Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.08.2013., 19:32   #2001
ista priča!

Quote:
jelena6 kaže: Pogledaj post
Ovako, imam probleme sa stitnjacom, sad pijem terapiju 125mg, a uvijek su mi povisrni hormoni TSH...zamima me dal je netko bio na toj vrsti ljecenja i djeluje li bioenergija i rei ki stvarno???
ima nas još . od prvog pregleda do zadnjeg, tijekom 10 godina, imam istu vrijenost tsh. s tim da pijem hormone tih 10 godina. sad mi je krivo što sam ih uopće počela piti! no, sad se s njih ne mogu baš ni skinuti, ne osjećam se dobro... nuspojave? manjak energije i 20 kg više otkad pijem hormone !
a nije mi bilo baš ništa, nikakvih simptoma, rutinska kontrola jer mi je majka bolesna.
predlažu mi homeopate i jednog travara iz visokog. nije baš da vjerujem u takve stvari, ali zapadnjačka medicina se i nije nešto pokazala ! što da radim?
piknja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.08.2013., 20:15   #2002
Quote:
RayBan kaže: Pogledaj post
Nenad Bušelić ne prodaje maglu.
Je li znaš gdje radi i koji mu je broj da se mogu naručiti.Čula sam da ima Nenad Bušelić i Denis Bušelić bioenergetičari pa me sad to malo zbunilo.Jesi ti čuo za Denisa Bušelića.Ili ipak postoji samo NENAD BUŠELIĆ.Može i na pp.
Unaprijed Hvala
ivanaaa6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2013., 00:30   #2003
Quote:
ivanaaa6 kaže: Pogledaj post
Je li znaš gdje radi i koji mu je broj da se mogu naručiti.Čula sam da ima Nenad Bušelić i Denis Bušelić bioenergetičari pa me sad to malo zbunilo.Jesi ti čuo za Denisa Bušelića.Ili ipak postoji samo NENAD BUŠELIĆ.Može i na pp.
Unaprijed Hvala
dobila si pp, nema narucivanja, samo dodjes i pricekas ..
RayBan is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2013., 14:47   #2004
Quote:
Dinka_777 kaže: Pogledaj post
rjetko sam na ovom forumu
čitam i ne vjerujem
zašto napadati nekoga zato što misli drugačije ili zato što neko misli da bi taj trebao misliti drugačije
zbog čega izlijevati gorčinu i mržnju vlastite slabosti
ako postoje nejasnoće u komunikaciji i zagovaranju nečega za osobne obračune postoje privatne poruke...
Eh, kada bi to bilo samo ovdje... svatko ima svoju istinu i druge ne doživljava.
Inače ova tema nije napravljena da se diskutira postoji li bionenergija, već da se razmjene iskustva.
Stablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2013., 12:26   #2005
Quote:
Stablo kaže: Pogledaj post
Svakako. Znam nekoliko ljudi kojima je jako pomogla. Štoviše, problemi nestali.
Quote:
inspektori kaže: Pogledaj post
Nada je odlična - ono što sam vidjela bilo je riješen mikrocelularni rak pluća, rak prostate, buđenje iz kome, pomoć djetetu s nevjerojatnom hiperaktivnosti, oporavak nakon moždanog udara, pomoć kod nemogućnosti zatrudnjivanja...

Ono što sam još čula.... wow!


jel pomaze ta Nada oko problema s kicmom?
volverine is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2013., 08:16   #2006
Quote:
TsunamiGirl kaže: Pogledaj post
vikend seminar košta 1.600 kuna. i još je komentirao da to nisu neki novci. sori, ali mislim da prosječnom hrvatu jesu. osim ako on ne misli iscjeljivati samo tajkune.

da bi tijekom dana, kasnije, izjavio da je bio u osiguravajućem društvu, htio je otvoriti policu životnog osiguranja s uplatom. te mu je dok je pričao o tome izletjelo kako su u osiguravajućoj kući tražili neke posebne provjere jer je kao polog htio uplatiti veliku sumu novca. poslije se pokušavao nešto ispraviti, ali sorry....

seminar se održava u podrumskoj dvorani koja je pokrečena i ima slike na zidovima, ali na podu ima tepison. parketa nema. princip seminara je da škvadra na spužvama 2 dana leži na tom betonu. sorry, al mogao si stavit parket dolje, nije da bi bankrotirao.

sam o sebi je govorio kao o božanstvu, jedinom koji ima moći i sl. sranja...što mi je jako išlo na živce. djeluj, nemoj pričati. pa ćemo mi sami zaključit da si bog.

