Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2012., 12:07   #1
Krivo shvaćena :)

Dakle, ne znam je li netko ima sličan problem kao i ja, pa me možda može uputiti što mi je činiti, a nebi bilo ni loše da mi neko suprotnog spola odgovori u čemu je kvaka...Muči me moj pre jadan ljubavni život...sad se bližim 30-tima i polako me hvata neka panika, jer već sve prijateljice i kolegice polako odlaze sa tržišta, a ja još nisam imala tako reći niti pravu vezu, zbog čega me muči samopouzdanje poprilično. Eh sad nije baš da sam nevina ...bilo je tu dosta vezica, ali ništa konkterno. Oduvijek sam se smatrala tipom za vezu, ali su veze mene izbjegavale. Moj najveći problem je što kad ja recimo krenem s nekim ko mi je simpa i ima neke kemije, na početku bude sve ok, a onda kreče znaš ti si meni super, ALI ja bi s tobom samo onak avanturu, sex bez obaveza i to...nema koji mi to nije rekao, a da mi se imalo sviđao, e sad bilo je i dva , tri ok dečka, ali ja nisam imala nikakvu kemiju prema njima, pa mi je to isto bzvze forsirati. Stvarno mi već fali netko na mojoj strani, ali ja stalno samo dobivam ponude za sex bez obaveza, a nisam sada ni cura koja se slobodno ponaša niti odjeva ...kome se da nek pročita i pokuša me savjetovati kome ne, nek preskoči nema potreba za vrijeđanjima

Zadnje uređivanje mar009 : 18.12.2012. at 13:01.
mar009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 12:38   #2
Quote:
mar009 kaže: Pogledaj post
Dakle, ne znam je li netko ima sličan problem kao i ja, pa me možda može uputiti što mi je činiti, a nebi bilo ni loše da mi neko suprotnog spola odgovori u čemu je kvaka...Muči me moj pre jadan ljubavni život...sad se bližim 30-tima i polako me hvata neka panika, jer već sve prijateljice i kolegice polako odlaze sa tržišta, a ja još nisam imala tako reći niti pravu vezu, zbog čega me muči samopouzdanje poprilično. Eh sad nije baš da sam nevina ...bilo je tu dosta vezica, ali ništa konkterno. Oduvijek sam se smatrala tipom za vezu, ali su veze mene izbjegavale. Moj najveći problem je što kad ja recimo krenem s nekim ko mi je simpa i ima neke kemije, na početku bude sve ok, a onda kreče znaš ti si meni super, ALI ja bi s tobom samo onak avanturu, sex bez obaveza i to...nema koji mi to nije rekao, a da mi se imalo sviđao, e sad bilo je i dva , tri ok dečka, ali ja nisam imala nikakvu kemiju prema njima, pa mi je to isto bzvze forsirati. Stvarno mi već fali netko na mojoj strani, ali ja stalno samo dobivam ponude za sex bez obaveza, a nisam sada ni cura koja se slobodno ponaša niti odjeva ...kome se da nek pročita i pokuša me savjetovati kome ne, nek preskoči nema potreba za vrijeđanjima
Pa sad, ako su htjeli s tobom seks bez obaveza, onda ti ljubavni život ipak nije prejadan.....Mislim, nije onakav kakav bi ti htjela da bude, ali prejadan ipak nije.......
Stane Dolanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 12:40   #3
Uvijek bilo i ostaće: dobijemo onako kako odašiljamo, odnosno kakvu energiju odnosno vibre šalje, pa kad sabereš dva i dva...
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 12:40   #4
Možda ti odaješ dojam kao da si cura za "avanturu" od početka a da to ni neznaš i zato privlačiš samo takve dečke...
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 12:41   #5
Quote:
Luka07 kaže: Pogledaj post
Možda ti odaješ dojam kao da si cura za "avanturu" od početka a da to ni neznaš i zato privlačiš samo takve dečke...
Pojednostavljeno rečeno ono što sam gore napisala. To je to. Neka autorica malo zaviri u sebe i svoje istinske potrebe.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 12:42   #6
Quote:
Luka07 kaže: Pogledaj post
Možda ti odaješ dojam kao da si cura za "avanturu" od početka a da to ni neznaš i zato privlačiš samo takve dečke...
Jedino ako je to na neko nesvjesnoj razini, kao što sam rekla, recimo odjevanje mi je više sportsko, jako rijetko kada neka haljina, ali ni tada pre kratka, a sad vrckasta sam i volim se zezati, jedino ako se to na taj način shvaća, ali sad da dajem baš dojam lake cure ne vjerujem...
mar009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 12:44   #7
Vrckavost i zezanje sa momcima koje ne poznaješ dovoljno niti oni tebe da bi to stavili na pravo mjesto itekako kod njih može odati dojam flerta sa samo jednim ciljem.
Carpe Diem!!! is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 12:47   #8
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Vrckavost i zezanje sa momcima koje ne poznaješ dovoljno niti oni tebe da bi to stavili na pravo mjesto itekako kod njih može odati dojam flerta sa samo jednim ciljem.

