Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 19.11.2006., 12:01   #101
Quote:
Santana kaže:
http://www.vecernji-list.hr/newsroom...78890/index.do

"No ono što je bilo problematično jest transparent koji redari nisu dopustili unijeti na sjevernu tribinu.

Redari su mislili da je riječ o velikom transparentu koji prekriva cijelu tribinu, ispod kojeg se najčešće pale baklje, a kojih unošenje nije dopušteno. Kad smo za nekoliko minuta doznali o kakvom je transparentu riječ, zvali smo Boyse da se vrate s njim, ispričali im se. Zvala je i policija, ali oni više nisu željeli ući, otišli su ispričao je Ivo Posilović, u Dinamu zadužen za sigurnost."

Glupljeg objasnjenja nisam cuo u zivotu. Mislio sam da je samo policija srala, kad eto ti i Posilovica. E moj Mamicu, u strahu su velike oci.

Transparent koji prekriva cijelu tribinu, za paljenje baklji ispod, protiv Cibalije?! Netko ima jako bujnu mastu.
No meni je tužna jedna druga stvar. Znam da su za nas oduvijek vrijedila neka druga pravila i da smo mi bili na posebnom tretmanu, ali jebeš mu mater.

Treba li spominjati da je zabranjeno unošenje dvije velike zastave ? Da, gospodo na Maksimiru je više nemoguće unijeti velike šahovnice kakve smo viđali u Portugalu ili Njemačkoj, jer je to protuzakonito. Nemoguće je unijeti 500 malih hrvatskih zastava jer je to protuzakonito. Za ovakvu državu su pali oni kojima se jučer nisam mogao pokloniti ? Eh ...

Sjeverna tribina maksimirskog stadiona već je duže vrijeme najviše kontrolirana tribina u europi, ali ovo što je sada krenulo ...
__________________

I opet pomislim na tebe, na nju
Al' bi život bio lak da sam sa vama tu ...
Legatus is offline  
Old 19.11.2006., 12:15   #102
Quote:
Legatus kaže:
No meni je tužna jedna druga stvar. Znam da su za nas oduvijek vrijedila neka druga pravila i da smo mi bili na posebnom tretmanu, ali jebeš mu mater.

Treba li spominjati da je zabranjeno unošenje dvije velike zastave ? Da, gospodo na Maksimiru je više nemoguće unijeti velike šahovnice kakve smo viđali u Portugalu ili Njemačkoj, jer je to protuzakonito. Nemoguće je unijeti 500 malih hrvatskih zastava jer je to protuzakonito. Za ovakvu državu su pali oni kojima se jučer nisam mogao pokloniti ? Eh ...

Sjeverna tribina maksimirskog stadiona već je duže vrijeme najviše kontrolirana tribina u europi, ali ovo što je sada krenulo ...
Ma usrali su se tog prosvjeda, pa krenuli provodit Zakon o navijacima do krajnjih granica. Ocito u upravi nikom nist nije bilo jasno, jer njihovi igraci po udrugama nisu organizirali nist (cak su i demantirali dan prije), a muriji se nije svidjalo sto nije sluzbeno najavljen skup, pa napravise od buhe slona. Rekoh, u strahu su velike oci.

Ispali su glupi ko kurac i jedni i drugi.
Santana is offline  
Old 19.11.2006., 12:25   #103
Quote:
Santana kaže:

Sam ustroj Skupštine je, dakako, zasebna tema.

Nemrem sad nac, da me ubijes, al tu negdje 2005te(a mozda i godinu dvije ranije) je Mamic nekaj gadno mijenjao s Statutom i namjestio si skupstinu.

nevjerojatna mukljaza

vas protest se mora koncetrarati upravo na to pitanje, kako se konstituira skupstina, sto pise u statutu i tko ga je uopce pisao.

rasprave o treneru i o tome sta se smije i ne smije unijeti na tribine samo razvodnjavaju debatu, jer sve pocinje s tim tko i kako bira vodstvo kluba.
Shurik is offline  
Old 19.11.2006., 12:37   #104
Quote:
Shurik kaže:
nevjerojatna mukljaza

vas protest se mora koncetrarati upravo na to pitanje, kako se konstituira skupstina, sto pise u statutu i tko ga je uopce pisao.

rasprave o treneru i o tome sta se smije i ne smije unijeti na tribine samo razvodnjavaju debatu, jer sve pocinje s tim tko i kako bira vodstvo kluba.
Well, to je i moje misljenje vec zadnjih par godina. Naime, Mamic se nece sam maknuti, previse je para unutra (specijalno sad kad mu cure sline od Dudua, Modrica, Corluke). Potencijalno najslabija tocka mu je Skupstina, ipak je to jebena udruga gradjana (bar dok ne privatizira klub, sto mu je slijedeci korak), i mora poslovati po nekim zakonskim regulama. Skupstina ga moze maknuti u roku odmah. Samo treba shvatiti koja je procedura, tko su skupstinari, i kako ih motivirati
Santana is offline  
Old 19.11.2006., 12:57   #105
Quote:
Santana kaže:
Transparent koji prekriva cijelu tribinu, za paljenje baklji ispod, protiv Cibalije?! Netko ima jako bujnu mastu.
Ovo je najveća moguća glupost koju san već par puta čua
A i nama su zabranjena 2 ve3lika transparenta iz ovog razloga...

BTW Sve i da smo tako jadni da idemo palit baklje isod transparenta ( koreografije/šetalice ). Prvo bi se ugušili, a vjerovatno bi se ko i zapalija, dok bi transparent bija uništen...

Al ništa novo, nastavak represije koju pravdaju glupih objašnjenja ( u nedostatku pravednih i normalnih )
MEP is offline  
Old 19.11.2006., 12:59   #106
Quote:
Legatus kaže:
No meni je tužna jedna druga stvar. Znam da su za nas oduvijek vrijedila neka druga pravila i da smo mi bili na posebnom tretmanu, ali jebeš mu mater.

Treba li spominjati da je zabranjeno unošenje dvije velike zastave ? Da, gospodo na Maksimiru je više nemoguće unijeti velike šahovnice kakve smo viđali u Portugalu ili Njemačkoj, jer je to protuzakonito. Nemoguće je unijeti 500 malih hrvatskih zastava jer je to protuzakonito. Za ovakvu državu su pali oni kojima se jučer nisam mogao pokloniti ? Eh ...

Sjeverna tribina maksimirskog stadiona već je duže vrijeme najviše kontrolirana tribina u europi, ali ovo što je sada krenulo ...
Pa sta hoces?
Drzava nam je kao i klub kojem se mazohisticki poklanjate.
Tvorevina smaradova i pedera i nista vise.

Dok je Vukovar gorio vladajuca garnitura je derala u Zagrebu po odojcima i janjetini...onaj smrad je dogovarao podjelu Bosne i zivote mladih ljudi stavljao na stol kao zetone u Las Vegasu...

NIkad necu zaboravit kad mi je poznanik pricao nakon Vukovara 1992.-3. rat u Bosni...
Stiglo naoruzanje iz HR, porijeklom iz Njemacke. Puske G3.
Na sanducima pisalo...VUKOVAR.
Ante Balboa II. is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:59.