Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Vicevi

Vicevi Ako ste čuli dobar vic, ispričajte ga cijelom forumu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.04.2004., 23:19   #181
49. Nagadanje žene je mnogo tacnije od cvrstog uverenja muškarca. (Kipling)

48. Ne može se govoriti o ljubavi prema svima dok se nije bar jedno bice ljubilo. (Ibzen)

47. Nemoguce je sakriti ljubav ocima koje ljube. (Kraun)

46. Nije zanimljivo ono što žene kažu; zanimljivo je ono što precute. (Dima)

45. Odutnost je za ljubav isto što i vetar za vatru: gasi malu, a raspiruje veliku. (Rabiten)

44. Onaj ko te u suze tera taj te i voli. (narodna poslovica)

43. Prvi znak istinske ljubavi u mladica je stid, a u devojke smelost. (Viktor Igo)

42. Samo cinjenica što mi je žena pružila ruku (postavila pitanje) znacila je citavu epohu u mom životu. (Dostojevski)

41. Zlato proveravamo vatrom, ženu zlatom, a muškarca ženom. (Pitagora)

40. Žena može postati prijatelj muškarcu samo ovim redom: prvo poznanica, zatim ljubavnica, pa tek onda prijatelj. (Cehov)

39. Žene ponekad oproste onome ko zloupotrebi priliku, ali nikada ne praštaju onom ko je propusti. (Henri Jeanson)

38. Žena treba da zahvali Bogu što joj muž ima mane. . . Muž bez mana je opasan posmatrac. (Halifaks)

37. Žena ocito ima nešto od paukove prirode, u svoje mreže uhvati sve što joj se dopadne, ali se gosti samo sa onim što joj se svida. . . (Kalistrat Hogas)

36. Žena koja se dosaduje ne vredi ni upola toliko koliko žena kojoj muškarci dosaduju. (Tejlor)

^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+^+

35. Ako raj nije u samom tebi, nikada neceš uci u njega. (Dostojevski)

34. Budale govore najradije o mudrosti, a nitkovi o vrlini. (Pol Ernst)

33. Cinik je covek koji svemu zna cenu, a nicemu vrednost. (Oskar Vajld)

32. Dok robujemo požudi, ona postaje naša navika, a ako se ne odupremo navici, ona postaje nužnost. (Aurelije Augustin)

31. Duhovni san je brat stvarne smrti. (Pitagora)

30. I dragom kamenu je potrebna vešta ruka majstora. (kineska narodna poslovica)

29. Istina je povik svih, ali igra nekolicine. (Džordž Berkli)

28. Istina se ne nalazi u cinjenicama, vec u skladu izmedu cinjenica. (Tagore)

27. Izdati sebe znaci otkriti sebe, a otkriti sebe znaci izgubiti sebe, da bi se ponovo za sobom tragalo. (Branko Miljkovic)

26. Ko svoju požudu zna da zadovolji, pametan je; ko zana da je obuzda, mudar je. (Kant)

25. Laž progleda u istini, a istina vidi u laži. (Katarina Sijenska)

24. Lenštine uvek osecaju želju da nešto ucine (Vovarnži)

23. Ljudi se razlikuju po onome što pokazuju, a lice po onome što kriju. (Valeri)

22. je dubina površine. (Fridrih Hebel)

