Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.09.2006., 18:15   #81
Quote:
Profinjena kaže:
Najbolji zenski: Skin iz Skunk Anansie
zaboravila sam Skin napisati, poseban glas ima
teichy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.09.2006., 23:30   #82
seros ramacoti ima glas od kojeg dobijem automatski sraćku. katastrofa.
digića treba zakonom zabraniti.
sva sam se razžestila...
__________________
just a little lovin' early in the mornin'
beats a cup of coffee for starting off the day...
penelope pitstop is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 22:10   #83
osobno bih nadodao serja tankiana iz systema, lik zaista zna izvući odlične stvari iz grla...
Jules W. is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2006., 22:48   #84
Dobri vokali - žene: Mahalia Jackson, Whitney Houston, Celine Dion, Josipa Lisac, Natali Dizdar
Loši vokali - žene: Edith Piaff, Cindy Louper, Janice Joplin, Danijela Martinović i još nekolicina naših (predugo bi trajalo...)

Dobri vokali - muški: Chris Rea, Freddy Mercury, Phil Collins, Giulliano, Prlja iz Leta 3 i nekad davno Toni Cetinski
Loši muški vokali: Bob Dylan (na žalost), Johnny Štulić, Jura Stublić, Goran Bare i Marijan Ban
Bebika is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 12:37   #85
Quote:
Bebika kaže:
Dobri vokali - žene: Mahalia Jackson, Whitney Houston, Celine Dion, Josipa Lisac, Natali Dizdar
Loši vokali - žene: Edith Piaff, Cindy Louper, Janice Joplin, Danijela Martinović i još nekolicina naših (predugo bi trajalo...)

Dobri vokali - muški: Chris Rea, Freddy Mercury, Phil Collins, Giulliano, Prlja iz Leta 3 i nekad davno Toni Cetinski
Loši muški vokali: Bob Dylan (na žalost), Johnny Štulić, Jura Stublić, Goran Bare i Marijan Ban
Khm,mislim da si pogriješila...dobre vokale si stavila pod loše i obrnuto...osim Mahalie Jackson

Nema veze,događa se i najboljima
Wicked Messenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 12:44   #86
Quote:
Wicked Messenger kaže:
Khm,mislim da si pogriješila...dobre vokale si stavila pod loše i obrnuto...osim Mahalie Jackson

Nema veze,događa se i najboljima
Da, otprilike bi bilo tako kako kažeš...
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 16:15   #87
icuce, stublić pa loš vokal!
neke su bile i zacopane.. fala bogeku, terapije su djelovale.
strangelove is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 16:19   #88
Quote:
strangelove kaže:
icuce, stublić pa loš vokal!
neke su bile i zacopane.. fala bogeku, terapije su djelovale.
Ajde, ajde, Ivano, pa nemaš više 13 godina...
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 16:19   #89
strangelove is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2006., 21:24   #90

Quote:
strangelove kaže:
icuce, stublić pa loš vokal!
neke su bile i zacopane.. fala bogeku, terapije su djelovale.
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2006., 20:44   #91
Quote:
Wicked Messenger kaže:
Khm,mislim da si pogriješila...dobre vokale si stavila pod loše i obrnuto...osim Mahalie Jackson

Nema veze,događa se i najboljima
To je osobna stvar. O ukusima se baš ne raspravlja, ali treba bit objektivan. Mislim da imam uho i neko iskustvo, pa sam utoliko u pravu. Ali, dobro..
Bebika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 00:37   #92
Quote:
Bebika kaže:
To je osobna stvar. O ukusima se baš ne raspravlja, ali treba bit objektivan. Mislim da imam uho i neko iskustvo, pa sam utoliko u pravu. Ali, dobro..
Ti to o uhu i iskustvu pored živog i zdravog dmj-a,i ostale gospode u najboljim godinama

Wicked Messenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 09:02   #93
Quote:
Wicked Messenger kaže:
Ti to o uhu i iskustvu pored živog i zdravog dmj-a,i ostale gospode u najboljim godinama


Ne omalovažavam nikog, ali mislim da mogu relano suditi o vokalima. Uostalom, ovdje nije riječ o tome kako tko izgleda, kakva mu je glazba i tekst, tko je u koga bio zaljubljen već - kakav tko ima VOKAL.
Slušam Dyana, cijenim Štulića, svi smo slušali Film, pa i ja...Janice Joplin je sjajna stara (pokojna)rokerica koju obožavam ALI - vokali im stvarno nisu "ki zna ča"
Bebika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 09:04   #94
I da, još nešto. Naš Đuliano ima stupidne pjesme i nikad mi ne bi palo na pamet da ga slušam, ali ima definitinvo najbolji vokal (muški) u HR. Nisu ga zalud uzeli u Jesus Christ super star
Bebika is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2006., 11:32   #95
Quote:
Bebika kaže:
Ne omalovažavam nikog, ali mislim da mogu relano suditi o vokalima. Uostalom, ovdje nije riječ o tome kako tko izgleda, kakva mu je glazba i tekst, tko je u koga bio zaljubljen već - kakav tko ima VOKAL.
Slušam Dyana, cijenim Štulića, svi smo slušali Film, pa i ja...Janice Joplin je sjajna stara (pokojna)rokerica koju obožavam ALI - vokali im stvarno nisu "ki zna ča"
Da u skupini loših nemaš Edith Piaf ne bih se naročito bunio, ne bih se, doduše, složio, ali bih mogao razumjeti podjelu.
__________________
zarđo mi link tute
dmj is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 01:13   #96
Quote:
dmj kaže:
Da u skupini loših nemaš Edith Piaf ne bih se naročito bunio, ne bih se, doduše, složio, ali bih mogao razumjeti podjelu.
To je totalno osobno! Znaš ono...cijeli je svijet cijeni, žena je rasturala, a ja NE MOGU slušati njen vibrato. Jeb ga...Žena me iritira
Bebika is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 03:39   #97
Mislim da Grace Slick (Jefferson Airplane) još nitko nije spomenuo
Potala is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 22:22   #98
Naj, naj NAJ WAH glas ima Eddie Vedder..
coeurdeloupe is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 23:20   #99
http://www.endino.com/archive/yarl.html
__________________
[umobolan] znate sta me nervira
[umobolan] TO STA SE DUKAT NASELIJO U MENZU OD ES CEA JEBOTIJA DUKATOV PUDING KURCEVI
[umobolan] I ONO GUSTO PJENASTO COKO MLIJEKO OD KOJEG TI JE ZLO I NEIMANJE KISELOG VRHNJA KAD TI TREBA I LGG TI JEBO DA TI JEBO :D
Narantxa is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2006., 23:48   #100
100% se slazem sa ovim clankom, onaj tip iz Creeda je odvratan, bolno ga je slusati.. "With Awms Wahd O-pawn."
coeurdeloupe is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:54.