čini mi se da jako puno koristi sugestiju. sve što sam čula od njega tamo su izreke i fore koje sam već sve pročitala prije sama (ok, puno čitam). pokazao nam je tehnike disanja i neke vježbe. sve već objavljeno i poznato. ok, lakše je kad imaš trenera kraj sebe koji ti pokazuje.

njega nije ni bilo cijeli dan. došao bi sat vremena, nešto pričao, a onda otišao obavljat stvari. možda sve skupa 3 sata ako je bio tamo, puno sam rekla. nadgledali su nas njegovi učenici. a ja sam zamišljala kak on negdje gleda telku, pije pivu i misli se imam pun podrum idiota na kojima ću samo ovaj vikend dignuti 35.000 kuna. da dobro ste pročitali, velike su grupe!

da bi to anulirao cijelo je vrijeme je govorio da nema veze što njega nema tu, jer je to posebno enregiziran prostor i da djeluje i kad on nije tu. (koji se k...c ne energiziram onda u svom podrumu?)

i sl.
Još uvijek mi nije jasna izjava da ti je došlo da ga "intelektualno išamaraš". Ako si već takvom tipu dala novce i povjerovala da ti bilo kako zdravlju može pomoći to što će ti on bajati oko glave dok ležiš na prostirkama na betonu, onda bi bilo efikasnije da intelektualno samu sebe išamaraš
__________________
If it can’t be tested, it’s because there’s nothing to test
hrpaomota is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2013., 08:06   #2007
Ludi pomagajte imam problem:
Kad nestavim magnetnu ogrlicu zablokira mi se računar i internet.
Drugi problem je taj što jako rasipam energiju, rekli su mi da pročitam knjigu isceliteljska moć vaših ruku, ali mene mrzi, jel ima neko instant rešenje.
Pliz, pliz, pliz.................
Iskra94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 09:49   #2008
Quote:
Iskra94 kaže: Pogledaj post
Ludi pomagajte imam problem:
Kad nestavim magnetnu ogrlicu zablokira mi se računar i internet.
Drugi problem je taj što jako rasipam energiju, rekli su mi da pročitam knjigu isceliteljska moć vaših ruku, ali mene mrzi, jel ima neko instant rešenje.
Pliz, pliz, pliz.................
ko te mrzi ?!?!
Marko1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 10:17   #2009
Quote:
Marko1976 kaže: Pogledaj post
ko te mrzi ?!?!
Ma mene mrzi da pročitam knjigu, pa bi ako je neko raspoložen da da savet za rešenje problema i to što jednostavniji.
Iskra94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2013., 10:19   #2010
Izvinjavam se ja tek sad skontala da sam umesti ljudi napisala ludi, lapsus
Iskra94 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2013., 07:58   #2011
Thumbs down Biserka Blaskovic

