Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.08.2003., 16:05   #81
Quote:
Penelop@ rece:
Kad ti sebi priznas da i ti hoces kontrolu nad bicem koje " ti pripada" bit ce ti se lakse korigirat.
ne kontrolu... ja nezelim da moja zena plese kako ja sviram
ja zelim sigurnost a to se moze postic samo znanjem o osobi
Quote:
To uopce nisu bile prijetnje i kakvo te bojiste spopalo i kakv poraz
napale ste me... onda je to bitka i bojiste... vas poraz je u mom dokazivanju da ste u krivu...
Quote:
I udovolji mojoj znatizelji, do kojeg broja se moze ici da cura nije kurva
nije bitan broj! nigdje nisam rekao da je bitan broj vec partneri! mogla je zena imat 2 decka a da je kurva (bio s jednom takvom, obljetala je svakog muskog bez obzira na mene a imala je prije mene 2 decka od kojeg jedno 4god)
ali isto tako nezelim neku koja se karala sa vise od 3 decka a i to je previse... eventualno bi to dopustio ako je sa svom trojicom imala veze od cca 1-2god...
Quote:
Covjece, ti se ne zaljubljujes ti racunas
da! nekad sam se zaljubljivo i uvijek se zaljubio u totalnu glupacu! sad "bacim sve na papir", vidim koliko se isplati i krenem. Rezultati su itekako bolji!
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 16:05   #82
Jedno pitanje

Kako vi dolazite na temu da vam cura/decko kaze patnere?

Duso, bi li mi nabrojila sve s kojima si spavala/o? ili dok setate gradom pitate " jesi li s ovim? a s onim?"

Ne zezam, stvarno ne znam kako se dolazi do takvog razgovora.

Sto vam nije mucno slusat, ma i za jednoga
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 16:08   #83
Quote:
penelop@ kaže:
Sto vam nije mucno slusat, ma i za jednoga
cek da ti pocne objasnjavati kako je s onim u krevetu bilo ovo, a s onim tamo ono
Ant is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 16:09   #84
Quote:
Ges kaže:
nije bitan broj! nigdje nisam rekao da je bitan broj vec partneri! mogla je zena imat 2 decka a da je kurva (bio s jednom takvom, obljetala je svakog muskog bez obzira na mene a imala je prije mene 2 decka od kojeg jedno 4god)
ali isto tako nezelim neku koja se karala sa vise od 3 decka a i to je previse... eventualno bi to dopustio ako je sa svom trojicom imala veze od cca 1-2god...

Sad cekaj, nije ti bitan broj a ne bi dopustio da je imala vise od 3 decka??

A sto ako je dobra, mila, tvoja druga polovica, u svemu se slazete a spavala je s 5-oricom?
Ti bi sve + izbacio i ravnao se samo prema broju deckiju.
Ej, nemoj me zezat


Sto se zaljubljivanja tice, ne postoji nitko na kugli zemaljskoj tko se bar jednom nije zaljubio u totalnog kretena/glupacu.
Ali ne hodaju samo takvi svijetom.

Ti pazi dok proracunavas da te ne dopadne neka proracunata. Tad bi ti tek bilo lijepo
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 16:11   #85
joooooj!!!! bas zato nisam zelio ispucat broj jer si ga se uhvatila ko pijan plota!!!! uvijek postoje iznimke ali broj generalno moze stosta pokazat!!!! nevelim daje to pravilo ali u vecini slucajeva bi se ipak priklonio svojoj teoriji neg iso isprobat srecu s brojem "mozda je ipak dobra ako je bila s 5-oricom prije mene"
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 16:14   #86
Quote:
Ti pazi dok proracunavas da te ne dopadne neka proracunata. Tad bi ti tek bilo lijepo
sadasnja cura mi je popracunata i to mi se jako svidja kod nje jer ona rauna moje poteze a ja njene... kako je to lijepo: ja ne grijesim pa ne grijesi ni ona... s vremenom ce to prerast u pouzdanje jer je sve jos frisko (i da, ona je djevica i to bas zato jer racuna situaciju skim ce bit). I rest my case oko racunanja
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 16:17   #87
Quote:
Bruna rece:
Ges, ne bih te štela zbedirati, ali mom dečku se digne čim me vidi ( a ima preko 30)
JOOOJ! daj odi citat post pa onda nes pricaj! receno je: "znam da se desava mnogim deckima da im se nedigne kad bi se trebao"
znaci nije pravilo!!!!!!!!
citajte ljudi, vise citajte prije neg nes quotate!
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 16:19   #88
Pazi da djevica ne proracuna da bi joj s nekim spontanijim bilo ljepse

