Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2011., 22:53   #21
No dobro, idemo dalje, najbolje da se dogovorimo više za datum sastanka zainteresiranih ljudi pa ćemo na licu mjesta nešto dogovoriti. S obzirom da je ljeto možemo se naći i na otvorenom, netko je pričao o nekom prostoru, ali sad više ne vidim govora o tome.
Ako nitko kompetentniji ne želi evo javljam se ja. Imam malo dijete i nisam baš najboljeg zdravlja, ali ako sam ja jedini spas svima nama dužnicima onda dobro. Nekako se mora krenuti....

Zadnje uređivanje bilokoje : 01.07.2011. at 06:25. Reason: u dogovoru sa autoricom
Mamarama is offline  
Old 30.06.2011., 23:41   #22
Svaka čast mamarama na inicijativi , mislim da na osnivačkoj skupštini bi se trebao odabrati presjednik udruge.

Trebamo skupiti što veči broj članova i ne odustajati od prvotne inicijative i ciljeva koje smo naveli.

Ima li išta od potencijalne web stanice i ima li itko tko bi je mogao napraviti for free ???

Banke u RH defitivno posluju u "sivoj" zoni i na granici legalnosti i cilj udruge nam treba biti da se potrudimo da ih pokušamo dovesti u red..a na taj način ćemo i pomoći sebi...

Bez obzira što će trenutno švicarac oslabiti (moje očekivanje da ide omjer EUR:CHF prema 1:1,30 što znači negdje oko 5,90 kn ) , definitivno problem očekujem u prosincu kad će kuna početi ozbilnije slabiti prema EUR-u i moje očekivanje u 2012 je da u ožujku bude 1 eur 7,80 kn.

Zadnje uređivanje GOGO80 : 30.06.2011. at 23:48.
GOGO80 is offline  
Old 01.07.2011., 14:57   #23
Pozdravlajm sve, svoj problem nisam riješio, nažalost riješavat će ga drugi jer ja nemam ovlasti!


Kontaktirao sam neku svoju vezu u općini Trešnjevka za prostor, prostor se može dobiti i sa žigom i bez žiga, ovisi na koga naletiš,

znat ću slijedeći tjedan,

čim prije ću se baciti na pisanje Statuta i predložiti ga ovdje!

Kad, nadam se, dogovorim prostor i budem znao datum, rekao sam oko sredine srpnja, tada ću objaviti datum skupštine,

do tada će biti gotov i Statut!


radna terapija mi je ipak najbolja!
domar is offline  
Old 01.07.2011., 15:01   #24
A da se sasvim neformalno nađemo ovu nedjelju na Jarunu, na otvorenom, tamo gdje je prostor za roštiljanje,

dogovorit ćemo neki znak raspoznavanja?!

kaj velite ne tu ideju?

Tek toliko da se vidimo koliko nas je u R.L. pa da se nešto uživo dogovorimo!
domar is offline  
Old 01.07.2011., 16:16   #25
Dobro,i na kraju di smo.Čini mi se da se posustalo čim je švicarac malo okrenuo trend
dinas30 is offline  
Old 01.07.2011., 16:42   #26
neću u udrugu nisam u kreditu ali čim se osnuje donirati ću sredstva na ž.r. i vrijeme!!
može li mi tko poslati na pp ugovor o kreditu u chf naravno bez osobnih podataka
wsox is offline  
Old 01.07.2011., 22:09   #27
Jupiii, Domar nam se vratio!!!!!
U nedjelju ja realno mogu doći ali jedino sa malom koja ima 17 mjeseci, ali nema veze povesti ću i nju, i ona je jadna u gabuli sa svima nama
Meni bi pasalo popodne poslije 5, ako ne valja taj termin, slobodno stavite kad većini paše.
I da, dobra fora sa gaćama na štapu
Mamarama is offline  
Old 01.07.2011., 23:26   #28
Quote:
Mamarama kaže: Pogledaj post
Jupiii, Domar nam se vratio!!!!!
U nedjelju ja realno mogu doći ali jedino sa malom koja ima 17 mjeseci, ali nema veze povesti ću i nju, i ona je jadna u gabuli sa svima nama
Meni bi pasalo popodne poslije 5, ako ne valja taj termin, slobodno stavite kad većini paše.
I da, dobra fora sa gaćama na štapu