Nije da se zezam sa skroz nepoznatim muškarcima...tu znam biti i pomalo samozatajna, ali kad malo upoznam, onda se volim zezati...a ne znam ni sama nešto očito krivo radim, ali da shvaćam do kraja kaj ne...možda mi je i takva solerska sudbina
mar009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 12:50   #9
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Vrckavost i zezanje sa momcima koje ne poznaješ dovoljno niti oni tebe da bi to stavili na pravo mjesto itekako kod njih može odati dojam flerta sa samo jednim ciljem.
Kakva je sad to strogoća? Normalni ljudi neće nikome zamjeriti vrckavost.
Stane Dolanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 12:51   #10
Quote:
mar009 kaže: Pogledaj post
Nije da se zezam sa skroz nepoznatim muškarcima...tu znam biti i pomalo samozatajna, ali kad malo upoznam, onda se volim zezati...a ne znam ni sama nešto očito krivo radim, ali da shvaćam do kraja kaj ne...možda mi je i takva solerska sudbina
ma nisi još upoznala pravog


molim moderatore da ovo Č isprave
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 12:52   #11
Quote:
Carpe Diem!!! kaže: Pogledaj post
Vrckavost i zezanje sa momcima koje ne poznaješ dovoljno niti oni tebe da bi to stavili na pravo mjesto itekako kod njih može odati dojam flerta sa samo jednim ciljem.
Poznajem jednu curu koja se zeza sa sto dečki, ide tjedno 2-3 puta van, svaki puta sa drugom ekipom, flerta sa mnogima, ali nije laka, rijetko kada završi s nekim, samo kada joj se sviđa osoba, a ima sličan problem kao i ti.

Stvar je u tome da malo koji dečko želi bit u vezi s nekim ko flerta na sve strane, pa makar nesvjesno, jer će mnogi bit nesigurni u takvoj vezi...
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 12:54   #12
Quote:
mar009 kaže: Pogledaj post
Nije da se zezam sa skroz nepoznatim muškarcima...tu znam biti i pomalo samozatajna, ali kad malo upoznam, onda se volim zezati...a ne znam ni sama nešto očito krivo radim, ali da shvaćam do kraja kaj ne...možda mi je i takva solerska sudbina
Gledaj, nije lako naći nekoga tko nama odgovara, a da istovremeno i mi odgovaramo toj drugoj osobi.....Ali me zanima, da li tebe pogađa to što oni ne žele biti s tobom u vezi, ili se radi o tome da su bili neiskreni tj. da su jedno govorili prije seksa, a drugo poslije, pa te to boli?
Stane Dolanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 12:54   #13
Quote:
Stane Dolanc kaže: Pogledaj post
Kakva je sad to strogoća? Normalni ljudi neće nikome zamjeriti vrckavost.
Ko je ikome to zamjerio?
Mi govorimo o tome kakav to dojam ostavlja dečkima. I očito se zato nijedan ne vidi s njom na duže vrijeme
Luka07 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 12:55   #14
Uvijek si skroz otvorena i brutalno direktna? Mnogi dečki ti takve osobine vole kod cura koje su im za provod, a za vezu im je draže kad je cura više onako slatka, draga i to. Tako bar moji frendovi kažu Vrckavost i vedrina je obično + ali pitanje je o kakvoj se vrckavosti kod tebe radi, ako se manifestira i kroz stalni flert sa mnogim muškarcima onda baš i nije + za neki ozbiljniji odnos.

Quote:
Luka07 kaže: Pogledaj post
Poznajem jednu curu koja se zeza sa sto dečki, ide tjedno 2-3 puta van, svaki puta sa drugom ekipom, flerta sa mnogima, ali nije laka, rijetko kada završi s nekim, samo kada joj se sviđa osoba, a ima sličan problem kao i ti.
Stvar je u tome da malo koji dečko želi bit u vezi s nekim ko flerta na sve strane, pa makar nesvjesno, jer će mnogi bit nesigurni u takvoj vezi...
Da, ovo. To dečkima uopće nije privlačno ako pričamo o nekoj ozbiljnijoj vezi.
SportsGirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 12:59   #15
Quote:
Stane Dolanc kaže: Pogledaj post
Gledaj, nije lako naći nekoga tko nama odgovara, a da istovremeno i mi odgovaramo toj drugoj osobi.....Ali me zanima, da li tebe pogađa to što oni ne žele biti s tobom u vezi, ili se radi o tome da su bili neiskreni tj. da su jedno govorili prije seksa, a drugo poslije, pa te to boli?
A sad vidiš dogodilo se par puta da su rekli to nakon sexa, ali mi se jako puno puta to znalo dogoditi i prije sexa, recimo treći izlazak i bum takvo pitanje ili izjava i onda mi postane bezveze i gotovo je...mene je počelo mučiti više to pitanje zašto ispada da ja nisam materijal za vezu...
mar009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 12:59   #16
Ja ne razumijem u čemu si krivo shvaćena.


-Stipe
Stipe23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 12:59   #17
Quote:
Stane Dolanc kaže: Pogledaj post
Kakva je sad to strogoća? Normalni ljudi neće nikome zamjeriti vrckavost.
a opet je pitanje kako se ona ponaša kad je vrckava, tko zna kako si to dečki interpretiraju

možda koketira sa svima
Monica. is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 13:02   #18
Quote:
Stipe23 kaže: Pogledaj post
Ja ne razumijem u čemu si krivo shvaćena.


-Stipe

U tome što tražim očigledno
mar009 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 13:03   #19
Quote:
Luka07 kaže: Pogledaj post
Ko je ikome to zamjerio?
Mi govorimo o tome kakav to dojam ostavlja dečkima. I očito se zato nijedan ne vidi s njom na duže vrijeme
Mislim da me nisi skužio. Mislio sam na ljude iz njezinog društva. Ako su ok, sigurno joj neće zamjeriti to što je vrckava. Dobro, istina je da se ta riječ može svakako tumačiti, ali ona vrckavost na koju ja mislim nije isto što i letenje s cvijeta na cvijet.
Stane Dolanc is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2012., 13:04   #20
Se uvijek dosta brzo poseksaš? Možda bi bilo dobro da malo usporiš, da te prije upoznaju...
SportsGirl is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:27.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger