Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.04.2013., 13:54   #4281
Quote:
hajat kaže: Pogledaj post
ksavi mislim da su ovo samo glasine
definitivno
mozda samo istrazuju teren da vide kako ce publikum reagirati
a sto se tice macana i kismeta inasalah iliti Bozje davanje.
Neko to od gore vidi sve
povlaci te konce igra se.....................
Pa njemu kao deklarisanom vjerniku i prilici da vjeruje u kismet,koje je sesto nacelo Islama-vjerovanje u sudbinu,sve sto biva biva sa Allhovom vojom-a sto se tice ove male kao njegove partnerice,bojim se da ce to biti u stilu AVC-a tek blijeda,klasicna sapunica.On mi je karakterno prejak glumac za nju ali vidjet cemo i njegova omiljena...kismet...
 
Old 14.04.2013., 14:25   #4282
evo još jedan video

http://www.youtube.com/watch?feature...&v=JVEP8ggAqCY



http://l1304.hizliresim.com/18/g/m2fvj.gif

http://l1304.hizliresim.com/18/g/m2fzb.gif

Zadnje uređivanje Tena 15 : 14.04.2013. at 14:47.
Tena 15 is offline  
Old 14.04.2013., 14:33   #4283
Meni se glumica dopala izgledom,videcemo kako ce odraditi lik koji igra....
Uvek sam za to da se pruzi prilika svakom,drugo... na kastingu su imali prilike da izaberu i ako je ona prosla znaci da odgovarala ulozi...
Pitanje je sta glumi,muratovu sestru,devojku....mozda ce sminka uciniti svoje pa ce on izgledati mladje ili ona starije,a mozda zele da razbiju tu barijeru u vezi godina...posto je kod nas zaista u poslednje vreme...ne bitno ko koliko ima godina,a u americi da i ne pricam.
Ja zaista verujem u njegov izbor po pitanju serije ,ako je to i sapunica.
Ispostavilo se da je njemu SUS mnogo deprineo bez obzira na gledanost.
Ja jedino nisam ni sada ukapirala zasto je on kao advokat morao da smrsa i pusti kosu...cemu tolike transformacije....advokati mogu da izgledaju kako hoce...on nije glumio nekog posebnog advokata...pa je taj neko tako izgledao...u tom slucaju bi mi bilo ok
VAK is offline  
Old 14.04.2013., 14:47   #4284
Danas opet protesti ispred Emek kina i kažu u ovom članku http://www.gazeteciler.com/gundem/em...or-65038h.html

Quote:
"Bugün Emek sineması önünde Hazal Kaya ve Murat Yıldırım da olacak"
GT:
"Today, Hazal Kaya and Murat Yildirim will be in front of the theater of Labor"
__________________
Zašto se korste #metle s malom drskom a ne one s velikom???
seeni is offline  
Old 14.04.2013., 16:13   #4285
Quote:
VAK kaže: Pogledaj post
Meni se glumica dopala izgledom,videcemo kako ce odraditi lik koji igra....
Uvek sam za to da se pruzi prilika svakom,drugo... na kastingu su imali prilike da izaberu i ako je ona prosla znaci da odgovarala ulozi...
Pitanje je sta glumi,muratovu sestru,devojku....mozda ce sminka uciniti svoje pa ce on izgledati mladje ili ona starije,a mozda zele da razbiju tu barijeru u vezi godina...posto je kod nas zaista u poslednje vreme...ne bitno ko koliko ima godina,a u americi da i ne pricam.
Ja zaista verujem u njegov izbor po pitanju serije ,ako je to i sapunica.
Ispostavilo se da je njemu SUS mnogo deprineo bez obzira na gledanost.
Ja jedino nisam ni sada ukapirala zasto je on kao advokat morao da smrsa i pusti kosu...cemu tolike transformacije....advokati mogu da izgledaju kako hoce...on nije glumio nekog posebnog advokata...pa je taj neko tako izgledao...u tom slucaju bi mi bilo ok
VAK, slažem se, jedino mi se čini da ljubavni par (ako ga bude) moraju da igraju Hazal&Murat, jer je sa Cagatayem već bila u paru, pa će on verovatno glumiti njenog brata (kao što reče Mina).

