Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet > Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2008., 00:25   #1
Vukovar- prosvjed hrvatskih navijačkih skupina

Ovako,hvale vrijedna akcija iz jezgre naše skupine.

Quote:
Potaknuti događajima koji su se desili u Vukovaru, došli smo do ideje kako bi organizirali miran prosvjed svih hrvatskih navijača u Vukovaru. Sramotno je ono šta se dešava našem narodu u našoj zemlji, u našem gradu Vukovaru, za koji su mnogi naši očevi, prijatelji, sugrađani dali svoje živote. Nije to bilo tako davno i dan danas nisu zacjelile rane u našim srcima, ali ono šta nas najviše boli je situacija u kojoj naši Vukovarci danas žive. Uz tešku svakodnevnicu, nezaposlenost i siromaštvo još moraju strahovati da li će im djeca živa doči iz škole. Oni koji ih trebaju zaštiti ih ne štite, to ne rade, i to je sramota. Mi nećemo, niti želimo priječi preko toga, zato želimo napraviti miran prosvjed kako bi pokazali da je nama stalo, i da nećemo dopustiti da hrvatski građani žive u strahu u vlastitoj Domovini. Vjerujem da tako nešta možemo napraviti, da možemo pokazati našu snagu i našu veličinu. Zaboravimo sve sukobe koji smo imali godinama, sve sukobe na reprezentaciji, sve niske udarce koje smo zadali, a ne služe nam na našu navijačku čast. Ako ništa drugo,barem da to zaboravimo na TAJ DAN! I da to sve ispadne dostojanstveno, bez razbijanja grada,bez primitivizma, bez međusobnih sukoba, bez obilježja klubova za koje živimo, SVI ZAJEDNO ISPOD JEDNOG HRVATSKOG BARJAKA, pokažimo ono šta svi zajedno nosimo u našim srcima. Ovo je tek prvi korak u organizaciji ove ideje, neću nabrajati navijačke skupine da nekoga ne zaboravim jer poštujem svakoga i isto tako svatko je pozvan da nam se pridružii. Volio bi da mi se predstavnici ostalih navijačkih skupina jave putem privata ili na broj mobitela i kažu svoje mišljenje o ovome i pomognu oko organizacije, ne mislim da vodimo utrku sa vremenom, ali volio bi kad bi se sve to što prije organiziralo.
http://www1.badblueboys.hr/Forum/Thr...readID=%201177

Napišite što mislite, i pojedinci na ovom forumu koji znaju ljude u jezgrama skupina (prije svega Ex) neka im jave za ovo, da se što prije organiziramo.

"...pa da ko na prvoj crti zapjevamo protiv smrti!"
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 15.02.2008., 00:37   #2
Ma daj, nema šanse da se to ostvari. Prije će to postati naš kolektivni pokolj.
__________________
Database Error! :mad:
Zlosmjeh is offline  
Old 15.02.2008., 00:42   #3
Quote:
Zlosmjeh kaže: Pogledaj post
Ma daj, nema šanse da se to ostvari. Prije će to postati naš kolektivni pokolj.
Osoba koja je to napisala je jedna od najutjecajnijih na našoj tribini, ako ne i najutjecajnija u ovo vrijeme. Pitanje je da li će ostale skupine sudjelovati. Uzdam se u njihovo domoljublje...
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 15.02.2008., 00:52   #4
Quote:
Greener kaže: Pogledaj post
Osoba koja je to napisala je jedna od najutjecajnijih na našoj tribini, ako ne i najutjecajnija u ovo vrijeme. Pitanje je da li će ostale skupine sudjelovati. Uzdam se u njihovo domoljublje...
Jebiga prika, ne možeš napraviti 700 kilometara do Vukovara i onda mirno prosvjedovati sa čovikon s kojin si se 10 dana prije toga mlatija. Nemoj me krivo shvatiti, volija bi ja da to uspije. Da ti kažen iskreno, jedina loša stvar sa tim prosvjedom je činjenica da je on miran, a ne pojedino pribijanje svakog od tih retarda. Samo mislin da će se to teško dogoditi.
__________________
Database Error! :mad:
Zlosmjeh is offline  
Old 15.02.2008., 01:00   #5
Quote:
Zlosmjeh kaže: Pogledaj post
Jebiga prika, ne možeš napraviti 700 kilometara do Vukovara i onda mirno prosvjedovati sa čovikon s kojin si se 10 dana prije toga mlatija. Nemoj me krivo shvatiti, volija bi ja da to uspije. Da ti kažen iskreno, jedina loša stvar sa tim prosvjedom je činjenica da je on miran, a ne pojedino pribijanje svakog od tih retarda. Samo mislin da će se to teško dogoditi.
Kako smo mogli na reprezentaciji? Može se, ako se pokaže volja...
__________________
Lajte kere varošanke, odlično vas znam, lajte samo znajte da vas ne slušam!
Greener is offline  
Old 15.02.2008., 01:00   #6
Prvo malo mi je glupo da se skuplja ekipa van Vukovara i onda dolazi u Vukovar...
Mislim da i oni sami mogu (kad MUP već ne može/ne želi) rješit tih 10-15 balavaca koji teroriziraju cili grad već neko vrime. Jednostavnom metodom, ko jači, taj tlači. A ne sumnjam da su i jači, a i da su u većini...

