Natrag   Forum.hr > Društvo > Prirodne znanosti

Prirodne znanosti Čista znanost za jako pametne i one koji takvima žele postati
Podforum: Armstrong Station - Astronomija i astrofizika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.09.2007., 16:47   #101
Po meni je pametnija opcija za zadatak ili skupinu zadataka koja muči forumaša otvaranje nove teme, s tim da bi se iz naslova trebalo vidjeti o kojoj znanosti i području se radi, možda iti nivo (razred, godina faksa) ili da se taj nivo definira u postu.

Razlog zašto sam za opciju novih topica je što onda kad dođeš na podforum i vidiš da nekom srednjoškolcu/studentu treba pomoć oko nekog gradiva koje znaš ćeš odmah uočiti i vidjeti o čemu se radi. Ovako kad je sve na hrpi, mislim da će manje ljudi doći i reći Ajde idem malo kopati po topicu, možda ima netko kome mogu pomoći - čisto stvar preglednosti i izravnija informacija koja te tjera pomoći.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 19:20   #102
BTW Endi, zasto bi ista brisao? Stariji postovi ce sami padati na dno zbog neaktivnosti, tako da je preglednost ocuvana. Nije vrag da se server zagusi sa tih par novih porukica?

Ponekada se neki zadatak razradi/pojasni na takav nacin da moze imati koristi za siri spektar problema, stoga ga je steta obrisati. Medutim, ako je stvarno veliki problem sa stariim temama na podforumu, mozda se moze unutar admin panela definirati akcija da se teme stare toliko i toliko prebace u ARHIVU (jbga, jos jedan podforum, ali... ).
b0xx is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2007., 23:19   #103
Kužim želju za razvrstavanjem (čak sam prozujao po matematičkoj temi u potrazi za nečim što bi mi noglo biti zanimljivo), ali daleko mi je prihvatljivije da zadaci dobivaju svoje teme. Ponajviše zato što ih ima malo pa ne stvaraju nikakvu gužvu dok su širom prostrti.
__________________
Neoriginalni ljudi kopiraju neoriginalne ljude, originalni kopiraju originalne.
sal_mirabilis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 09:35   #104
^^naprotiv, ima ih strašno puno. Ne vidite ih zato jer sam stare pobrisao. Skupilo se 3 stranice i počela je četvrta.

Shvaćam da neki zadaci mogu biti korisni i za druge stvari, no 95% zadataka je čisto sitno i nekorisno. Nečija zadaća.

Još sam neodlučan, ali ne brinite, naći ćemo neko rješenje. Samo da se podforum ne zatrpa, užasavam se toga.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 14:26   #105
bilo bi jako ljepo kad bi se tema o neinteligentnom dizajnu zakljucala za sva vremena, valentino jednostavno trola.
Scar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 14:50   #106
Quote:
Scar kaže: Pogledaj post
bilo bi jako ljepo kad bi se tema o neinteligentnom dizajnu zakljucala za sva vremena, valentino jednostavno trola.
Bolje ne. Time bi se dokazala egzistencija inteligentnog dizajna ovog podforuma.

.
justapixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 14:53   #107
Quote:
justapixel kaže: Pogledaj post
Bolje ne. Time bi se dokazala egzistencija inteligentnog dizajna ovog podforuma.

.
time bi se dokazalo neprihvacanje neinteligentnog dizajna od strane racionalnih i obrazovanih forumasha.

inteligentni dizajn postoji, samo je stvar sto je neinteligentan.
Scar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 15:09   #108
Quote:
Scar kaže: Pogledaj post
time bi se dokazalo neprihvacanje neinteligentnog dizajna od strane racionalnih i obrazovanih forumasha.

inteligentni dizajn postoji, samo je stvar sto je neinteligentan.
Oćemo li i staviti neku anketu "Vjerujete li u gravitaciju?".

.
justapixel is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 15:23   #109
ne vidim gdje je nestao moj topic.

Pitao sam za neke ionizatore, magnete koji navodno sprečavaju stvaranje kamenca u vodi. Zanima me mišljenje vas znanstvenika je li to hoax ili to stvarno funkcionira?
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 15:44   #110
Quote:
gogo kaže: Pogledaj post
ne vidim gdje je nestao moj topic.

Pitao sam za neke ionizatore, magnete koji navodno sprečavaju stvaranje kamenca u vodi. Zanima me mišljenje vas znanstvenika je li to hoax ili to stvarno funkcionira?
Otvorio si dva ista threada. Pogledaj malo niže u podforumu, napisao sam ti odgovor.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 16:28   #111
Quote:
justapixel kaže: Pogledaj post
Oćemo li i staviti neku anketu "Vjerujete li u gravitaciju?".

.
ne vjerujem

ali nije vazno, valentino ce se odmorit par dana
Scar is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 17:24   #112
otvorio sam drugi tread jer se onaj prvi ne vidi (samo ga admini vide i nisu ga pustili da se vidi!!) molim vas vratite mi topic ili ga postavite negdje gdje i drugi mogu odgovarati.. HVALA.

Trebaju mi odgovori hitno.
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 20:34   #113
Quote:
gogo kaže: Pogledaj post
otvorio sam drugi tread jer se onaj prvi ne vidi (samo ga admini vide i nisu ga pustili da se vidi!!) molim vas vratite mi topic ili ga postavite negdje gdje i drugi mogu odgovarati.. HVALA.

Trebaju mi odgovori hitno.
učinio sam sve što je u mojoj moći, pričekaj da dođe admin.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 20:40   #114
je obrisao si mi topic i sad ga nemreš vratiti. niš otvorit ću novi. (i ovog ne diraj )
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 20:42   #115
Quote:
gogo kaže: Pogledaj post
je obrisao si mi topic i sad ga nemreš vratiti. niš otvorit ću novi. (i ovog ne diraj )
samo probaj.

evo vidiš da je tu.
http://img209.imageshack.us/img209/4022/forum1fu7.jpg
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 20:47   #116
ja ne vidim tu temu
__________________
Apathy on the rise, no one cares.
pećina is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 21:02   #117
Samo je vide moderatori i administratori. Mislim da joj je AxMi dao taj status. On nije online, kad dođe, riješit će.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 21:06   #118
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
Samo je vide moderatori i administratori. Mislim da joj je AxMi dao taj status. On nije online, kad dođe, riješit će.
nemam toliko vremena. zabunom sam mislio da će se to brže odobriti i pojaviti. ostavi sad ovu i gotovo.
ak te smeta dupla obriši onu
gogo is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2007., 21:34   #119
Quote:
Endimion17 kaže: Pogledaj post
^^naprotiv, ima ih strašno puno. Ne vidite ih zato jer sam stare pobrisao. Skupilo se 3 stranice i počela je četvrta.
Ne moraš ih brisati ručno. Admini mogu namjestiti da se svi topici neaktivniji od xx dana automatski brišu.
Maisie is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2007., 10:52   #120
Ili da se te teme stavljaju u poseban, zaseban podforum u kojem ne bi bilo omoguceno otvaranje / odgovaranje na teme.
b0xx is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:05.