Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.12.2006., 01:14   #141
Quote:
by_the_way kaže:
Oni ne shvataju sta je tradicija, duh i ostalo sto ima Velez!

tradicija turskih zastava, pjevanje za alaha, alahu ekber i ostale 'tradicije' Veleza?

Znam ja dobro te 'tradicije'
satnik is offline  
Old 03.12.2006., 16:02   #142
Quote:
satnik kaže:
tradicija turskih zastava, pjevanje za alaha, alahu ekber i ostale 'tradicije' Veleza?

Znam ja dobro te 'tradicije'

A znas kako kazu : "Prvo pometi ispred svoje kuce"
Brankovac is offline  
Old 23.02.2007., 01:35   #143
Talking

e ovako da nesto objasnim
zrinjski je 1905 osnovan kao hrvatski klubi i do dan danas je hrvatski klub
a velez je bio klub iz mostara nikada muslimanski ili bosnjacki pa je sada postao bosnjacki...e to je razlika izmedju ova dva kluba
Br.2-zasto ste sve prisvojili sebi kao da hrvati nikada nisu igrali u velezu koliko vi imate zasluga za uspjehe velaza toliko imamo i mi.....
ali danas velez nije ono sto je nekada bio...LJUDI NEMOZETE ZIVITI OD ONOGA STO STE POJELI JUCER NEGO OD ONOGA STO CETE JESTI SUTRA...dopovezali ste se povjesti a od toga se ne zivi.
Br.3-stalno spominjete gdje je povjest zrinjskog,ako je povjest toliko bitna gdje je vama povjest kao narodu u bih.
br.4-kazete da je hajduk bio najveci rival mostaru i govorite kako sada mi idemo u slpit na utakmice i zbog toga nas osudjujete a necete da kazete kako je isto tako sarajevo bilo rival kao i hajduk (mozda cak i veci) ta znate da je vazda krvi bilo,pa se vi sada lizete i prcite sa njima.
Br.5-sta vas boli kurac kako ce se nasi klubovi zvati...
ako moze u kanadi biti croatia toronto ili srbski beli orlovi zasto onda u hercegovini nemoze zrinjski biti hrvatski ili siroki,orasje(koje je na samoj granici sa hrv.) mi smo stariji narod od vas u bih i trebali bi na to pravo imat...po samom izgledu hrvatske se vidi da je bih vazda bila sastavni dio hrvatske, vidi se oblik hrv. hrvati u australiji mogu imati program na svom jeziku a mi u bih nemozemo pa to je SRAMOTA za sve bosnjake u ovoj drzavi CIGANI.
BR.6-dopovezali ste se stadiona kako bi velez trebao da igra na njemu jer je to BIO gradski stadion...a nitko nece da kaze kako se vec 15 godina ljudi (hrvati) nemogu vratiti u svoje prostore u starom gradu... ZNACI DAJ ONO STO JE BILO GRADSKO A NEDAJ ONO STO JE PRIVATNO VLASNISTVO.
br.7-netko je pokazao onu sliku gdje su ultrasi izvjesili hrvatske zastave-pa ljudi mi smo hrvati i imamo pravo nositi hrvatske zastave a vi bosnjaci a nosite turske..nema logike.
br.8-mozda su navijaci zrinjskog nacionalisti ali klub nije igraju sve nacionalnosti u njemu dok u veleza u 15 god nije zaigrao nijedan hrvat(pardon imali su jednog golmana ali nebi on branio da su imali drugog)
netko je rekao da u zrinjskom igra vise muslimana nego hrvata...pazi sad-u bih je 300 tisuca hrvata pa zamisli koliko ih trenira nogomet a kojliko ih je dobrih igraca pa nije ni cudo sto igraju i drugi.i neka igraju tako i treba
ja nikoga ne mrzim niti napadam ali sam morao neke stvari objasnit...POZDRAV SVIM ULTRASIM (doci ce i taj dan...)
 
Old 25.02.2007., 19:34   #144
naprijed zrinjski....pozdrav od livnjaka, da se ove godine bore za titulu zrinjski i siroki, realno i jesu najjaci u beeeeahhhhhhhhhaaaaaa ligi!!

p.s nadam se da ce uskoro bit osnovana samo HERCEG-BOSANSKA liga..>>>

zaboravih, bice vruco....ahahahahahahhahahahaaa


http://tinyurl.com/2zmr8r
BostonCroat is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.