Ne znam zasto ali cini mi se da mi je moj post ili dva??? u vezi mog iskustva sa ovom bioenergeticarkom iz Zagreba pobrisan?!
Nadam se da ovaj put nece.
Prije nekoliko godina otisla sam na 10 tretmana kod Biserke Blaskovic, zena je jako simpa i sve to te unatoc prvotnom poboljsanju nije mi ama bas NISTA pomogla. Nula bodova. Zao mi je, ali iskrena sam.
Zena, ponavljam, je stvarno simpa i jako jednostavna ali efekta nikakvog bilo nije!
Isla sam kod nje da mi pomogne sa nekim psihickim problemima i poremecajem u prehrani.
Odradila sam 10 tretmana koji uopce nisu bili jeftini: svaki tretman koji je trajao oko 3-4 minute je kostao 300 kn; dakle deset njih 3000 Kuna; ono hrvatska placa.
Ma nije ni to bitno, dala bih ja i dvije place da je uspjelo....
Moram reci da mi se za nekih mjesec dana stanje toliko pogorsalo da sam skoro zavrsila u bolnici! Strasnu sam krizu prolazila, ne dao Bog to nikome!
Naravno ona je rekla da bi se trebala vratiti na jos dodatnih tretmana ali posto sam tada bila na sluzbenom putu izvan Lijepe Nase, to nikako nije dolazilo u obzir. Nego sam brze bolje u tom gradu di sam bila nasla privatnu psihijatricu koja mi je hitno prepisala neke antidepresive, sve samo da izguram to vrijeme nekako.....
Dakle nimalo jeftin sport.
Medjutim znam jednu osobu kojoj je Biserka dosta pomogla, isto problem medicinske naravi - fizicke, ali zena mora ici kod nje barem dva puta godisnje, cak i 3 puta godisnje ponekad, ovisi.
Dakle iskesira godisnje oko 10 000 Kuna koje joj nije lako "naci", ali dobro, ok, veli da je zadovoljna.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 12:15   #2012
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto ali cini mi se da mi je moj post ili dva??? u vezi mog iskustva sa ovom bioenergeticarkom iz Zagreba pobrisan?!
Nadam se da ovaj put nece.
Prije nekoliko godina otisla sam na 10 tretmana kod Biserke Blaskovic, zena je jako simpa i sve to te unatoc prvotnom poboljsanju nije mi ama bas NISTA pomogla. Nula bodova. Zao mi je, ali iskrena sam.
Zena, ponavljam, je stvarno simpa i jako jednostavna ali efekta nikakvog bilo nije!
Isla sam kod nje da mi pomogne sa nekim psihickim problemima i poremecajem u prehrani.
Odradila sam 10 tretmana koji uopce nisu bili jeftini: svaki tretman koji je trajao oko 3-4 minute je kostao 300 kn; dakle deset njih 3000 Kuna; ono hrvatska placa.
Ma nije ni to bitno, dala bih ja i dvije place da je uspjelo....
Moram reci da mi se za nekih mjesec dana stanje toliko pogorsalo da sam skoro zavrsila u bolnici! Strasnu sam krizu prolazila, ne dao Bog to nikome!
Naravno ona je rekla da bi se trebala vratiti na jos dodatnih tretmana ali posto sam tada bila na sluzbenom putu izvan Lijepe Nase, to nikako nije dolazilo u obzir. Nego sam brze bolje u tom gradu di sam bila nasla privatnu psihijatricu koja mi je hitno prepisala neke antidepresive, sve samo da izguram to vrijeme nekako.....
Dakle nimalo jeftin sport.
Medjutim znam jednu osobu kojoj je Biserka dosta pomogla, isto problem medicinske naravi - fizicke, ali zena mora ici kod nje barem dva puta godisnje, cak i 3 puta godisnje ponekad, ovisi.
Dakle iskesira godisnje oko 10 000 Kuna koje joj nije lako "naci", ali dobro, ok, veli da je zadovoljna.
Sta reci ? Koju posluku porati ?
imas puno bioenergeticara (da sad ne reklamiram koji), koji rade na principu donacija. Znaci ne kosta nista. Lijepo covjek kaze na prvom tretmanu - ko zeli nesto ostavi, ko ne zeli ne ostavi nista.
Ovi s cijenama u principu imaju puno losije rezultate od ovih "bez cijena."
poanta je u tome, da ovi koji su OK, mogu si priustut da rade besplatno jer znaju da ce im ljudi dati novac AKO IM POMOGNU. Znaci kad je on uvjeren da ce od 10 ljudi, njih 7 osjetiti poboljsanja, onda se ne mora brinuti za novce.
Ovima kojima palcas unaprijed, ti znaju da se ne mogu osloniti na ljude kolko ko da - jer ce im malo ljudi ista ostaviti svojevoljno - jer nisu bas pomogli.

