Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Gastronomija

Gastronomija Za kuhare i kuharice te one koji to žele postati
Podforumi: Eno i ino, Hrana i zdravlje, Kuhinja bez mesa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.10.2017., 12:22   #6081
Pa Zora Bila nije nikad bila jeftina, na 10x goroj lokaciji su naplaćivali 100+ kn.
Pogledao sam slike, deserti izgledaju fenomenalno. Ostalo više manje.

Poslano sa mog EVA-L09 koristeći Tapatalk
stadleter is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2017., 18:00   #6082
Bila u Conlemania s dragim.
Više nego zadovoljna. Jedan kolega je savjetao MM da ne očekuje velike porcije.
Porcije su bile velike, tj. nismo mogli sve pojesti.
Jeli smo uglavnom vegeterijanske stvari; juha, pizza, tjestenina, Spritz.
Desert je bio lijep, ukusan, kvalitetan.
Po cjeniku se vidi da bi naš ručak bio 260kn po osobi izvan TR.
Svakako preporuka.
Osoblje ugodno. Prostor lijep, bez gužve. Jedino one jahte smetaju.
alter ego blagajnice is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 23:47   #6083
koliko se Djir pogorsao, to je nevjerojatno. od omiljenog restorana pretvorio se u nesto uzasno. ocito je do kuhara, a i konobari su neprofesionalni.

vise nikad necu preporucit ijedan restoran ikom iz splita. .
__________________
My mama told me not to fool with oleander.
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 09:26   #6084
Ja nisam bila od proljeća nekako... Malo smo ga se bili zasitili, ljeti centar izbjegavam, a sa ga se nikako nismo ni sjetili... Znači nije vrijedno vraćanja... Možda je sad izmjena ljeto/zima ekipe pa nemaju baš dobar prijelaz sezona?
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 00:22   #6085
Quote:
mentalny kaže: Pogledaj post
koliko se Djir pogorsao, to je nevjerojatno. od omiljenog restorana pretvorio se u nesto uzasno. ocito je do kuhara, a i konobari su neprofesionalni.

vise nikad necu preporucit ijedan restoran ikom iz splita. .
Sta je bilo? Daj me nemoj plasit, bas imam dogovoren rucak u njih za vise ljudi.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 04:12   #6086
Ja Sam zadnjih puta bila U 6,8 i 9 mjesec U điru i osim jednog Dana kada je posluga bila "spora" (Ali bili su dosta Puno taj Dan) sam kao uvijek bila zadovoljna sa radom kuhinje i konobara.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is online now  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 09:52   #6087
Zora bila - na novoj lokaciji

ok, standard sve, cijene malo paprene i usluga bi mogla biti malo brža
nas 6, gl jelo plus deserti i piće (nikakve boce vina)
760 kn

ako urede terasu (a mislim da hoće) onda bi moglo biti lipo tamo.


pitanje:
imotski, posušje i bliža okolica. gdje dobro jesti?
Ima li što gore dobro ili se spustiti u Makarsku?
abog13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 11:09   #6088
Restoran Zdilar

Sent from my SM-G531F using Tapatalk
cMaltese is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 12:31   #6089
Quote:
Ruralna kaže: Pogledaj post
Sta je bilo? Daj me nemoj plasit, bas imam dogovoren rucak u njih za vise ljudi.

Sent from my XT1068 using Tapatalk
pa mozda je nekome dobro al eto ja prvi put ovo tvrdim.

moje jelo nije reprezentativno mozda koje sam jeo (pizza od morskih plodova) ali oni su mi radi toga bili broj 1.
pizza me nadula ,jos je sad osjecam, ni okusa ni mirisa, a i dvoje prijatelja koji su s menom bili kojima san nahvalio restoran.

konobar je neki "yo dude" tip, nemam nis protiv opustenosti ali ovo je bas previse bilo, i ocito konobari odlaze ko na traci.
__________________
My mama told me not to fool with oleander.
mentalny is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.10.2017., 13:36   #6090
A dobro sad... pizza mi nije relevantan razlog da izbrišem restoran koji nije isključivo pizzeria... Samo sam prvi put jela pizzu tamo kad su otvorili i bilo mi je ok, sočna i ukusna, miješanu i 4 sira smo jeli. Morske plodove jako rijetko naručim jer je to svuda isto sr... više čak ne ulažu ni u ledove tajlandske nego žnj metroove i lidlove. Jad, jada.

Ali jela sam salatu od hobe, bifteka, tjestenine... to mi je sve bilo ukusno i zasitno zasad... Kažem, nisam bila cijelo ljeto pa ne znam, ako su promijenili kuhare možda se pogoršalo.

