Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.03.2011., 02:56   #81
Ajde da se netko napokon složio samnom. Veselim se sutrašnjem izlasku i novoj profilnoj, po mogućnosti iz kupaone lol, nećemo pretjerivati, ali ljudi fakat možemo neku bolju temu otvoriti )
Auroraa is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 08:53   #82
Quote:
_Alexa_ kaže: Pogledaj post
Čitam i čitam i čitam i još uvijek ne razumijem što je tako loše u pumpanju ega?
ništa nije loše u pumpanju ega, ali evo ja bi napomenula situaciju moje rođakinje:
do prije godinu dana bila je prava bomba, skladnih oblina, predivnog lica.
sad ima i 30 kg viška, a na faceu si na profilnoj slici uvijek stavlja stare slike u donjem rublju, kupaćim kostimima, haljinicama koje jedva pokrivaju dupe...jer se tako i odijevala...
i sad, što ona želi postići time? za kilažu se ne brine, samo jede i sjedi doma, a na fb-u stavlja te slike - kako bi ljudi mislili da je još uvijek takva ili kako bi joj to bio poticaj za nešto? ne razumijem...
Rebel Yell is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 12:50   #83
Quote:
Rebel Yell kaže: Pogledaj post
ništa nije loše u pumpanju ega, ali evo ja bi napomenula situaciju moje rođakinje:
do prije godinu dana bila je prava bomba, skladnih oblina, predivnog lica.
sad ima i 30 kg viška, a na faceu si na profilnoj slici uvijek stavlja stare slike u donjem rublju, kupaćim kostimima, haljinicama koje jedva pokrivaju dupe...jer se tako i odijevala...
i sad, što ona želi postići time? za kilažu se ne brine, samo jede i sjedi doma, a na fb-u stavlja te slike - kako bi ljudi mislili da je još uvijek takva ili kako bi joj to bio poticaj za nešto? ne razumijem...
tako i jedna moja prijateljica... na profilnoj slici ima sve stare slike dok je bila mrsava, a sad se ful zdebljala, i em neda da ju slikamo kad smo vani, niti ako ju slucajno slikamo, da to bude medu onim slikama na fejsu...
ali dobro, cinjenica je da ljudi za profilnu sliku stave onu na kojoj su najbolje ispali(izuzev onih smjesnih i tako to), ali ne vidim nista lose u tome...
__________________
Svaka zena je bespomocna dok joj se ne osusi lak na noktima
lake of fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2011., 23:53   #84
Nakon godina i godina nagovaranja da otvorim profil na fejsu, napokon to i napravih, al nikog od onih koji me nagovarahu nisam obavjestila

Samo jedna osoba zna koje mi je ime tamo, koje btw nije realno i uživam kaj imam fejs a što to nitko ne zna niti teoretski može saznati

Also, poanta, nema ni napumpavanja ega sa sličkom (btw - jednom jedinom ) jer ni ona nema veze samnom
Makar, i oni koji su i ovako preko foruma vidjeli moje slike, pobrinula sam se da nisu precizne, dapače, totalno su "naopčake" gdje teško ličim na sebe samu jer su iste fotke slikane mobom, tak da općenito ne napumpavam ego sa slikama

Al da sam škicnula svoje sa faxa, i njihove sličke, jesam
I bar mi bivši nije sa sličkom napumpao ego... isti onakav je i u reali (dakle, dobarrrr ), a nisu ni moji frendovi ni kolege sa faxa....
__________________
Za bor ne znaš da je zimzeleno drvo dok ne dođe listopad.
vixen27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2011., 18:46   #85
Quote:
lake of fire kaže: Pogledaj post
tako i jedna moja prijateljica... na profilnoj slici ima sve stare slike dok je bila mrsava, a sad se ful zdebljala, i em neda da ju slikamo kad smo vani, niti ako ju slucajno slikamo, da to bude medu onim slikama na fejsu...
ali dobro, cinjenica je da ljudi za profilnu sliku stave onu na kojoj su najbolje ispali(izuzev onih smjesnih i tako to), ali ne vidim nista lose u tome...

