Natrag   Forum.hr > Razno > Arhiva > Mundial 2006 Njemačka

Mundial 2006 Njemačka Nogometno prvenstvo u Njemačkoj

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2006., 21:51   #61
Quote:
Ken kaže:
Previše očekuješ od Argentine Vanja. Polomila je Srbiju, ali to više nije neki uspjeh. Prvi pravi susret će joj biti sa Nizozemskom, a nakon toga se može sresti sa Engleskom i Njemačkom, malo ozbiljnijim momčadima.
Eh sad, Njemacka pa da je jaca od Argentine ili Engleska, koja na guzove prolazi preko Kostarike i Trinidada.

Nego, u 1/8 finala idu na Portugal ili neku od ostalih ekipa iz te grupe.

Ne ocekujem ja previse od njih, jednostavno receno Pekerman zna posao. Od svih zvijezda u ekipi, on je prva i najjaca.
Vanjushka is offline  
Old 16.06.2006., 21:52   #62
kolko golova je padalo zaboravio sam da je jos u 1.pol ponisten cisti gol crespu
Serse is offline  
Old 16.06.2006., 21:52   #63
Quote:
Vincent Vega kaže:
Argentinci ce biti prvaci jer se na njima jedinima uz nizozemsku vidi zelja i htjenje da dodu do naslove.sve ostalo, zdravoooooooooooooo
I na nama se vidi htjenje.
jebo vas Argentina, u susretu protiv Engleske i Italije ja bim tipovao prije na te dvije momčadi, koliko god Engleska loše igrala.
Ken is offline  
Old 16.06.2006., 21:52   #64
Quote:
BootBoy kaže:
najbolje je sto sam odgledao utakmicu do kraja i pojma nemam kako se argentinski golman zove... znam da ima neko dugacko prezime, vidio sam mu ledja kad je slavio
Abodancijeri se čita.

A jadan, nije imo šta radit, mogao si je križaljku donest da rješava...
slash is offline  
Old 16.06.2006., 21:52   #65
Quote:
BootBoy kaže:
pfff... a mi njih razbijemo ko beba zvecku 3:2
što znači da bi mi srbima dali 9 komada
tic is offline  
Old 16.06.2006., 21:53   #66
Nizozemci za neki veci rezultat nemaju osnovno, jaku obranu.

Zadnja linija im je komicna, blago receno.

Ok Persi, Roben, Van der Vart, klasni igraci, ali sta to vrijedi kada ce ih Messi i kompanija urnisati pozadi.
Vanjushka is offline  
Old 16.06.2006., 21:53   #67
Quote:
Ken kaže:
Previše očekuješ od Argentine Vanja. Polomila je Srbiju, ali to više nije neki uspjeh. Prvi pravi susret će joj biti sa Nizozemskom, a nakon toga se može sresti sa Engleskom i Njemačkom, malo ozbiljnijim momčadima.
Polomila je i Obalu Bjelokosti, Švabe i Englezi ne liče na momčad uopće
Bhakti is offline  
Old 16.06.2006., 21:53   #68
Quote:
Vanjushka kaže:
Eh sad, Njemacka pa da je jaca od Argentine ili Engleska, koja na guzove prolazi preko Kostarike i Trinidada.

Nego, u 1/8 finala idu na Portugal ili neku od ostalih ekipa iz te grupe.

Ne ocekujem ja previse od njih, jednostavno receno Pekerman zna posao. Od svih zvijezda u ekipi, on je prva i najjaca.
Djeluju mi organiziranije. Argentini je danas uspjevalo sve, apsolutno sve. Da su htjeli, mogli su pimplajući doći do gola. jednostavno, ovakav dan se potrefilo. To sigurno nije realni omjer.
Ken is offline  
Old 16.06.2006., 21:53   #69
E tako, sad vi dalje nastavite, meni dosli trosjed i dvosjed, valja unjeti u kucu (narandzasti...ali ovo je slucajno, obecajem)
__________________
Neem je dromen e's mee de dag in...
-=zErO-oNe=- is offline  
Old 16.06.2006., 21:54   #70
Quote:
-=zErO-oNe=- kaže:
Nemojte biti tako euforicni zbog 6:0, nabila ih je i Nizozemska svojevremeno 6:1 (Kluivert 4X) pa opet nisu osvojili prvenstvo ili napraviili ne znam kako dobar rezultat.Argentincima je jednostavno sjela ova tekma, a sledecu cemo vidjeti sta i kako...Ako Robbenu i van Persieu ostave toliko prostora iza dobit ce 3 komada bez problema.

E tako, samo da znate!
Ma koga boli Kuratz hoce li biti prvi... Samo je vazno da su ovima razvalili supak i stavili u njega 6 komada!!!...
 
Old 16.06.2006., 21:54   #71
Quote:
Bhakti kaže:
Polomila je i Obalu Bjelokosti, Švabe i Englezi ne liče na momčad uopće
Obala Bjelokosti ima sve osim organiziranosti. Oni bi svi u napad. Ne ide to tako. Pogledaj Talijane, oni se svađaju tko neće naprijed.
Ken is offline  
Old 16.06.2006., 21:54   #72
neznam... mislim da je ružan rezultat iako je to SiCG...
ali argentina je nevjerovatna kako ima visok postotak učinkovitosti... ja mislim da su oni u dve utakmice stvorili 10 šansi i zabili 7

Rosetti je bio gnusan... glumi neki autoritet a jadan je... papak kako kaže Blažević
__________________
"bring out the gimp"
marat is offline  
Old 16.06.2006., 21:54   #73
a zamislite da nije bilo crnogoraca koliko bi onda bilo razlike
imaju srbi srece danas
vernon_ is offline  
Old 16.06.2006., 21:55   #74
Poslije ove dvije odigrane utakmice se baš i nemože prognozirati da će Argentinci biti prvaci. Prvu su loše odigrali a pobijediti Srbiju baš i nije neki uspjeh. Treba ih vidjeti protiv nekoga jačega...........
Zrinski is offline  
Old 16.06.2006., 21:56   #75
Brzo se zaboravilo da je Srbija primila samo jedan gol u kvalifikacijama, i da su defanzivno jaki kao zemlja.

Takvoj ekipi dati 6 golova nije mala stvar.
Vanjushka is offline  
Old 16.06.2006., 21:59   #76
Quote:
Vanjushka kaže:
Brzo se zaboravilo da je Srbija primila samo jedan gol u kvalifikacijama, i da su defanzivno jaki kao zemlja.

Takvoj ekipi dati 6 golova nije mala stvar.
Nije, ali danas su bili razbijeni. Argentinci su im još 6 mogli dati. Zato voo nije realno, koliko god nama bilo drago
Ken is offline  
Old 16.06.2006., 21:59   #77
izgleda da je njima Vidić ipak jako važan igrač
__________________
"bring out the gimp"
marat is offline  
Old 16.06.2006., 22:00   #78
Quote:
Vanjushka kaže:
Brzo se zaboravilo da je Srbija primila samo jedan gol u kvalifikacijama

pa odlucili sve to nadoknaditi danas
__________________
One Kill Wonder
Karmela is offline  
Old 16.06.2006., 22:01   #79
A ko ih je razbio nego Argentina

Argentina, buduci prvak svijeta

a Vidic, pa da je on bio tu unutra, nebi primili 6, primili bi 4, recimo
Vanjushka is offline  
Old 16.06.2006., 22:02   #80
Ispade sad Vidić igračina..........
Zrinski is offline  
 



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:02.