Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.12.2009., 10:23   #261
Quote:
marlena13 kaže: Pogledaj post
hej curke.
Eto došlo je jutro napokon,izludila sam nocas,budila se non stop i imala nocne more kako sam dobila mengu.
Bila sam kod ginicke.Rekla je da cemo pretpostaviti da sam trudna i po njenoj procjeni sam trudna 5+1 valjda pet tjedana i jedan dan.Poslala me na vađenje krvi sutra ujutro.I dala mi je UTROGESTAN da ga vaginalno primjenjujem .
Nadam se da ce sve biti ok molim Boga da je tako
Drago mi je da je tako. Želim ti sreću...
Laura-L is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2009., 11:11   #262
Quote:
marlena13 kaže: Pogledaj post
hej curke.
Eto došlo je jutro napokon,izludila sam nocas,budila se non stop i imala nocne more kako sam dobila mengu.
Bila sam kod ginicke.Rekla je da cemo pretpostaviti da sam trudna i po njenoj procjeni sam trudna 5+1 valjda pet tjedana i jedan dan.Poslala me na vađenje krvi sutra ujutro.I dala mi je UTROGESTAN da ga vaginalno primjenjujem .
Nadam se da ce sve biti ok molim Boga da je tako
draga čestitam ti od srca i sve će bit ok...
mirjana22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 14:49   #263
Curke TRUNA SAM konacno,kako sam dugo cekala da mi se ostvari ta velika želja
Nadam se da ce sve biti ok,danas sam vadila krv i zamolila sestru da nalaz bude danas gotov i napravili ga do 12
I odnjela brzo nalaz kod ginicke i ona kaže o lijepo se to primilo.
I narucila me na prvi ultrazvuk iduci tjedan
marlena13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 14:54   #264
Quote:
marlena13 kaže: Pogledaj post
Curke TRUNA SAM konacno,kako sam dugo cekala da mi se ostvari ta velika želja
Nadam se da ce sve biti ok,danas sam vadila krv i zamolila sestru da nalaz bude danas gotov i napravili ga do 12
I odnjela brzo nalaz kod ginicke i ona kaže o lijepo se to primilo.
I narucila me na prvi ultrazvuk iduci tjedan

Zadnje uređivanje Laura-L : 18.12.2009. at 14:55. Reason: Tek sam vidjela da piše baby boy, ma nek bude živo i zdravo...
Laura-L is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 15:43   #265
Quote:
marlena13 kaže: Pogledaj post
Curke TRUNA SAM konacno,kako sam dugo cekala da mi se ostvari ta velika želja
Nadam se da ce sve biti ok,danas sam vadila krv i zamolila sestru da nalaz bude danas gotov i napravili ga do 12
I odnjela brzo nalaz kod ginicke i ona kaže o lijepo se to primilo.
I narucila me na prvi ultrazvuk iduci tjedan
ajme, čestitam!!!! stvarno ste dugo čekali. uživaj sada i pazite se
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 18:15   #266
hvala Vam curke na ,moj dragi mužic i ja smo presretni
Sve Vi koje još niste uspjele ne gubite nadu.Eto ja sam vec bila na rubu sloma i odlucila piti kontracepciske,jer sam cula da se nakon njih brzo ostaje trudan,pa reko probati cu.
Ali je dragi Bog rekao , e neceš.
I ja ih vec kupila eno stoje mi u torbi,i saznam predivnu vijest.
Jako sam sretna. Za sve postoji vrijeme i razlog
Pa tako i meni
Volim Vas sve
marlena13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2010., 23:37   #267
Question

ćao curke ja sam nova prvi put vam pišem...molim vas da mi napišete šta mislite....ja i moj sada suprug smo bili u vezi 7 godina vjenčali smo se prošle godne ...tek smo počeli prošli mjesec raditi na bebi,ali s prve se očito nije primilo.sad sam trebala dobit stvari ali su mi došle par dana prije ali imam gusto smeđe iscijedak kao da imam ali nije to to...i to traje već drugi dan,boli me strašno .inače imam bolne mjesečnice pa sam pila ketonale !!!jučer sam ih popila pa me danas želudac boli ali mi uopće ne pomaže...molim vas jeli ko imao takav slučaj .....jeli stvarno moguće da bi mogla bit trudna i imat ovako nešto....
leptirić is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2010., 08:10   #268
kak ste na temi o iscjetku došle do problema sa začećem i očekivanjem trudnoće? to je totalno offtopic.

