Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.02.2004., 08:34   #1
Red face pitanje za sotonjare

Kolko jucer citah neku grijesnu i ogavnu bezboznu literaturu laganijeg tipa. Naravno spominjahu se pecati, zazivi i tako to. Sad me nesto zanima. Ako se ti pecati spremaju na mjesto "daleko od radoznalih ociju" a nigdje se ne spominje unistavanje sto se s njima radi kad za rad vise ne trebaju? Jel ih jednostavno pobacate u smece, spalite u vatrici od suhog gloga il nakon dvajs god moras imat stokvadratnu blindiranu arhivu za cuvanje istih?

Ima li neka pravila u crtanju istih (npr prvo unutarnji dio, od gore prema dole, pa vanjski (krug il sto vec) i sl) il pocnes di oces, zavrsis di oces?
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 09:53   #2
Nego ravana, a da nam kažeš naziv te knjige i o kakvim se pečatima radi?

Ovako se opasno približavaš fluffy razini koju pune oni koji pričaju o nečemu, iz neke knjige od nekog autora.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 10:33   #3
Pa knjiga i je flafasta da flafastija ne moze. Nekronomikon (Simon)
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 11:25   #4
A di ga nađe

Iako sam sistem magije tamo iznesen funkcionira. Jedini je problem što je autor nadrobio unutra svega i svačega tako da je jedina korist od te knjige da posluži za potpalu.

Ako je netko dovoljno lud da nešto pokuša neka si prije rezervira ležaj na psihijatriji.

Nema veze kako se crtaju pečati.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 12:05   #5
Quote:
Baphomet kaže:
A di ga nađe
Naletih na netu
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 12:44   #6
Red face moje flafasto mišljenje

Pa...nije puno gori od ostalih grimoara-kuharica

Šteta kaj su takve knjige tako očajno dosadne za čitat ...pa im ja obično pokušam snimit osnovnu ideju, preskočim većinu teksta i bacim u kantu
chagljev hihot is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 13:19   #7
Quote:
ravana kaže:
Naletih na netu
Taj mi razlog liči na onaj razlog kada žena prevari muža i kad kaže "desilo se..."....može se desiti da slučajno padneš u kanal ali da slučajno padneš na nečiji nježnik ili da naletiš na nekronomikon nije baš uvjerljivo

Ili možda vježbaš za lova na mlađahne darkerice, gotičarke, metalke i flufice? Priznaj ptico....
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 13:55   #8
Exclamation

Quote:
ravana kaže:
Pa knjiga i je flafasta da flafastija ne moze. Nekronomikon (Simon)
ravana, koliko si ti i pročitao te knjige?


kad si počeo to čitat?
možda to i objašnjava neke stvari vezane uz tebe..
__________________
19-24 Tu i on svuče svoje haljine jer i njega obuze zanos pred Samuelom; zatim je legao gol i ostao tako cio onaj dan i svu noć. BIBLIJA, Prva knjiga o Samuelu
CF is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 16:08   #9
Quote:
Baphomet kaže:
Taj mi razlog liči na onaj razlog kada žena prevari muža i kad kaže "desilo se..."....može se desiti da slučajno padneš u kanal ali da slučajno padneš na nečiji nježnik ili da naletiš na nekronomikon nije baš uvjerljivo

Ili možda vježbaš za lova na mlađahne darkerice, gotičarke, metalke i flufice? Priznaj ptico....
Lutah ezotericnim internet prostorima i naletih na doticni (tj ne potpuni nekronomikon nego izvatke "korisnih" spelova i par mitoloskih objasnjenja).
Rekoh da vidim cime se nase forumske sotonjare bave Al jos mi ne odgovoriste sto se radi s tim simbolima nakon upotrebe.
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 16:15   #10
Konkretno TE simboe čuvam za sljedeću uporabu.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2004., 23:34   #11
baphomet ti bi morao biti malo stroziji sa ravanom
to je ustvari pedagogija

poznato je da se pravi ucenik stavlja na neku kusnju ...
a ne ovako mu jeftino prodavati biserje

