Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.10.2006., 11:09   #61
Quote:
Dwarf980 kaže:
A kaj si delao tam onda....cim vidis sranja i ove lapane u plavom...ja bi se mako u kut i sjeo......sto dalje od....nereda..al jelda.....lijepo je bit u centru svega i makar samo gledao...ovaj oklopljeni to nezna..on sam udara di stigne....
recimo stajal sam u tramvaju na vratima i neki debili su 2 puta stisli stop...došla interventna, stali ispred svaki vrata i gledamo se u facu i veli neko glavni "može" i onda su počeli lemat.

Kaj se tiće sjedenj a u kut...vjeruj mi da kad oni krenu trčat lemaju sve na koga nalete na putu, aa čučal ti uz ogradu, ležal na cesti ili kaj već.

Drago mi je da sam tim kornjačama imal prilike i vratit.
kpt. Willard is offline  
Old 24.10.2006., 14:13   #62
Interventna tuče bez povoda i to redom... mislim da tu nema dvojbe...

A glede same snimke, točno se vidi par momaka koji bacaju boce, stolove, stolice i onda bježe, dok se interventna zatrčala u ekipu koja se našla tamo, a nije ništa radila i njih su pošteno namlatili valjda da pokažu svoju superiornost

I onda načelnik policije izjavi:Nije bilo prekoraćenja ovlasti
Pa jebate na onoj snimci 10 pandura je za suspenziju...
MEP is offline  
Old 24.10.2006., 17:33   #63
Quote:
Antimon2 kaže:
Kad te mama pusti na prvu utakmicu javit ćeš nam kako si prošao.

nejdem na utakmice...imam pametniji stvari za radit......nego da se vucaram po tekmama....bez nekog razloga....nit me privlaci....nit mi je zabavno......
__________________
“You spend the first years of a child’s life teaching it to walk and talk, then you spend the rest of its life telling it to shut up and sit down”
Dwarfinjo is offline  
Old 24.10.2006., 18:52   #64
Quote:
Dwarf980 kaže:
nejdem na utakmice...imam pametniji stvari za radit......nego da se vucaram po tekmama....bez nekog razloga....nit me privlaci....nit mi je zabavno......
Što onda sereš tu jebote ? Odi na Ženski kutak pa tamo raspravljaj o noćnim kremama i celulitu.
Antimon2 is offline  
Old 24.10.2006., 19:05   #65
Gospon Vanja se prisjetio da je ipak držao nož. Znači, ili se sam ozlijedio ili je napao ekipu, koja se s njim pohrvala i pritom naguravanju ga ozlijedila.

Zato, vas sve molim da prestanete srati po Boysima.

Evo linka: http://www.jutarnji.hr/clanak/art-20...c_bbb,47703.jl
Kopriva is offline  
Old 24.10.2006., 19:14   #66
koji debos, kaj nije odmah priznao kaj je bilo. znalo se da postoji druga strana priče.
ne bi nitko ziher išao nožem bez razloga. tko se mača lača...
koji kurac je izlazio s nožem? nije valjda mislio da bu se ekipa razbježala...
STOP NOŽEVIMA!!!

i da, prestanite sad srat po boysima.
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 24.10.2006., 19:21   #67
Tribalo bi ih hvalit ? Dajte ne budite smješni
MEP is offline  
Old 24.10.2006., 19:24   #68
Boysi heroji

Zaustavili su manijaka koji je krenuo nozem klati djecu po kvartu

Hvala BBB


__________________
imam novi nick
no idea is offline  
Old 24.10.2006., 20:06   #69
Quote:
Kopriva kaže:
Gospon Vanja se prisjetio da je ipak držao nož. Znači, ili se sam ozlijedio ili je napao ekipu, koja se s njim pohrvala i pritom naguravanju ga ozlijedila.

Zato, vas sve molim da prestanete srati po Boysima.

Evo linka: http://www.jutarnji.hr/clanak/art-20...c_bbb,47703.jl
U tekstu baš i ne piše to što si sad rekao, ali valjda računaš da će malo tko kliknuti na link.
__________________
Kako oblikovati potpise
robybaggio is offline  
Old 24.10.2006., 20:29   #70
Quote:
Kopriva kaže:
Gospon Vanja se prisjetio da je ipak držao nož. Znači, ili se sam ozlijedio ili je napao ekipu, koja se s njim pohrvala i pritom naguravanju ga ozlijedila.

