Natrag   Forum.hr > Društvo > Psihologija

Psihologija Vodič kroz um i ponašanje za entuzijaste. Podforum: Psihokauč

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2009., 21:56   #1081
ma pusti ti što bi pričao i pričao, psihijatri promatraju, baš i ne pričaju,,,a on se bavi graničnim i psihozama najviše, tak da sigurno ne priča puno
Perzijka is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 22:01   #1082
A vidjet ćemo kad se sutra napokon probam naručiti... ako kaže za 2 mjeseca (tako mi je dr rekla da bi moglo biti) ću morati ili negdje drugdje ili mu reći da ću nekog ubit ako me brzo ne primi
__________________
It's always sunny in Zagreb
Betty D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.10.2009., 23:42   #1083
ma bit će to dobro, jedan moj poznanik je kod njega i jako je zadovoljan, drugo ne znam
Perzijka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2009., 21:06   #1084
Quote:
Perzijka kaže: Pogledaj post
ma bit će to dobro, jedan moj poznanik je kod njega i jako je zadovoljan, drugo ne znam
E još nešto, zna netko kako se zove taj dom zdravlja u kojem on radi? Kod policije u Nehajskoj
__________________
It's always sunny in Zagreb
Betty D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 10:12   #1085
Naručila sam se. I inače imam problema s pričanjem stvari nepoznatim ljudima, još moj otpor prema psihijatrima, sad sam ga još i vidjela i mislim da mu ništa neću moći reći
__________________
It's always sunny in Zagreb
Betty D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 13:46   #1086
kaj je tak strašan? pa mlađi je, jel
Perzijka is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 16:05   #1087
Quote:
Betty D. kaže: Pogledaj post
Naručila sam se. I inače imam problema s pričanjem stvari nepoznatim ljudima, još moj otpor prema psihijatrima, sad sam ga još i vidjela i mislim da mu ništa neću moći reći
I za kada si se uspjela naručiti-je l se zbilja čeka 2 mjeseca ili manje. Javi dojmove.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 16:28   #1088
postoji li u zagrebu besplatna psiholoska pomoc i gdje?

nisam pri parama
lojtra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 17:56   #1089
Quote:
Perzijka kaže: Pogledaj post
kaj je tak strašan? pa mlađi je, jel
Nije on strašan, nego sam ja komplicirana Po izgledu mi se učinio kao netko kome se neću moći otvoriti. Tj. premlad je
__________________
It's always sunny in Zagreb
Betty D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 17:57   #1090
Quote:
Azaleja kaže: Pogledaj post
I za kada si se uspjela naručiti-je l se zbilja čeka 2 mjeseca ili manje. Javi dojmove.
Pa prošlo je relativno dobro Sestra je samo gledala u komp i govorila katastrofa, katastrofa, kao nigdje nema mjesta... i onda me uspjela ubaciti za 2 tjedna Iako mi to sad izgleda kao 2 mjeseca, ali neću se žaliti, moglo je biti i toliko...
__________________
It's always sunny in Zagreb
Betty D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 21:54   #1091
Quote:
Betty D. kaže: Pogledaj post
Pa prošlo je relativno dobro Sestra je samo gledala u komp i govorila katastrofa, katastrofa, kao nigdje nema mjesta... i onda me uspjela ubaciti za 2 tjedna Iako mi to sad izgleda kao 2 mjeseca, ali neću se žaliti, moglo je biti i toliko...
Super onda ako te je uspjela ubaciti za 2 tjedna a da je katastrofa što se tiče čekanja po domovima zdravlja, to je.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 21:56   #1092
Quote:
lojtra kaže: Pogledaj post
postoji li u zagrebu besplatna psiholoska pomoc i gdje?

nisam pri parama
Postoji i mislim da je netko već nešto prije napisao za centar za mentalno zdravlje u Baštijanovoj.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2009., 23:38   #1093
BESPLATNA PSIH. POMOĆ:

https://www.forum.hr/showthread.php?t=489215
__________________
Seeing beyond the obvious!
vigilanty is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 12:09   #1094
Quote:
Azaleja kaže: Pogledaj post
Super onda ako te je uspjela ubaciti za 2 tjedna a da je katastrofa što se tiče čekanja po domovima zdravlja, to je.
Pa je, žena je jedva našla termin... Ali očito mi je vidjela po faci da je bolje da me ugura negdje što prije nego za 2 mjeseca.
__________________
It's always sunny in Zagreb
Betty D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2009., 14:13   #1095
Quote:
Betty D. kaže: Pogledaj post
Pa je, žena je jedva našla termin... Ali očito mi je vidjela po faci da je bolje da me ugura negdje što prije nego za 2 mjeseca.
To sigurno je-pogotovo ako je vidjela po faci, vide oni to jako dobro, kome je hitno,a kome nije.
__________________
Od trnja pa do zvijezda
Azaleja is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2009., 15:21   #1096
http://www.mywaycenter.com/o-sebi/

evo ako nekog zanima,u Splitu postoji centar koji radi kbt terapiju.
__________________
..mudar čovjek jednakom mirnoćom prihvaća kritike i prima komplimente..
anthony9906 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 15:56   #1097
Je li netko bio možda kod psihijatra Hermana Vukušića, znam da radi na Rebru, ali ne znam ima li privatno...kažu mi ljudi da bude često na tv-u? Ima li kakve reference?
Charlize0708 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2009., 21:28   #1098
Bavi se stresom i psihotraumom, i psihoterapeut je.
__________________
Seeing beyond the obvious!
vigilanty is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.11.2009., 11:18   #1099
Quote:
Azaleja kaže: Pogledaj post
To sigurno je-pogotovo ako je vidjela po faci, vide oni to jako dobro, kome je hitno,a kome nije.
Bila sam i ne znam što da kažem kako mi je bilo... Iznenadilo me da me pitao samo ona "površna" pitanja - imate li apetita, kako spavate, kako se osjećate preko dana... a oko stvari koja me dovela do toga nije pitao nijednu jedinu rečenicu... Mislila sam da će pitati više oko toga da shvati kako mi je

Dobila sam i neke tablete, i rekao mi da dođem za mjesec dana.

Žena mi je jedva našla termin za mjesec dana.
__________________
It's always sunny in Zagreb
Betty D. is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.11.2009., 16:26   #1100
Neusmjeren razgovor o prošlim iskustvima nije lječidben kako se to laički misli. Naprotiv, može poticati ne preuzimanje odgovornosti za svoje stanje kod pacijenta. Zato se s time ne 'razbacuje', a prednost imaju objektivni parametri u sklopu psihičkog statusa. Na procijenu nekih pacijent sudjeluje svojim iskazom, a većinu psihijatar spoznaje posredno, toga osoba ne mora biti skroz svjesna.
__________________
Seeing beyond the obvious!
vigilanty is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:41.