Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.07.2011., 19:16   #1001
ulje petali e fiori - super je za kožu ja ga utrljam u vlažnu kožu nakon tuširanja, ali još nisam probala kakav je na kosi
parfem od magnolije mi je isto super i ne boli me glava od njega
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 19:44   #1002
Quote:
divazg kaže: Pogledaj post
ulje petali e fiori - super je za kožu
Potpis! Odlično! Ja sam ga nanijela na suhu kožu i mrvicu na kosu i oduševljena sam! I sad mi sve miriši po ulju! A jedna ženica me jutros u tramvaju i pitala što imam da tako krasno miriši!
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 21:31   #1003
Cure,vi koje ste koristile parfeme od LErbolaria,koji vam je najbolji i ima li od ruže? Cijene?
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 21:43   #1004
Cijene su oko 130 kn 50ml, oko 180 kn 100 ml koliko me pamet služi

Moj favorit je Dolcelisir (cijela linija, ne samo parfem) - dosta je postojan, ali za jesen/zimu.

Od ljetnih mi je super Tiare, i ovaj novi Primaverde (ali mi se čini manje postojan od Dolcelisira )

Od ruže ima, ali ga nisam probala
fly_7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 22:49   #1005
Quote:
fly_7 kaže: Pogledaj post
Cijene su oko 130 kn 50ml, oko 180 kn 100 ml koliko me pamet služi

Moj favorit je Dolcelisir (cijela linija, ne samo parfem) - dosta je postojan, ali za jesen/zimu.

Od ljetnih mi je super Tiare, i ovaj novi Primaverde (ali mi se čini manje postojan od Dolcelisira )

Od ruže ima, ali ga nisam probala
Hvala,ja sam imala Tiare onu kremu za kosu i tijelo ali mi je bio malo težak miris,ali zato mi ona linija od Argana predobro miriši
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 22:52   #1006
Imala sam ružu, ali mi nije bila nešto - odnosno, bio je dobar starinski miris ruže, ali jako kratkotrajan.

Probaj sljedeće: za ljeto lagani Neroli Neroli, zatim cvjetni Narciso Sublime, Fiori Chiari i Magnolia, kremasto-mošusni Petali & Fiori, Assenzio i Muschio Bianco, od ovih jačih za hladnije vrijeme svakako Sandalo i Dolcelisir, a ako možeš izdržati stvarno jake stvari, probaj Iris, vaniliju i badem.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 22:57   #1007
Quote:
Lizzie M kaže: Pogledaj post
Imala sam ružu, ali mi nije bila nešto - odnosno, bio je dobar starinski miris ruže, ali jako kratkotrajan.

Probaj sljedeće: za ljeto lagani Neroli Neroli, zatim cvjetni Narciso Sublime, Fiori Chiari i Magnolia, kremasto-mošusni Petali & Fiori, Assenzio i Muschio Bianco, od ovih jačih za hladnije vrijeme svakako Sandalo i Dolcelisir, a ako možeš izdržati stvarno jake stvari, probaj Iris, vaniliju i badem.
Fala,o volim jake mirise,i mislim da ću probati vaniliju,inače Opium mi je omiljeni zimski miris,jel to dovoljno jako?
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 23:02   #1008
volim i ja Opium, ali ova vanilija odvaljuje...

ako voliš Opium, ima tu raznih interesantnih začinskih mirisa: Méharées je 'vruć', zatim Spezie, Ambraliquida, Patchouly možda... ali od svih takvih, trenutno mi je Sandalo najbolji, probaj.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2011., 23:14   #1009
A budem svakako,kad smanjim fond postoječih parfema.Obećah sebi da ih ne smijem gomilati,naravno za jednu vaniliju naći će se mjesta
__________________
Ja sam dijete zemlje i zvjezdanog neba...
lordy is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 09:18   #1010
uh, nisam trebala pročitati zadnjih par postova
sad moram ići u potragu za vanilijom i uljem petali&fiori jer mi je taj parfem bio odličan...
ali može li mi netko reći kako se upija to ulje?

*ne kupiti još jednu mazalicu, ne kupiti još jednu mazalicu, ne kupiti...*
crvenkapica5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 17:52   #1011
Quote:
crvenkapica5 kaže: Pogledaj post
uh, nisam trebala pročitati zadnjih par postova
sad moram ići u potragu za vanilijom i uljem petali&fiori jer mi je taj parfem bio odličan...
ali može li mi netko reći kako se upija to ulje?