P.S. I da, to ostavljanje novaca se odvija tako da svi stave novac u kovertu - neoznacenu - i ostave na istom mjestu. Znaci netko moze ostavit praznu kuvertu - i nece se znati cija je ta prazna.
Marko1976 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.09.2013., 15:42   #2013
Quote:
sladana5 kaže: Pogledaj post
Ne znam zasto ali cini mi se da mi je moj post ili dva??? u vezi mog iskustva sa ovom bioenergeticarkom iz Zagreba pobrisan?!
Nadam se da ovaj put nece.
Prije nekoliko godina otisla sam na 10 tretmana kod Biserke Blaskovic, zena je jako simpa i sve to te unatoc prvotnom poboljsanju nije mi ama bas NISTA pomogla. Nula bodova. Zao mi je, ali iskrena sam.
Zena, ponavljam, je stvarno simpa i jako jednostavna ali efekta nikakvog bilo nije!
Isla sam kod nje da mi pomogne sa nekim psihickim problemima i poremecajem u prehrani.
Odradila sam 10 tretmana koji uopce nisu bili jeftini: svaki tretman koji je trajao oko 3-4 minute je kostao 300 kn; dakle deset njih 3000 Kuna; ono hrvatska placa.
Ma nije ni to bitno, dala bih ja i dvije place da je uspjelo....
Moram reci da mi se za nekih mjesec dana stanje toliko pogorsalo da sam skoro zavrsila u bolnici! Strasnu sam krizu prolazila, ne dao Bog to nikome!
Naravno ona je rekla da bi se trebala vratiti na jos dodatnih tretmana ali posto sam tada bila na sluzbenom putu izvan Lijepe Nase, to nikako nije dolazilo u obzir. Nego sam brze bolje u tom gradu di sam bila nasla privatnu psihijatricu koja mi je hitno prepisala neke antidepresive, sve samo da izguram to vrijeme nekako.....
Dakle nimalo jeftin sport.
Medjutim znam jednu osobu kojoj je Biserka dosta pomogla, isto problem medicinske naravi - fizicke, ali zena mora ici kod nje barem dva puta godisnje, cak i 3 puta godisnje ponekad, ovisi.
Dakle iskesira godisnje oko 10 000 Kuna koje joj nije lako "naci", ali dobro, ok, veli da je zadovoljna.
Osobno mislim da kod psihičkih problema,depresije,anksioznosti od bioenergije nema previše pomoći.Borim se s tim problemom oko godinu dana,isprobala i bioenergiju i kristaloterapiju,a s nekim bioenergetičarima s kojima sam samo pričala o mogućnosti terapije nisu se htjeli prihvatiti kada su čuli da je riječ o anksioznosti(kod mene je izraženija od depresije).Pijem antidepresive.U bioenergiju vjerujem,ali kada je psiha u pitanju ni meni nisu pomogli ništa iako sam ja išla k ovima kojima daš novca koliko želiš.Ako ima netko slučajno da mu je pomogla bioenergija kod anksioznosti rado bih čula njegovo iskustvo
magdalena1967 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2013., 21:42   #2014
Quote:
magdalena1967 kaže: Pogledaj post
Osobno mislim da kod psihičkih problema,depresije,anksioznosti od bioenergije nema previše pomoći.Borim se s tim problemom oko godinu dana,isprobala i bioenergiju i kristaloterapiju,a s nekim bioenergetičarima s kojima sam samo pričala o mogućnosti terapije nisu se htjeli prihvatiti kada su čuli da je riječ o anksioznosti(kod mene je izraženija od depresije).Pijem antidepresive.U bioenergiju vjerujem,ali kada je psiha u pitanju ni meni nisu pomogli ništa iako sam ja išla k ovima kojima daš novca koliko želiš.Ako ima netko slučajno da mu je pomogla bioenergija kod anksioznosti rado bih čula njegovo iskustvo
Ah... zašto ljudi misle da će im zdravlje doći iz šarene tablete ili nečijih ruku? Navedeno može zaliječiti, ali ne i izliječiti osim ako vlastitim snagama ne dajemo podršku iscjeljenju.
Imam jako dobrih iskustva sa ankioznošću iako ne sa bionergiom već reikijem. Radi se o tome da pacijent neizostavno mora početi mijenjati stvari koje su okidač za navedena stanja, a sve što dobije izvana jest poticaj za promjene. Dakle, ako idemo kod bionergetičara moramo biti otvoreni i spremni na sve promjene, a ne opet raditi po starom.
Stablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2013., 00:36   #2015
Quote:
Stablo kaže: Pogledaj post
Ah... zašto ljudi misle da će im zdravlje doći iz šarene tablete ili nečijih ruku? Navedeno može zaliječiti, ali ne i izliječiti osim ako vlastitim snagama ne dajemo podršku iscjeljenju.
slažem se. meni je bioenergija pomogla na polju psihe kada sam prolazila kroz jedno jako krizno razdoblje i to samo jedan tretman. ali tada sam počela raditi na sebi i susrela se sa duhovnošću tako da vjerujem da sam zbog toga tada iz tog tretmana izvukla maximum.
vjerujem da je netko do sada i ovo spomenuo:ako je netko nekome jako dobar iscijelitelj to ne znači da će biti dobar i svima ostalima. ljudi se jednostavno trebaju kliknut, treba malo i sebe znati osluškivati tko nam paše, a to je većini ljudi teško.
ja sam išla kod ankice gavrilović nekoliko puta, uglavnom da me "vrati u ravnotežu" i jako sam zadovoljna učinkom tretmana.
probala sam i kod biserke blašković i nisam osjetila ama baš nikakvu promjenu.
gargamišamel is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.10.2013., 20:40   #2016
Nisam čitala cijelu temu..
Ali bila sam jednom 3 dana kod Domančića u Sloveniji na seminarima..
Tada sam imala određenih zdravstvenih problema, ne mogu reći jeli mi on pomogao ili nije, jer sam paralelno uzimala i lijekove..

