Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.06.2012., 12:28   #461
Bas cu i ja da probam, iako ja ovo planiram koristiti za tijelo
Hvala )
Malina is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 15:15   #462
kupila sam sapun, spray na kraju nisam ja ne planiram koristiti kao skidač šminke, za to ipak micelarna otopina, već poslije skidanja šminke za dodatno čišćenje.. nadam se da će to biti ok
__________________
"Nekima se čini da su moje pesme sve iste...Shvatam ih potpuno... Meni su, na primer, one Einsteinove formule sve iste..Nismo svi svemu dorasli."
MUAddict is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 15:47   #463
Ne znam pišem li u dobrom topiku, ali anyway, trebam pomoć Naime tražim neki proizvod koji bi mi služio kao prevencija ovih akni ili nakupina masnoće ispod kože. Nemam nikakve velike probleme s aknama, po licu ih nemam nikako niti po tijelu, samo se znaju s vremena na vrijeme pojaviti na čelu. Problem je što ne budu ono izražene bijele akne, nego se vremenom skuplja valjda masnoća ispod kože i treba po tjedan dana da sazriju, a meni čelo izgleda kao da ima čvorugu na glavi. Nadam se da razumijete što vam govorim, ako imate neki kvalitetan a povoljan proizvod koji bi mi služio kao prevencija, molim vas pomozite. Inače priznam, volim jesti slatkiše i ponekad masniju hranu, ali ništa više od neke normalne granice
realistični is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 15:53   #464
Quote:
MUAddict kaže: Pogledaj post
kupila sam sapun, spray na kraju nisam ja ne planiram koristiti kao skidač šminke, za to ipak micelarna otopina, već poslije skidanja šminke za dodatno čišćenje.. nadam se da će to biti ok
koliko je spray uopće? znaš možda?
i ja se nadam da će ti biti dobar..mene je prvih 2,3 dana malo lice zatezalo od njega ali nakon tih prvih par puta- prestalo..sada uopće više ne, ni najmanje..
čudi me što mi ne isušuje kože..toga sam se bojala..niti se perutam, niti mi je koža suha..
a ne koristim nikakve kreme, samo serum nakon njega..
ja volim sapunom skinuti šminku, ne znam, nekako imam osjećaj da skinem sve (placebo blesavi)..a i ne volim povlačiti trepavice da skinem maskaru...tako da dva puta sapunam
jednom šminka, drugi put ovo
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 16:16   #465
spej je 400 kn čini mi se.
kod kaliterne je oko 300 i nekaj, kao jeftinije prodaje to. razmišljala sam da ga uzmem al nekak sam skeptična
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 16:30   #466
Quote:
realistični kaže: Pogledaj post
Ne znam pišem li u dobrom topiku, ali anyway, trebam pomoć Naime tražim neki proizvod koji bi mi služio kao prevencija ovih akni ili nakupina masnoće ispod kože. Nemam nikakve velike probleme s aknama, po licu ih nemam nikako niti po tijelu, samo se znaju s vremena na vrijeme pojaviti na čelu. Problem je što ne budu ono izražene bijele akne, nego se vremenom skuplja valjda masnoća ispod kože i treba po tjedan dana da sazriju, a meni čelo izgleda kao da ima čvorugu na glavi. Nadam se da razumijete što vam govorim, ako imate neki kvalitetan a povoljan proizvod koji bi mi služio kao prevencija, molim vas pomozite. Inače priznam, volim jesti slatkiše i ponekad masniju hranu, ali ništa više od neke normalne granice
nekakav lagani gel za čišćenje lica, svaku večer umivanje s njim, (probaj LRP effaclar, ako te neće isušivati previše) i nakon njega lagana hidratantna umirujuća kremica. najbolje pitaj u ljekarni, koncentriraj se na LRP i Avene..
__________________
"Nekima se čini da su moje pesme sve iste...Shvatam ih potpuno... Meni su, na primer, one Einsteinove formule sve iste..Nismo svi svemu dorasli."
MUAddict is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 16:31   #467
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
koliko je spray uopće? znaš možda?
i ja se nadam da će ti biti dobar..mene je prvih 2,3 dana malo lice zatezalo od njega ali nakon tih prvih par puta- prestalo..sada uopće više ne, ni najmanje..
čudi me što mi ne isušuje kože..toga sam se bojala..niti se perutam, niti mi je koža suha..
a ne koristim nikakve kreme, samo serum nakon njega..
ja volim sapunom skinuti šminku, ne znam, nekako imam osjećaj da skinem sve (placebo blesavi)..a i ne volim povlačiti trepavice da skinem maskaru...tako da dva puta sapunam
jednom šminka, drugi put ovo
spray je 369,00