*ne kupiti još jednu mazalicu, ne kupiti još jednu mazalicu, ne kupiti...*
i ja sam isto malo čitala po forumu i novčanik se sam ispraznio u ljekarni

ja ti malo ulja utrljam na vlažnu kožu i fino se upije i koži da zdravi sjaj i mekoću. ako ga stavim na suhu kožu bude mi premasno. ali ja bi da dulje miris traje na koži. meni ishlapi za sat vremena
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 20:48   #1012
Ja uje stavljam na suhu kožu, ali mrvicu po mrvicu (jer lako pretjeram) i nije mi premasno, dobro upija, ne ostavlja mastan trag, baš je lagano! I miriši
Dandy_080 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2011., 20:56   #1013
Quote:
Dandy_080 kaže: Pogledaj post
Ja uje stavljam na suhu kožu, ali mrvicu po mrvicu (jer lako pretjeram) i nije mi premasno, dobro upija, ne ostavlja mastan trag, baš je lagano! I miriši
meni je puno lakše nanijeti na mokru kožu. mislim da ga tako i manje nanesem pa se zato brže upije. jer kad stavljam na suhu kožu, sto godina mi treba da ga umasiram. možda mi i zato slabije miriši jer ga manje stavim
divazg is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 11:16   #1014
Quote:
lordy kaže: Pogledaj post
Cure,vi koje ste koristile parfeme od LErbolaria,koji vam je najbolji i ima li od ruže? Cijene?
Moj favorit je Iris

Probala sam Tiare kremu u tubi i odlična mi je , baš za ljeto, laganije je teksture, miris mi se sviđa. Jedino ne kužim kako i kada bi se ona mogla nanositi na kosu
Ranije sam imala Tiare kremu u kutiji, ali ona je više za zimu, jača je, masnija, ima neka zrnca u sebi.
__________________
Fashion is not something that exists in dresses only. Fashion is in the sky, in the street, fashion has to do with ideas, the way we live, what is happening.
Školjka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 14:59   #1015
Quote:
Školjka kaže: Pogledaj post

Probala sam Tiare kremu u tubi i odlična mi je , baš za ljeto, laganije je teksture, miris mi se sviđa. Jedino ne kužim kako i kada bi se ona mogla nanositi na kosu
Ja sam je stavljala na mokru kosu, malu količinu rasporedila po kosi i nije bila sljepljena
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2011., 16:22   #1016
super su mi mirisi dolcelisir,tri vrste pelina i mahovina,tiare mi je malo prejak.i narcis je super,klasičan damski,a nije prejak.
plašljiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 00:21   #1017
Tiare krema u tubi ni nije za nanošenje na kosu; to je fluid za tijelo dok se Tiare krema u kutijici baš krema (više ko maslac) za tijelo i kosu
__________________
If you can"t convice them, confuse them...
Mopsly is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 06:50   #1018
Mislim da i na ovoj u tubi piše da je za kosu davno sam je imala i znam da sam je stavljala, sad dal je to bilo samoinicijativno ili ne nisam sigurna, a ovu u teglici sam koristila kao masku.
bedacha is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2011., 20:12   #1019
recenzija risposta giorno dnevne kreme

radi se o ovoj kremi.


ukratko,antistresna krema, koja štiti kožu od zagađenja iz okoliša.
http://www.cybercucina.com/ccdocs/products/104.html

tekstura je gusta i kremasta. po mojoj procjeni najbolje bi odgovarala suhoj koži, ili normalnoj koži u jesen ili po zimi. ili u bilo koje doba godine, za navečer ili za po doma. upije se lijepo, nije ljepljivo lice, ne trusi se. miris nije sintetski,nego je nekako travnat, oni koji nisu navikli na prirodne mirise neka preskoče ovu kremu.

sadrži ethylhexyl methoxycinnamate (octinoxate),nije pri vrhu, tako da ima manji spf,pa baš nije za ljeto.
Splenda is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2011., 08:57   #1020
novitet!

Izgleda dobro , jedva čekam probati

http://www.erbolario.com/linee/109_acido_ialuronico

fly_7 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:25.