Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.01.2014., 01:12   #1701
Quote:
Lizzie M kaže: Pogledaj post
imam pitanje, koristite li Bagno di schuma kao gel za tuširanje? imam Dolcelisir, čiji miris obožavam, a rijetko pravim kupke pa mi stoji neiskorišten. nanosite li ga direktno na tijelo prilikom tuširanja ili mora na mrežicu?
Ja koristim sve kupke kao gel za tusiranje, nanosim ih uglavnom prvo na ruku pa na mokro tijelo tako da zasto ne bi mogla i ti .
goldfinch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.01.2014., 20:30   #1702
ok, hvala! mislila sam da bi mogao zbog razlike u sastavu više isušivati, ali ako su iskustva pozitivna, probat ću i ja.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2014., 23:36   #1703
Quote:
Lizzie M kaže: Pogledaj post
ok, hvala! mislila sam da bi mogao zbog razlike u sastavu više isušivati, ali ako su iskustva pozitivna, probat ću i ja.
kod mene nije bilo isusivanja, nadam se da ces i ti biti zadovoljna iako im sve linije nisu jednako hidratantne npr papavero me 'isusivao' vise nego argan ali se zato puno vise zadrzavao na kozi. a opet, argan linija je sama po sebi hranjivija.
goldfinch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 18:06   #1704
Cure trebam pomoc.. Trudna sam i treba mi nesto hranjivo iris mi je bio super za kozu i pre pre dobar miris al ne znam dal bi ga sad mogla koristiti, stvar je u tome da mi se toliko svidjao da sam kupila parfem i u tom parfemu sam toliko osjetila vaniliju da sam skoro umrla
Argan mi se nije svidjao kao miris..

Zanima me kakva je ljubicica, nova hortenzija ili nesto trece? Hvala
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 18:54   #1705
Quote:
Aerin kaže: Pogledaj post
Cure trebam pomoc.. Trudna sam i treba mi nesto hranjivo iris mi je bio super za kozu i pre pre dobar miris al ne znam dal bi ga sad mogla koristiti, stvar je u tome da mi se toliko svidjao da sam kupila parfem i u tom parfemu sam toliko osjetila vaniliju da sam skoro umrla
Argan mi se nije svidjao kao miris..

Zanima me kakva je ljubicica, nova hortenzija ili nesto trece? Hvala
ako ti se povraca od jačih mirisa, violeta nije za tebe! Možda da probas s lipom. Hortencija je slađa pa time i potencijano opasna za rigoletto. Ja sam papavero gel koristila dugo, na samom kraju trudnoce i nekoliko miseci nakon poroda i predivan mi je bia. Krema je navodno isto super, a miris mislim da ne bih mogla koristit jer mi se i posli poroda na sve šta nije ultra lagano i 'airy' rigalo u roku odmah. Možda da probas i 3 rosa ili pak djecju l'erbolario liniju koja ti ima preprepredivan miris. Ja sam mit baby koristila parfemsku vodicu, losion i one dvi tusiralice .
Cestitam!!!
goldfinch is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2014., 18:57   #1706
Quote:
goldfinch kaže: Pogledaj post
ako ti se povraca od jačih mirisa, violeta nije za tebe! Možda da probas s lipom. Hortencija je slađa pa time i potencijano opasna za rigoletto. Ja sam papavero gel koristila dugo, na samom kraju trudnoce i nekoliko miseci nakon poroda i predivan mi je bia. Krema je navodno isto super, a miris mislim da ne bih mogla koristit jer mi se i posli poroda na sve šta nije ultra lagano i 'airy' rigalo u roku odmah. Možda da probas i 3 rosa ili pak djecju l'erbolario liniju koja ti ima preprepredivan miris. Ja sam mit baby koristila parfemsku vodicu, losion i one dvi tusiralice .

Cestitam!!!