Mislim ne želin da me se krivo svati, al ovo mi djeluje podcjenjivački... Ono, sad će se lole u državi skupit i ić napravit reda po Vukovaru. Mislim da je to prvenstveno njihov problem A također mislim da se ovakve stvari ne tiču navijačkih skupina. Je da je Vukovar hrvatski grad, a mi smo svi hrvatske skupine, al ono...nije to to

Šta se drugih stvari tiče...teško baš da se mogu ujednit skupine koje se međusobno mlate po bjelopolju, bačvicama, makrskoj i gdje već. A još je teže da takva ujedinjena grupa može napravit miran prosvjed. A u MUPu neću ni počimat priču....mislim da bi ekipu štopali već u Zagrebu, a vjerovatno bi i koja zabrana pala


ps. Ex se malo distancira od jezgre Imaš privat
MEP is offline  
Old 15.02.2008., 01:03   #7
ide se bez obzira na okolnosti hrv.nav. scene
FKIT is offline  
Old 15.02.2008., 04:57   #8
svi mi mozda jesmo pripadnici neke navijacke skupine,ali svi smo HRVATI!!!!!!

ako se ne mozete tamo suzdrzat nereda i tuce onda ne znam stvarno kaj da kazem......

mislim da bi trebalo ic u realizaciju ovog projekta ali sto prije,.......mislim da ima nade
stef_mrcina is offline  
Old 15.02.2008., 09:15   #9
Ovako:
1. moguće je otić tamo pod jednom zastavom, jer se to već i dogodilo.
2. radi se o tome da su ti balavci ono napravili pod zvezdinim šalovima, dakle zato inicijativa o odgovoru hrv. navijačkih skupina.
3. sve će propast jer je previše degena na svim stranama.

__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 15.02.2008., 09:56   #10
Dečki hvala za inicijativu ali nitko se u Vukovaru ne boji ni ići kući ni išta.
Ja sam tu od 99' pa mi se skoro nikada nije ništa dogodilo.
Dobro, Borovo je malo gadniji dio, ali ne brinite možemo se mi i sami nositi sa njima.
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 15.02.2008., 10:09   #11
Dajte ljudi... to su jebeni pijani mulci (čini mi se da je samo jedan bio punoljetan)... i šta? Zbog njih se treba dizat na noge cijela hrvatska navijačka scena
I uostalom, kao šta je Ex rekao... ovo zvuči podcjenjivački prema samim Vukovarcima.
__________________
zvuk jednog života
B52 is offline  
Old 15.02.2008., 10:11   #12
ma da, gluposti, često sam u vukovaru i odem van i sve, fakat nikad nisam ni vidio nekog sa obilježjima zvezde, partizana... a kamoli da se ti klinci nazivaju grobari, delije i štajaznam.... ak je neko sranje ko da vukovarci to nemogu sami riješit
Veko32 is offline  
Old 15.02.2008., 10:23   #13
vidim da se neki navijači s juga protivi tome, tj. ne bi stali rame uze rame s purgerima
vidjelo se i na zadnjoj repki u splitu protiv nizozemske odnos prema purgerima.
tako da više nemamo šta tu pričat. teško da će bit mira na repki i zajedništva sve dok tako ljudi odmah distanciraju od bilo kakvog pokušaja pomirdbe...njima na dušu

