Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2008., 10:44   #81
Quote:
Ava Adore kaže: Pogledaj post
Ima nekih A što u reklami kažu da ta žena čisti svaki dan kamenac?
pa kak im kupaone izgledaju, to duže vremena nije vidlo čišćenje, kaj sad nas farbaju
naj..hm...fascinantnija mi je ona reklama u kojoj su na pločicama tragovi od guma
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 11:56   #82
Quote:
Ima na OTV jedna s nekim tipom od 70 godina, koji rukama vuče 70 brodova i u njima sveukupno 70 ljudi.. i sad si ja mislim, reći će neku filozofiju o načinu života , zašto je tako jak ito..ali ne! razlog njegove snage je Supervoćkovnik, ili kakosevećzove- najtiši voćkovnik/sokovnik/votevr koji proguta jabuku i iz nje ne znam kako iscijedi litru i po soka. A voditeljica stoji pored njega i čudom se čudi. Ona naravno za usporedbu ima neki sokovnik veličine vešmašine, i jednako tako je i glasan.
Inače, taj superübertihiibrzi sokovnik košta 700,00 kn,a ako nazovete odmah dobijete još i lampu koja noću svijetli u dvorištu ili nešto treće.
e stara bas si me dobro nasmijala...supervockovnik....i jos lampu na poklon hihihihi
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 12:00   #83
samo cu reda radi spomenuti Krashevu reklamu za griote koja mi je mrak..jednostavna i upecatljiva i ful mi se svidjala pjesma iz te reklame pa sam poslala upit Krashu i domah su mi odgovorili s imenom pjesme i bandom!
go Krash
__________________
..generally an egocentric introvert with masses of self love and self loathing in equal measure..trying to stay sane is like a full time hobby.
electric_barbarella is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2008., 17:52   #84
a jel ko skuzio onaj ogromni veliki madez na frajeru koji pjeva "vratio se simeeee, di je bia"
__________________
Dal´ si sretnija-tamo daleko od mene
il´ nesretnija-kad zabole te uspomene
nisam bog zna što-al´ jednom sam te ludo volio.
bourjois is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 00:04   #85
Quote:
pikuleta kaže: Pogledaj post
Nije sad dugo bila ali me se "dojmila" ona kad cura sjedi za kompom i surfa, a mama prolazi i onda ona kaze - mama, vidi-wc higijena!


Evo upravo je na TV-u "Ukrala sam joj kocku"
pumpkin pie is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 06:21   #86
ahah


ovdje ima jedna reklama koja me obara s nogu.. u isto vrijeme i sokantna i degutantna, nekom mozda i fora al..


prica ide ovak: mlada zenska druzi se sa dabricom (da, zivotinjom), i tako idu one skupa u shopping, na plazu, likovi ih odmjeravaju, najbolje prijateljice. sljedeca scena sjede one u kaficu (djevojka i dabrica ) i cura dabrici pruzi mali omotani darak.. dabrica otvara a ono izviri kutijica TAMPONA i dabrica onako presretna ... jebote kaj bas moram razmisljat o tome da dabrica ima mengu i onda si turne tampon

i poantu rekalme ne kuzim, osim "prikladno za zivotinje..?? "

evo nasla na youtubeu

http://www.youtube.com/watch?v=kMIUOiMeDH4
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 10:35   #87
Quote:
gottcha kaže: Pogledaj post
i poantu rekalme ne kuzim, osim "prikladno za zivotinje..?? "
Poanta je u tome da je "beaver" u slengu naziv za pi**u
Tsunade is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2008., 10:39   #88
Quote:
Tsunade kaže: Pogledaj post
Poanta je u tome da je "beaver" u slengu naziv za pi**u
bas sam to skuzila nakon pisanja posta


to mi reklamu cini jos bolesnijom .. "pruzite svojoj pizdi najbolje"

ko da kod nas umjesto dabrice stave.. macku .. odsad whiskas reklame gledam drugim ocima
gottcha is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:25.