21. Logika je dobra u rasudivanju, a loša u životu. (Remi d' Gurmon)

20. Ludi koji nemaju nikakvog poroka spadaju u ljude sa najmanje vrlina. (Bernard Šo)

19. Najtiše reci donose buru. Misli koje dolaze necujnog koraka upravljaju svetom. (Nice)

18. Najveci dokaz vrline je imati neogranicenu moc, a ne zloupotrebiti je. (Didro)

17. Ne možeš propovedati ljudima ono što poriceš. (Gorki)

16. Nikad se ne može reci toliko mudrosti koliko se može precutati gluposti. (Kung Fu-Ce)

15. Nikad ne veruj potpuno u coveka dok ne vidiš kakav je u srdžbi. (Omar Ibn Al Katas)

14. Nije filozof koji ima nekakvu filozofiju u glavi, ako je nema u srcu. (Barbis)

13. Mudrac traži sve u sebi, bezumnik sve u drugom. (Konfucije)

12. Mudrac ne zna mnogo stvari, a onaj ko zna mnogo stvari - nije mudrac (Lao Ce)

11. Onaj koji ogranicava svoje želje uvek je veoma bogat. (Volter)

10. Onaj ko sam laže najlakše se vreda. (Dostojevski)

9. Ono što nas na vidljivoj lepoti ushicuje, uvek je samo ono nevidljivo. (Mari Ebnr-Ešenbah)

8. Osobina velikih ljudi je da drugima postavljaju mnogo manje zahteve nego samima sebi. (Mari Ebner- Ešenbah)

7. Pametan covek primecuje sve. Glupi ima za sve poneku zamerku. (Hajne)

6. Strah je svojstvo onoga koji misli samo na sebe. (Rasel)

5. Tamo gde nema tigra i zec se smatra vladarom. (Kung Fu-Ce)

4. U bici se metak ne pozajmljuje. (narodna poslovica)

3. U domu lenštine množe se samo snovi. (korejska narodna poslovica)

2. Volja je stvar jakih, a želja stvar slabih (Vladan Desnica)

1. Život nam vraca samo ono što mi drugima dajemo. (Ivo Andric)
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 23:26   #182
31. No 1 AgroKoka: ucis pilice kako se kljucaju govna!!!! Poslao: TARABA

**. van konkurencije Dobro placen posao na Avali, drzis ***** neznanom junaku. Poslao: Darko JP

**. van konkurencije extra Posao u selu Dutovu, za 50dm dnevno. Sedis na krastavac i zalivas paradajz. Poslao: Djidja

28. U FATIME ZA JAJA DOBIJES MARKU. Poslao: Haker

27. Dosli su dvoje sa lopatom tebi trazili , bio je i jedan sa kandilo i svecu rad je tvoj dobijas mnogo. Poslao: Brrrrrrrrrrrr

26. TRAŽIMO MOMKA DA ZANOSI JAJA U KRIVINI. AGROKOMERC. Poslao: BRACO

25. Na autobuskoj stanici--- Tjesis putnike kada zakasne na autobus!! Poslao(la): Della

24. Posao u kafileriji. Pranje zuba i brisanje dupeta svim psima koji to hoce. Poslao: Curica

23. Kaubojima cistim pistolje!!! Poslala: Sofija Sangaj

22. TRAZIM RADNIKA: SECKANJE VODE PILICIMA Poslao: Milan iz sARNGRADA

21. TRAZI SE BERBER DA SISA GOLUBOVE(JOVA DANGUBA) Poslao: RANKO

20. NA DIVLJEM ZAPADU, SKUPLJANJE CAURA POSLE KAUBOJSKIH FILMOVA. Poslao: ZESTOKI

19. Umoljevaju se svi zvati i nezvati da sednu za astal da jedu leba dok se ne oladi da nebude posle gazda peder! Poslala: Tri masna guza

18. RAD U INTERNET CAFEU - DIZANJE MISEVA. Poslao: CAKAN

17. SISAM SISU!!! BEBA Poslao: Bole

16. Ko sam ja? Milica iz Ljubovije Poslala: Milica iz Ljubovije

15. Trazi se speaker foneticnog glasa za rad na radio stanici. Opis posla: SUSTANJE POSLIJE EMITOVANJA PROGRAMA!!! Poslao: Allen_mag

14. Na aerodromu, peres MIGA. Poslao: Djidja

13. U skupstini grada, mlacenje prazne slame, presipanje iz supljeg u prazno, zajebavanje govornika itd. Plata odlicna i jos te nose kuci momci iz obezbedjenja. Poslao: Djole

12. Posao na autobuskoj stanici-da mases putnicima Poslala: Martinna

11. Traze se peraci kurtona u Picinom parku! Poslao: Djuka

10. U ugostiteljstvu. Cistis pistolj ispod sanka. (Samo za osobe zenskog pola) Poslao: Nenad

9. Rad na RTS-u. Sustanje posle programa. Poslao: Pilot

8. Zatvaranje vrata od lifta. Poslao: Zare

7. U tekstilnoj industriji. Zatezanje niti na najlon carapama!

6. U pekari. Ispravljanje kifli.

5. U robnim kucama Beograd. Vodjenje lutaka na malu i veliku nuzdu.

4. U zadugama Crne gore, sekiranje krava dok ne daju kiselo mleko!

3. Na Zelenom vencu, kao pomocnik dilera. Vrtis kljuceve oko kaziprsta i vicese zzzzz zzzzzz zzzzzzz...!

2. Posao na plantazama u Grckoj. Samaranje paradaiza dok ne pocrveni!

1. Posao na cnogorskom primorju. Vracanje talasa u more!
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 23:27   #183
40. No 1 Dobar ti je telefon, samo ti treba oružana dozvola za njega. Poslao: Night Seeker

**. van konkurencije Ma boli te uvo kad krenes za Nemacku stavis ga na gas i odmaras nogu. Poslao: Markoman

**. van konkurencije extra Dobar je onaj Ericsson, otporan na vodu, na udarce, mozes i da se obuvas s njim, ili da izbijes nekom oko. Poslao: Pigor