Bold: zašto je Murat morao toliko da se transformiše za ulogu u Suskunlaru? Da li je namerno smršao ili se to desilo spontano, nećemo verovatno nikada saznati. Možda i jedno i drugo. A kosa je očigledno trebalo da mu promeni izgled, tako da ne liči na likove u prethodnim svojim serijama, koje su smatrane za sapunice. Time bi se na neki način i Suskunlar ogradio od tog epiteta. Videli smo kasnije da je u svemu tome uspeo. Mada verujem da bi i bez transformacija maestralno odigrao lik Ecevita.

P.S. Setih se da je neko (ovde?) rekao da je u ovim "sapunicama" Murat glumio zavodnika. Tad na to nisam stigla da odgovorim, evo sad ću: to nije tačno, jer i u "Firtini", i u "Asi", i u "AvC" glumio je čoveka koji voli jednu ženu čitavog života, nije valjda da se takav smatra zavodnikom? Kakve veze ima što je Demira prethodno bio glas da je zavodnik, kad se on tako nijednog momenta nije ponašao, a mnoge su mu se nudile. Takođe i u "AvC" - zar je on kriv što su se i Nadja i Čiček zaljubile u njega, on im čak ni mrvicu povoda nije dao, a kamoli da je bio zavodnik. Ili ona bogatašica u "Firtini", zar je on nju zavodio? Jedva se odbranio. Jedino možda u "Buyuk yalan", to nisam gledala, samo one delove epizoda što je Mina postavila.

P.P.S. Našla sam ko je ovo iznad rekao: Jocuska u postu #4092, evo:
"Više me zanima nešto drugo – da li će Murat imati dovoljno mudrosti i strpljenja da, posle svoje najbolje role - Ecevita Orana - sačeka sličnu ili još zahtevniju ulogu...
Ili će mu „pući film“ pa će se vratiti u sapuničarske vode i ponovo glumiti zavodnika."

Zadnje uređivanje kraljicaletnja : 14.04.2013. at 17:19.
kraljicaletnja is offline  
Old 14.04.2013., 16:34   #4286
Quote:
Xavi-8 kaže: Pogledaj post


Znaci Hazal Kaya i Murat Yildirim
Hm...Vec pretpostavljam kako ce to ici.
Mlada junferka inace studentica koja ima velikih porodicnih problema (tipa otac je mlati kao vola u kupusu) jednog dana naleti, sasvim slucajno na zgodnog baju (+30).Naravno zogdni baja voli pomagati damama u nevolji jer je džentlmen par ekselans.NaraFski zgodni baja je ili u nesretnom braku,ili ima zarucnicu koju ne voli ili pak ima breme proslosti.NaraFski pri prvom susretu sa mladom junfericom (koja citav zivot samo njega ceka) desi se ašk-odmah an prvi pogled.Ona i on se opiru asku.
More suza (koje prolijeva gl. likica) i nesretni ašk...
Ovo ja samo pretpostavljam (da ne pomislite da znam o cemu se radi u seriji).
Meni ovo nikako ne obećava
[/SIZE]
ı ja sam tako nesto zamısljala nadam se da necemo bıtı upravu
tul mrt is offline  
Old 14.04.2013., 16:59   #4287
Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post
[B]
Bold: zašto je Murat morao toliko da se transformiše za ulogu u Suskunlaru? Da li je namerno smršao ili se to desilo spontano, nećemo verovatno nikada saznati. Možda i jedno i drugo. A kosa je očigledno trebalo da mu promeni izgled, tako da ne liči na likove u prethodnim svojim serijama, koje su smatrane za sapunice. Time bi se na neki način i Suskunlar ogradio od tog epiteta. Videli smo kasnije da je u svemu tome uspeo. Mada verujem da bi i bez transformacija maestralno odigrao lik Ecevita.
Da,pa moguce ....
Zaista mi u pocetku nije licio na sebe,jedva sam se i navikla na njegov novi izgleda..ali bio mi je
Ma super,dobro je da covek ima mogucnost transformacije

Zanima me sta je Murat rekao na dodeli pa su se smejali u sali
i zanima me o kakvim se to sada protestima radi
Da li neko nesto zna o tome?

