Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.01.2007., 13:47   #1
Arrow Ginekolozi - preporuke

Pozdrav!
Mijenjam svog ginekologa iz Doma zdravlja Runjaninova i prelazim u Dom zdravlja u Martićevoj, pa me zanima ide li netko tamo i da li mi može nekoga preporučiti.
Hvala
__________________
:-)
Irka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 14:09   #2
probaj tu pitat ak ovdje ne dobijes odgovor
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2007., 16:14   #3
Čula sam da je u Martićevoj doktorica Tonković, nažalost ne znam ništa o njoj.
__________________
:-)
Irka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 11:43   #4
Magic blue, hvala na pomoći, ali ni tamo mi se nitko ne javlja. Pokušala sam cijelu temu pregledati, ali nisam ništa našala. Možda sam krivo napisala da se radi o Martićevoj, jer se u taj dom zdravlja može ući i iz Laginjine.
__________________
:-)
Irka is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 12:08   #5
a nazalost ja ti pojma nemam jer nisam iz tog kvarta
mozda je od curki neko cuo? jel ima ko frendicu tamo?
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2007., 14:51   #6
Ja znam da svi govore dom zdravlja marticeva, i mislim da to stvarno i jest.... mislim da laginjina nema veze
Al nemam pojma o doktorima, mm ide tamo samo zubaru
Sori
Pahuljica79 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2007., 12:11   #7
Irka...moja frendica se prije godinu dana premjestila iz te gin.ambulante....msilim chak i da je bila kod Tonkoviche...rekla je da je zna super, al kao sestre/a katastorfalne i da je uvijke chekala po 3 sata na red.....a opet...to je bilo prije godinu dana....tak da...Inache ja sam iz tog kvarta, al tamo se nikad nisma htijela prebacit..nekak mi je chitava ta ambulatna bljakava....
__________________
Jednom su mi rekli da sam dijete
Bile su to rijechi koje bole
Ali oni tada nisu znali
Da djeca najtoplije vole!
PiaLolla is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 21:44   #8
Quote:
Irka kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Mijenjam svog ginekologa iz Doma zdravlja Runjaninova i prelazim u Dom zdravlja u Martićevoj, pa me zanima ide li netko tamo i da li mi može nekoga preporučiti.
Hvala
Bok,
ja sam iz tog kvarta i svakako izbjegni dr Tonković - ona je nešto prestrašno!!!! (vele u Zajčevoj na ginekologiji da im ona puni odjel)
Odličan je dr Čurić u studentskoj na Trgu žrtava fašizma, a blizu ti je.
__________________
I stopped fighting my inner demons. We're on the same side now.
Magdala is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2007., 22:23   #9
zašto odlaziš iz dz Runjaninova? s kim nisi zadovoljna?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 00:09   #10
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
zašto odlaziš iz dz Runjaninova? s kim nisi zadovoljna?
i mene to zanima. ja sam tamo
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 10:57   #11
Zbog Inge Matezović. Da li ja smijem preko foruma reći razloge ili na pp?
__________________
:-)
Irka is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 11:07   #12
Quote:
Irka kaže: Pogledaj post
Zbog Inge Matezović. Da li ja smijem preko foruma reći razloge ili na pp?
Ako ćeš stajati iza svoje riječi onda uvijek imaš pravo na svoje mišljenje!!!
__________________
(\__/)
(='.'=)
(")_(")
Jill13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 11:30   #13
ja sam nezadovoljstvo svojim ginekologom iz dz vlahović rekla javno jer me skoro stajao - djeteta
Tashi is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2007., 21:56   #14
Quote:
Magdala kaže: Pogledaj post
Bok,
ja sam iz tog kvarta i svakako izbjegni dr Tonković - ona je nešto prestrašno!!!! (vele u Zajčevoj na ginekologiji da im ona puni odjel)
Odličan je dr Čurić u studentskoj na Trgu žrtava fašizma, a blizu ti je.

Ne znam ništa o DZ u Martićevoj, ali se pridružujem preporuci za Dr Čurića iz studentske. Iako on više nije u studentskoj na Trgu Žrtava fašizma, preselio se je u lijepu ordinaciju u Mirogojskoj, nasuprot Klinike Fran Mihaljević.
__________________
I'm struggling with the limits of this ordinary life.
Ribitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2007., 13:02   #15
Evo ja ti idem kod dr. Tonković već par godina, do nje sam došla slučajno jer je njezina med. sestra frendica od mame tako da nemam problema sa čekanjem a i mama cijelu trudnoću s bratom išla kod nje (nije baš imala lagan porod, tj imala je velikih komplikacija pri porodu ali to nije imalo veze s doktoricom, barem mislim).. Moja iskustva s njom i nisu baš neka...edit, putnica

