Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.04.2013., 21:08   #4241
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Nova Muratova partnerka: Hazal Kaya? IZVOR
hvala canim! ženska koja govori je u turskoj poznata kao "doktorica za serije", zove se Oya Doğan i ovo joj je twitter. priča o hazal kaya & muratu se već neko vrijeme provlači medijima, ovo je prvi put da je netko to javno rekao na TV. u ovom slučaju u emisiji Kenana Erçetingözea "Yüz Yüze" na Beyaz TV. svašta oni pričaju, ja slabo ili nikako ne razumijem. možda neka dobro dušica pripomogne?

za one koji ne znaju, ovo je hazal kaya (01.10.1990.):



ne znam za sada što bih rekla, mala je slatka. bojim se samo da nije premlada za murata? nekako mi on pored nje izgleda kao tetak ili tako nešto.
__________________
• • • My creative process & ultimate inspiration • • •
Mina is offline  
Old 12.04.2013., 21:12   #4242
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post
ne znam za sada što bih rekla, mala je slatka. bojim se samo da nije premlada za murata? nekako mi on pored nje izgleda kao tetak ili tako nešto.
Provlaci se vijest da ce biti i Cagatay Ulusoy, a on je 90. godiste. Tko zna kakav ce biti scenarij. Kako god, neka samo pocne sa snimanjem.
cukerina is offline  
Old 12.04.2013., 21:17   #4243
Help!
Zar to dvoje (Hazal + Cagatay) nisu zajedno glumili u nekakvoj tinejdž seriji?
hasret is offline  
Old 12.04.2013., 21:45   #4244
Quote:
mina_jasmina kaže: Pogledaj post

za one koji ne znaju, ovo je hazal kaya (01.10.1990.):

http://img541.imageshack.us/img541/8...2fc88e0ec0.png [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6340/63cd11945f8640fda512dc0.png

ne znam za sada što bih rekla, mala je slatka. bojim se samo da nije premlada za murata? nekako mi on pored nje izgleda kao tetak ili tako nešto.
Slatka mala Hazal Kaya je 11godina mladja od Murata.
To je još uvek za godinu manje nego što je Halit stariji od Berguzar.
Kao par u "Šeherezadi", osvojili su mnogo publike po Evropi i Arabistanu...

U dobrom scenariju, svakojake kombinacije su ubedljive.
Videćemo.
Za sada, lepo je čuti makar aber o Muratovoj novoj ulozi.

Eto, tu vest mogao je od Murata direktno da " iščupa" još u ponedeljak onaj nevešti novinar na Festivalu...

Zadnje uređivanje Jocuska : 12.04.2013. at 21:51.
Jocuska is offline  
Old 12.04.2013., 21:52   #4245
sa Cagatayevog FB profila.... mislim da izrazava odusevljenje sto ce glumiti s Muratom, spominje asi i avc. Kaze da se nada da ce Murat biti zadovoljan.

Quote:
Murat yıldırım ♥ Hazal Kaya Doğru olmasını cook isterim ikisinide çoook seviyorum yakışacaklarını düşünüyorum asi dizisiyle hayran'i oldum murat'in aşk ve ceza yi da soluksuz izledim umuyorum doğrudur yeşilm kesin diyorsa çok sevindim ama tabiki bi yanım hala Çağatay Hazal diyor sonuna kadar onları istiyoruz ama olmuyorsa alternatifler niye olmasın. baştan söylemiştim serenayı sevmiyorum ama murat yıldırma çok sevindim olur inşallah ♥ ♥ asii
A radi se o vec spominjanoj seriji "Feyruz". Trebala bi poceti u rujnu - show tv.
cukerina is offline  
Old 12.04.2013., 22:13   #4246
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
Help!
Zar to dvoje (Hazal + Cagatay) nisu zajedno glumili u nekakvoj tinejdž seriji?
Zar nije to ona serija "Adini Feriha Koydum" u kojoj su bili partneri? Nisam pratila, ali čini mi se da je bila dosta uspešna?