Predložio bih pola šest popodne, ulaz sa Hrvatskog sokola, možemo se naći kod naplatnih kućica, dovedite djecu, roditelje, ljubavnike, ljubavnice, jazavce...
domar is offline  
Old 01.07.2011., 23:27   #29
Quote:
wsox kaže: Pogledaj post
neću u udrugu nisam u kreditu ali čim se osnuje donirati ću sredstva na ž.r. i vrijeme!!
može li mi tko poslati na pp ugovor o kreditu u chf naravno bez osobnih podataka
Može, tako i tako ćemo morati skupljati donacije, članarine ili što već!
domar is offline  
Old 02.07.2011., 12:09   #30
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Može, tako i tako ćemo morati skupljati donacije, članarine ili što već!
Ma znam da za kapitalce trebaš najviše entuzijazama i love a i primjere http://en.wikipedia.org/wiki/Erin_Brockovich
Imaš kopiju ugovora bez osobnih podataka? imam ideju a trebam ugovor!
wsox is offline  
Old 02.07.2011., 23:15   #31
Quote:
domar kaže: Pogledaj post
Predložio bih pola šest popodne, ulaz sa Hrvatskog sokola, možemo se naći kod naplatnih kućica, dovedite djecu, roditelje, ljubavnike, ljubavnice, jazavce...
Javite nama koji smo malo dalje kako je proslo
marac1 is offline  
Old 03.07.2011., 09:49   #32
Jel onda danas taj dogovor za pol 6 vrijedi ili? Čini se da dolazimo samo Domar i ja????
Mamarama is offline  
Old 03.07.2011., 14:32   #33
Quote:
Mamarama kaže: Pogledaj post
Jel onda danas taj dogovor za pol 6 vrijedi ili? Čini se da dolazimo samo Domar i ja????

ja dolazim u pola šest, ulaz sa Hrvatskog sokola,

na sebi ću imati bijelu majicu dobrovoljnih davaoca krvi i doći ću sa biciklom,

bit ću kod naplatnih kućica, dovoljno sam velik da me nećete fulati,

dolazi mamarama i tko još...
domar is offline  
Old 03.07.2011., 20:46   #34
Tko je nakraju bio na ovom preliminarnom meetu, jel su dogovorene kakve daljnje aktivnosti?
nansale is offline  
Old 03.07.2011., 22:25   #35
Bili smo samo MAMARAMA i ja, čekali smo 15 minuta, akademska četvrt...

pa... nije dogovoreno ništa posebno, samo da ćemo ići korak po korak, redom,

riješiti statut, skupštinu, predati papire, čekati, pa pnda žig, žiro račun...

trebat će i neka mala sredstva pa smo midlili to riješiti putem članarine na god. razini, oko same cifre nismo razgovarali ali se slažemo da mora biti mala,

i kako se situacija bude riješavala tako ćemo ići prema ciljanoj aktivnosti,


bilo je to samo neformalno druženje uz šetnju,


a baš je mogao i još netko doći!
domar is offline  
Old 03.07.2011., 22:51   #36
Domar je sve rekao.
Odaziv na nivou. Baš nam svima gori pod petama da se nešto riješi
Mamarama is offline  
Old 04.07.2011., 07:54   #37
Ja bi došao, ali imao sam fuš...
zvonkotelefonko is offline  
Old 04.07.2011., 16:24   #38
Meni žao što nisam bio ali nisam bo u ZG ,jel pao dogovor za drugi sastanak ?
Preko tjedna nešto ,barem na kratko uz kavu.Ne znam kako kome odgovara
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Old 04.07.2011., 16:26   #39
Mislim da će tebati malo više "sastanaka" dok se to ne zakuha.
Evo franak konačno ispod 6 ,u slobodnom padu
__________________
Zatvori su odlučili; želimo Milana!
djemba is offline  
Old 04.07.2011., 17:22   #40
Idem pisati statut!
domar is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:47.