Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.01.2009., 19:18   #1
djete i viđanje preko vikenda

U procesu sam sam rastave di će vjerovatno bit odlučeno da dijete živi sa majkom a ja ću imat pravo na kontakte svaki drugi vikend 2 dana. Kako žene želite bit ravnopravne u svemu pa zašto nebi bili i u tome. Recimo da ču imat pravo na boravak sa djetetom svaki drugi vikend iako bi ja i više od toga, i šta se tiče alimentacije ne usporavam ništa.
Dali bi bilo pošteno da buduči živimo 100km udaljnosti ja idem po djete kod majke a majka dolazi po djete kod mene, kad več djete ne živi samnom.
Zašto bi ja moramo ič po djete i vozit ga natrag? Auto nemam ko ni moja zakonska žena ali ga posudim od roditelja da bi mogao po djete, isto tako može i ona posudit auto od roditelja.
dreja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 20:01   #2
Quote:
dreja kaže: Pogledaj post
U procesu sam sam rastave di će vjerovatno bit odlučeno da dijete živi sa majkom a ja ću imat pravo na kontakte svaki drugi vikend 2 dana. Kako žene želite bit ravnopravne u svemu pa zašto nebi bili i u tome. Recimo da ču imat pravo na boravak sa djetetom svaki drugi vikend iako bi ja i više od toga, i šta se tiče alimentacije ne usporavam ništa.
Dali bi bilo pošteno da buduči živimo 100km udaljnosti ja idem po djete kod majke a majka dolazi po djete kod mene, kad več djete ne živi samnom.
Zašto bi ja moramo ič po djete i vozit ga natrag? Auto nemam ko ni moja zakonska žena ali ga posudim od roditelja da bi mogao po djete, isto tako može i ona posudit auto od roditelja.
Da, bilo bi posteno ....ali nece htjeti.--> cinjenica
Ti si tata, kao nemas obaveza i briga kao ona.......pa ako zelis vidjeti dijete, snadi se.--> izgovor
miladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 20:20   #3
Quote:
miladin kaže: Pogledaj post
Da, bilo bi posteno ....ali nece htjeti.--> cinjenica
Ti si tata, kao nemas obaveza i briga kao ona.......pa ako zelis vidjeti dijete, snadi se.--> izgovor
Pa ako ima toliko obaveza onda ču ja zatražit skrbništvo nad djetetom, pa ću ja dijete nojoj voizit, i bit će mi zadovoljstvo!!!
dreja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 20:33   #4
Quote:
dreja kaže: Pogledaj post
Pa ako ima toliko obaveza onda ču ja zatražit skrbništvo nad djetetom, pa ću ja dijete nojoj voizit, i bit će mi zadovoljstvo!!!

Tu "ideju" si mozes objesiti macku za rep.

Skrbnistvo se ne odlucuje na osnovu "dobre volje" i transporta dijeteta.
Nema veze.....vidjet ces i osjetiti to sam. Daj si procitaj malo slicne postove i teme.
miladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 20:42   #5
Quote:
miladin kaže: Pogledaj post
Tu "ideju" si mozes objesiti macku za rep.

Skrbnistvo se ne odlucuje na osnovu "dobre volje" i transporta dijeteta.
Nema veze.....vidjet ces i osjetiti to sam. Daj si procitaj malo slicne postove i teme.
znam da se skribništvo ne određuje na osnovu dobre volje, u biti može se i odredit ako ja pristanem na to da djete bude sa majkom a ako ja dokažem sudu da bi za interes djeteta bilo bolje da živi samnom šta onda, ali to nije sada tema,a kad samo kod toga za plačanje alimentacije sam dobar?
dreja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 20:47   #6
Quote:
dreja kaže: Pogledaj post
znam da se skribništvo ne određuje na osnovu dobre volje, u biti može se i odredit ako ja pristanem na to da djete bude sa majkom 1.a ako ja dokažem sudu da bi za interes djeteta bilo bolje da živi samnom šta onda, ali to nije sada tema,2.a kad samo kod toga za plačanje alimentacije sam dobar?

1. Nemas sanse ili blago receno, sanse su ti minimalne.
2. DA i moras placati.

PS....najebo si svakako.
miladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 21:02   #7
Quote:
miladin kaže: Pogledaj post
1. Nemas sanse ili blago receno, sanse su ti minimalne.
2. DA i moras placati.

PS....najebo si svakako.
Znam da sam nejebo ali želim to snekim, tj snekom podijelit, a šta ako ostanem bez posla?
dreja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 21:11   #8
Quote:
dreja kaže: Pogledaj post
Znam da sam nejebo ali želim to snekim, tj snekom podijelit, a šta ako ostanem bez posla?
Znam da ti je tesko, zao mi te......ali ti sam moras proci kroz to.

Nadi si neku dobru koku koja ce ti odvuci misli!

Otidi si po dijete kad mozes i stignes, ne svadaj se sa bivsom i sacuvaj svoje zivce.

Vrijeme i ignoriranje su tvoji asevi u rukavu......budi strpljiv.
miladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 21:22   #9
Quote:
miladin kaže: Pogledaj post
Znam da ti je tesko, zao mi te......ali ti sam moras proci kroz to.

Nadi si neku dobru koku koja ce ti odvuci misli!

Otidi si po dijete kad mozes i stignes, ne svadaj se sa bivsom i sacuvaj svoje zivce.