Zadnje uređivanje Štrikalica : 15.04.2013. at 04:32.
VAK is offline  
Old 14.04.2013., 17:20   #4288
Quote:
VAK kaže: Pogledaj post
Zanima me sta je Murat rekao na dodeli pa su se smejali u sali
i zanima me o kakvim se to sada protestima radi
Da li neko nesto zna o tome?
Našalio se na svoj račun.
Ukratko, rekao je da podržava mlade umetnike i studente, ali da im nije najbolji uzor jer je sam studirao 10 godina.
Dodao je da zna, da je svestan kako je izabran za člana žirija Festivala kratkometražnog filma
samo zato što je - studiozna osoba.
Sve to kazao i dobio - veeeeliki aplauz.

Izvor Balkan fc:
http://www.oyuncularsitesi.com/index...goesterdi.html


Zadnje uređivanje Jocuska : 14.04.2013. at 18:36.
Jocuska is offline  
Old 14.04.2013., 18:01   #4289
Quote:
Jocuska kaže: Pogledaj post
Našalio se na svoj račun.
Ukratko, rekao je da podržava mlade umetnike i studente, ali da im nije najbolji uzor jer je sam studirao 10 godina.
Dodao je da zna da je svestan kako je izabran za člana žirija Festivala kratkometražnog filma
samo zato što je -studiozna osoba.

Sve to kazao i dobio - veeeeliki aplauz.


http://www.mediabistro.com/fishbowld...3/01/url-3.gif

Volim ljude koji se znaju našaliti na vlastiti račun, aferim!
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 14.04.2013., 18:05   #4290
Quote:
Jocuska kaže: Pogledaj post
Našalio se na svoj račun.
Ukratko, rekao je da podržava mlade umetnike i studente, ali da im nije najbolji uzor jer je sam studirao 10 godina.
Dodao je da zna da je svestan kako je izabran za člana žirija Festivala kratkometražnog filma
samo zato što je -studiozna osoba.
Sve to kazao i dobio - veeeeliki aplauz.
jocuska hvala, hvalaa ı mene je zıvu pojelo nısam znala o cemu se tacno radı

vak Protest je organizovan zbog najave rušenja Emek sineması.

Zadnje uređivanje tul mrt : 14.04.2013. at 18:19.
tul mrt is offline  
Old 14.04.2013., 18:54   #4291
Quote:
tul mrt kaže: Pogledaj post
jocuska hvala, hvalaa ı mene je zıvu pojelo nısam znala o cemu se tacno radı

vak, Protest je organizovan zbog najave rušenja Emek sineması.
Rušenje bioskopa Emek koji je već 32 godine stecište čuvenog filmskog festivala u Istanbulu,
imalo je odjeka i u našoj štampi.

http://www.novosti.rs/vesti/kultura....lu-u-Istanbulu

Quote:
kraljicaletnja kaže: Pogledaj post

P.S. Setih se da je neko (ovde?) rekao da je u ovim "sapunicama" Murat glumio zavodnika. Tad na to nisam stigla da odgovorim, evo sad ću: to nije tačno, jer i u "Firtini", i u "Asi", i u "AvC" glumio je čoveka koji voli jednu ženu čitavog života, nije valjda da se takav smatra zavodnikom? Kakve veze ima što je Demira prethodno bio glas da je zavodnik, kad se on tako nijednog momenta nije ponašao, a mnoge su mu se nudile. Takođe i u "AvC" - zar je on kriv što su se i Nadja i Čiček zaljubile u njega, on im čak ni mrvicu povoda nije dao, a kamoli da je bio zavodnik. Ili ona bogatašica u "Firtini", zar je on nju zavodio? Jedva se odbranio. Jedino možda u "Buyuk yalan", to nisam gledala, samo one delove epizoda što je Mina postavila.

P.P.S. Našla sam ko je ovo iznad rekao: Jocuska u postu #4092, evo:
"Više me zanima nešto drugo – da li će Murat imati dovoljno mudrosti i strpljenja da, posle svoje najbolje role - Ecevita Orana - sačeka sličnu ili još zahtevniju ulogu...
Ili će mu „pući film“ pa će se vratiti u sapuničarske vode i ponovo glumiti zavodnika."
Kraljice,
Davno sam pročitala ove dve sentence o zavodnicima:
- Prave zavodnike krase osobine kojima žene ne mogu da odole.
- Od zavodnika s predumišljajem, opasniji su oni koji zavode - nehotice.