npr da ti ravana malo radi , ili uplati doprinos za pivice

tj smisli ti neki test neku inicijaciju za naseg ravanu

tj znas ti bafi kako ravana pici po dharmi i pravom radu i sl i kako je strog sa svima osim sa sobom samim

treba njega malo prokusati da se vidi kako dishe

DAL SHKRGAMA ILI PLUCNO
__________________
Najvažnija filozofska spoznaja svih vremena! Bolje je usred sunčanoga ljeta kupati se u moru, nego zimi raditi u mračnom uredu. Bela Hamvaš
parsifal is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2004., 11:04   #12
Quote:
parsifal kaže:
baphomet ti bi morao biti malo stroziji sa ravanom
to je ustvari pedagogija

poznato je da se pravi ucenik stavlja na neku kusnju ...
a ne ovako mu jeftino prodavati biserje

npr da ti ravana malo radi , ili uplati doprinos za pivice

tj smisli ti neki test neku inicijaciju za naseg ravanu

tj znas ti bafi kako ravana pici po dharmi i pravom radu i sl i kako je strog sa svima osim sa sobom samim

treba njega malo prokusati da se vidi kako dishe

DAL SHKRGAMA ILI PLUCNO
Odakle ti ideja da se mislim u to upustat? Cista radoznalost.
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.02.2004., 13:03   #13
Cool :confused:

Nego....nije valjda da sam ja ovdje jedini sotonjara?
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 08:35   #14
Hmm. A ja mislijah da se dati simbol koristi samo u jednu svrhu.

Tamo se spominje i da se obicno ne preporuca ponovit obred za istu stvar vise od tri puta (u tri uzastopna dana, tj noci) al ne ulazi u to zasto bi trebalo bit tako
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 09:33   #15
Ak te baš jako i stvarno zanima neće te bit teško prizvati duha Googla i pitati ga di ima kakav tekst od A.O.Sparea ili Fratera U:.D:.


Oni daju neka suvremenija objašnjenja nego prašnjavi grimoari (koji ipak nisu završili u Recycle binu....ali stoje mi na hardu ko i da jesu )
chagljev hihot is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 09:41   #16
Quote:
chagljev hihot kaže:
Ak te baš jako i stvarno zanima neće te bit teško prizvati duha Googla i pitati ga di ima kakav tekst od A.O.Sparea ili Fratera U:.D:.


Oni daju neka suvremenija objašnjenja nego prašnjavi grimoari (koji ipak nisu završili u Recycle binu....ali stoje mi na hardu ko i da jesu )
Ne netu se sve moze nac al onda forum nema smisla.

ccc ako se chata zale se. Ako pitas nes ozbiljno zale se sto pitas kad imas google
Pa zatvorite forum :2up:
__________________
BHAJA GOVINDAM BHAJA MUDHA MATE
ravana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 09:48   #17
Pa pitao si sotonjare .


Ja sam ti neš više kao amater kog zanimaju pitanja iščašene neurologije



A ako te stvarno stvarno stvarno zanima....potraži knjige Iana Friesa ....ili nešto o NLPu.......tolko od mene
chagljev hihot is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 11:13   #18
Spare i U.D. si totalne drugačije stvari od onog bosanskog lonca od Nekronomikona.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2004., 12:28   #19
Question

Quote:
ravana kaže:
Hmm. A ja mislijah da se dati simbol koristi samo u jednu svrhu.

Tamo se spominje i da se obicno ne preporuca ponovit obred za istu stvar vise od tri puta (u tri uzastopna dana, tj noci) al ne ulazi u to zasto bi trebalo bit tako


To me posjetilo na par Spareovih stavova....

Kao, ako se previše tupi s nekim ritualom da to ne mora značiti bolji rezultat nego možda prije "grč" koji ga blokira.
chagljev hihot is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2004., 12:01   #20
pa zar nisi cuo za onu staru "Curiosity killed the cat.."
radoznalost zna bit katkad iopasna....
__________________
I am.....
dominatrix is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:51.