Hvala ti na cestitkama
Otici cu sutra do apoteke pa se namazati..
Za sad mi je favorit shea od loccitanea al je bezobrazno skupa

Moram tu baby liniju probati ili 3roses

Samo je bitno da nema vanilije javim sutra ako sam nasla nesto
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2014., 13:02   #1707
Da li ima njihovih proizvoda u city centru na slavonskoj i u avenue mall?
astra gtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2014., 11:20   #1708
Dobila nedavno za rođendan. Ko maslac na licu
http://www.erbolario-shop.de/epages/...5/Products/208
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2014., 19:32   #1709
Jel zna neka od vas jel imaju opet neke torbice na poklon ako se kupi dva ili vise proizvoda?
Gumeni Bonkas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2014., 21:25   #1710
Quote:
Gumeni Bonkas kaže: Pogledaj post
Jel zna neka od vas jel imaju opet neke torbice na poklon ako se kupi dva ili vise proizvoda?
ima pareo za 2 ili poncho za 3

EDIT: sun proizvoda
tepsija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 14:20   #1711
Pozdrav! Zanima me da li je tko probao L'Erbolario kremu za sunčanje s uljem zlatne palme, faktor 50. I da li je to bas krema koja ispusta bijeli trag? Moja put je dosta svijetla i imam osjetljivu kožu i lako dobim alergiju poslije izlaganja suncu.
bitter21 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.06.2014., 15:11   #1712
:
Quote:
Gumeni Bonkas kaže: Pogledaj post
Jel zna neka od vas jel imaju opet neke torbice na poklon ako se kupi dva ili vise proizvoda?
ja sam prosli tjedan kupila samo pekmez i dobila malu zutu torbicu, vise kao neki novcanik zapravo
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.07.2014., 17:54   #1713
Ima netko iskustva sa kremom sa čičkom i ružmarinom za masnu kožu?
veronika_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2014., 23:32   #1714
Quote:
veronika_87 kaže: Pogledaj post
Ima netko iskustva sa kremom sa čičkom i ružmarinom za masnu kožu?
Imam uzorak ove kreme koji čeka isprobavanje pa ti javim dojmove kad probam
Something New is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 13:15   #1715
Quote:
Something New kaže: Pogledaj post
Imam uzorak ove kreme koji čeka isprobavanje pa ti javim dojmove kad probam
Super,hvala ti puno
veronika_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 16:18   #1716
Ja imam tu kremicu.
Ako imaš masnu al onak masnu masnu kozu,biti ce ti dobra ali ako imaš dehidrirano masnu kao ja može ti je i isusiti nakon ceste upotrebe.
Meni je lijepo pročistila pore ali i isušila dodatno T-zonu pa sam prestala sa upotrebom.
Moja je kremica na prodaju pa ak si zainteresirana,slobodno se javi na pm .
bubibuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2014., 19:34   #1717
Quote:
bubibuuu kaže: Pogledaj post
Ja imam tu kremicu.
Ako imaš masnu al onak masnu masnu kozu,biti ce ti dobra ali ako imaš dehidrirano masnu kao ja može ti je i isusiti nakon ceste upotrebe.
Meni je lijepo pročistila pore ali i isušila dodatno T-zonu pa sam prestala sa upotrebom.
Moja je kremica na prodaju pa ak si zainteresirana,slobodno se javi na pm .
Ja isto imam dehidrirano masnu kožu,dobro da si napisala da može isušiti izgleda da onda ta kremica nije za mene,hvala ti
veronika_87 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 04:50   #1718
Evo tester je isproban.
Teško mi je povjerovati da ova krema isušuje jer mi se čini zapravo prilično masna za kremu namijenjenu masnoj koži i dosta se brzo od nje "zasjajim" ali ne izaziva nikakav nered na licu. Čini se da je u ovih nekoliko korištenja smanjila/pročistila pore, trenutno nemam problema s prištićima pa je teško reći kako na tom polju djeluje, a za isušivanje ne mogu ništa reći s obzirom na vrlo kratko korištenje pa ne znam kakav je dugotrajan efekt.
Ono što mi se najviše nije svidjelo je miris, ne znam s čime to usporediti, najviše me podsjeća na propolis ili neki drugi pčelinji proizvod ali u nekoj čudnoj varijanti. No to je stvar osobnog ukusa, možda se drugima baš miris najviše svidi
Something New is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2014., 10:43   #1719
Quote:
veronika_87 kaže: Pogledaj post
Ja isto imam dehidrirano masnu kožu,dobro da si napisala da može isušiti izgleda da onda ta kremica nije za mene,hvala ti
nnč
bubibuuu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2014., 00:43   #1720
Pocastila sam se iris kupkom. Predivna je Obozavam tu puderastost!
Na prvu mi se cini da ne isusuje. Iskustva?

Sampon za masnu kosu mi je pak grozan. Zaista temeljito opere, no skuzila sam da mi se po njemu vlasiste nenormalno masti i dobila perut.

A citala sam super recenzije za njega
__________________
Deceleration is for pansies... We're headed for the stars.
Aennea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:44.