Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.05.2019., 12:54   #1
Novi početak

bio sam 6 mjeseci u vezi sa bivšom djevojkom. Odselili smo se zajedno na nekoliko mjeseca radi posla, gdje su stvari zbog naših osobnih nezadovoljstava, nemogućnosti odmicanja od situacije itd., dovele do toga da smo se non stop svađali i na kraju je ona otišla. Nakon toga smo se odvojili, i kada smo se opet vidjeli popričali, ja sam priznao da sam nakon prekida napravio glupost iz čiste pizdarije, i zabrijao s nekom curom. Tad smo prekinuli, ona je otišla iz našeg grada a ja sam uskoro opet morao na putovanje radi posla. Ja nisam nikada prestao o njoj razmišljati, već sam tih par mjeseci u inozemstvu radio na sebi, na osvještavanju toga što i zašto je pošlo po krivu i stvarno sam se od tada promijenio i drugačije gledam na stvari. U zadnjih mjesec dana sam joj se počeo javljati, gdje je ona bila u početku rezervirana i pitala šta joj se uopce imam javljat, ali poslije smo ipak počeli vodit razgovore, ali naravno, ja ništa nisam inicirao. Kada sam se ja konačno vratio, napokon smo se vidjeli i bilo je super druženje, smijali smo se. No, ona je u međuvremenu nakon prekida našla nekoga s kime se viđa ali to mi djeluje neozbiljno i sama je to rekla. Vidjeli smo se i dan nakon toga gdje smo se poljubili i grlili, s tim da mi je rekla da se osjeca krivom zbog toga što je u odnosu. Sada se cujemo, ali uglavnom se ja njoj javim, iako neke pute i ona meni, no rijeđe.
Nakon toga je morala otic opet poslom vani,ali uskoro se vraca u mjesto gjde ja živim. Što mislite, znam da ju ne poznajete, ali ima li šanse da mi se vrati?
Kitching0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2019., 15:11   #2
To bi mogao jedino znat ti na način da pričaš s njom o tome.

Lijepo da si poradio na sebi, ali trebaš očito poraditi na tome kako komuniciraš svoje emocije.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2019., 15:57   #3
To mi je jasno. Nemam problem reći joj što osjećam i želim.
S obzirom na cijelu situaciju i koliko se uopce nismo vidjeli, nisam htio izvlacit tu temu da je ne bi stim samo odbio od sebe ili uplašio, htio bi da sama vidi tu promjenu. A ne da joj kazem, sad je sve drugačije-ajmo bit zajedno.
Mene više zanima je li moguce da iako smo se poljubili, da svejedno zapravo ne želi ništa samnom nego je to napravila iz xy razloga
Kitching0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2019., 21:44   #4
Da, moguće je.
Moguće je i da je u biti lezbijka koja trenutno eksperimentira s muškarcima.

Valjda ti je jasno da je svašta moguće, pa i to da se samo želi malo požnjarati s tobom, a u biti ne misli niti želi ništa ozbiljnije.

Nitko ti na pitanje što je njoj u glavi ne može odgovoriti osim nje same.
Zato pitaj na pravom mjestu.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2019., 10:05   #5
Quote:
Kitching0 kaže: Pogledaj post
bio sam 6 mjeseci u vezi sa bivšom djevojkom. Odselili smo se zajedno na nekoliko mjeseca radi posla, gdje su stvari zbog naših osobnih nezadovoljstava, nemogućnosti odmicanja od situacije itd., dovele do toga da smo se non stop svađali i na kraju je ona otišla. Nakon toga smo se odvojili, i kada smo se opet vidjeli popričali, ja sam priznao da sam nakon prekida napravio glupost iz čiste pizdarije, i zabrijao s nekom curom. Tad smo prekinuli, ona je otišla iz našeg grada a ja sam uskoro opet morao na putovanje radi posla. Ja nisam nikada prestao o njoj razmišljati, već sam tih par mjeseci u inozemstvu radio na sebi, na osvještavanju toga što i zašto je pošlo po krivu i stvarno sam se od tada promijenio i drugačije gledam na stvari. U zadnjih mjesec dana sam joj se počeo javljati, gdje je ona bila u početku rezervirana i pitala šta joj se uopce imam javljat, ali poslije smo ipak počeli vodit razgovore, ali naravno, ja ništa nisam inicirao. Kada sam se ja konačno vratio, napokon smo se vidjeli i bilo je super druženje, smijali smo se. No, ona je u međuvremenu nakon prekida našla nekoga s kime se viđa ali to mi djeluje neozbiljno i sama je to rekla. Vidjeli smo se i dan nakon toga gdje smo se poljubili i grlili, s tim da mi je rekla da se osjeca krivom zbog toga što je u odnosu. Sada se cujemo, ali uglavnom se ja njoj javim, iako neke pute i ona meni, no rijeđe.
Nakon toga je morala otic opet poslom vani,ali uskoro se vraca u mjesto gjde ja živim. Što mislite, znam da ju ne poznajete, ali ima li šanse da mi se vrati?
Meni djeluješ da ne znaš što hoćeš