naravno, ne dao bog da ju netko taga na sliku gdje se vidi išta osim njezina lica i sisa...ima lijepo lice i bujne sise, ali njezina stvarnost počinje od stomaka pa nadalje...totalno se izobličila i ljuti se kad god stavim neku noviju sliku iz vana gdje je slučajno ona sa strane, ali se vidi, čak ju ni ne tagam, ali ona se svejedno ljuti što je tamo i što će ju ljudi prepoznati.
I just don't get it
Rebel Yell is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 10:56   #86
ja namjerno stavljam fotke na kojima sam ispala najgadnije i najbolesnije kao profilne. baš iz protesta prema ovom preseravanju. onak, otvorila sam si fejs da se čujem i sprdam sa svojim frendovima koje ne mogu sresti baš svaki dan u RL a ne da se reklamiram kao neki proizivd na akciji
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 13:34   #87
Nemam fejs , ali sam se nedavno zahebavala sa sister, gledajući sve te njene frendice vonabi kokice i njihove "seksi" radove iz wc-a , da imam fejsbuk, za profilnu sliku bi garant stavila sebe u tako nekoj seksi pozi, push-upu i napućenih usta (naravno u kupaonici ), ali s očima koje gledaju u križ

Prejako bi bilo , a tko me zna, shvatio bi - za ove druge me nije briga
__________________
I've certainly never taken the care of myself that I should have. I've done a lot of late nights without enough sleep and all that. But I've had fun. Whatever wrinkles are there, I've enjoyed getting them.
ginger is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 16:51   #88
Ja nemam niti jednu svoju fotku na fejs profilu.

Btw. baš danas sam dobila objašnjenje od jednog frenda da je upravo to (neimanje fotaka na fejsu) razlog zbog kojeg privlačim krive tipove u svom životu.
To je, naravno, njegov "suptilan" način da me nagovori da stavim koju fotku gore.
Ali ja baš neću.
__________________
Those who dance are considered insane by those who cannot hear the music. (G.C.)
Velia is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 20:02   #89
o boze valjda ja jedina zena imam na fejsu (doduse ne kao sliku profila) sliku na kojoj nosim muske hawai kratke hlace, majicu iz petog razreda (doslovno), bijele carape i ranojutarnju frizuru?
a kao sliku profila stavim svog psa.
i totalno razumijem autora teme. to je tako smijesno kako si ljudi pumpaju ego... i definitivno tocno, jer to rade uglavnom zene za koje znam (jer ih dobro poznam) da je taaaako tipicno... znam da nema nista lose u tome, ali imam pravo da mi je to smijesno, ne?
pinkis is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2011., 20:57   #90
Quote:
pinkis kaže: Pogledaj post
o boze valjda ja jedina zena imam na fejsu (doduse ne kao sliku profila) sliku na kojoj nosim muske hawai kratke hlace, majicu iz petog razreda (doslovno), bijele carape i ranojutarnju frizuru?
a kao sliku profila stavim svog psa.
i totalno razumijem autora teme. to je tako smijesno kako si ljudi pumpaju ego... i definitivno tocno, jer to rade uglavnom zene za koje znam (jer ih dobro poznam) da je taaaako tipicno... znam da nema nista lose u tome, ali imam pravo da mi je to smijesno, ne?




ja sam neko vrijeme imala sliku sa putovanja. Baza je da tada nosim samo ono najudobnije, znači staro
prizor: sjedim u dugim jeans gaćama zavrnutim do kolina a na nogama nekakve polu čizme/patike + stara majica i prapraprastara šilterica na glavi . Jaooo, moram vratit tu sliku
pašteta is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 15:27   #91
Da, fakat je pumpanje ega. Ja imam The Calling na profilnoj slici. Jer nema boljeg pumpanja ega od toga.
Nimoy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2011., 16:19   #92
Quote:
korzeta kaže: Pogledaj post
koju to curu ne muči nešto oko izgleda? da je najljepša opet sebi nađe mane, i onda se sredi i stavi sliku na profil i krene pumpanje ega.

