Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.04.2008., 21:57   #1
Smile Čime se počet baviti?

Molim sve vas znalce na Rekreaciji i fitnessu da mi preporučite neku aktivnost da se razgibam i oblikujem tijelo. Inače ne vježbam i to mi je pomalo tlaka, pa mislim da bi aerobic ili nešto slično stvorio motivaciju u meni kroz rad u grupi. Jedino me strah kako bi se kao početnik uklopila u uhodanu grupu.. Nisam nikada bila sportski tip.Probala sam teretanu prije par godina ali mi je brzo dosadilo.Živim u Rijeci, ako znate za neki dobar centar prijedlozi su dobrodošli. Hvala!
BTW imam 28 godina (Ž).
SPOT is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 01:35   #2
Probaj ples (trbušni, jazz, balet, hip-hop...), aerobic, borilačke vještine (karate, kickboxing, judo...), bilo što što će te natjerati da digneš guzicu iz kauča . Bilo bi super kad bi išla na nešto što te fakat zanima.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 23:36   #3
[QUOTE=tvuk;13815748]Probaj ples (trbušni, jazz, balet, hip-hop...)
ahahahah balet predlažeš nekome od 28 god???? mogla bih i ja to probat, pošto nemam još ni 18
šalu na stranu,,,i ja se mislim bavit nekim sportom, al se dvoumim između teretanu i kickboxinga ili nečega sličnog, neznam što mi je bolje pošto bi prvenstveno htjelo izgubili kg a tek onda dobiti neku mišićnu masu??
Sanjalica18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2008., 23:58   #4
Quote:
Sanjalica18 kaže: Pogledaj post
ahahahah balet predlažeš nekome od 28 god???? mogla bih i ja to probat, pošto nemam još ni 18
šalu na stranu,,,i ja se mislim bavit nekim sportom, al se dvoumim između teretanu i kickboxinga ili nečega sličnog, neznam što mi je bolje pošto bi prvenstveno htjelo izgubili kg a tek onda dobiti neku mišićnu masu??

Onda ti je bolje nešto aerobno. Budi što manje na zatvorenom a što više se kreći na svježem zraku.

Inače što fali rekreativnom baletu, pa makar i sa 28 godina? Ples ko svaki drugi. Čovjek je onoliko star koliko se star osjeća.
__________________
Carpe diem!
I'm starting with the man in the mirror. :)
tvuk is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.05.2008., 12:50   #5
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Onda ti je bolje nešto aerobno. Budi što manje na zatvorenom a što više se kreći na svježem zraku.

Inače što fali rekreativnom baletu, pa makar i sa 28 godina? Ples ko svaki drugi. Čovjek je onoliko star koliko se star osjeća.
Sanjalica18 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.05.2008., 11:01   #6
Quote:
tvuk kaže: Pogledaj post
Čovjek je onoliko star koliko se star osjeća.


Ja bi predložila preskakanje užeta! Uzmeš mp3 i skačeš....meni zabavno
ciganche is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:49.