Ako si već stupio s njom u kontakt, grlio ju, ljubio, zašto sve ostaje na tome?

Zašto ne produbiš vaš odnos, nego pristaješ na to da ona sjedi na dvije stolice?
__________________
Death and life are in the power of the tongue, and those who love it will eat its fruits. (Proverbs 18:21)
Chocobella is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2019., 11:02   #6
Quote:
Chocobella kaže: Pogledaj post
Meni djeluješ da ne znaš što hoćeš

Ako si već stupio s njom u kontakt, grlio ju, ljubio, zašto sve ostaje na tome?

Zašto ne produbiš vaš odnos, nego pristaješ na to da ona sjedi na dvije stolice?
Ne kuzim zasto to misliš. Znam šta hoću (želim nju, biti sa njom) ali ne želim ju forsirat. To samo može izazvat kontraefekt.
Ne ostaje na tome, ali nismo trenutno u istom mjestu i ne vidim kako porukama mogu produbit odnos. Želim je vidjet uživo i onda ima smisla pričati. Nema mi smisla, nakon što se s nekim nisi vidio nekoliko mjeseci, doći i reć, evo me, ja želim bit s tobom, ajmo. Tako da naravno da ne pristajem na takve stvari, ali dajem prostora za razmišljanje.
Koji je tvoj prijedlog?
Kitching0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2019., 13:36   #7
Quote:
Kitching0 kaže: Pogledaj post
bio sam 6 mjeseci u vezi sa bivšom djevojkom. Odselili smo se zajedno na nekoliko mjeseca radi posla, gdje su stvari zbog naših osobnih nezadovoljstava, nemogućnosti odmicanja od situacije itd., dovele do toga da smo se non stop svađali i na kraju je ona otišla. Nakon toga smo se odvojili, i kada smo se opet vidjeli popričali, ja sam priznao da sam nakon prekida napravio glupost iz čiste pizdarije, i zabrijao s nekom curom. Tad smo prekinuli, ona je otišla iz našeg grada a ja sam uskoro opet morao na putovanje radi posla. Ja nisam nikada prestao o njoj razmišljati, već sam tih par mjeseci u inozemstvu radio na sebi, na osvještavanju toga što i zašto je pošlo po krivu i stvarno sam se od tada promijenio i drugačije gledam na stvari. U zadnjih mjesec dana sam joj se počeo javljati, gdje je ona bila u početku rezervirana i pitala šta joj se uopce imam javljat, ali poslije smo ipak počeli vodit razgovore, ali naravno, ja ništa nisam inicirao. Kada sam se ja konačno vratio, napokon smo se vidjeli i bilo je super druženje, smijali smo se. No, ona je u međuvremenu nakon prekida našla nekoga s kime se viđa ali to mi djeluje neozbiljno i sama je to rekla. Vidjeli smo se i dan nakon toga gdje smo se poljubili i grlili, s tim da mi je rekla da se osjeca krivom zbog toga što je u odnosu. Sada se cujemo, ali uglavnom se ja njoj javim, iako neke pute i ona meni, no rijeđe.
Nakon toga je morala otic opet poslom vani,ali uskoro se vraca u mjesto gjde ja živim. Što mislite, znam da ju ne poznajete, ali ima li šanse da mi se vrati?
Koliko godina imate?
Po načinu pisanja, rekla bih ne previše.
Od šest mjeseci veze pravi se ne znam što, kažeš da si "zabrijao" s nekom što je izraz koji sam zadnji put koristila krajem srednje škole, dumanje o vašem odnosu nazivaš "radom na sebi" (to NIJE rad na sebi), i nakon tvog povratka odnos s njom svodi se na grljenje i ljubljenje, odnosno nije otišao dalje od te točke .
Ti odeš, ona se vrati, ti dođeš, ona ode...
Ja tu ništa ne kužim.
U svakom slučaju, ne čini mi se da tu ima kruha.