ja sam skeptična prema skidanju sa sapunom, kao da mi dobro ne skine makeup sa očiju danas ću ga probati,a poslije njega vichy aqualia thermal serum.. probat ću bez kreme koji serum ti koristiš?
__________________
"Nekima se čini da su moje pesme sve iste...Shvatam ih potpuno... Meni su, na primer, one Einsteinove formule sve iste..Nismo svi svemu dorasli."
MUAddict is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 16:41   #468
Quote:
MUAddict kaže: Pogledaj post
nekakav lagani gel za čišćenje lica, svaku večer umivanje s njim, (probaj LRP effaclar, ako te neće isušivati previše) i nakon njega lagana hidratantna umirujuća kremica. najbolje pitaj u ljekarni, koncentriraj se na LRP i Avene..
Hvala ti na preporukama
realistični is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 17:50   #469
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
spej je 400 kn čini mi se.
kod kaliterne je oko 300 i nekaj, kao jeftinije prodaje to. razmišljala sam da ga uzmem al nekak sam skeptična
zašto si skeptična?
misliš- previše srebra i previše antibakterijskog učinka ili?
hvala cure na info za cijenu..
Quote:
MUAddict kaže: Pogledaj post
spray je 369,00
Quote:
koji serum ti koristiš?
probala sam i skuplje serume ali najbolji mi se pokazao najobičniji balein za nekih 20tak kn..http://www.google.hr/imgres?q=balea+...9,r:7,s:0,i:89
avenov i lrp su mi ostavljali film..imala sam osjećaj da ne rade ništa..ovaj balein sam uzela čitajući hvalospjeve o njemu na temi, uzela i iskreno- nisam ništa očekivala za takve male novce ali vidim da su mu recenzije opravdane i stalno mu se vraćam..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 19:40   #470
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
zašto si skeptična?
misliš- previše srebra i previše antibakterijskog učinka ili?

A ne znam ni sama, sapun mi je jasan jer ipak je sapun koji ima svašta nešto u sebi, i glinu i to srebro i ono, pjenuša se i čisti, a sprej mi je nekak... Voda koja prolazi kroz nekakvo tu srebro, a ne dobivam nikakav vizualni učinak u smislu pjene
Ne znam to objasnit
nemam-iksicu is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 20:16   #471
sad sam oprala lice sapunom svidja mi se to sto imam taj neki osjećaj da bas očisti lice, bolje od nekih pjena i gelova koje sam koristila.. jedino što ne znam u čemu da ga držim s obzirom da ne smijem u nista metalno
malo isušuje tako da mora ići nešto poslije njega, serum ili lagana krema..

stavila sam poslije njega svoj serum i svidja mi se osjećaj we shall see, javim rezultat kroz tjedan dva

za spray sam i ja skeptična, ali ako ovo pomogne, kupiti cu ga
__________________
"Nekima se čini da su moje pesme sve iste...Shvatam ih potpuno... Meni su, na primer, one Einsteinove formule sve iste..Nismo svi svemu dorasli."
MUAddict is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 20:30   #472
Quote:
nemam-iksicu kaže: Pogledaj post
A ne znam ni sama..

da, nisam ni sama preluda idejom za sprej..možda jednog dana, ne znam..ne razmišljam o tome sada..
Quote:
MUAddict kaže: Pogledaj post
jedino što ne znam u čemu da ga držim s obzirom da ne smijem u nista metalno
tanjurić od kave?
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 20:56   #473
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post

da, nisam ni sama preluda idejom za sprej..možda jednog dana, ne znam..ne razmišljam o tome sada..

tanjurić od kave?
stavila sam ga u plastičnu zdjelicu slikala sam lice danas i slikat ću ga za dva tjedna pa objaviti
__________________
"Nekima se čini da su moje pesme sve iste...Shvatam ih potpuno... Meni su, na primer, one Einsteinove formule sve iste..Nismo svi svemu dorasli."
MUAddict is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 10:52   #474
http://mademoisellenevertells.blogsp...-sona-gel.html mozda vam pomogne moj post o sona gelu....sretno cure i decki
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2012., 21:34   #475
kako preživjeti ove vrućine i ovo ljeto po pitanju akni? ja se tuširam po pet puta dnevno radi ovih vrućina, i znojim se nonstop, a to mi je za lice katastrofa, samo mi izbijaju novi "majonezasti prištevi". kako da ja uopće išta postignem s lice, kad će mi ga opet ljeto uništit do kraja? -.-

