Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2003., 23:59   #121
MEĐIK!

ak se zbilja penzioniraš
ja ću prva stat na markovom trgu s transparentom "Hoćemo Međik nazad na forum!"
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2003., 00:21   #122
a ja cu stat s tobom! i uz taj transparent, drzat cu rezultate ankete "Kolke su vam.... ". ja sam se zbog Ajmeee topica i ulogirala. pa cu da se i odlogiram. (dobro, nije da ce forum strasno patit sto me nema, al ocu ). ne bi mi malo RL lose doslo. sad sam dosla izvana i o'ma na komp. treba mi pomoc. strucna.....
gea is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2003., 00:44   #123
pa kaj i ti dižeš sidro?!
ma jebo vas....anderlon.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2003., 08:36   #124
bash sam nesretna

penelop@ je super napisala:

Quote:
Ako se na forumu bude raspravljalo o tome da li je bolje i zavodljivije stavit jedan ili dva sloja pudera a ne o velicini cica, odo i ja...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2003., 09:13   #125
Ma zajebava se...kaj ne, magic?
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2003., 09:33   #126
evo... da slucajno ne bi bilo nismo znali... ili idem brisat postove od Claire ili njenih simpatija, pa molim moderatorsku i supermoderatorsku kamarilu da mi se od sad obraca sa Vi (glede i unatoc pravila sajber komunikacije)

Quote:
Anderlon kaže:

Naime. Jedna rutinska "Kava s adminom" koju prakticiram za forumašice pretvorila se u nešto, nešto... čudesno. To iskrenje u očima, to lupanje nogom pod stolom, taj zajednički odlazak na WC...

("Claire, daj mi još minutu, da dovršim post.")

Uglavnom, zanio sam se totalno, ko nikad dosad, a bogami izgleda i ona. Morao sam joj otjerati čovjeka, sjajnog tipa, bila je to moralna dilema, ali sjetih se ja mojih heroja Keith Richardsa, Claptona, Bregovića, svi su oni otimali žene drugima, pa i najboljim prijateljima. Ma kakva PBE, pa ni sjajna Septembar. Ova je prava Femme Fatale...

("Evo, Klarice, dolazim. Da ih pozdravim u tvoje ime? Ha? Ma ne mogu im to reć..." vuće me k sebi, odgurnem ju nogom, voli grubost).

Uglavnom, živim za nju, napustio sam i stalni posao zbog nje. Znate taj osjećaj kad ste spremni dat cijelog sebe voljenoj osobi. Baš sve. Nju nekako najviše zanimaju računala, softver, passwordi, moderatorski, sistemski... Oborio sam ju kad sam joj pokazao ulaz u arhivu svih PM-ova ikad napisanih na forumu. To i nije stiktno moralno pretpostavljam, i nemam baš nekih heroja da se ugledam, ali ljubav opravdava sve. Daješ što imaš, ne pitaš. Iskazuješ ljubav.

To cijelo vrijeme pokušavam reći - hvala vam na ponudi gradonačelnika prijatelji, ali...

(grebe mi leđa do krvi... odvlači me... u zadnjem trenutku uspijevam kliknuti "Pošalji odgovor")
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2003., 09:35   #127
Klaro, ovo cu si utetovirat, mora ostat trajno zabiljezheno
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2003., 10:04   #128
Jebate! Kaj je ovo, ja ne kužim?

Al upiklo me za oko ovo "sjajna Septembar".
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2003., 10:42   #129
Quote:
Crow Jane kaže:
Jebate! Kaj je ovo, ja ne kužim?
Jane... ti si naravno izuzeta... ti mi i dalje mozes govorit ti...
Claire is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:50.