadura sam, ali bas me briga, nije posteno!). Jos su se njih dvoje posvadjali i ona mu je rekla da ju vise nece jebati
.
.
Mislim, stvarno mi je glupo da ja imam, a ona nema... a obje bile s njim bez zastite...
E sad stvarno više ne mislim da si samo glupa
nego si i zločesta!!

Kako te nije stid..ti bi bila krivac da je ona zaražena, jel ti jasno to????..a ti žališ što ona nema HPV..samo zato jer si se ti jebavala s njenim dečkom!
Umjesto da ti je drago jer djevojka nije stradala tvojom krivnjom, ti žališ...
Srami se !!!!
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 22:15   #6
He, he, a obadvije ste jadne do bola, ali ona ipak ima malo vise srece . Nego, bas me zanima sto joj je naveo kao uzrok: "Znas, jedna cura koju sam posevio usput, ali nista mi nije znacila i ne volim je kao tebe, ima HPV, a buduci da smo to napravili bez kondoma, vjerojatno i ti imas visokorizicni tip "
Ona: "Ljubavi, ipak mi je najbitnije da me ti volis"
__________________
U svijetu bez ideala covjek je stranac
missy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 22:20   #7
Re: Jel to moze tako brzo?

Quote:
Originally posted by LaTiTeA

I da... moram priznati da sam bila razocarana kada mi je rekao da su njezini nalazi negativni (da, da, gadura sam, ali bas me briga, nije posteno!). Jos su se njih dvoje posvadjali i ona mu je rekla da ju vise nece jebati

Joj, koji bed sada si nam sigurno tako happy kad znas da ta cura nece imati odnose sa "tvojim". ali predvidjela si jednu stvar : ona moze dobivati oralca koliko god zeli, a bez da zarazi ikog a ti ces svaki put morati razmisljati o svim buducim curama svojih mnogobrojnih jebaca

"Ona mu je rekla da ju vise nece jebati"


ova recenica govori sve o prisnosti i toplini te veze
__________________
U svijetu bez ideala covjek je stranac
missy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 22:32   #8
Quote:
Originally posted by Bercana

A ti sreco, nemoj bit gluplja nego sto jesi
(ako je to ikako moguce) i pazi sta zelis


sumnjam da je moguće!
Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 22:45   #9
I kada bi zivot bio fer, jos uvijek ne vidim zasto bi bilo fer da ima ona ako imas ti. I ne razumijem zasto je tebi vazno da li ona ima ili ne. Ako ti je lakse, mozes zamisliti i da ti on laze i da joj nista nije rekao ili da joj je rekao i ona isto ima HPV.
Ali od svih ovih spekulacija nikakve ti koristi.
Stvarno zvucis zlocesto, ali mislim da je to posljedica situacije u kojoj se nalazis, a ne stvarna zloca. Ili sam ja strasno naivna

P.S. vec su ti drugi napisali. Na test se ceka oko tjedan dana.
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 23:05   #10
Da, zlocesta sam! I strasno sam sebicna!

Ne mislim na materjalno, vec inace... to mi je jedna od vecih mana... jebiga, ne mogu si pomoci

Mislim da me niste bas najbolje shvatile... Ili se ja ne znam dobro izraziti...

Ne da mi se objasnjavati... Vec sam dosta pisala o tome...

Nekako bi mi bilo lakse da ona ima i da on ima jer bi bili svi u istoj kasi. Ovako se osjecam totalno grozno jer njih dvoje ispadaju cistunci, a ja zadnja jadnica sa nekakvom bolestinom. I jos ce ispasti da sam samo ja zarazena (boga pitaj od koga... prvog ili drugog...)

I ova nije cekala ni tjedan dana za nalaze... cekala je max 4 dana.
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 23:07   #11
I dosadni ste mi s tim U jebote, sto si glupa stavom....
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 23:08   #12
Ubij se...bolesna si i siromashna i nemash ni dechka
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 23:09   #13
A i jebote shto si glupa
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 23:11   #14
Quote:
Originally posted by magic
Ubij se...bolesna si i siromashna i nemash ni dechka


Ajmo jooooš!

Ko zna kad ćeš doživit slijedeći oralac!!



A ti si jedna od žbukačica, jel tako?
Bez tone namaza nigdje
indian is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 23:12   #15
Quote:
Originally posted by indian

A ti si jedna od žbukačica, jel tako?
Bez tone namaza nigdje

Ovo moram zapamtiti
viky is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 23:14   #16
Puknut ću!
Ogavne ste.
Tija is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 23:15   #17
Letita, ne daj babama da te razapnu!!!!!







jebes se ko daska
__________________
Teško je pobjeći od gamadi.
lebowski is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 23:15   #18
A ne znash se ni jebat...daska.
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 23:22   #19
A gonite se...
LaTiTeA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2003., 23:26   #20
Hihihi

Ti je sad lakshe
magic is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:35.