Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.03.2013., 18:59   #81
Quote:
mokry kaže: Pogledaj post
Moze se, ali ti ovisi kakav je okvir i mogu li se iz njega izvaditi stakla i staviti druga.
Bilo bi najbolje onda naći neke naočale koje su već dioptrijske, tipa u second hand shopu ili na Hreliću. Sad sam sama sebi dala ideju Hvala!!
josaphine is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 22:49   #82
Quote:
josaphine kaže: Pogledaj post
Bok ljudi! Zna li netko nešto o ovome:

Ja bih kupila jeftine okvire, tipa u New Yorkeru, pa otišla u optiku da mi stave dobra stakla unutra. Zna li netko da se to može? Rade li to optike?
mogu ti onu i optici staviti stakla u bilo koji okvir, bio on kupljen kod njih ili ne.

ali mislim da se kod u tih kupljenih u NY ne mogu vaditi stakla jer su "sljepljena" za taj okvir, kao i kod onih naočala u dm.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2013., 22:51   #83
Quote:
volim čokoladu kaže: Pogledaj post
mogu ti onu i optici staviti stakla u bilo koji okvir, bio on kupljen kod njih ili ne.

ali mislim da se kod u tih kupljenih u NY ne mogu vaditi stakla jer su "sljepljena" za taj okvir, kao i kod onih naočala u dm.
Okrenula sam se Ebayu gdje se mogu naći stvarno jeftini okviri, za 60 kn
josaphine is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 00:22   #84
Ja sam narucio sa str. Zennioptical, dosle mi za 7 dana. Platio okvir sa postarinom 100kn. Moze se i stakla narucit al to nisam htio. Postarina je 10$ bez obzira na kolicinu okvira.
http://www.zennioptical.com/?gclid=CO6DlY6wh7YCFUWd4Aod8joApA
android-Split is online now  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2013., 10:51   #85
hejj evo ovdje da postavim pitanje od tetke koja zivi u italiji prije koju godinu sam dobila chanel bijele naocale...e sad one nemaju ni futrolu ni nis...ovak si u rifuzi da kazem... e sad one meni nikako ne stoje...pa bih ih htijela prodat samo kak da ja znam da su one original? moze pomoc?? hvala
grandcontrol21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2013., 18:22   #86
Quote:
grandcontrol21 kaže: Pogledaj post
hejj evo ovdje da postavim pitanje od tetke koja zivi u italiji prije koju godinu sam dobila chanel bijele naocale...e sad one nemaju ni futrolu ni nis...ovak si u rifuzi da kazem... e sad one meni nikako ne stoje...pa bih ih htijela prodat samo kak da ja znam da su one original? moze pomoc?? hvala
stavi slike(barem 5 svega pomalo)
misscoco is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 21:44   #87
kad naručujete okvire on line, kako znate hoće li vam pasati na lice?

ja kad kupujem okvir, idem po svim mogućim optikama, probam brdo okvira, i obvezno vučem nekoga sa sobom.
naravno, onaj tko ide s mnom, dobijem živčani slom.
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2013., 22:46   #88
Ajme, trebam pomoc, imam naocale trenutno ali bi ih zamijenila, bile su jedne u Ghetaldusu Gucci, crne jednostavne onako minimalno cat eye i leptir oblik okvira kad se gleda od naprijed, znači ima kao i cat eye s donje i gornje strane.Ručke ne počinju odmah na vrhu okvira nego na sredini (ručke koje idu na uho).Materijal je bio neka savitljiva plastika. Savršeno su mi stajale, bile su oko 1200kn i kad sam htjela kupiti, već su bile prodane. Zna netko ime modela mozda ili gdje ima istih?
Slične su kao Gucci GG 3519 D28, samo bez reljefa.