Ako je ne zadovoljis ode pcelica na drugi cvijet, pa na treci pa na... sve dok ne nadje neki koji idealno mirise i koji se ne pretvara nakon pocetnog entuzijazma u smrad.

A ti ne ocekuj idilu jer toga nema. Ljudski je i grijesitit i svadjati se i miriti i oprastati.

Pazi da prekasno ne dodjes do takvih zakljucaka.

Jos mi nitko nije rekao za razgovor
penelop@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 16:23   #89
Quote:
Antarius rece:
naravno da ni ja ne bi volio da mi partnerica prije mene isproba krevete od pola grada, ali je*iga, sta da joj radim? ako mi je cool s njom, boli me sta je radila prije... ako zeli ici dalje, neka ide...
naravno da se nebi ni ja zalio! ali opet mi nebi bilo bas svejedno jer nevjerujem da osoba koja je sklona mjenjat partenere bi odjednom izgubila tu naviku radi mene. Vuk dlaku mijenja ali cud nikada a ljudi su stoka i nije ih briga za druge. Vrati se kad-tad osoba na staro, pa makar i sa 50god te te ode prevarit s drugim... e zato je broj partnera bitan
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 16:23   #90
Ja takav razgovor nisam nikad ni pocinjala.

Pogotovo s jednim s kojim sam bila kad mi je bilo dvadesetak godina, a njemu 36. Tko bi proveo tri dana slusajuci?

U sustini je sve to nebitno.
Rajna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 16:27   #91
Quote:
Pazi da djevica ne proracuna da bi joj s nekim spontanijim bilo ljepse
nece jer nebi bila djevica do sad...
Quote:
Ako je ne zadovoljis ode pcelica na drugi cvijet, pa na treci pa na... sve dok ne nadje neki koji idealno mirise i koji se ne pretvara nakon pocetnog entuzijazma u smrad.
bas zato nezelim neku koja mijenja partnere. Ona ce prije se odlucit za promjenit partnera jer joj nes nepase neg pokusat utjecat na istog... pa kvragu kako si ga izabrala za partnera ako ti nepase? to sam se uvijek divio kad neka cura zavrsi s nekim majmunom koji ju tuce... pa kaj to nisi vidla dok ste jos bili zajedno da ima nekontrolirane ispade bijesa il mu je to odjednom doslo prek noci?
Quote:
Jos mi nitko nije rekao za razgovor
to se obicno dozna. tek ako je zabrinjavajuce se prica o tome (barem ja)
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 16:28   #92
Quote:
Ges kaže:
JOOOJ! daj odi citat post pa onda nes pricaj! receno je: "znam da se desava mnogim deckima da im se nedigne kad bi se trebao"
znaci nije pravilo!!!!!!!!
citajte ljudi, vise citajte prije neg nes quotate!
Mnogim dečkima se to dešava ponekad, ali rijetko kojem toliko često da zaključi kako predigra zapravo služi za izazivanje nepostojeće želje, odnosno postizanje erekcije koja spontano ne nastupa kad se želja i pojavi.

