Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje > Rastave

Rastave Read me first

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2005., 16:50   #41
Jedino mogu reći wooooow jer sam negdje duboko u ovoj priči pronašla dio sebe....
__________________
THE BITCH IS BACK!
zegerege is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 17:06   #42
Nedostižno je uvijek bilo slađe, a tebe ženo ko jebe ti si davno pročitana priča.......
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 17:36   #43
Quote:
zegerege kaže:
Jedino mogu reći wooooow jer sam negdje duboko u ovoj priči pronašla dio sebe....
da ponovim

de ne seri

odrastite ljudi - koji vam je pizdich
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 17:41   #44
Quote:
margarita kaže:
da ponovim

de ne seri

odrastite ljudi - koji vam je pizdich


Ma pusti ih nek sline ovdje, bolje nego da ulicama ko manijaci jure bivše......
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 17:51   #45
Quote:
stvarna-mishka kaže:
Ma pusti ih nek sline ovdje, bolje nego da ulicama ko manijaci jure bivše......
i to shto kazesh
__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 19:55   #46
Talking

Quote:
stvarna-mishka kaže:
Ma pusti ih nek sline ovdje, bolje nego da ulicama ko manijaci jure bivše......
Quote:
margarita kaže:
i to shto kazesh
Malo smo ljubomorne i zavidne,ha?..Nedostatak ljubavi?..Tko vas tjera da čitate ovake postove? Ima i onaj za školarce,ili Star trek fan..odite tamo...
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 20:02   #47
Quote:
U2dva kaže:
Malo smo ljubomorne i zavidne,ha?..Nedostatak ljubavi?..Tko vas tjera da čitate ovake postove? Ima i onaj za školarce,ili Star trek fan..odite tamo...
nedostatak ljubavi?

hani - ja sam beskrajno sretna sa svojim muzhem i NIKAD ali NIKAD se ne bih udala za njega da sam josh uvijek bila zaljubljena u nekog drugog ili da ga nisam voljela najvishe na svijetu

to mi je jadno i djetinjasto

__________________
da teta Cats ;-)
margarita is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 21:17   #48
Quote:
U2dva kaže:
Malo smo ljubomorne i zavidne,ha?..Nedostatak ljubavi?..Tko vas tjera da čitate ovake postove? Ima i onaj za školarce,ili Star trek fan..odite tamo...



Sve dok nam takav krele ko ti poklanja pažnju ne trebamo se osjećat zapostavljenima......kakva sreća da poklanjaš drugima svoje gluposti...
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2005., 21:21   #49
Quote:
margarita kaže:
nedostatak ljubavi?

ja sam beskrajno sretna sa svojim muzhem i NIKAD ali NIKAD se ne bih udala za njega da sam josh uvijek bila zaljubljena u nekog drugog ili da ga nisam voljela najvishe na svijetu

super blago njemu
fransiskol is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 03:36   #50
Quote:
stvarna-mishka kaže:
.....poklanja pažnju .........
Mislim,osim mene i tvog kompa,tko ti još poklanja pažnju? wc-kotlić? 20 postova dnevno? radiš li ti šta drugo osim što buljiš u ekran i prosipaš gluposti? Još nisam naišao na neki tvoj normalan post,da iz njega zrači nešto osim tvoje bezgranične gluposti...
__________________
"Dođite brzo stop dovoljno mjesta za sve u bačvi ruma stop nema posla stop odlična plaća stop piješ cijeli dan stop ševiš cijelu noć stop požurite možda neće dugo trajati"
U2dva is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 04:48   #51
Quote:
margarita kaže:
nedostatak ljubavi?