Zadnje uređivanje Lilli_007 : 23.03.2013. at 00:11.
Lilli_007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2013., 05:03   #89
Quote:
volim čokoladu kaže: Pogledaj post
kad naručujete okvire on line, kako znate hoće li vam pasati na lice?

ja kad kupujem okvir, idem po svim mogućim optikama, probam brdo okvira, i obvezno vučem nekoga sa sobom.
naravno, onaj tko ide s mnom, dobijem živčani slom.
Ja nemam s tim problema. Narucim sta mi se svidi.

sent via htc one x power by ARHD
android-Split is online now  
Odgovori s citatom
Old 27.03.2013., 18:52   #90
Quote:
volim čokoladu kaže: Pogledaj post
kad naručujete okvire on line, kako znate hoće li vam pasati na lice?

ja kad kupujem okvir, idem po svim mogućim optikama, probam brdo okvira, i obvezno vučem nekoga sa sobom.
naravno, onaj tko ide s mnom, dobijem živčani slom.
+1

Namjeravam kupiti sunčane naočale sa dioptirijom, gledala sam malo po optičarskim radnjama, ali nema naočala ispod 1000 kn, a tu još treba dodati cijenu stakala (dioptrija -3,50).
Gledala sam sunačne u Mulleru, cca 200 kn, ali ne znam bi li se moglo na njima promjeniti stakla.
Ili netko zna neku radnju u Ri , povoljnih cijena?
RI171 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2015., 13:56   #91
Prošli petak sam bio u Ghetaldusu u Osijeku (kod Šetača). Naručen sam bio u 15:30, ali sam kasnio, pa je gospođa rekla da dođem u 17 h. i bila je točna. Otišli smo gore. Nakon više od 45 minuta pregleda, isprobavanja, šetanja po radnji i van radnje i isprobavanja svega i svačega došli smo do željenog rezultata, ili u mom slučaju jedinog mogućeg. Stvarno sve pohvale na trudu i na state of the art uređajima. Prodavačica dolje u radnji je također bila za 10. stalno je išla samnom, pomagala, dodavala naočale, ispunjavala sve što sam tražio. Ghetaldusu čista desetka. Naručio sam naočale Tommy Hilfiger za 1534 kn i za 1 kn dobio još neke rezervne (inače cijena okvira i stakla je za njih skoro 800 kn) i sada čekam poruku da su naočale u radnji. trebala bi biti ovaj tjedan
tonimeister is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 15:46   #92
Ima li netko preporuku za pouzdanu i sigurnu web shop stranicu za kupnju dioptrijskih okvira?
drawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2016., 18:15   #93
Jel tko ima iskustva s kupovinom u inozemstvu (srbija, bosna)? Meni se gadi to što su tolike cijene i iz principa ne želim platiti preko 1000 kuna komadić plastike koji u proizvodnji vrijedi maksimalno 50 kuna. Naravno, ne patim od marki i samo želim obične naočale po nekoj normalnoj cijeni, ali to se obično ne može kupiti jer konkurencija u tom području ne radi (što je u biti protuzakonito ali to je tajna pa sve može).
Nikomah is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.10.2016., 16:30   #94
Curke, trebam savjet...Trebam nove okvire i to bih neke ovakve http://hr.giarre.com/marc-jacobs-marc50-e02/
Znači, takav oblik i prozirne...Za par dana sam u Zagrebu i zanima me u kojoj bi optici mogle biti takve? Ako ste ih viđale negdje...Bila bih zahvalna!
__________________
Go ahead, destroy Armenia. See if you can do it. Send them into the desert without bread or water. Burn their homes and churches. Then see if they will not laugh, sing, and pray again. For when two of them meet anywhere in the world, see if they will not create a New Armenia.
malavida19 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2017., 13:35   #95
Quote:
ceeky_m@nkey kaže: Pogledaj post
Ja moram pohvaliti optiku Hela u Staroj Vlaskoj, stvarno ugodno iskustvo nakon groznog razvikanog Ghetaldusa. Nisam mogla vjerovati koliko s povoljni a i naocale su gotove cesto odmah isti dan.
Narucila sam si s ebaya model wayfarerki za par dolara. Posto imam vise dioptrijskih naocala i cesto ih mijenjam uzela sam obicna stakla, dioptrija minus 4 i jos zastitu od grebanja. oba stakla zajedno su me dosla 160kn! Nisam mogla vjerovati. Posto taj model ima debeli okvir uopce se ne vidi debljina stakala a cini mi se da mozda stakla imaju jos neki sloj posto se presijavaju onako zelenkasto.
Evo vec ih imam dugo vremena i prezadovoljna sam.

