Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2015., 08:09   #101
Moj jede jos vise, stalno zica. Mislim da je to zato sto je kastriran.
__________________
nikad se ne prepiri s budalom jer netko sa strane neće primijetiti razliku
venera_veritas is offline  
Old 08.05.2015., 09:25   #102
Kod mojih je baš suprotno - cijelu zimu je ostajalo malo briketa u zdjelicama do ujutro a sad jedu ko nespašeni, svo troje
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 08.05.2015., 10:01   #103
Svašta. Kod mene su keksići nestajali po zimi. I ono kad je snijeg pao je jela non stop. A sad me svako jutro dočeka još par keksića u padelici i konzervu jede laganini cijeli dan, kockicu po kockicu.
Ariana B. is offline  
Old 08.05.2015., 10:46   #104
i moje hrana uopće više ne zanima, također se samo izvale negdje i to je to.
anđeo tame is offline  
Old 08.05.2015., 11:35   #105
Samo da vas podsjetim šta ste mi rekle u 10. mjesecu:

Ja: "U petak bi mi trebala doći grebalica pa će imati svoj kutak za spavanje i grebanje. "

Šarena: "u kojem neće boraviti, spavati niti će ga koristiti

amaterko "

Klonka: "Pusti, svi smo se tako zeznuli nekad. "

Cats: "Gdje je onaj smajlić što draga Arianu po kosici? Jer trebat će nam za godinu dana "

Gilda/Hilda: "Hm da...
Ne sjećam se kad su moji grebalicu zadnji put pogledali. Oično samo kad je našpricam catnipom.
Doduše odbila sam ih od mojih fotelja onim sprejevima još odavno. Imaju svoje"


Kauč cijeli, tepih cijeli, grebalica se koristi svaki dan, a unutra se spava svaku noć.
Ariana B. is offline  
Old 08.05.2015., 11:38   #106
štreberica
Orak is offline  
Old 08.05.2015., 11:42   #107
Pa nije još prošla godina dana
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 08.05.2015., 11:43   #108
Dobro, ovo je polugodišnji izvještaj.
Ariana B. is offline  
Old 08.05.2015., 15:23   #109
Moja isto brljavi po hrani zadnja dva-tri tjedna. Ali samo po mokroj, tj. po pašteta tipu. Žele još uvijek simpatizira, no da, čini mi se da malo manje jede obroke i da joj paše lagano grickanje suhe hrane tijekom dana. Doduše, sad ima i dobar grain free, a i bliži joj se godina dana, štajaznam, možda su i to faktori.

Uglavnom ovih dana uživa na balkonu okružena origanom, majčinom dušicom i azijskim miksom. :micek:

E sad, na tom azijskom miksu ne piše koja je točno salata, ali dosta toga obično u tim kombinacijama spada u brassice, a ovdje piše da neki keljevi i blitva mogu uzrokovati anemiju i kamence. Neki dan sam ju našla glave zagnjurene u lonac s grahom i keljom, iako nikad uopće ne krade i ne fekta ljudsku hranu.

Ne gricne ona toga puno, možda listić origana u dva dana a sa salatom se više igra, a redovito joj dajem i onu zob iz pet shopa koju fakat rado pase, ali opet ne znam jesam li loša majka. Najme, neki dan sam joj dala i list korabe s kojim se dugo igrala i na kraju ga i prožvakala.
Dajete li vi svojima zeleno povrće?
Btw, mrkvu prezire, a ostalo joj nikad nisam dala, iako bih mogla i batat i bundevu.
__________________
neukusu treba reći NE
veruschka is offline  
Old 08.05.2015., 15:28   #110
Ne zanima ju povrće, osim za šutat i navlačit po podu. Ali dok mi je grm origana bio živ, znala je zagnjuriti glavu u njega i pojest listić ili dva.
Ariana B. is offline  
Old 08.05.2015., 21:14   #111
Ne dajem povrce osim ako nesto bas napikira pa hoce. I to ak nije otrovno. Cvijece prilagodila malom ludjaku. Zvace gerbere.