Da je ostalo žara onako kako treba, ne bi bio tu i pitao nas ovakve stvari, a ona bi tom nekom dala nogu i bila s tobom.
Guns is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2019., 14:38   #8
Quote:
Kitching0 kaže: Pogledaj post
Ne kuzim zasto to misliš. Znam šta hoću (želim nju, biti sa njom) ali ne želim ju forsirat. To samo može izazvat kontraefekt.
Ne ostaje na tome, ali nismo trenutno u istom mjestu i ne vidim kako porukama mogu produbit odnos. Želim je vidjet uživo i onda ima smisla pričati. Nema mi smisla, nakon što se s nekim nisi vidio nekoliko mjeseci, doći i reć, evo me, ja želim bit s tobom, ajmo. Tako da naravno da ne pristajem na takve stvari, ali dajem prostora za razmišljanje.
Koji je tvoj prijedlog?
Na tvom mjestu, rađe bih forsala neki konkretniji odnos, nego bila druga violina.Naravno, ako postoji interes s njene strane.

Tek sad vidim da je to "viđanje na daljinu". Nit ju imaš, niti ju nemaš.
Stavi je pred gotov čin, pa će morati odlučiti...ili je možda već odlučila, čim vrijeme provodi sa drugim.
__________________
Death and life are in the power of the tongue, and those who love it will eat its fruits. (Proverbs 18:21)
Chocobella is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2019., 09:43   #9
Quote:
Guns kaže: Pogledaj post
Koliko godina imate?
Po načinu pisanja, rekla bih ne previše.
Od šest mjeseci veze pravi se ne znam što, kažeš da si "zabrijao" s nekom što je izraz koji sam zadnji put koristila krajem srednje škole, dumanje o vašem odnosu nazivaš "radom na sebi" (to NIJE rad na sebi), i nakon tvog povratka odnos s njom svodi se na grljenje i ljubljenje, odnosno nije otišao dalje od te točke .
Ti odeš, ona se vrati, ti dođeš, ona ode...
Ja tu ništa ne kužim.
U svakom slučaju, ne čini mi se da tu ima kruha.

Da je ostalo žara onako kako treba, ne bi bio tu i pitao nas ovakve stvari, a ona bi tom nekom dala nogu i bila s tobom.
Je li to uopce bitno?
Nisam radio tko zna što od šest mjeseci, vec sam samo rekao da zelim opet pokusat s njom. Razmišljanje od odnosu nisam nazvao radom na sebi. Radom na sebi nazvao sam bivanje samoga sa sobom, i primjenu stvari koje nisu funkcionirale u svakodnevnom životu. Ne znam kako bi drugačije to trebao napravit?
I mislim da nisi shvatila. Mi smo se vidili jednom nakon svega toga, i taj se put to dogodilo među nama.
Kitching0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2019., 13:26   #10
Bitno je zato što mi se čini da idealiziraš odnos koji je ipak propao iz nekog razloga.
Ona je krenula dalje, meni bi već to bio veliki veliki znak.
Možda to njezino s tim tipom i nije nešto vrijedno spomena, ali ne znam zašto misliš da je ono vaše njoj bilo vrednije .
Osim toga, osoba koja se grli i ljubi s bivšim, a u vezi je s drugim, ne upućuje baš na nešto što se ne smije izgubiti.
Guns is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.