što se iscjetka tiče, sve ga imamo - u trudnoći posebno. meni je doktor objasnio da se tako beba štiti od od bakterija izvana - iscjedak sprečava da nešto loše ne uđe unutra.
Renata is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 09:22   #269
Cure, ja u 26. tj. i u zadnja dva dana imam pojačani iscjedak bez mirisa i boje. Al baš curka u mlazovima i to tak da i na trenirku pređe. Brine me to, jel može plodna voda istjecati?
Enid is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 09:43   #270
Quote:
Enid kaže: Pogledaj post
Cure, ja u 26. tj. i u zadnja dva dana imam pojačani iscjedak bez mirisa i boje. Al baš curka u mlazovima i to tak da i na trenirku pređe. Brine me to, jel može plodna voda istjecati?
Kažu da je plodna voda bez boje i mirisa, ja nemam pojma kako to bude s obzirom da su mi bušili vodenjak u bolnica pred porod i isteklo je u mlazu i nekako brzo. Da sam na tvom mjestu otišla bih gin-u i provjerila stanje. Nadam se da će ti biti sve u redu i da te nisam uplašila.
Laura-L is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 10:21   #271
Quote:
Enid kaže: Pogledaj post
Cure, ja u 26. tj. i u zadnja dva dana imam pojačani iscjedak bez mirisa i boje. Al baš curka u mlazovima i to tak da i na trenirku pređe. Brine me to, jel može plodna voda istjecati?
moj ti je savjet da nazoveš svog ginekologa za mišljenje što prije pa ćeš vidjet što će reći. može biti plodna voda, ali i ne mora, no bolje provjeri da si sigurna.
annaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 13:31   #272
imam smeđkasti iscjedak praktički od kad je bila implantacija odnosno imala sam šest dana impantacijsko krvarenje, i od tada se skoro svaki ili bar svaki drugi dan pojavljuje taj uznemirujući iscjedak, nije uvijek iste boje - od svijetlo žutog do smeđeg, kad sam bila kod doc nije mi ništa konkretno iskomentirala, samo da ako bi slučajno krvarila da joj se odma javim ili da idem na hitnu, ne krvarim hvala bogu, ali sam svejedno užasno uznemirena zbog toga, čitala sam da se pojavljuje kod žena koje imaju hematom ili u vrijeme kad bi trebale dobiti menstruaciju,a neki ga jednostavno imaju i traje do kraja prvog tromjesječja, kod mene je konstantno već danima.... ide mi na živce i brinem se..nadam se bez razloga...
rea0024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 14:20   #273
Quote:
rea0024 kaže: Pogledaj post
imam smeđkasti iscjedak praktički od kad je bila implantacija odnosno imala sam šest dana impantacijsko krvarenje, i od tada se skoro svaki ili bar svaki drugi dan pojavljuje taj uznemirujući iscjedak, nije uvijek iste boje - od svijetlo žutog do smeđeg,
kako ti je položena posteljica? ja sam imala hematom, ali sad tjednima imam taj smećkasti iscjedak radi niske posteljice. upućena sam na mirovanje i dobila sam utrogestane
__________________
mama tri male ljepotice...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 14:30   #274
iskreno nemam pojma, evo mi još jedno pitanje za nju bila sam do sad samo na jednom pregledu, i doc mi to nije ništa spominjala, u čet idem opet,,, iako mi doc nije rekla nastojim mirovati i odmarati što više, ne raditi ništa teško, dizati i tako to....
rea0024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 14:35   #275
rea, da li uzimas utrogestane?ja sam imala mrvicu iscjedak i mal krvavoga samo jedan dan, pa sam do 12 tj u strogom mirovanju. preksutra punim tih famoznih 12 tj, a imala sam hematom koji je otisao jos u 7 tj.koliko si t?
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 14:55   #276
Quote:
marta26 kaže: Pogledaj post
rea, da li uzimas utrogestane?ja sam imala mrvicu iscjedak i mal krvavoga samo jedan dan, pa sam do 12 tj u strogom mirovanju. preksutra punim tih famoznih 12 tj, a imala sam hematom koji je otisao jos u 7 tj.koliko si t?
marta26 kako je to brzo proslo....ne mogu vjerovat...nadam se da ce i meni....
__________________
Album
marela23 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 14:58   #277
ma meni je proletilo, nevjerovatno! hoce draga, sigurno, samo laganini i utrice. ja sam tako dva mjeseca i naravno da se isplatilo, a znala sam da cu morati, bilo mi je tesko na momente, kaj ne mrem van, al vrijeme mi je islo u prilog, zato cu sad nadam se uzivati u proljecu i ljetu
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 15:07   #278
Quote:
marta26 kaže: Pogledaj post
rea, da li uzimas utrogestane?ja sam imala mrvicu iscjedak i mal krvavoga samo jedan dan, pa sam do 12 tj u strogom mirovanju. preksutra punim tih famoznih 12 tj, a imala sam hematom koji je otisao jos u 7 tj.koliko si t?
ne, dala mi je samo folacin, još sam ju pitala dal trebam još nešto i kaže da za sada ne da je sve super,, po ZM 8tj ali računamo 6 jer je po uzv-u 2tj manje,bar je tak bilo zadnji put... sad više neznam šta da mislim, zovem ju opet sutra ujutro..
rea0024 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 15:25   #279
ne znam, ja sam si sama stavila utrice taj dan kad sam procurila i legla u krevet, dosta sam toga znala jer sam bila u tri ivf, pa sam ih i imala doma od proslog postupka. dr mi je rekao da sam super napravila, od tada do danas stavljam 3 puta po 2, ajd dobro danas sam 2 manje. ak jos curkas, zovni ju pa ju pitaj za to. moja ginicka obozava te utrice, kaze da su mrak za trudnocu
marta26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2010., 16:08   #280
Quote:
marta26 kaže: Pogledaj post
ne znam, ja sam si sama stavila utrice taj dan kad sam procurila i legla u krevet, dosta sam toga znala jer sam bila u tri ivf, pa sam ih i imala doma od proslog postupka. dr mi je rekao da sam super napravila, od tada do danas stavljam 3 puta po 2, ajd dobro danas sam 2 manje. ak jos curkas, zovni ju pa ju pitaj za to. moja ginicka obozava te utrice, kaze da su mrak za trudnocu
imam pitanje....daj mi molim te reci što je to "utrice" i za što se koristi?hvala
__________________
5+....
...zara... is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:27.