Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.01.2011., 13:49   #41
Quote:
Eppur si muove kaže: Pogledaj post
Jel postoji verzija garmina za android?
I još jedno pitanjce jel na ove navigacijske sustave u androidu moguće instalirati adriatopo i adriaroute karte?!
garmin- koliko sam ja upucen -NE
adriatopo, nisam siguran
adriaroute- ako se ne varam adriaroute radi firma pod imanom "Navigo", a navigo karta ima za IGo, ali je losija od navteq-a (barem sto se HR tice)
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 16:46   #42
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
garmin- koliko sam ja upucen -NE
Ne još, ali bit će
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 18:36   #43
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
garmin- koliko sam ja upucen -NE
adriatopo, nisam siguran
adriaroute- ako se ne varam adriaroute radi firma pod imanom "Navigo", a navigo karta ima za IGo, ali je losija od navteq-a (barem sto se HR tice)
Ne slažem se, da je Navigo lošiji od Navteq-a, razlike su stvarno minimalne, ali zato Navteq ne radi s ostalim kartama, a to je velika mana jer su im karte za BiH, Srbiju i dobar dio balkana jako loše, da ne kažem nikakve.

I da odmah odgovorim na pitanje iz PM-a, Copilot također koristi Navteq karte koje su dobre za HR i zapadnu EU (za BiH i Srbiju pokrivenost nikakva, tko ne vjeruje nek proba), ali instalira dodatne POI (koje su meni bile katastrofa, prikazuje mi toče, tj tvrtke koje i po 10 godina ne postoje, bankomat mi je prikazao 100m dalje od stvarne pozicije....) i to stvarno iritira, bolje da informacija ne postoji nego da je kriva....
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...

Zadnje uređivanje ghost : 20.01.2011. at 18:46.
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 19:56   #44
Mobitel: SGS
ROM: darky's v8.0

Ja ovo stvarno ne kuzim, skinuo sam iG0 800x480 i dem.zip.... Prikopcam mob na komp, kopiram da bude kao sa slike.... znaci .apk je izvan folder iGO(koji sam preimenova od onog punog naziva koji se dobije kad se odzipa). Instalira aplikaciju, kad je pokrene kaze da ne moze naci licence..... help plz
VashTheStampedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 20:05   #45
Quote:
VashTheStampedo kaže: Pogledaj post
Mobitel: SGS
ROM: darky's v8.0

Ja ovo stvarno ne kuzim, skinuo sam iG0 800x480 i dem.zip.... Prikopcam mob na komp, kopiram da bude kao sa slike.... znaci .apk je izvan folder iGO(koji sam preimenova od onog punog naziva koji se dobije kad se odzipa). Instalira aplikaciju, kad je pokrene kaze da ne moze naci licence..... help plz
Pa jel ti licence u iGO folderu? Navigacije u svim rezolucijama su isprobane i rade, probaj instalirati Motonav, ista ti je rezolucija kao i iGO
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 20:26   #46
@ghost

vec smo raspravljali oko toga, ali iz mojeg iskustva je navigo ocajna sto se manjih mijesta u hr tice, kolko je ti zagovaras tolko je ja pljujem.....
znam da niti jedna nije savrsena (osim mozda mireove ), ali opet navigo me razocarao...
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 20:29   #47
evo skuzio sam... prvi put kad sam bio instalirao folder mi nije bio preimenovan u igo pa sam napravio uninstall aplikacije, a samim time je izbrisao sve kaj sam kopirao... sad sam nanovo i sve 5...

dali se to samo meni cini ili je iGO spor za poludit....
VashTheStampedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:25   #48
Quote:
VashTheStampedo kaže: Pogledaj post
evo skuzio sam... prvi put kad sam bio instalirao folder mi nije bio preimenovan u igo pa sam napravio uninstall aplikacije, a samim time je izbrisao sve kaj sam kopirao... sad sam nanovo i sve 5...

dali se to samo meni cini ili je iGO spor za poludit....
Šta mu treba dosta vremena da nađe satelit ili?

@ backtothesleep odabir karte je subjektivan, ti i ja živimo u različitim krajevima Hrvatske, cca 500km razlike, s tim da sam ja 60ak km od granice, i meni je na tom području Navigo puno bolji, što se tiče ostatka Hrvatske ja nisam imao problema s kartom (što opet ne znači da ih nema). Ali zato nemoj pljuvati i reći da je smeće, poštuj tuđi izbor. Lijepo sam stavio sve NQ karte u poseban folder i stavio na 4shared, pa kome šta bolje paše.
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...