Što se tiče konobara, već neko vrime ne očekujem niti da ću vidit istog konobara niti da će bit KONOBAR. Očekujem da bude čist i da ne smrdi i da donese sve naručeno do mene. Tužno, ali konobarenje u Splitu u smislu kvalitete uopće nema smisla komentirat, radilo se o Fifi, Điru ili ekipi u Parka i Lava...
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.10.2017., 22:19   #6091
ni riječi od kućica ove godine....
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 05:55   #6092
Quote:
alabrale kaže: Pogledaj post
ni riječi od kućica ove godine....
Za bozic?

Sto mislite o "ciscenju" znjana?

Bas za Van ljeti na kavu jedno od boljih mjesta. Uvijek je bilo Parkinga i mjesta, ako je neki bas bio U điru i prepun usao si U susjedni. Sada ce opet biti vucaranje 10 puta oko kvarta ili nepropisno parkiranje.
Ili ces evo platiti parking, te jos nekako U procaffe. I naravno kafici u citya ili malla. Ali nije meni Kafić ako nema vanka stekat.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 08:35   #6093
Indiferentna... Bilo mi je ok sist na kavu, ali sam onda svaki put psovala samu sebe kad bi došla doma s autom za pranje... Mm također... Što se tiče plaže tamo se ne kupam pa me nije briga što su bili onako blizu, ali da je sve skupa izmaklo kontroli i nije ličilo na ništa je. S te strane mi je drago što sve miču i ako će s vremenom riješit onaj parking, prašinu, blato nered, samo naprijed... Uključujući i ostalu okolnu šikaru i draču sve do Duilova.

Ni ja ne volim mall i cco. Al ima tu još mjesta... Zenta, Bače, Jadran... Nije da se nema di sist uz more.
Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 11:33   #6094
Ja sam vise mislila na problem parkinga nego na sjediti zu more.
Jadran i bace su definitivno 10 minuta trazenja parkinga ili hodanja od parkinga do kafica.
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is online now  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2017., 13:09   #6095
A to je svuda... Jednostavno se moramo naviknuti da grad ima u prosjeku auto po stanovniku i gužva će bit i dalje makar čitav grad prokopali i napravili podzemnu etažu za parkiranje. A deset minuta, osim ako nije pljusak/snijeg i nije strašna šetnja do auta, pogotovo poslije pića/jela.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:04   #6096
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
A to je svuda... Jednostavno se moramo naviknuti da grad ima u prosjeku auto po stanovniku i gužva će bit i dalje makar čitav grad prokopali i napravili podzemnu etažu za parkiranje. A deset minuta, osim ako nije pljusak/snijeg i nije strašna šetnja do auta, pogotovo poslije pića/jela.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Pa je si Li ti normalna?
10 minuta, Pa tko ce mit tada vidjeti auto?
Isto ako Sam rodena i zivim van i roditelji su mi iz dalmatinske zagore, sam toliko splicanka da smatram Kao osnovno ljudsko pravo da mogu parkirati najbolje u kaficu. Mogu ja nakon Toga 10 minuta setati ali ne do auta, nego bezveze oko auta. ;-)
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:11   #6097
Hahaha... Ovo tko će vidjeti je svakako ključ... Al ono i ključ na stolu čuda čini 😂 ona nova jealousy app je baš pogodila tu bit

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
tiluriumm is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 14:26   #6098
Quote:
tiluriumm kaže: Pogledaj post
Hahaha... Ovo tko će vidjeti je svakako ključ... Al ono i ključ na stolu čuda čini ona nova jealousy app je baš pogodila tu bit

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
Podsjeca ne to sa kljucem na stolu na pricu tvrdi i meki Marlboro.
Ja Sam tek krenula U skolu kada su ne vec molili susjedna Malo veca djeca i rodaci da im donesem prazne kutije tvrdog Marlboroa. Da ga se moze U kaficu staviti na Stol. Nisu jos imali rast brade Ali najvaznije da se imalo trvdi pak marlbora na stolu U kojima su naravno bili mekani domaci. ;-)
__________________
I can't understand - What makes a man -Hate another man -Help me understand -People are people so why should it be -You and I should get along so awfully
MrsGahan is online now  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 23:22   #6099
gubitak žnjana mi je najtezi za dicu gubitak kafica sa djecijim igralistima i tranbulinima...
alabrale is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 23:26   #6100
Meni isto samo tranbulini fale ))))))))
__________________
Remember, Remember, the 5th of November
Gavun is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:27.