Bez obzira na razliku u godinama, Murat me nikako ne asocira na nekog njenog tetka; zašto ne bi mogao da bude u pitanju trougao

U svakom slučaju, ova glumica mi je uvek simpatično delovala, volela bih da su ove vesti tačne; mislim da bi, bar po glumcima, ta serija trebalo da bude hit

A ako se ovde napravi presedan u ponavljanju parova u serijama, onda ima nade da će ih biti još
kraljicaletnja is offline  
Old 12.04.2013., 22:19   #4247
Quote:
hasret kaže: Pogledaj post
Help!
Zar to dvoje (Hazal + Cagatay) nisu zajedno glumili u nekakvoj tinejdž seriji?
ta mlada glumica,
što će "navodno" glumiti sa MURATOM
nije li ona glumila u "strastima orijenta"
__________________
* Ti si ponos mog Zagreba grada, u kojem zakon Purgera vlada.ja bit ću sa tobom i u nebo kad uđem, ja Dinamo volim jer on mi je suđen! *
* Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Dinamo i majka Hrvatska ! Bad Blue Boys, Bad Blue Boys, Bog i konjica, neka živi Bjelica i majka Hrvatska! *
asid is offline  
Old 12.04.2013., 22:24   #4248
Quote:
cukerina kaže: Pogledaj post
sa Cagatayevog FB profila.... mislim da izrazava odusevljenje sto ce glumiti s Muratom, spominje asi i avc. Kaze da se nada da ce Murat biti zadovoljan.
A radi se o vec spominjanoj seriji "Feyruz". Trebala bi poceti u rujnu - show tv.
Eh, da li će čika-Murat biti zadovoljan?
Pa, ako bude ovako lepa i u seriji...biće, biće, kako ne bi bio...

Jocuska is offline  
Old 12.04.2013., 22:30   #4249
Quote:
asi demir kaže: Pogledaj post
ta mlada glumica,
što će "navodno" glumiti sa MURATOM
nije li ona glumila u
Da, to je ona.

Feyruz Show TV

Quote:
Show TV’ye yeni bir dizi çekecek şirketlerden biri de “Muhteşem Yüzyıl”ın yapım şirketi Tims... Malum Show TV’nin “gerileme devri” de Tims’in çektiği “Muhteşem Yüzyıl” dizisinin kanaldan ayrılmasıyla başlamıştı. Aynı yapım şirketi şimdi “Feyruz” adlı bir dizi çekecek Show TV’ye. İşte “Feyruz”un öyküsü:

Ailesi Suriye’de ölen Feyruz, kardeşiyle birlikte Türkiye’deki akrabalarına ulaşmak için zorlu bir yolculuğa çıkar. Bu tehlikeli yolculukta kardeşini kaybeden Feyruz, Antep yakınlarındaki babaannesine geldiğinde onu bambaşka bir hayat karşılar. Feyruz, Antep’te sadece aşkla değil, nefret ve düşmanlıkla da tanışır.”

Buyuk bir olasilikla Murat Yildirim ve Hazal Kaya bu eylul'de basliycak yeni bir dizide basrol oynayacaklar
GT je poprilicno razumljiv, bar sto se sadrzaja tice.

Feyruz TV show

Jedna od tvrtki koje će privući novi set TV showa "Veliki stoljeću" proizvodnog poduzeća, TIMS ... Znate TV show "atavizam doba" Tims'in predvodio "Velike Century" serije započeo odvajanje kanala. To je ista tvrtka za proizvodnju "Feyruz" iz TV showa će privući veliki broj. To je "Feyruz" je priča:

Njeni roditelji su umrli u Siriji Feyruz, teško doći do rodbine u Turskoj ide na putovanje s bratom. To je opasno putovanje Feyruz izgubio brata, daleko od njezina života, kada je njena baka sastaje u blizini Gaziantep. Feyruz, Gaziantep nije samo ljubav, mržnju, i susreo se s neprijateljstvom. "

Vjerojatno da Murat Yildirim i Hazal Kaya će igrati glavnu ulogu u novom drame rujna ove godine basliycak


Cagatay bi mogao biti brat, ukoliko 'izgubiti' ne znaci da ce 'umrijeti'.
cukerina is offline  
Old 12.04.2013., 22:32   #4250
Upadam k'o padobranac

Cagatay nema veze s ovom potencijalnom serijom. On snima od sep. s Ay Yapimom rimejk amer. teen serije The O.C. s Serenay Serekaya.

Murat i Hazalka ? Hadi bee Nespojivo
__________________
Jeste li se ikada probudili i poželjeli svoje snove nazad ? Ja jesam.- Eyşan ♥
Ezel ve Eyşan Unutamıyorum
S.N.O.B is online now  
Old 12.04.2013., 22:36   #4251
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Upadam k'o padobranac

Cagatay nema veze s ovom potencijalnom serijom. On snima od sep. s Ay Yapimom rimejk amer. teen serije The O.C. s Serenay Serekaya.