Zadnje uređivanje ghost : 20.01.2011. at 21:38.
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:28   #49
satelit nađe relativno brzo ali kroz izbornike kad se ide dosta steka nije fluidan....
VashTheStampedo is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:42   #50
Quote:
VashTheStampedo kaže: Pogledaj post
satelit nađe relativno brzo ali kroz izbornike kad se ide dosta steka nije fluidan....
Hmmm, da nije do Custom rom-a ili ti možda RAMa fali slobodnog...
__________________
...da dan traje 72h meni bi i to bilo malo...
ghost is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2011., 21:47   #51
[QUOTE=ghost;31231643@ backtothesleep odabir karte je subjektivan,...[/QUOTE] oke, perdono, al bas to, to je subjektivno, nisam ni rekao da navigo ne valja, neg ono moj dojam, al fakat nek svatko isproba sto mu pase

al mi jos nije jasno ni kod tih navteqovih karata zasto nisu iste na copilotu i na igu.. al oke, nije da koristim navigaciju cim sjednem u auto...

a tebi sto steka, i ja sam taj problem imao na x8, steka samo kad prckas po meniu i namjestavas, al u voznji je ok...
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 17:16   #52
Quote:
assassin kaže: Pogledaj post
Upute za instalaciju navigacije za Android.

Ovjde možete pisati probleme s instalacijom navigacije na vaš Android mobitel ili pitanja oko same navigacije.

Kod navođenja problema obavezno navedite sljedeće:

Koji mobitel imate?
Koju verziju Androida (ili imate neki custom ROM)? Settings> About phone> Android version
Koju aplikaciju (+ verzija) pokušavate instalirati?
Gdje je točno zapelo (što ste napravili, što ne možete...)?

Postovi u kojima nisu navedene sve ove informacije će se brisati bez upozorenja.
Ovak, imam xperiu x8
2.1 verzija anadroida
koristim vaš CoPilot live

Problem je jedino u tome što kad želim upisati odredište dešava se slijedeće: npr. hoću u Bjelovar.
Upisujem Bjelovar a dešava se Bbjbjebjelbjelobjelovbjelovabjelovar
kako to riješiti!?
HVALA!!
__________________
Tom13
tom13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 17:22   #53
počni pisati običnu sms poruku , kada ti bude bijeli ekran tamo gdje pišeš drži prst 2-3 sekunde, ulaziš u postavke pisanja....odabeti metoda unosa a zatim izaberi "tipkovnica sustava android"...sve zatvori, uključi copilot i nemaš problema sa pisanjem odredišta

tako je kod x 10...nadam se i kod tvoje

Zadnje uređivanje assassin : 21.01.2011. at 19:08. Reason: Koristi tipku Edit
t.d. is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 17:33   #54
Quote:
t.d. kaže: Pogledaj post
tako je kod x 10...nadam se i kod tvoje
U metodi unosa od ponuđenog imam samo "Zadani unos" i to je označeno onom zalenom točkom.
__________________
Tom13
tom13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 17:37   #55
Quote:
tom13 kaže: Pogledaj post
U metodi unosa od ponuđenog imam samo "Zadani unos" i to je označeno onom zalenom točkom.
skini s marketa ili od nekud neku drugu tipkovnicu, tipa "ultra keyboard" ili "smart keyboard pro" ili neku trecu, i kad ju instaliras aktiviraj ju kako je "tede" rekao

to nesto kopilota muci na SE stock keyboardu
__________________
....diplomirani seljak....
backtothesleep is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 17:38   #56
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
skini s marketa ili od nekud neku drugu tipkovnicu, tipa "ultra keyboard" ili "smart keyboard pro" ili neku trecu, i kad ju instaliras aktiviraj ju kako je "tede" rekao

to nesto kopilota muci na SE stock keyboardu

Pokušaj sa "Better Keyboard 8" nije uspio. Idem dalje
__________________
Tom13

Zadnje uređivanje tom13 : 21.01.2011. at 17:57.
tom13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2011., 20:54   #57
Quote:
backtothesleep kaže: Pogledaj post
skini s marketa ili od nekud neku drugu tipkovnicu, tipa "ultra keyboard" ili "smart keyboard pro" ili neku trecu, i kad ju instaliras aktiviraj ju kako je "tede" rekao

to nesto kopilota muci na SE stock keyboardu
Evo uspio sam riješit problem sa hrvatskom tipkovnicom. ta mi je malo smanjila polja sa slovima jer ima sva hr. slova(ć,č,đ,š,ž)!
Ako ne riješin sa nekom drugom posužit će i ova!
HVALA!!!!!!!!!
__________________
Tom13
tom13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 12:26   #58
HTC Wildfire
Froyo (2.2)
iGO

Dobar dan ...

Dobio sam upute na pm od ghosta, tnx
sve napravio po uputama ...
Kad spojim mob na kantu, odaberem da mi ga prikaže kao disk drive, NE vidi se koji je dio SD kartica, a koji nije, da skratim priču izgleda ovak:



kamo prebaciti kaj od onog kaj sam skinul, unrar-al itd, to jest, di je tu root SD kartice?

Baj d vej, ono kaj sam otpakiral izgleda ovak, nakon ubacivanja onog dem foldera:



Tnx
__________________
Moj Pentax kutak

Zadnje uređivanje The Fish : 23.01.2011. at 12:32.
The Fish is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 12:36   #59
Samo prebacis tu na internu SD i to je to.
Probaj, nece se nista pokvarit
__________________
Autsch!
loser_bolan is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.01.2011., 12:46   #60
Root SD kartice ti je ono što se prvo otvori kad stisneš na memorijsku karticu ("Removable disk J:", kod tebe).
A, ovi folderi.
Prebaciš 5. po redu (odozgo prema dolje) folder koji se zove iGO.
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:09.