Zato, vas sve molim da prestanete srati po Boysima.

Evo linka: http://www.jutarnji.hr/clanak/art-20...c_bbb,47703.jl
SIJEK - Prozivanja mlađih Bad Blue Boysa da se 40-godišnji Osječanin Vanja Bekić u subotu uoči utakmice NK Osijek - Dinamo na 30-ak BBB-a, koji su mu tukli susjeda imao nož, nakon čega su ga BBB pretukli i izboli - a što je jučer ekskluzivno donio Jutarnji - danas nam je u osječkoj bolnici potvrdio i sam Bekić, uz tvrdnju da nož nije njegov!

To je popriličan obrat u slučaju ranjavanja Bekića jer se sve do sada vjerovalo da je ovaj na BBB krenuo goloruk.

Dvije kaznene prijave

Ovaj važan detalj lako bi mogao ublažiti i kvalifikaciju kaznenog djela uključenih u ranjavanje, kojima je čak prijetila i prijava zbog pokušaja ubojstva. Za sada su protiv dvojice BBB-a iz Zagreba, u dobi od 23 i 24 godine, podnesene kaznene prijave zbog nanošenja teških tjelesnih ozljeda, a nad još petoricom PU zagrebačka provodi kriminalističku obradu.

- Iz svojeg stana pred zgradu sam zbilja izletio bez oružja. Bio sam ogorčen i, kada sam na zemlji ugledao veliki kuhinjski nož, koji je očito pripadao BBB-ima, uzeo sam ga.

No, kada sam vidio koliko njih ima, okrenuo sam se, odbacio nož i počeo bježati. Dakle, nož nije moj niti sam ga ja upotrijebio! Mislim da me oni nisu izboli s njim, jer su ovo rane od manjih noževa, ‘leptira’, kakve, čuo sam, nosi većina tih divljaka - kaže Bekić, pokazujući rane na obje noge, od kojih je jedan rez dug čak 15-ak cm.

U PU osječko-baranjskoj danas nisu htjeli komentirati nove detalje jer je obrada u tijeku. Glasnogovornica Edita Roterbauer samo je potvrdila da su blizu mjesta događaja našli nož.

- Nož je bio krvav, dakle upotrijebljen je. Čiji je, tko ga je, kako i zašto upotrijebio, utvrdit će se nakon vještačenja u Zagrebu - kaže E. Roterbauer.

Pretučeni i ranjeni Bekić, koji će u bolnici ostati najmanje do petka, razočaran je mogućnošću da i on ponese dio krivnje.

Policija loše postupila

- To bi zbilja bila sramota, osobito stoga što policija nije radila svoj posao i pustila je stotinjak BBB-a da se šeću po gradu! Kako god ispalo, meni je prva želja da ozdravim. Druga želja mi je da doznam identitet tih koji su me isjekli. Ako uspijem, pozvat ću ih da se obračunamo kao ljudi, bez noževa - zaključuje Vanja.

za one kojima se neda klikat, jer kopriva je očigledno čitao neki drugi članak.
__________________
il vento soffia ancora, ma il tempo è gentiluomo
Delvecchio is offline  
Old 24.10.2006., 21:31   #71
da pa i ja isto često nađem vani na cesti kuhinjske noževe
jagodica bobica is offline  
Old 24.10.2006., 21:32   #72
Ma tu je nešto sumljivo...
Sumnjam baš da se kuhinjski nož može nać u dvorištu tek tako...

Al sve i da ga je donija iz kuće da obrani susjeda, činjenica je da ga nije upotrijebija, a onaj koji mu ga je preotea ga je upotrebija i to 2 puta
MEP is offline  
Old 24.10.2006., 21:47   #73
Kao što rekoh, kad se priča rasvijetli nakon petnaestak dana ionako više nikome neće biti interesantna. A za čovjeka nemam komentara osim što mu želim brz oporavak.