U obema prepoznajem i Demira i Savaša.
Ali, glavni " krivac" uvek je neko treći. U ovom slučaju to je - Murat.

Samo obrati pažnju na ovu sliku:
ni ne gleda "protivnika" u oči, a zavodi. Nehotično. Pri tom je i neodoljiv.
Ma, kriv je !


Zadnje uređivanje Štrikalica : 15.04.2013. at 04:32.
Jocuska is offline  
Old 14.04.2013., 22:20   #4292
http://galeri.haberturk.com/gundem/g...n-bulustu/1/45 danas sa protsta slıka,
Da lı je ovo Murat ???? sa lıjeve strane ove hanume s crvenkastım salom
tul mrt is offline  
Old 14.04.2013., 22:55   #4293
Evo i izveštaja sa protesta.
Koliko vidim, ne pominju imena.
http://www.bidoluhaber.tv/beyoglunda-emek-protestosu/

Moguće je da je nastala zabuna jer je Murat retvitovao nečiji poziv na današnji protest,
pa je to na nekim FB stranicama protumačeno kao najava njegovog prisustva.
https://twitter.com/MYildirimResmi

Zadnje uređivanje Jocuska : 14.04.2013. at 23:23.
Jocuska is offline  
Old 14.04.2013., 23:24   #4294
murat je nezavodljivo zavodljiv
tj i zavodi i ne zavodi
kako se uzme
aj kad on sam kaze da na njega zene gledaju kao na sina ili oca ili brata
:hajat se potmehutski smeujlji:
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 15.04.2013., 04:34   #4295
Ajme, cure moje, sad smo počeli i sa "Pronađimo Murata"?
Štrikalica is offline  
Old 15.04.2013., 11:13   #4296
muratu pod hitno treba dobar film sa nekom super truper tematikom
pa ako nastavi s serijama ukiselice se i nis od njegove super truper karijere
definitivno
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 15.04.2013., 13:33   #4297
Ja bih da Murat snimi film s Nuri Bilge Ceylanom, bio bi idealan izbor za redatelja koji snima introspektivne filmove pune simbolike u kojima je svaki detalj važan. Neka iskoristi Muratovu sposobnost minimalističke glumačke interpretacije s maksimalnim učinkom. Koja bi to kombinacija bila..........kad može Arif iz Kako vrijeme prolazi glumiti u Nurijevom Bilo jednom u Anadoliji (svaka čast glumcu, sjajan je), što ne bi i Murat. Usput pokupe sve moguće nagrade, a pošto Nuri u zadnje vrijeme radi koprodukcije s BiHovcima i stalno visi u Sarajevu, poveo bi i Murata i super.
__________________
Empire, propaganda, apocalypse
Adadjo is offline  
Old 15.04.2013., 13:42   #4298
ajme sto masta radi svasta
pa ne mora murat snimit film da dodje u sarajevo
dovoljno je da ga pozove prica sffa :hajat se potmehutski smeulji jer joj je ta faca komsa:
ili purivatra u goste cisto da gostuje na festivalu
mozda da uleti u neki ziri ili slicno i to je to
mislim da bi posjecenost sffa narasla drasticno
__________________
MBD
Варенька
oči mu sijaju koliko je želi, glupača jedna glupa, samo što Fikret ne želi samo da ona bude njegova, već da on bude njen, a to tuka nije mogla da razume (by red)
hajat is offline  
Old 15.04.2013., 22:35   #4299
Ovu sliku mislim da nismo još videli.
Pantalone iz perioda SUS-a,
majica sa likom Mek Kvina, vidjena u nekoliko situacija.
Najčešće oko rodjendana...



Murat bez brade . Kosa kovrdžava, vidi se kada se slika uveća...
http://i49.tinypic.com/2hscexi.jpg

Skoro da bih smela da tvrdim da su slike nove.
Ili je ipak saseta SUS-a ?
U Stambolu danas bio sunčan dan...




Zadnje uređivanje Jocuska : 16.04.2013. at 00:02.
Jocuska is offline  
Old 15.04.2013., 23:26   #4300
Još jedna slična...a, opet, drugačija...


Zadnje uređivanje Jocuska : 16.04.2013. at 00:02.
Jocuska is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:28.