Inace, napunio je 6 mjeseci i totalno se povampirio. Urlice kao kreten, danju i nocu, na sve i na nista; mijauce kao da je zlostavljan a samo sjedi na (mrezom ogradjenom) balkonu ili bezveze stane pa se dreci. Plus normalno pricanje s nama (koje je sve osim normalno).
Razmisljam da li da mu prvo izvadim glasnice ili jaja.
Nekak mi je rano da bi se 'tjerao' tj postao spolno zreo, makar je ogroman (3.6kg jucer vagano prilikom cijepljenja na FeLV). Ne smrdi, ne zapisava...ne znam, mozda je samo poremecen.
ryell is offline  
Old 08.05.2015., 23:28   #112
Quote:
ryell kaže: Pogledaj post
Ne dajem povrce osim ako nesto bas napikira pa hoce. I to ak nije otrovno. Cvijece prilagodila malom ludjaku. Zvace gerbere.

Inace, napunio je 6 mjeseci i totalno se povampirio. Urlice kao kreten, danju i nocu, na sve i na nista; mijauce kao da je zlostavljan a samo sjedi na (mrezom ogradjenom) balkonu ili bezveze stane pa se dreci. Plus normalno pricanje s nama (koje je sve osim normalno).
Razmisljam da li da mu prvo izvadim glasnice ili jaja.
Nekak mi je rano da bi se 'tjerao' tj postao spolno zreo, makar je ogroman (3.6kg jucer vagano prilikom cijepljenja na FeLV). Ne smrdi, ne zapisava...ne znam, mozda je samo poremecen.

Moja isto tuli kao da joj kožu derem. Od j*****h 6 ujutro. Imam podočnjake do brade. Sjedi na prozoru i pizdi na ptice u grmlju.
Hoće van. Ok. Odemo van. Povalja se po betonu, pa po zemlji i cijelo vrijeme brunda nešto.
Imam PTSP čim kmekne.
Tiho je jedino dok spava i jede.

Skužila sam da ju krene ta šiza s tuljenjem čim zatopli vani.
Vuče ju van, a vani isto ne zna što bi sa sobom.
dorcas is offline  
Old 09.05.2015., 09:39   #113
Quote:
dorcas kaže: Pogledaj post


Imam PTSP čim kmekne.
Da, kmečanje! Ne mjauče, nego samo kme kme, a nekad guguče kao grlica.
Ne puno, ali dovoljno da se stalno brinem da joj možda nisam dovoljno ugodila.

I sva je onako bi-ne bi. Jela bi, ne bi jela. Igrala bi se, ne bi se igrala.

Sinoć me zvala da sredim bube na balkonu, morala sam ih tjerati mlatilicom za muhe sve dok nije ostala samo bubamara, to joj je bilo prihvatljivo.
__________________
neukusu treba reći NE
veruschka is offline  
Old 09.05.2015., 10:09   #114
Quote:
veruschka kaže: Pogledaj post
Sinoć me zvala da sredim bube na balkonu, morala sam ih tjerati mlatilicom za muhe sve dok nije ostala samo bubamara, to joj je bilo prihvatljivo.
A joj.
piki is offline  
Old 09.05.2015., 10:28   #115
Mi smo upravo imali bliske susrete s osom Muš joj je htio pokazati što to znači frenč a ni njene namjere nisu bile baš nedužne tako da je u idilu uletio unprofor oboružan kuhinjskom krpom i gospodičnu bez puno dileme izbacio na balkon.

Koji put mi je teško što taj dečko nema curu, ali eto, nema baš ukusa na tom polju i nikako da nađe neku iz dobre obitelji
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 09.05.2015., 13:30   #116
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 09.05.2015., 18:40   #117
Quote:
Cats kaže: Pogledaj post
Milica
Predivna je
__________________
Thoughts are the shadows of our feelings - always darker, emptier and simpler.
Velvet Black is offline  
Old 10.05.2015., 10:42   #118
Dobro jutro

__________________
neukusu treba reći NE
veruschka is offline  
Old 10.05.2015., 11:17   #119
Imamo novog mačića, izlegao se preko noći.
Sunčica se cijelo vrijeme ne miče od njega, pa smo joj donijeli hrane i mazili ju malo.
I što sad?
Samo joj povremeno donesemo hrane i to je to?
anđeo tame is offline  
Old 10.05.2015., 15:08   #120
Imam dojam da su sve seoske mačke dolaze u naše dvorište jesti s mojima. Jedna je pljunuta Milica.
Begemotica is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:41.