Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija > Android aplikacije

Android aplikacije Google Play

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.07.2014., 15:45   #1281
Može mala pomoć, igram se već duže vrijeme s Copilotom i nemam više živaca. Naime dobio od t-coma mob Lg L40, android verzija 4.4.2, instalirao copilot, radi sve super ko i na prošlom androidu no karte mi zauzimaju više interne memorije nego je imam pa želim sve to prebacit na vanjsku sd karticu i to mi nikako ne uspijeva, uvijek karte ostanu na internoj memoriji.

Neki savjet kako pokušat to prebacit?
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 19:36   #1282
Quote:
blacky7 kaže: Pogledaj post
Može mala pomoć, igram se već duže vrijeme s Copilotom i nemam više živaca. Naime dobio od t-coma mob Lg L40, android verzija 4.4.2, instalirao copilot, radi sve super ko i na prošlom androidu no karte mi zauzimaju više interne memorije nego je imam pa želim sve to prebacit na vanjsku sd karticu i to mi nikako ne uspijeva, uvijek karte ostanu na internoj memoriji.

Neki savjet kako pokušat to prebacit?
evo da citiram člana SGS II sa jednog drugog foruma,mozda pomogne:

Ako želiš CoPilot pokretati sa ExtSdCard, moraš modificirati dokument user. Stavit ću ti link sa dokumentom koji samo zamijeniš sa originalnim i CoPilot datoteke prebaciš na ExtSdCard i samo ga pokreneš.
---------------------
Evo linka sa dokumentom, samo ga ubaci u mapu od CoPilota i zamijeni sa originalom. Ne znam hoće li ti uređaj prepoznati "extSdCard" (meni je tako na S4 i na S5 radilo). (tebi treba user.cfg).
--------------------------
http://speedy.sh/DDV7u/user.cfg
-----------------------------------------
Kada ubaciš ovaj dokument u mapu od CoPilot-a, cijelu mapu od CoPilota prebaci na extSdCard
-------------------------------------
Idi na uređaju sa preglednikom dokumenata i otiđi na ExtSdCard pa vidi u navigacijskom polju koji ti je naziv od ExtSdCard pa zamijeni u user.cfg na svim mjestima gdje piše "extSdCard"
---------------------------------------------------
Prvo ju instaliraš normalno, a tek nakon instalacije napraviš zamjenu ovog user.cfg i sve prebaciš na ExtSdCard
revo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2014., 21:32   #1283
Quote:
revo kaže: Pogledaj post
evo da citiram člana SGS II sa jednog drugog foruma,mozda pomogne:

Ako želiš CoPilot pokretati sa ExtSdCard, moraš modificirati dokument user. Stavit ću ti link sa dokumentom koji samo zamijeniš sa originalnim i CoPilot datoteke prebaciš na ExtSdCard i samo ga pokreneš.
---------------------
Evo linka sa dokumentom, samo ga ubaci u mapu od CoPilota i zamijeni sa originalom. Ne znam hoće li ti uređaj prepoznati "extSdCard" (meni je tako na S4 i na S5 radilo). (tebi treba user.cfg).
--------------------------
http://speedy.sh/DDV7u/user.cfg
-----------------------------------------
Kada ubaciš ovaj dokument u mapu od CoPilot-a, cijelu mapu od CoPilota prebaci na extSdCard
-------------------------------------
Idi na uređaju sa preglednikom dokumenata i otiđi na ExtSdCard pa vidi u navigacijskom polju koji ti je naziv od ExtSdCard pa zamijeni u user.cfg na svim mjestima gdje piše "extSdCard"
---------------------------------------------------
Prvo ju instaliraš normalno, a tek nakon instalacije napraviš zamjenu ovog user.cfg i sve prebaciš na ExtSdCard
E pokušao sam milijun kombinacija s tom datotekom i svaki put ne pronalazi karte neg skida nove ispočetka -.- No probat ću sutra s tom koju si mi poslao, možda bude sreće.

Čak sam i rootao mob i pokušao directorybind napravit, ma kakvi, skine na internu memoriju i ostane mi svega par MB slobodnog mjesta. Koje su to muke
blacky7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2014., 22:10   #1284
Da li netko zna kako se može instalirati IGO Primo na Android mobitel koji ne prima vanjsku SD karticu?
__________________
kochnice nas samo usporavaju...
KarloDelPontiac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 09:47   #1285
Pozdrav

Molim vas za pomoć imam Navigon i na starom mobitelu mi je sve funkcioniralo, sada sam ga instalirao na S3 i kada upišem neku adresu i kada želim pokrenuti Navigon samo piše da je došlo do greške i izbaci me van na njegov glavni izbornik