Zadnje uređivanje putnica : 03.07.2007. at 18:30.
tockica11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 14:55   #16
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
i mene zanima šta je ingica uradila. vidila sam jednom tu ženu. moj doktor je dr. rački. on je u istom domu zdravlja
Ja bi prema adresi i kvartu u kojem živim trebala spadati u Martićevu, ali sam kod dr. Račkog u Runjaninovoj. Kod njega sam tek od 9.mj. prošle godine i prvi pregled mi je bio katastrofa jer mi je dijagnoza bila missed ab. Ali ću Vam reći da je on sam bio jako ljubazan, dugo me pregledavao i razgovarao sa mnom, pokušao me i utješiti (ja sam tada mislila da je on sigurno pogriješio i da to nije istina), i njegova se dijagnoza i kod drugog oktora pokazala točnom. Meni je DZ Martićeva bljak i ne bih se tamo prebacivala da sam na tvom mjestu. I da, dr. Rački me poslao sam, bez mog pitanja, na sve mikrobiološke testove nakon kiretaže, ja zbilja o njemu mogu reći samo najbolje za sada.
Parallel Universe is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 16:15   #17
Quote:
Parallel Universe kaže: Pogledaj post
Ja bi prema adresi i kvartu u kojem živim trebala spadati u Martićevu, ali sam kod dr. Račkog u Runjaninovoj. Kod njega sam tek od 9.mj. prošle godine i prvi pregled mi je bio katastrofa jer mi je dijagnoza bila missed ab. Ali ću Vam reći da je on sam bio jako ljubazan, dugo me pregledavao i razgovarao sa mnom, pokušao me i utješiti (ja sam tada mislila da je on sigurno pogriješio i da to nije istina), i njegova se dijagnoza i kod drugog oktora pokazala točnom. Meni je DZ Martićeva bljak i ne bih se tamo prebacivala da sam na tvom mjestu. I da, dr. Rački me poslao sam, bez mog pitanja, na sve mikrobiološke testove nakon kiretaže, ja zbilja o njemu mogu reći samo najbolje za sada.
ja sam kod njega od kad sam trudna a to je od 2. mjeseca 2007. nemam nikakvih primjedbi. meni je skroz ok. evo baš je jučer bio MM sa mnom kod njega i bili smo oko pola sata unutra. sve nam je objašnjavao, temeljit je i meni se to sviđa
stella24 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2007., 17:28   #18
Quote:
stella24 kaže: Pogledaj post
i mene zanima šta je ingica uradila. vidila sam jednom tu ženu. moj doktor je dr. rački. on je u istom domu zdravlja
informacije o tome mozete izmijenjivati putem pm-a
__________________
Najopasnija hrana je torta. Svadbena.
Jedini poraz koji sam doživio u životu...nisam uspio sjebat škuribandu. (walter, 2010.)
putnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 13:44   #19
Quote:
Magdala kaže: Pogledaj post
Bok,
ja sam iz tog kvarta i svakako izbjegni dr Tonković - ona je nešto prestrašno!!!! (vele u Zajčevoj na ginekologiji da im ona puni odjel)
Odličan je dr Čurić u studentskoj na Trgu žrtava fašizma, a blizu ti je.
Dr. Tonković je zbog godina otišla iz Martićeve i otvorila privatnu ordinaciju u Ratkajevom prolazu. Sad moja supruga mora otići kod nje po svoj karton jer je gospođa uzela sve kartone i odnijela sa sobom!!! Sad tražim gdje ćemo to prijaviti pa sam naletio na ovaj topic.
Edit, putnica
Svako dobro drage dame i bježite od Tonkovićke!

Zadnje uređivanje putnica : 03.07.2007. at 18:29.
fripp is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2007., 13:55   #20
Quote:
Irka kaže: Pogledaj post
Pozdrav!
Mijenjam svog ginekologa iz Doma zdravlja Runjaninova i prelazim u Dom zdravlja u Martićevoj, pa me zanima ide li netko tamo i da li mi može nekoga preporučiti.
Hvala
ja sam bila u Martićevoj prije nekih 10 godina. ne sjecam se imena ginekologinje ali nije mi dijagnosticirala nesto sto se vidi s lakocom. mislim da se to zvalo ertitroplakija ili tako nesto. nije ozbiljno ali kako se dugo zanemarilo, trebalo mi je duze vremena kasnije za izlijeciti.+ nije bas bila njezna- svi kasniji dr su mi bili puno ugodniji. ipak,to je samo moje iskustvo iz davnina, mozda vise nije tako.
snoopy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:18.