A to što je bila poštena tuča na ruke s poštenim omjerom (to što su se neki razbježali ...), gdje je isti mahnito uletio s kuhinjskim nožem "izvlačiti" nekoga, a nitko osim njega nije ni ozljeđen ako izuzmemo razbijene arkade ...
__________________

I opet pomislim na tebe, na nju
Al' bi život bio lak da sam sa vama tu ...
Legatus is offline  
Old 25.10.2006., 01:42   #74
Bilo kako bilo, Boysi su dodali još jedan grad na svoju listu obožavatelja. Možda Maminjo može platiti nogometaše Osijeka ali Kohortu očito ne može. Još samo par gradova pa možete preuzeti onu riječku 'Sami protiv svih'.
Antimon2 is offline  
Old 25.10.2006., 01:44   #75
Čudi me da Maminjo nije u stanju podmazivati po Auxerru koji je puno manji od Osijeka. Možda je i podmazivao, pa je završilo miroljubivih 2:5.
Antimon2 is offline  
Old 25.10.2006., 07:33   #76
Quote:
robybaggio kaže:
U tekstu baš i ne piše to što si sad rekao, ali valjda računaš da će malo tko kliknuti na link.
Ovako da policija sumnja da su boysi isključivi krivci sigurno bi objavili tu vijest. Gospon Vanja je prvo tvrdio da nije vidio nož, a sada tvrdi da ga je slučajno našao u grmlju. Što misliš zašto je policija nakon tekme provjeravala sve na tribini da li imaju posjekotine na tijelu i snimala ih, ako dotični nije upotrijebio taj nož, koji mu se po duhu svetom našao u ruci.



Policija je naše dečke optužila samo za zbog šore, a ne i zbog nanošenja ozlijeda nožem. Na nožu su isključivo Vanjini otisci.

Ako su ga napali sa leptir noževima, kako ih policija nije našla? Policija je odmah uletila i opkolila sve koji su sudjelovali u tučnjavi. Našla je samo ovaj jedan nož sa otiscima gospona Vanje.

Inače nisam sudjelovao u ovom događaju , ali sam bio na tekmi.
Kopriva is offline  
Old 25.10.2006., 09:59   #77
kak ste vi isto čudni, dečko radi ko kuhar i posle tekme je trebal ić radit i za svaki slučaj si je uzel nož sa sobom jer uvijek u kuhinji nož ne stane pa nema s čime sjeckat luk.
kpt. Willard is offline  
Old 25.10.2006., 10:11   #78
Quote:
Mr.Ex.President kaže:
Gle...pita si čiju su.

Ja san samo reka da su najvjerovatnije vaši, sumnjam da su ih osjecani vukli
A sad to ''vaši'' svati kako želiš, al uza sve to stoji činjenica da su vam noževi dragi
a sta je vama dalmosima zabavno?palit invalide u autu?nazalost to je nepobitna cinjenica...
volej_iz_lakta is offline  
Old 25.10.2006., 11:57   #79
Koji sad invalidi ? Mentalni možda ?
Antimon2 is offline  
Old 25.10.2006., 12:15   #80
Quote:
Kopriva kaže:
Ovako da policija sumnja da su boysi isključivi krivci sigurno bi objavili tu vijest. Gospon Vanja je prvo tvrdio da nije vidio nož, a sada tvrdi da ga je slučajno našao u grmlju. Što misliš zašto je policija nakon tekme provjeravala sve na tribini da li imaju posjekotine na tijelu i snimala ih, ako dotični nije upotrijebio taj nož, koji mu se po duhu svetom našao u ruci.



Policija je naše dečke optužila samo za zbog šore, a ne i zbog nanošenja ozlijeda nožem. Na nožu su isključivo Vanjini otisci.

Ako su ga napali sa leptir noževima, kako ih policija nije našla? Policija je odmah uletila i opkolila sve koji su sudjelovali u tučnjavi. Našla je samo ovaj jedan nož sa otiscima gospona Vanje.

Inače nisam sudjelovao u ovom događaju , ali sam bio na tekmi.
zakljucak je da se sam ubo?

nego.. otisci...? to postoji u hrvatskoj?
Serse is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:49.