Murat i Hazalka ? Hadi bee Nespojivo
ty
znaci 'ubola' sam lazni fb profil na kraju ce ispast da nista od ovoga nije tocno
cukerina is offline  
Old 12.04.2013., 22:39   #4252
Quote:
S.N.O.B kaže: Pogledaj post
Upadam k'o padobranac

Cagatay nema veze s ovom potencijalnom serijom. On snima od sep. s Ay Yapimom rimejk amer. teen serije The O.C. s Serenay Serekaya.

Murat i Hazalka ? Hadi bee Nespojivo
I ja sam upravo to htjela napisati ima on novu seriju.....to je mašta nekih fanova da vide Hazal i Cagataya opet zajedno.

Murat i Hazal meni se ona ne sviđa, gledala sam je par epki u AFK...
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 12.04.2013., 23:02   #4253
Hvala svim devojkama koje su nam donele vesti
o Muratovoj potencijalnoj ulozi i partnerki.

O spojevima i nespojevima, nezahvalno je unapred suditi.
Ako je kismet, proverićemo već u septembru.

Do tada, lepe vesti za Yildimiroviće .
Muratova serija "Suskunlar" i Burčinelin "Merhamet"
nominovane za nagradu na 4.TV festivalu u Antaliyi ( 26. i 27.aprila).

BT nominovana i u kategoriji za najbolju sporednu ulogu.

http://onedio.com/haber/4-antalya-te...iklandi-99269#
http://www.antalyatelevizyonodulleri.com/

Zadnje uređivanje Jocuska : 12.04.2013. at 23:16.
Jocuska is offline  
Old 12.04.2013., 23:58   #4254
samo da kazem ova glumica sto ce mozda glumiti s muratom
je visine metar i sumska jagoda
murat je od nje cijelih dvadeset i kusur cm visi
ne znam stvarno kako ce to uskladiti u kadar
al svaka cast tom kamermanu koji ce ih snimati
il ce muratu kopat rupu il ce njoj stavljati stokrlu da se popne da bi dokucila murata
jer mislim da takva stikla od dvadeset pet cm jos nije napravljena ili je

nemojte me pogresno shvatit
al dosta mi je bilo avcea i stikli u nedogled
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 13.04.2013., 01:17   #4255
meni je hazel slatkica, ali mi je nekako led ledeni ili mi je takva ostala iz strasti orijenta, za visinu, pa cagatay je visi od murata ihihi, pa su ipak bili par, makar u seriji. ne znam jesu li joj stavljali kakvu stokrlu

ona i murat kao par, za sada, nula poena.

i, da, sretan rodjus muratko
__________________
Lara Fabian - Je t`aime

Zadnje uređivanje Ninely : 13.04.2013. at 01:36.
Ninely is offline  
Old 13.04.2013., 02:33   #4256
e vala ako trebaju rjesavat razliku u visini na ovaj nacin
meni se tako nesto ne gleda definitivno
http://www.youtube.com/watch?feature...Os0FKM#t=3315s

ima da se murat iskrivi ko paragraf
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 13.04.2013., 03:21   #4257
ı od mene sretan mu rodjendan
tul mrt is offline  
Old 13.04.2013., 03:21   #4258
Evo jos jedna vijest od mene....i odlican rodj. poklon za Murata (ne od mene )

Glumac Murat Yildirim službeni predstavnik International Giuseppe Sciacca Awards za Tursku

IZVOR
TheWitch is offline  
Old 13.04.2013., 04:25   #4259
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Evo jos jedna vijest od mene....i odlican rodj. poklon za Murata (ne od mene )

Glumac Murat Yildirim službeni predstavnik International Giuseppe Sciacca Awards za Tursku

IZVOR
draga witch
hvala za informaciju

a ujedno
Dragi Murate sretan ti rodjendan.
Nek ti kismet bude naklonjen.
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 13.04.2013., 09:18   #4260
Quote:
witch69 kaže: Pogledaj post
Evo jos jedna vijest od mene....i odlican rodj. poklon za Murata (ne od mene )

Glumac Murat Yildirim službeni predstavnik International Giuseppe Sciacca Awards za Tursku

IZVOR

witch69, hvala za ovu lijepu vijest . Čestitke MY uz moje želje, slika je stara, ali znakovita...



ps. nadam se da uloga o kojoj se piše nije ona o kojoj MY razmišlja
leukotea is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:48.