37. U kafani ne smes da ga stavis na sto, jer odma svi vicu: ''Auuuu, alkatel...prodaj to i kupi telefon !'' :-)

36. Mobitel ti izgleda isto Tamagoći! (T20 Ericsson)!!! koliko ga dnevno hranis?! Poslao: Strumf

35. Taj mob ti sluzi za pricanje,a ne da lomish prozore (Ericsson628) Poslao: Bole

34. Da li ti je to mobilni u dzepu ili ti je samo drago sto me vidis!? Poslao: KonstantinT.G.

33. Mobilni telefoni imaju sve: ekran k'o kod TV-a, zvucnik k'o kod radija, igrice k'o kod sonija, sat navijen k'o zidni.....sve oni imaju ali ne rade!!!!!!!!!!!!!! Poslala: Loodaca

**. Znas kako je nastao Siemens sx45... Nokia 9210 abortirala .... Poslao: Serbian_Fighter

**. Kako je nastao Ericsson? Nokia se parila sa ciglom. Poslao: Serbian_Fighter

30. Neki dan sam ubio neduznog covjeka. Ispao mi Ericson iz ruke. Poslao: Almir

29. DOBAR TI JE TELEFON, SAMO TI NE MOZE STANUTI U DZEP. Poslao: June

28. Moj prima svakakve talase pa i radio. Poslao: v2288

27. Ma mobilni ti je prava cigla... nije ni cudo sto pitaju imas li gredjevinsku dozvolu za njega. Poslao: Ferrari

26. Dobar ti je telefon samo oazi da ti nogu ne prebije ako ti pane. Poslao: dashaBP

25. Moj KUCNI je najbolji ouu yeaaa babyyy. Poslao: Sarajlija

24. Dobar ti telefon, ko od brda odvaljen. Poslao: Devla

23. Dobara je Nokia 5510, dobijas i zidarska kolica kao pratecu opremu jer ga je lakse gurati nego nositi.

22. Pricajte vi sta hocete, Nokia je zakon!!!! Poslao: Nokia

21. Cool ti je mobilni mozes da ga zaposlis kao izbacivaca na ulazu u kafic!!! Poslala: Curica

20. Cuo sam da ti je ispao mobitel u kaficu. Steta onako finih plocica! Poslao: Zlaja

19. Tipovi misle da sto imaju manji telefon to im veca K... ja znam dami je telefon srazmeran proporcijama korisnik satelitskog. Poslao: Dj,,S``

18. Niksicani su najvece legenge na svijetu!!!!!!!!!!!!! Poslao: Vlado

17. Mobilni ti je ka slika, treba ga objesit!!!!! Poslala: Cakana

16. Ja i tvoje motorole izadji u grad ne trebati pistolj samo nju ponesi. Poslala: Sarajkica

15. Kakav ti je telefon, crnjo! Zute boje! Bas pristaje (ka' govno)!!! Poslao:

14. Dobar ti je taj djubrovnicic ( Ericsson T10s) Poslao: Zoran iz Pristine

13. Dobar ti je telefon pravo...Samo, jel ga punis dok je jeftina struja? Poslao: Smith

12. Siemens S10 je najbolji, ima cak i pratecu opremu t.j. kolica za nosenje cementa. Poslao: MICI

11. Imaš 8210, pa lepo, on će iskazati tvoju ženstvenu stranu. (to je ženski telefoni, njegova muška verzija je jedan od: 8810, 8850 ili 8890. prim. prev.)

10. Kaki ti je telefon ka \\\batina\\\. Poslao: Payton

9. Imam prijatelja prodaje/kupuje gradjevinski materijal! Poslala: Malecka

8. Kako ti je lep mobilni samo steta sto moras da ga drzis sa dve ruke.

7. JA sam ericsson T20s imam isto sliku kao i nokia u pozadini samo je kabal skup? Poslao: Damjanator

6. Zidao kucu pa mu ostala cigla vise. Poslao: V>R

5. Kaki ti je telefon!!! Moras ga držat u donje gacice jer ako ga držiš po strani možeš iskrivit kicmu. Poslao: VeXoNy_HN

4. Valjda ti telefon sluzi da pricas njime, a ne da ga pokazujes ribama? Trut

3. Dobar ti je Ericsson, sa njim mozes da se macujes pa ako si macevalac i ako zelis da ubijes BIKA kupi ga.

2. Antenom mozes i da se poceses, lepo su ti rekli ako ti ispadne osetices. (Ericsson 628) UnderGround

1. Hahahahahaha multifunkcionalni telefon: možeš da češeš uvo, da razgovaraš, šalješ poruke... čak možeš da ga upotrebiš i u samoodbrani. (Ericsson 628) Mika
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2004., 23:30   #184
1. za vreme masaže se ne moraš crveniti zbog erekcije

2. ne dobiješ napad epilepsije čim ti padne par dlaka s glave

3. statistički gledano, šanse da te uhvate u ljubavnoj aferi su veličine makova zrna