joj kako si mi lijepa ovdje:**
mačkica moja zgodna:***
ljepotica moja:***

i taj tip sranja koje cure pišu jedne drugima
joj kako mrzim takve kokoške koje jedna drugoj pišu takve komentare a kladim se da iza leđa jedna drugu tračaju i pljuju najbolje su mi one kaj stave profilnu sebe i dečka kak se žvale, a onda komentari: joj kak ste clatki, ma preprepre si mi, woow prelijep par a brate mili, imam i ja dečka pa sam stavila samo jednu sliku i to ne u profil nego u drugi album. mislim čemu takvi komentari. i to najčešće cure stavljaju, rijetko koji dečko stavi sliku sebe i cure i još da dečki ostavljaju takve komentare
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 08:33   #93
Ti komentari su lagano .
Ja profilnu nisam mijenjala 2 godine. Stavila sam fotku na kojoj, raščupana i nenašminkana, u starim trapericama i nekoj majici sjedim na kauču (i baš mi se sviđa ta fotka)
Crnjača is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 21:47   #94
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
joj kako mrzim takve kokoške koje jedna drugoj pišu takve komentare a kladim se da iza leđa jedna drugu tračaju i pljuju najbolje su mi one kaj stave profilnu sebe i dečka kak se žvale, a onda komentari: joj kak ste clatki, ma preprepre si mi, woow prelijep par a brate mili, imam i ja dečka pa sam stavila samo jednu sliku i to ne u profil nego u drugi album. mislim čemu takvi komentari. i to najčešće cure stavljaju, rijetko koji dečko stavi sliku sebe i cure i još da dečki ostavljaju takve komentare
mislim da je to jer žele da svi znaju da se sexaju. zapravo sam poprilično sigurna. zašto bi inače objavila sliku gdje su ona i dečko u krevetu, polugoli, žvale se ili ne znam ti ni ja što. dakle, mišljenje je ovako: ja imam dečka i sexamo se, stavit ću to na face da svi vide i da mi one jadnice koje nemaju dečka mogu zavidjeti.

Quote:
Nimoy kaže: Pogledaj post
Da, fakat je pumpanje ega. Ja imam The Calling na profilnoj slici. Jer nema boljeg pumpanja ega od toga.
Rebel Yell is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 22:03   #95
Quote:
ginger kaže: Pogledaj post
Nemam fejs , ali sam se nedavno zahebavala sa sister, gledajući sve te njene frendice vonabi kokice i njihove "seksi" radove iz wc-a , da imam fejsbuk, za profilnu sliku bi garant stavila sebe u tako nekoj seksi pozi, push-upu i napućenih usta (naravno u kupaonici ), ali s očima koje gledaju u križ

Prejako bi bilo , a tko me zna, shvatio bi - za ove druge me nije briga
Frendice i ja smo htjele napravit fotosession s bojlerom. Npr. grljenje s bojlerom.
Mislim da bi nas naša ekipa shvatila. Definitivno to moramo napravit.

Meni je trenutno na profilnoj screenshot iz jednog filma. Nevjerojatno pumpa ego.
__________________
Put that cookie down!
SwayOdd is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 15:32   #96
Meni se na trenutnoj profilnoj ne vidi lice.

Joj. Imala sam i ja jedan slučaj(zapravo nekoliko, ali ovaj je epic); cura ne da pući usne, nego ih NAPUĆI tako jako da sam ja umjesto termina duck face počela koristit njenoime face.
I to na SVAKOJ jebenoj slici! SVAKOJ! -.-
I da, izforošopira se u PhotoScape-u do kraja, tako da se usne jedino i vide. I onda se hvali kako je dobra u PS-u.
Rebelle Fleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 15:45   #97
ja imam iznimno izfotošopiranu fotku sebe i mog pseta. nos mi je spljošten o psetovo čelo a preko je purple film. sexy do bola
__________________
Karton Macht Frei. by Tyndall ©
MyPoison is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 19:17   #98
kad se već hvalimo ko šta ima ja imam na profilu sliku s treninga (taekwondo) tak da svi mogu vidjet kolko mogu visoko dignut nogu al samo je jedan lajk i nijedan komentar ljubomorne pizde
pandora_5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 20:41   #99
Quote:
pandora_5 kaže: Pogledaj post
kad se već hvalimo ko šta ima ja imam na profilu sliku s treninga (taekwondo) tak da svi mogu vidjet kolko mogu visoko dignut nogu al samo je jedan lajk i nijedan komentar ljubomorne pizde


pašteta is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2011., 11:39   #100
skroz se slažem da je stavljanje slika pogotovo onih di se vidi da se sam slikaš pumpanje ega i odbojno mi je to. ja sam primjetila da ce zenski rod sve napraviti za lajk i komentare. Nego recite mi što misliti ti frendice u živo stalno govore kako su ti super slike na fejsu i u inbox ti salju super ti je ova slika bla bla a komentirat i lajkat nece ??? objasnjenje molim vas
C.Mariù is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:03.