evo sad dok pišem osjetim po licu koliko se znojim -.-
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 01:27   #476
Quote:
hmore85 kaže: Pogledaj post
kako preživjeti ove vrućine i ovo ljeto po pitanju akni? ja se tuširam po pet puta dnevno radi ovih vrućina, i znojim se nonstop, a to mi je za lice katastrofa, samo mi izbijaju novi "majonezasti prištevi". kako da ja uopće išta postignem s lice, kad će mi ga opet ljeto uništit do kraja? -.-

evo sad dok pišem osjetim po licu koliko se znojim -.-
ja se sad otuširao i evo dok tipkam lice opet znojno a po čelu imam barem 5 bjeloglavaca...nekako sam cijeli u licu crven, jebga vrućina i šta možemo
BabaluST is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 16:20   #477
Kupila i ja silverex sapun(uopce nicam povodljiva ).Pitanje,da li ga koristite svaki dan i da li vas isusuje?U apoteci su mi rekli da ga sad liti koristim max 2-3 puta tjedno jer u kombinaciji sa suncem i morem moze dosta isusit kozu.
NoStress is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 17:40   #478
Quote:
BabaluST kaže: Pogledaj post
ja se sad otuširao i evo dok tipkam lice opet znojno a po čelu imam barem 5 bjeloglavaca...nekako sam cijeli u licu crven, jebga vrućina i šta možemo
Možda bi barem malo pomogla termalna voda, ili neki hidrolat s par kapi eteričnog ulja (recimo čajevca koje djeluje antibakterijski ili neko drugo ulje koje je dobro za akne..)....
bubley is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 18:32   #479
Quote:
NoStress kaže: Pogledaj post
Kupila i ja silverex sapun(uopce nicam povodljiva ).Pitanje,da li ga koristite svaki dan i da li vas isusuje?U apoteci su mi rekli da ga sad liti koristim max 2-3 puta tjedno jer u kombinaciji sa suncem i morem moze dosta isusit kozu.
koristim ga svaki dan..daleko sam od masne kože, normalna sam, više naginjem suhoj i mene ne isušuje..prvih 2,3 dana me malo zatezalo, nakon toga ništa..
ne znam kakav je u kombinaciji sa suncem i morem..stavljaj serum, kremu nakon njega što već koristiš- vjerujem da bi to bilo čist ok..
TheProvense is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 22:16   #480
Quote:
TheProvense kaže: Pogledaj post
:
bb krema je preodlična stvar..ne bi se više vratila puderima, nema šanse..
vjerna sam joj sada već oko dvije godine

koristim signaturu..mada ću narednih dana uzeti holiku holiku clear(ing), sa čajevcem u sebi..
čitam da je jako dobra..
odakle naručuješ te bb kreme? moze link i za prvu i za drugu?

Quote:
NoStress kaže: Pogledaj post
Mislim da samo treba nac dobru nijansu i ne pretjerivat,naravno da ce se u nekoj mjeri uvik vidit da neko ima puder al dok je to ukusno nema problema.Mislim da nikad necu imat stav boli me briga skidam sve sa sebe i setam tako u javnosti (jedino to sta si rekla na plazi donekle),ja se isto divim onima koji tako razmisljaju i setaju al to ne znaci da mi oni ne bi bili lipsi sa puderom i da ne primjetim svaku tockicu na njima i pozelim je prikrit Svaka njima cast kad tako mogu al ja sad ne mogu i ocu li ikad moc ne znam tj. nadam se da mi u buducnosti nece to toliko ni tribat pa ce bit lakse.
e tak i kod mene. od riječi do riječi...
kad me ljudi vide se pitaju zašto stavljam puder, kad mi je lice čisto.
(U fazama kad neam puno akni) ne znajući da je tu jako puno fleka pa mi puder to sve ujednači. (kolko tolko)
no zbog ovog dolje razloga
Quote:
hmore85 kaže: Pogledaj post
kako preživjeti ove vrućine i ovo ljeto po pitanju akni? ja se tuširam po pet puta dnevno radi ovih vrućina, i znojim se nonstop, a to mi je za lice katastrofa, samo mi izbijaju novi "majonezasti prištevi". kako da ja uopće išta postignem s lice, kad će mi ga opet ljeto uništit do kraja
bih voljela da imam taj stav da me baš zaboli kako mi lice izgleda... čisto da mi koža diše i da se manje živciram kako izgledam nakon što već 8 sati imam puder na licu..
kako ga nosim skoro od jutra do mraka, osjećam kako me već nakon samo nekoliko sati zateže i kak se ispod nj. mastim
vjerujem da puderi sami po sebi nisu štetni, no u kombinaciji s vrućinama, znojem, nisu baš ni od pomoći.
osobito takvi full cover puderi kao el dw (koji mi je za zimu savršen )
*soul*mate* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.