Vrijeme i ignoriranje su tvoji asevi u rukavu......budi strpljiv.
Lako za koku,,,,,nečemo o kokokama

Pa i iči ću po dijete kad got je moguče, ali to pitanje sam postavio u smislu u kojem se mi muški moramo borit da možemo bit sa djetetom, diskiminirani smo u svemu, ja ču vijet dijete 4 dana u mjesecu a majka 26 i još ja moram ič po dijte i vračat ga, i nije meni to problem, problem je to što je takav zakon ili praksa da žena može zajebavat od mile voje!!!!

A šta se tiče strpljenja to sam jako.
dreja is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 21:26   #10
Quote:
dreja kaže: Pogledaj post
Lako za koku,,,,,nečemo o kokokama

Pa i iči ću po dijete kad got je moguče, ali to pitanje sam postavio u smislu u kojem se mi muški moramo borit da možemo bit sa djetetom, diskiminirani smo u svemu, ja ču vijet dijete 4 dana u mjesecu a majka 26 i još ja moram ič po dijte i vračat ga, i nije meni to problem, problem je to što je takav zakon ili praksa da žena može zajebavat od mile voje!!!!
A šta se tiče strpljenja to sam jako.
Moze i hoce!

Na tebi je koliko to dopustas.

Pravilo je, dijete ide mami.....a tata dobije pravo posjecivati.

Sve ostalo su ti bajke i ljepe zelje.
miladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2009., 23:44   #11
Quote:
dreja kaže: Pogledaj post
Lako za koku,,,,,nečemo o kokokama

Pa i iči ću po dijete kad got je moguče, ali to pitanje sam postavio u smislu u kojem se mi muški moramo borit da možemo bit sa djetetom, diskiminirani smo u svemu, ja ču vijet dijete 4 dana u mjesecu a majka 26 i još ja moram ič po dijte i vračat ga, i nije meni to problem, problem je to što je takav zakon ili praksa da žena može zajebavat od mile voje!!!!

A šta se tiče strpljenja to sam jako.
Tebi je problem doći po dijete i dovesti ga natrag 2 x mjesečno? Žena s lakoćom provede 26 dana u mjesecu brinući se svakodnevno, isto bez auta:vrtić-natrag, ili škola-natrag; doktor - natrag; trening - natrag; skuhati, prati,peglati, čistiti, igrati se djetetom, raditi svoj posao... da, zbilja zajebava do mile volje što ti ga neće dovesti...
xleona is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2009., 07:31   #12
Quote:
xleona kaže: Pogledaj post
Tebi je problem doći po dijete i dovesti ga natrag 2 x mjesečno? Žena s lakoćom provede 26 dana u mjesecu brinući se svakodnevno, isto bez auta:vrtić-natrag, ili škola-natrag; doktor - natrag; trening - natrag; skuhati, prati,peglati, čistiti, igrati se djetetom, raditi svoj posao... da, zbilja zajebava do mile volje što ti ga neće dovesti...
Djete ne ide ni u školu,vrtič,trening, ako joj je to tako teško i ne može onda je bolje da se ja brinem o djetetu, bar če djete imat više pažnje, meni bi to bilo zadovoljstvo i vozio bi joj djtete i i ona bi mi ga vračala ...... ili ako več niš ne stigne i tako joj teško zašto mi neda da dijete spava više od jedne noči kod mene? Jer jedno i drugo ne ide zajdeno!!!!
dreja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 11:41   #13
dreja, mislim da si malo zabrazdio.
lijepo od tebe što bi želio skrbništvo, ali ako ti je dijete stvarno prioritet onda pokušaj ostvariti dijalog sa svojom bivšom, i aktiviraj se oko djece češće.
svakoj ženi (normalnoj ženi) je drago vidjeti da otac želi provoditi vrijeme sa djecom, pa ti pokušaj da se s njom dogovoriš i da ih češće viđaš.
zbilja znam razvedene parove gdje on djecu viđa gotovo svakodnevno a ona ne radi nikakve probleme nego joj je dapače drago.
pokaži i ti tu dobru volju, pa dolazi svaki vikend, što češće možeš - misliš li da bi to tvojoj bivšoj smetalo?
pusti sada ponos, gorčinu. prioritet neka budu djeca, da ona osjete tvoju prisutnost.
to je važno. a pusti sudove, inat, i sve te stvari.

I još nešto - nije tvojoj bivšoj lako. ja ne znam zašto vi muškarci mislite da je ženi koja ostaje s djetetom med i mlijeko.
i da plaćate ne znam kakve basnoslovne iznose za alimentaciju. mislim da trebate i vi poštivati ženu, a ne omalovažati njen trud, njeno vrijeme i precjenjivati novce koje dajete.

Dijalog treba, s obje strane dobra volja.
Cameron is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2009., 16:04   #14
Htio bi skrbništvo, a teško ti je 2 puta mjesečno doći po djete i vratiti ga ?
Ja sam djete rastavljenih roditelja i znam da mi je majka puno više sudjelovala u odgoju, alimentacija koju je dobila sudski bila dostatna za nekih 3-4 dana, da ne govorim da je znala raditi po 2 smijene dnevno da bi meni mogla pružiti uvijete za normalan život, stoga ne kukaj i prihvati ono kaj ti se nudi
__________________
Najljepše je kad odrasteš, a ostaneš dječji stvor, pa svi misle da si velik zato što si profesor. Što si doktor od imena, stručnjak za rakete - a ne znaju da si velik zato što si dijete!
Η αγάπη δεν νικά, αλλά είναι ανίκητη.
Limačica. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:34.