Natrag   Forum.hr > Društvo > Teens

Teens Napast in training

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2007., 16:10   #1001
Budem, al glupo mi je to napravit dok je s frendicama, jer ona u skolu uvijek ide s 2 nerazdvojne frendice koliko sam vidio zasad. Ja bi ju pitao, al mi je bed pred njenim frendicama...
treybone is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 16:13   #1002
jesi mozda razmisljal o tome da je ulovis na samo, ili kazes da se odmakne s tobom od drustva...?

kolko kompliciranja za nikaj...
d._m. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 16:13   #1003
Quote:
treybone kaže: Pogledaj post
Budem, al glupo mi je to napravit dok je s frendicama, jer ona u skolu uvijek ide s 2 nerazdvojne frendice koliko sam vidio zasad. Ja bi ju pitao, al mi je bed pred njenim frendicama...
Kažeš joj da ju trebaš nešto....Pustit će ona da legice odu.
__________________
''...Al’ nece biti raskida, ti isti si skot k’o i ja...''
vampire_stake is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 16:17   #1004
aha, vidjet cu oce to uspjet sutra ujutro u skolu... ....javim kaj je biloo
treybone is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 16:19   #1005
Quote:
treybone kaže: Pogledaj post
Budem, al glupo mi je to napravit dok je s frendicama, jer ona u skolu uvijek ide s 2 nerazdvojne frendice koliko sam vidio zasad. Ja bi ju pitao, al mi je bed pred njenim frendicama...
priđi joj i reci ljepotice ima jedna livada i na toj livadi 8 kobila(ovisno koliko je cura u društvu)a ti si mi najdraža kobila od svih
__________________
Dr.Phil is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2007., 19:32   #1006
Quote:
Dr.Phil kaže: Pogledaj post
priđi joj i reci ljepotice ima jedna livada i na toj livadi 8 kobila(ovisno koliko je cura u društvu)a ti si mi najdraža kobila od svih
Najzesci
Screech is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 14:50   #1007
i ja imam isti problem... ...ali mozda bi ovo upalilo...pitas ju:"Jesu li ti starci teroristi? (ne) Pa kako onda da su napravili takvu bombu?"...
__________________
metal world...
dead_eagle is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2007., 22:55   #1008
Quote:
dead_eagle kaže: Pogledaj post
i ja imam isti problem... ...ali mozda bi ovo upalilo...pitas ju:"Jesu li ti starci teroristi? (ne) Pa kako onda da su napravili takvu bombu?"...
Bilo jednom
Screech is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2007., 20:04   #1009
ili....
jel ti tata pizza majstor????
ne?
pa kak je onda napravio takvu picu?

rađe nemoj sfucano je
__________________
rock heels soul....music is the soundtrack of my life
Domyca is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 10:14   #1010
Isprobaj onu foru sa najdrazom bojom.
__________________
Govore mi da sam car jer rođen sam na carski rez!
Pirotehnicar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2007., 10:36   #1011
Najbolje ti je kupit joj pice i onda pocet pricat... ako vidis da je interesira ( ako ti odgovara i slusa sta pricas ) onda si upa...
Brazga is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.11.2007., 14:11   #1012
nemojte te fraze pričat curama,budite normalni i opušteni.....nemojte ništa glumit
Pali_andjeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.11.2007., 23:49   #1013
ja sam svoje rekla ko nije pročita nek je pogodi kamenom u glavu i otprati do bolnice...ako nema kamenja može letvom po glavi...

Ma znaš šta bi upalilo, prilipi je u zid i zažvali... ko ne bi odolija?
 
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 01:57   #1014
Quote:
branimir7 kaže: Pogledaj post
Curi treba prići sa puno novca. Jedino će te tako cura voljeti
Nije istina.Džaba novac ako nemaš alata!
WONG FEI HONG is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2007., 14:25   #1015
Djevojke vole spontate djecke.. to jest..

ne razmisljaj dugo... pridji joj.. po nekad se pravi i "glup" al ne pretjeruj..
__________________
I can't live if Living is without you
xideaLnoxLosax is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 10:56   #1016
haha
od danas....

...uletavam sa spikom "oš se fukat"

i točka.

1 od 10 .... moja procjena
Weedeemer is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 19:09   #1017
Znam kako može biti stresno, sramotno i otužno vrpoljit se oko nekoga s nemogučnošću da prepoznas te iste osjećaje u njegovim/njezinim očima...
Ja sam se nadala da takve stvari prestanu s vremenom (godinama) ali guess what...they don't!!
Nedavno sam dobila jedan jako koristan i jednostavan savjet...ako ti se sviđa jednostavno to i reci toj osobi, jednom ces pozaliti što nisi, ako ne dobiješ zadovoljavajuć odogovor, barem znas na cemu si...
Sram je nešto što leži skriveno u svima nama, samo to neki prikrivaju bolje od drugih...ali u tom dijelu nema razlike među spolovima...svi smo mi ljudi!
Samo naprijed...osvajajte srca!
Demona is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 22:40   #1018
Ma samo budi ono što jesi tj. budi potpuno normalan.
Ako jos ne svidiš, onda ništa, nije za tebe.
Ne možeš se kriviti jer si ipak pokušao.
Što se tiče uleta, jednostavno joj priđi sa nekim pitanjem: "Što smo imali iz (npr.) fizike za zadaću?" ili nešto toga tipa.
Ali uvijek imaj u glavi da ni ona nije ništa posebno, nego samo ljudsko biće.
Možda se čak niti nećete na početku privlačiti, ali i to dođe s vremenom.
Doga is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2007., 23:03   #1019
...

hmmm ovako...ne bi otvarala novi topic za ovu sada glupost, pa cu tu napisat, zanima me vase misljenje
ovakoooo..na pocetku skolske godine sam se dopisivala s jednim dečkom iz skole, i sve bilo super, trebali mi izac, bit skupa bla bla..a sve je pocelo tako sta je frend njega pitao sta misli o meni, oa mi taj decko poslao poruku...
i odjednom, nakon par tjedana, mi se prestali cut i preko moba, nismo se ni pozdravljali na hodnicima, i to sad traje...ko da se ne znamo...odjednom sta bi bio uzrok tome????
fallen_star is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.11.2007., 13:01   #1020
Quote:
fallen_star kaže: Pogledaj post
hmmm ovako...ne bi otvarala novi topic za ovu sada glupost, pa cu tu napisat, zanima me vase misljenje
ovakoooo..na pocetku skolske godine sam se dopisivala s jednim dečkom iz skole, i sve bilo super, trebali mi izac, bit skupa bla bla..a sve je pocelo tako sta je frend njega pitao sta misli o meni, oa mi taj decko poslao poruku...
i odjednom, nakon par tjedana, mi se prestali cut i preko moba, nismo se ni pozdravljali na hodnicima, i to sad traje...ko da se ne znamo...odjednom sta bi bio uzrok tome????
Dosta si šturo ovo ispricala, nemamo pojma sta se izdogadjalo u medjuvremenu... nemos na temelju ovog nista zakljucit
Brazga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:03.