Inace sa Ghetaldusom sam imala samo neugodna iskustva. Sjećam se kad su imali onu akciju suncane naocale plus okvir za 1 kn.
Prvo, izbor tih okivra je bio tako mali, a modeli su bili kak da su jos iz ndh, ali ne na dobar vintidasti nacin.
Kad sam si jedva nasla neki zadovoljavajuci okvir zenska mi je rekla da moram kupiti odmah i stakla ako zelim okvir, a da su osnovna stakla, znaci bez ikakvih slojeva 600 kn. Kad sam sljedeći put dosla s iznosom svoje dioptrije da dam raditi naocale cijena osnovnih stakala je narasla na 700, poludila sam i otkazala?
Inace zaposlenici su im grozni, pogotovo u Ghetaldusu na Jarun, *kašlj ona plavo oblajhana teta velikog obujma kašlj*.
Hvala na preporuci i moram napomenuti da ista čak i nakon pet godina vrijedi!

Hela je sad u Radićevoj ulici, bio tamo i imao dvije opcije leća - jedna je bila 100 kn a druga 250. Za obje leće, ne za jednu. Odabrao sam skuplju verziju i pošto su imali leće sve je bilo gotovo za 20 minuta.

Baš sam zadovoljan, pogotovo što sam se prije toga raspitao u tri optike (Ghetaldus, Andi i Kraljević) i kod svih je bilo na kraju oko 750 kn na sta daju neki popust (30%, osim Ghetaldus daje samo 10%).
ThunderXYZ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 15:48   #96
Pozdrav

želim promijeniti svoje naočale koje već 4 godine nosim i postale su mi male a i da provjerima dijoptriju.

Ima te li šta za preporučiti u Zagrebu gdje mogu sve obaviti pregled i kupnju a da nije preskupo.
Mene moji tiraju da idem u Gethaldusa zbog ove njihove akcije platiš jedan drugi gratis, a sve što sam čuo i pročitao o njima do sada jest da nevaljaju.
sram te bilo is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 18:31   #97
Quote:
sram te bilo kaže: Pogledaj post
Pozdrav

želim promijeniti svoje naočale koje već 4 godine nosim i postale su mi male a i da provjerima dijoptriju.

Ima te li šta za preporučiti u Zagrebu gdje mogu sve obaviti pregled i kupnju a da nije preskupo.
Mene moji tiraju da idem u Gethaldusa zbog ove njihove akcije platiš jedan drugi gratis, a sve što sam čuo i pročitao o njima do sada jest da nevaljaju.
Ja obavljam preglede i kupujem naočale u Okuc optici u Maksimirskoj, oftalmologica je super i jako je stručna (za razliku od iskustava koje imam na puno poznatijim i skupljim mjestima u Zg), i imaju normalne cijene.
Nekad znaju imati akcije na preglede i slično, ja ih uvijek nazovem kad se naručujem i pitam za cijenu i sve.
bejo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2018., 19:00   #98
Quote:
Veky.VG kaže: Pogledaj post
Hvala na preporuci i moram napomenuti da ista čak i nakon pet godina vrijedi!

Hela je sad u Radićevoj ulici, bio tamo i imao dvije opcije leća - jedna je bila 100 kn a druga 250. Za obje leće, ne za jednu. Odabrao sam skuplju verziju i pošto su imali leće sve je bilo gotovo za 20 minuta.

Baš sam zadovoljan, pogotovo što sam se prije toga raspitao u tri optike (Ghetaldus, Andi i Kraljević) i kod svih je bilo na kraju oko 750 kn na sta daju neki popust (30%, osim Ghetaldus daje samo 10%).
i meni je ovo pomoglo
Optika je super, gazda isto

Jedino kaj sam ja kupoval leće koje se buše(nema vanjski okvir) pa je par bio 600,00 kn(2 X 300). Pregled okulista nisam platio...
Nula plus is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:19.