4. za vreme brodoloma, spašavaju te među prvima

5. jer frajeri još uvek misle da moraju placati tvoje racune, a ti možes ono štedljivo investirati, recimo, u novog dečka

6. bolje je biti tatina curica nego plačljivi mamin dečkić

7. možeš zadržati vozačku dozvolu i pri najvećim prekršajima (šifra: krokodilske suze)

8. na kraju krajeva, žene su te koje odlučuju koliko će se ljudi roditi u sedećem milenijumu

9. postoji Ricky Martin

10. muškarci mogu Rivalda samo uzdizati u nebesa, a ti bi, teoretski gledano, mogla s njim i u krevet

11. kada te pitaju želiš li se udati, dobiješ prsten koji kasnije evenutalno možes dobro unovčiti

12. ne cekaš dok vas smrt ne razdvoji, već fino na vreme primetiš da je veza otišla k vragu pa ju sama prekineš

13. muškarci ranije umiru, a žene inkasiraju životno osiguranje

14. daleko je veća fora koristiti vibrator nego se seksati s gumenom lutkom

15. u ženske magazine stavljaju bolje poklone

16. žene se u načelu daleko lakše i brže opiju, što se pozitivno odražava na budžet

17. žene mogu držati rad obrva pod kontrolom

18. gotovo uvek znas je li dete tvoje ili nije

19. ako bas poželiš, možeš naplatiti seks dok si rekla 'keks'

20. Bog te obdario darom da možes usrećiti baš svakog prodavaca cipela

21. retko zalutaš, i to uglavnom zato jer ti nije bedak zastati na putu i pitati za pravi put

22. ne moraš uopše znati kako funkcionišu one stvarčice na benzinskoj jer se uvek nađe neki besposlen i ljubazan muškarac

23. ne moraš napamet znati imena svih nacionalnih fudbalskih klubova i rezultate od 1980. na ovamo

24. ne moraš mesecima stanovati s nepoznatim tipovima u sobi i nositi iste zelene krpice kao i oni

25. možes izaci iz šopa na benzinskoj stranici bez da u rukama nosis 5 kompjuterskih i 5 seksi magazina

26. posedice burne noci daju se dobro prekriti puderom

27. nakon vruce noci ne moraš pun straha i strepnje postaviti pitanje: Kakav sam bio?

28. niko ti se ne smeje ako ne uspeš dohvatiti zadnju policu u supermarketu

29. možeš raditi više od jedne stvari - i to istovremeno!

30. ako želiš razmišljati, možeš koristiti samo svoj mozak

31. nemaš posebnu ladicu u ormaru s natpisom 'pogrešno ofarbana i uništena odeća'

32. ne moraš se odmah baciti na renoviranje kuhinje nakon jednog pripremljenog jela

33. kada ispeglaš neki odevni predmet, to se i vidi

34. postoji cela vojska radnika koji se brinu za tvoj izgled i duševno stanje

35. ne moraš učestvovati na olimpijadi zvanoj 'Ko će više popiti, poševiti...'

36. ako ti komšija nabavi bolji auto, ne dobiješ slom živaca

37. imas potpuno realističan doživljaj kada ti neko kaže "20 cm"
sokre is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 19:36   #185
Ovo danas dobih na mobitel: kako se zove mješanac Židova i Srbina?
Jew Bre.
H3MAT0M is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2004., 23:00   #186
Quote:
sokre kaže:

ma joj .. nije to problem.. al brijem da bi mi onda moderatori ubili cijeli topic...
a ja bi se mogao zakleti da sam ja postavio topic!
__________________
Do ut des!
sentinel is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2007., 23:35   #187
zakon!!!!!!!!!!!!!!!
__________________
Zovite me Veki!!!!!!!
Vedran 5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2012., 16:02   #188
Dok ovo sve pročita...već bi prekinuli...
ghost995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 14:10   #189
Ovo ko turbo folk, jebote...
el-ing is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2012., 23:31   #190
točno to..preloše..neznas gdje su gore rime..u tom smeću od glazbe ili ovdje..

moja ljubavna poruka..http://www.youtube.com/watch?v=-hyWRYyodgY
ghost995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2012., 14:19   #191
Ovo je iz 2003. godine, još malo pa će biti 10 godina od kad je to pisano, a vi sada to komentirate
__________________
Kad imaš sve, ne vidiš ništa, progledaš tek kad nemaš ništa.
Dini is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2012., 11:40   #192
Quote:
dini5 kaže: Pogledaj post
Ovo je iz 2003. godine, još malo pa će biti 10 godina od kad je to pisano, a vi sada to komentirate
trebalo nam je 10 godina da procitamo sve ovo..
ghost995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2013., 12:40   #193
SMS podsjetnik, besplatne sms poruke, vicevi

Pošalji vic u obliku SMS poruke - http://www.sms-podsjetnik.com/odaberi_poruku?kat=6
borosane is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:01.