Jadne tvoje cure, neiskusne ili djevice, a trebaju znati hendlati s takvim hirovitim pimpekom.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 16:33   #93
Quote:
Ges kaže:
nece jer nebi bila djevica do sad...

bas zato nezelim neku koja mijenja partnere. Ona ce prije se odlucit za promjenit partnera jer joj nes nepase neg pokusat utjecat na istog... pa kvragu kako si ga izabrala za partnera ako ti nepase? to sam se uvijek divio kad neka cura zavrsi s nekim majmunom koji ju tuce... pa kaj to nisi vidla dok ste jos bili zajedno da ima nekontrolirane ispade bijesa il mu je to odjednom doslo prek noci?

to se obicno dozna. tek ako je zabrinjavajuce se prica o tome (barem ja)
Ges
naivko
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 16:34   #94
Quote:
VelmaX kaže:
Mnogim dečkima se to dešava ponekad, ali rijetko kojem toliko često da zaključi kako predigra zapravo služi za izazivanje nepostojeće želje, odnosno postizanje erekcije koja spontano ne nastupa kad se želja i pojavi.

Jadne tvoje cure, neiskusne ili djevice, a trebaju znati hendlati s takvim hirovitim pimpekom.
isuse, i onda se vrijedjas kad ti kazem da si...
ja sam lijepo rekao na pocetku da se to zna desit muskima katkad i to rijetko i to ne svima!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
a kad se desi vi zene odmah zauzmete stav da je muski kriv i pobegnete....
a ja vas tu pokusavam naucit da u takvoj situaciji je potrebno samo malo milovanja i sve ce bit dobro a ne odmah pobjec!
i zbog neiskusnih cura (a koliko vidim sve ste neiskusne, mislite da je sex samo dic noge i stenjat) sam vam to i reko pod forum "zablude o muskarcima" zato da naucite za iduci put!
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 16:36   #95
Quote:
sailor rece: Ges naivko
aha... jesam jesam... to sto ti neshvacas princip neznaci da on ne funkcionira. Vjeruj mi, ja u malo cemu gijesim... a ovo ne spada u malo-sto
Ges is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 16:41   #96
Ges, ja nisam neiskusna, vjeruj mi.

Ali ako ti se jedan put neće, onda - čemu forsirati.
Čekaj do sutra.

Ali ako ti se skoro nikad neće - to jest problem.

Da bi cura znala što treba činiti u toj (ipak manje uobičajenoj) situaciji da se dečku ne diže automatski, ona mora imati ipak nešto i iskustva, zar ne?
Nije lijepo neiskusne cure izlagati takvom problemu.
VelmaX is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 16:43   #97
Quote:
Ges kaže:
Vjeruj mi, ja u malo cemu gijesim...
ovakve izjave nisu bas realisticne
ne znam koju ideju promoviras, ali stav "vi glupe, ja cu vas pouciti", zenama koje su se shevile kad si se ti rodio (niste tolko stare, shalim se ) nije bas ugodan...
pogotovo kad se radi o ovako osobnim stvarima, gdje zakljucci koje si ti skupio, ponekad nemaju veze sa drugim ljudima.

primjer za oprecno iskustvo:
npr. osobno bih radije imala iskusnog partnera, nego neiskusnog; cak i da sam musko, vise bih voljela imati curu koja je esto u zivotu probala, nego neku koja nije. jer to nesto govori i o duhu te osobe.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2003., 17:01   #98
Ma njemu bi izgleda pasala samo gumena lutka. Naravno nova, tek raspakirana
Sve drugo je samo problem.
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2003., 19:46   #99
Quote:
Ges kaže:
e pa da, to i je bit! kvragu, nije prljav, u biti cisci je neg ruke sigurno!
Nije problem što ti njega diraš, vjerujem ja da ti je čist, ali ruke treba oprati zato što diraš kvaku, i sve ostalo javnog WCa.
estio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.08.2003., 20:09   #100
Ja hoću partnera koji ima iskustva, koji je zadovoljio svoju znatiželju, svoju želju za dokazivanjem, raznim tipovima žena... neću djevca koji će se pitati kako bi to bilo s nekom drugom ženskom....

I naravno, iskustvo za sobom donosi i druge prednosti....

Anastasia is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.