Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2011., 19:28   #941
Quote:
peppa_pig kaže: Pogledaj post
bog, curke
studiram tu u zagrebu i treba mi ginekolog (sto hitnije) pa ako znate nekoga da prima nove pacijente, nije vazno u kojem dijelu gradu!?
Probaj nazvati dr. Wahida na 6062 471, trebala bi moći prebaciti se (on prima isto tako ako uopće nemaš odabranog ginekologa). Radi parnim danima poslijepodne, neparnima ujutro.
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 12:49   #942
Vesna Stepanić je stvarno neugodna i umišljena. Svaki put govorim kak ću se prebaciti. E sad i hoću! Samo još moram odlučiti.
Wahid je to dosad najviše hvaljen, možda probam tamo.
LadyMA is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 12:52   #943
Za Stepanić su mi u DZ-u rekli da još prima, pa ako netko voli nek izvoli
__________________
"Da se Fažola uda ... e to je već za čestitati (ali i sramota)"
Afrika paprika is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 23:58   #944
Znate li možda jel dr. Andrea Plavec iz Samobora još uvijek prima pacijente?
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 19:46   #945
Da li netko zna kad radi dr. Racki iz Runjaninove?
pacifika is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 22:33   #946
meni također treba pod hitno ginekolog u Zagrebu po mogućnosti zg-istok) ili u DUGOM SELU???? Zna li tko kojeg, a da je ok????
Charliese is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2011., 00:00   #947
Quote:
SweetHeart kaže: Pogledaj post
Znate li možda jel dr. Andrea Plavec iz Samobora još uvijek prima pacijente?
Mislim da prima. Ako ti nije hitno, za dva tjedna negdje ću se naručivat za papu, pa mogu pitat.
TheEmpress is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 01:10   #948
Ako se sjetis i da ti se pitati, moze. Nije mi nesto hitno.

Trenutno sam kod Matezovicke, ok je, ali od nje me odbija sestra, guzva i neka njena hladnoca. Puno toga sam je uvijek htjela pitat i ispitivala, i dobivala dojam da izvlacim iz nje i da me samo hoce poslat van. Shvacam ja da ona ima jako puno posla i da ne moze pamtit sve i svakog, al ne zelim imat taj ruzan osjecaj negdje gdje bih trebala biti opustena i sigurna.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.05.2011., 15:27   #949
Djevojke ima li netko za preporučiti dobru ginekologicu koja radi prek HZZO-a? Želim ići isključivo kod žene.

something is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 08:43   #950
Koga zanima, dr. Andrea Plavec iz DZ Samobor prima nove pacijente. Neparne dane je popodne,parne ujutro,dođe se kod sestre ona vam da potvrdu o promjeni doktora koju nosite na socijalno potvrditi.Broj telefona 3330-766.
Moj prvi dojam, je super, sestra je mlađa,pristupačna i nasmijana.Mislim da oko 13.06.idu na kraći godišnji.
miel is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 09:14   #951
Quote:
pacifika kaže: Pogledaj post
Da li netko zna kad radi dr. Racki iz Runjaninove?
Rački ti radi parne datume od 13:30 do 19:00
a neparne datume 7:30 do 12:30
S tim da ja sam jučer zvala da se naručim al ne naručuju nikoga. Puni si im termini do godišnjeg pa će naručivat tek iza 1.8 kad se vrate sa godišnjih!
karolinko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 16:42   #952
Quote:
karolinko kaže: Pogledaj post
Rački ti radi parne datume od 13:30 do 19:00
a neparne datume 7:30 do 12:30
S tim da ja sam jučer zvala da se naručim al ne naručuju nikoga. Puni si im termini do godišnjeg pa će naručivat tek iza 1.8 kad se vrate sa godišnjih!
i prima nove
arabela is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 17:49   #953
Quote:
something kaže: Pogledaj post
Djevojke ima li netko za preporučiti dobru ginekologicu koja radi prek HZZO-a? Želim ići isključivo kod žene.