Molim vas da li znate o ćemu se radi?
LauraTia is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 18:45   #1286
I ja imam problema sa Navigonom. Imao sam NAVIGON Europe v5.2.0 Patched, i sve je lijepo radilo. Onda sam na širokim poljanama našao NAVIGON Europe v5.2.6 Patched, instalirao, potegao mi je sa interneta preko 600MB potrebnih datoteka, i karte Gibraltara i Vatikana. Na tim kartama lijepo radi. Ali kad odem u MyMaps, i označim Hrvatsku, da preuzme i kartu Hrvatske, program napiše da su sve karte najnovije i vrati me u MyMaps. Znači, ne mogu preko programa potegnuti kartu zemlje koju želim. Našao sam i izdvojenu kartu Hrvatske, prekopirao je u /Navigon/Maps, ali je ne prepoznaje. Vratio sam NAVIGON Europe v5.2.0 Patched, koji mi je prije lijepo radio, ali ista stvar kao i kod v5.2.6.

- da li je Navigon nešto uradio na svom serveru da više neće prenositi karte Patched verzijama ?

- da li netko zna postupak, kako da ubacim ispravnu kartu Hrvatske, i da je prepozna ?
zmaki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 12:39   #1287
Imam HTC Desire HD i navigaciju Navigon 5.2.0.
Jako sam nezadovoljan opcijom za pješake. Vrlo loša preglednost. Može li se to nekako poboljšati?
Kako mogu dograditi sustav jer vidim da ima i navigacija s opcijom Panorama 3d View?
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2014., 17:22   #1288
Aplikacija maps.me (ili maps with me), zar ta aplikacija nemoze mi pokazat rutu od tocke A do tocke B??
Nisam ju jako dugo koristio i cini mi se da je prije mogla.
Sad instaliram besplatnu verziju, nemoze, instaliram full nemoze.
rap_boy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 17:46   #1289
Samo kratak osvrt na ovog s lg l40...Problem je u kitkat operativnom sustavu neovisno bio mobitel rootan ili ne barem što se tiće tog problema sa sd karticom.
knightrieder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 19:19   #1290
Meni je problem na Samsungu S4 i Androidu 4.4.2 što nakon instalacije Navitela (odlična navigacija, preporuka, ima je na warezu otključana osnovni prog plus otključane karte) neda na SD karticu premjestiti mape (koje čine cca 2,2 Gb), dok osnovni program (60-ak Mb) da bez problema, ako premjestiš na karticu on ih sakrije u neku mapu iz koje je više neda povući i pronaći... tako mi bezveze troši sistemsku memoriju i usporava sustav, volio bih da mape skriva na SD-u...
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 19:59   #1291
Preimenuj folder s mapama tako da mu staviš točku na početak imena. Ne bi trebalo utjecati na rad aplikacije, a folder se neće vidjeti u file managerima.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 20:12   #1292
Koji folder? Onaj u mobu ili na kartici? Mape su mi u mobu, zar će onda dozvoliti migraciju na karticu??
Sledgehammer is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2014., 20:46   #1293
Napisao si skrivanje mape. Pogledaj postavke navigacije dopušta li promjenu lokacije foldera s kartama.
__________________
"I nek' se zna da su mi ostala samo dva komada!" (by Koralica)
R1982 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 20:14   #1294
....pitanje....
Smijem li sa memorijske kartice izbrisati file Navigon Europe 4.9.apk, naime zauzima 22MB nije puno, al ccleaner me stalno obavještava da bi ga izbrisao, hoće li to utjecati na rad aplikacije?
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 20:18   #1295
A da ju dodaš na ignore listu od cleenera? Mogla bi ti zatrebati ako budeš htjeo reinstalirati program iz nekog razloga
__________________
Volim sve komade koje vole mladi.
Kupujem minsko polje radi ugodne šetnje s punicom.
link
kerbi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2014., 21:13   #1296
....imam je na kompu, no dobro....
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 19:50   #1297
Imam htc one i instaliranu iGO navigaciju. Sve lepo radi ali cim se ukljuci Glasovno navodjenje i cim se cuje glas ekran se iskljuci. Da li neko zna u cemu je problem
bobang is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2014., 21:44   #1298
Pozdrav,


jel uspio netko instalirati i normalno koristiti CoPilot na OnePlus One (rezolucija: 1080 x 1920)? Mi smo sad instalirali, i čini se da ne radi baš kako treba, grafički gledano (pronalazi adrese i to, ali ne izgleda kako treba).

Savjeti?
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 09:08   #1299
Nije dobra rezolucija?

(ne radi ti drugi link u potpisu- barem trenutno)
__________________
Često postavljena pitanja: Android, iPhone
Pravila: Mobilna tehnologija i telefonija i Usporedbe mobitela.
Mjesto za oglašavanje mobitela.
assassin is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2014., 10:13   #1300
Nije li poanta korištenja CoPilota upravo u tome što on radi na svim rezolucijama?

(da, nemam pojma zakaj mi blog ne radi tek sad vidim. idem to sredit :majstor: )
__________________
Freedom is just another word for nothing left to lose
kemik is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:03.