hani - ja sam beskrajno sretna sa svojim muzhem i NIKAD ali NIKAD se ne bih udala za njega da sam josh uvijek bila zaljubljena u nekog drugog ili da ga nisam voljela najvishe na svijetu

to mi je jadno i djetinjasto


Ma ja mislim da je Speed itekako zaljubljen u svoju suprugu.. Krechem od mene.... taj tip o kome sam govorila.... to nije ljubav. Znam kako se osjecha Speed, romantichna je dusha i "zhali o nedostizhnom". voli svoje snove, a ne tu bivshu.
__________________
I wanna peace in the world a.k.a. I wanna piss on the world.
LoveMeTender is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 11:15   #52
Quote:
U2dva kaže:
Mislim,osim mene i tvog kompa,tko ti još poklanja pažnju? wc-kotlić? 20 postova dnevno? radiš li ti šta drugo osim što buljiš u ekran i prosipaš gluposti? Još nisam naišao na neki tvoj normalan post,da iz njega zrači nešto osim tvoje bezgranične gluposti...

Niko se nije ovako zainteresiora za mene već godinama, kažeš 20 postova na dan-uh moram smanjit, hvala ti na pažnji...
stvarna-mishka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 11:49   #53
A di je speed? Kad će novi nastavak ljubića? Kad će, kad???
billie is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 17:58   #54
Re: Vidio sam te neki dan

Quote:
speed kaže:
Vidio sam te neki dan.

Mislim, kad u novinama naletim na horoskope, uvijek pročitam i tvoj. Nekako mi je ušlo u naviku. Tako znaš da te se bar na trenutak sjetim. Skoro svakog dana.

jebote led i meni se dogada isto. sto je jos gore mi smo u horoskopu znak do znaka. i uvijek kad procitam za sebe citam i za nju. I znam da sam je se opet sjetio i da me opet pobijedila a da to ni nezna. bolje da nezna. Sad kad se sjetim svega kao da je ono vrijeme dok sam bio s njom bio neki drugi zivot. da to nisam bio ja. Tako mi je daleka sad. nisam siguran, nesto joj zelim rec ,neznam ni sam sta. Znam da vise ne mozemo biti zajedno iako mislim da ju vise ne volim. mislim da ne. previse je bilo sranja oko nas dvoje. jebe me sto je sve ostalo tako nedoreceno. Isto imam osjecaj kao da ni neznam zbog cega smo na kraju prekinuli. Sad je kasno. Previse smo odrasli od onog vremena kad smo prekidali. Kad si mladi ipak se mozes vise savit iako znas da si u pravu. kasnije je to teze. Na to gledas kao na neki poraz. mislim da ona isto tako gleda. mozda ona meni zeli vise nesto reci nego ja njoj. Cuo sam slucajno kako joj je sad. S nekim specijalcem je koji joj se gotovo i gadi . valjda ni ona nezna zasto je s njim. skoro mi je i drago. mogla je imat puno vise. ono u pocetku sok. pa ona ima drugog. a onda ostatak price i skoro pa olaksanje. ma nek ide u *****. Nova mala je u điru.
nista nije vjecno. tako nije bila ni nasa ljubav . umjesto pile ti se vozis na traktoru. gotovo doslovno. fuck off.
__________________
Boli me sjećanje na dane slavne, dane ponosne, al' borim se, i nedam se dok Dunav tiho protiče... I boli me istina što nema onih koje volim ja. Pokriva ih zastava, nek sanjaju u sjeni hrastova...
river_city is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2005., 21:42   #55
Re: Re: Vidio sam te neki dan

Quote:
te@ kaže:
Osjećam se kao da mi je netko željeznu kuglu oko noge odvezao.
kad sam pročitala priču sjetila sam se svoje... iako je meni trebalo 4 godine da ga ostavim, a kad sam to NAPOKON učinila osjećala sam se točno kako je tea to opisala! i ne mogu sakrit da me neko vrijeme pekla savjest, ali sam od tog dana sretnija i sve mi je ljepse.

najgore od svega je kad ljudi ostaju u lošim vezama iz navike i zato jer misle da neće naći ništa bolje. isto kao što većina radi posao koji ne voli, a lijeni su tražit bolji...
t.star is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2005., 01:16   #56
sank,vodka,ti i ja....pa da pljacemo do sutra nad ljubafima davnim...
konobar!
jos jednu!






kriv je kriv,aha,papak je pa ne smije rec´!
lawoman is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:08.