E da, zaboravih naglasiti, u Zagrebu
something is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2011., 19:16   #954
Ipak sam otišla do dr. Plavec i što reći... prvi dojam je jako dobar. Sa sestrom sam oduševljena, tako je simpatična i može se pričati s njom! Vidjela sam i doktoricu, malo me iznenadilo kako je mlada, nisam navikla. Još sutra odnesem papire na socijalno pa po karton kod Matezovićke i to je to.
BitterSweet is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2011., 09:52   #955
Molim dobrog ginekologa preporučiti u domu zdravlja Vrapče!!

Hvala
__________________
~~..Little angel go away, come again some other day! The devil has my ear today, I'll never hear a word you say..He promised I would find a little solace, and some piece of mind, whatever just as long as I don't feel so..~~

https://www.instagram.com/mrs.annamolly/
AnnaMollyHr is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2011., 21:27   #956
Quote:
AnnaMollyHr kaže: Pogledaj post
Molim dobrog ginekologa preporučiti u domu zdravlja Vrapče!!

Hvala
toga nema, oba su koma
minory is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2011., 22:00   #957
molim vas, može li mi netko preporučiti dobru ginekologicu u zapadnom dijelu grada, znači špansko, prečko, vrbani, rudeš, staglišće, jarun, črnomerec, trešnjevka itd...?
čula sam da ova u prečkom nije dobra i ne prima više, a ne znam za neke druge u tom dijelu grada, pa vas molim ako neko ima kakve preporuke, da je žena strpljiva, ugodna i da mi može objasniti neke stvari ako trebam
aircooper is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.05.2011., 19:11   #958
Quote:
LadyMA kaže: Pogledaj post
Vesna Stepanić je stvarno neugodna i umišljena. Svaki put govorim kak ću se prebaciti. E sad i hoću! Samo još moram odlučiti.
Wahid je to dosad najviše hvaljen, možda probam tamo.
stvarno je grozna. stvarno ne znam može li gore, za nekoga kome daješ pravo da ti gura ruke i predmete u najintimniji otvor niti te ikad pogleda u oči (bizarno!), niti će ti išta ponoviti dvaput, ni dati vremena da je nešto pitaš, ništa!
ja sam trenutno upisana kod nje, ali kao da nisam, jer se njoj ne vraćam ni za živu glavu...

molim preporuku za nekoga (poželjno žena) u zagrebu tko prima nove!
Sladonia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2011., 00:08   #959
Quote:
aircooper kaže: Pogledaj post
molim vas, može li mi netko preporučiti dobru ginekologicu u zapadnom dijelu grada, znači špansko, prečko, vrbani, rudeš, staglišće, jarun, črnomerec, trešnjevka itd...?
čula sam da ova u prečkom nije dobra i ne prima više, a ne znam za neke druge u tom dijelu grada, pa vas molim ako neko ima kakve preporuke, da je žena strpljiva, ugodna i da mi može objasniti neke stvari ako trebam
u našem dijelu grada baš i nema puno domova zdravlja....ja sam upisana kod suzane bokić u dz prečko i meni je sasvim ok....kad imam vremena, idem kod nje, kad mi je hitno odem privatno kod tihane mazalin...

vrbani, rudeš i staglišće nemaju dz....

u dz jarun - gajevo radi marija hršak...al tamo je sve popunjeno, iako vrijedi probati opet pitati....srednjake i trešnjevku zaobilaziti u širokom luku....tamo rade banović, ezgeta i neka grozna žena (zaboravih ime)....

za špansko i malešnicu nemam pojma...na črnomercu radi renata sabljak, možda ona prima....

btw. hršak i sabljak rade i privatno u eljugi...

sretno u potrazi
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2011., 13:15   #960
Tražim žensku ginekologinju preko hzzo-a negdje na području centra ili šireg centra, da ne moram baš u zaprešić ili dubravu ići.

Bitno mi je samo da ima ljudski pristup, dakle da je draga i pažljiva prilikom pregleda. Ne mora mi nužno niti objasniti sve ako ne stigne jer se uvijek mogu javiti svojoj privatnoj s pitanjima.

Inače sam kod vrhunske privatne ginekologinje ali kako sam u financijaskim problemima ne mogu ići kod nje .

Molim pomoć ili bilo kakavu preporuku jer se moram prebaciti od dosadašnjeg socijalnog kod kojeg nikada nisam bila na pregledu, očajan je, samo po uputnice ili razgovor.
amelie_poulain is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:14.