Natrag   Forum.hr > Razno > Poruke, želje i komentari

Poruke, želje i komentari Poželite i desit će se. Laboratorij za forumske pokuse.
Podforumi: Čestitke i pozdravi i Kutak za banirane

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.03.2011., 21:30   #61
Quote:
mints kaže: Pogledaj post
Mislim da je ovime dovoljno rečeno. Megapopularna? Pa tema je imala više stranica i odgovora od 1001 noći, što bi tek bilo da je serija išla duže.
Zaslužili? Što se tu ima zaslužiti i po čijem kriteriju? Tvojem možda? Moderatori se obično konzultiraju ako se baš ukida topic jedne serija kao što ste napravili sa CCEA recimo, a ovo je čini se samo jedna nagla odluka, isključivo tvoja. I sad dolazimo do najbitnijeg djela... Vidi se da je Ezel ostavio gorak okus u nečijim ustima. Ovo što je napravljeno je krajnje bezobrazno i ne priliči moderatoru.
šta je bilo to s ezelom?
izbio neki sukob na ezelu a đemila bila upletena?
__________________
I always know when someone's uncomfortable at a party.
poison.Ivy is offline  
Old 15.03.2011., 21:31   #62
Quote:
mirrorball kaže: Pogledaj post
"..deca, draga deca...mama vam je pila - se vam je zapila..."

..nakon konzultacija sa kolegama sumoderatorima, i nakon kaj su me kratko proveli kroz sve te osmanlije, turske osvajače, Sulejman paše i ostale janjičare, na žalost, moram Vas razočarati - ja sam uz njih. Jedino kaj Vam mogu savjetovati je da ih nečim udobrovoljite, ....trepčite okicama, usisajte prašinu, ispecite harambašiće,....Što god oni odlučili - ja ću kao pravi čovek, drug i starešina biti na njihovoj strani...
oke, znači ti si se konzultirao sa Jay... koji je pokrenuo temu Ask I Memnu, sa Štrikalicom koja je na temu dolazila par puta i bar ja je nisam primjetila prije prijave sa Ezela (jedna blesava, ali benigna epizoda jedne večeri), sa Benom koji je navraćao na temu i nikakvih problema nije bilo ni sa njegove ni sa strane forumaša/ica i pretposatvljam da Mr Smoogj nije zainteresiran za odjeljak sapunice kao takve (iako, istine radi ovo i nije sapunica, ali sve smo shvatile da je serija smještena u taj odjeljak i to je sad nebitno). No, ostaje odgovor zbog čega je zabranjeno otvarati nastavak:

1) nakon prelaska kvote od 10 tisuća postova - na Forumu se uredno otvaraju nastavci, pa čak i o serijama koje se više ne emitiraju, ova je završila jučer i očito je da je tema još svježa, s obzirom je riječ o vrhunskoj dramskoj seriji koju kad počneš gledati, jednostavno reakcije ne izostaju. mislim da niej vrijeme za predrasude o Turskoj, turskom narodu i povijesnim patnjama, jer to stvarno sada 2011 godine više nema veze s ničim

2) Štrikaličine ograde o uvredama, kaosu i masovnim prijavama i neredu i ostalo smilje &bosilje jednostavno ne stoje i naravno, zar bi svi oni ljudi sudjelovali u tako posjećenoj temi, tim intenzitetom i žarom da je tema bila kafansko poprište sukoba i uvreda? pa nismo mi BB?

3) ako je razlog zabrane nastavka neki drugi od prva 2, zbog čega se to ne napiše forumašima/icama, kada je očito da postoji interes i kada je valjda smisao forumašenja komunikacija i razmjena mišljenja?
__________________
*
revolution is offline  
Old 15.03.2011., 21:31   #63
Hej, hej, hej ajmo sad polako..............

Svoju moć ste dokazali, bacili nas na koljena, uveli u svoje radne metode, ali nama ovo nije lako prihvatiti niti nam je smiješno kao vama.

Ostavite se malo ključa i zaključavanja, prespavajmo svi, pa sutra donesite neku malo racionalniju odluku!

Stvarno nije pošteno da se ostane bez toliko posječene teme!

Hvala!
__________________
Jer oni su baš kao tango - vrte se jedno oko drugog, odmiču i primiču, taman kad pomisle da se sve stišalo opet se pojača, ali najvažnije je to da dok god bi svirala muzika bilo bi i njih...... ali muzika više - ne svira!
maserka80 is offline  
Old 15.03.2011., 21:32   #64
Modovi TV-a su donijeli odluku a administracija se slaže.

Tema ostaje zatvorena.

Lock.

(ponavljanje ove iste priče na PŽK-u će se prigodno nagraditi. Nemojte reći da niste upozoreni)
__________________
Kao prvo, Kur'an odobrava blago udariti ženu u odrećenim situacijama. To je točno! Ali ne da se ženi čini nasilje! - Shady.
Tyndall is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:38.