united we stand, divided we fall
__________________
"Fight and you may die. Run and you will live at least awhile. And dying in your bed many years from now,
would you be willing to trade all the days from this day to that for one chance, just one chance, to come back here as young men and tell our enemies that they may take our lives but they will never take our freedom!"
soulcrew is offline  
Old 15.02.2008., 11:17   #14
Vidim da niste shvatili, ne radi se o podcenjivanju Vukovaraca, već o iznošenju stava, al rekoh već niš od toga!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 15.02.2008., 11:52   #15
nemoguće je ovo sprovesti!ni zbog milicije ni zbog nas samih...
nomadi is offline  
Old 15.02.2008., 12:13   #16
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Vidim da niste shvatili, ne radi se o podcenjivanju Vukovaraca, već o iznošenju stava, al rekoh već niš od toga!
Inaće prije 3 godine 30-tak Hrvata je skinulo Srpsku zastavu sa njihovg doma kulture,došli pred Vadis i zapalili je,50-tak Srba pred Vadisom se nije usudilo ni pisnuti...
Iako,to je bilo glupo od naših...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Old 15.02.2008., 12:17   #17
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
Inaće prije 3 godine 30-tak Hrvata je skinulo Srpsku zastavu sa njihovg doma kulture,došli pred Vadis i zapalili je,50-tak Srba pred Vadisom se nije usudilo ni pisnuti...
Iako,to je bilo glupo od naših...
Ok slažem se s tobom, ne velim ja da vi to ne možete riješit sami, al radi se samo o iznošenju stava.
Opasno je prešutit ovakve stvari, jer su ovak počeli i 1990, pomalo.
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Old 15.02.2008., 12:22   #18
Quote:
edge79 kaže: Pogledaj post
Ok slažem se s tobom, ne velim ja da vi to ne možete riješit sami, al radi se samo o iznošenju stava.
Opasno je prešutit ovakve stvari, jer su ovak počeli i 1990, pomalo.
Eđ, sve OK, ali kaj ti ovakav način pozivanja putem interneta ne izgleda malo neozbiljno. To se riješava u 4 oka između relevantnih osoba među navijačima pa se onda stavi neki proglas ili poziv na net.

Pazi, tu se već govori da je jug protiv te ideje. Na temelju čega

Stvar je ozbiljna, ali je pristup totalno neozbiljan
Beetlejuice is offline  
Old 15.02.2008., 12:23   #19
nema smisla jer ispada da se zbog 10 dice dize cila hrv.navijacka scena mislim da u vukovaru postoji i vise nego dovoljno momaka da im pokaze ko je jaci da im takve gluposti neikad vise ne padnu na pamet...
@ edge
nema veze sta su oni to napravili pod zvjezdinim salovima vjerovatno nitijedan od njih nije vidia stadiona,svaka budala sa sprejom se moze di god oce potpisat torcida ili bbb (bila situacija da se neki lik prije par godina potpisa u zagrebu priko vasega graffita a lik nema veze sa torcidaom)
ST! is offline  
Old 15.02.2008., 12:26   #20
Quote:
beetlejuice kaže: Pogledaj post
Eđ, sve OK, ali kaj ti ovakav način pozivanja putem interneta ne izgleda malo neozbiljno. To se riješava u 4 oka između relevantnih osoba među navijačima pa se onda stavi neki proglas ili poziv na net.

Pazi, tu se već govori da je jug protiv te ideje. Na temelju čega

Stvar je ozbiljna, ali je pristup totalno neozbiljan
Ma rekao sam da se to neće dogodit, al ideja je naišla na osudu u startu to je problematično ovdje.
Slažem se da je neozbiljno ovak o tome pisat, al naša navijačka scena i je smijeh, nije to niš novo!
__________________
sto koraka tu od Save
edge79 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:39.