Uglavnom kada sam otišla tamo, nisam vjerovala da je ta bioenergija nešto stvarno i da ću uopće išta osjetiti..
Ali osjetila itekako jesam, na svoje iznenađenje ..

Svaki pokret s rukama koji je radio, baš sve..
Ono kada dođe nekome iza leđa, pa radi nešto.. Ja sam se jedva suzdržavala da ne krenem za nazad. Ali krenula sam .. Točno sam osjetila to povlačenje od iza..

Zaista, nisam nikada mislila da se ta bioenergija osjeti fizički a još manje toliko intenzivno..

Moj problem radi kojeg sam išla je bio blaže prirode, prošao bi i neovisno o lijekovima ili bioenergiji..
Ali kada sam bila tamo, shvatila sam da mu dolaze ljudi sa zbilja teškim bolestima, rak, multipla i sl.. I da postoji velik broj ljudi kojima je pomogao..
U grupi u kojoj sam ja bila, bilo je nekoliko osoba koje su tamo poslane od strane svojih liječnika u Sloveniji..

Stvarno fascinantno.. Čak sam i sama poželjela završiti edukaciju za terapeuta nakon tog iskustva..
BlueMoon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 01:40   #2017
Da, za njega svi znaju....
U nemogucnosti da odem osobno do njega u Sloveniju, naisla sam tu u Zagrebu jednu zenu (nije Biserka Blaskovic) koja je zavrsila tecaj bioenergije kod Dumancica.
Isto sam osjetila neke trnce, ali ono, blago, blago....Odradila par tretmana i to je to; i da, isto je bilo da das kolko zelis i mozes.
Ali, poboljsanja nije bilo. Nimalo.
sladana5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 12:48   #2018
Quote:
BlueMoon1 kaže: Pogledaj post
Svaki pokret s rukama koji je radio, baš sve..
Ono kada dođe nekome iza leđa, pa radi nešto.. Ja sam se jedva suzdržavala da ne krenem za nazad. Ali krenula sam .. Točno sam osjetila to povlačenje od iza..
Mislim da je tu važno napomenuti kako bioenergetičar sa jakom vlastitom aurom djeluje upravo tako. Svojom energijom djeluje na auru pacijenta pa se to osjeti kako je opisano. Tu se pak može nazrijeti kako bionergija djeluje. Dakle, ako postoji problem u auri terapeut je može izravnati i popraviti, potaknuti rad čakri , međutim konačni rezultat ovisi isključivo o pacijentu. Ako se pacijent mentalno ne otvori djelovanju, ako "zaključa" auru, a osobito ako i dalje funkcionira na stari način, brzo će se ti efekti anulirati, a često neće niti biti nekog djelovanja koje će biti registrirano na materijalnom planu.
Stablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2013., 17:32   #2019
Quote:
Stablo kaže: Pogledaj post
Mislim da je tu važno napomenuti kako bioenergetičar sa jakom vlastitom aurom djeluje upravo tako. Svojom energijom djeluje na auru pacijenta pa se to osjeti kako je opisano. Tu se pak može nazrijeti kako bionergija djeluje. Dakle, ako postoji problem u auri terapeut je može izravnati i popraviti, potaknuti rad čakri , međutim konačni rezultat ovisi isključivo o pacijentu. Ako se pacijent mentalno ne otvori djelovanju, ako "zaključa" auru, a osobito ako i dalje funkcionira na stari način, brzo će se ti efekti anulirati, a često neće niti biti nekog djelovanja koje će biti registrirano na materijalnom planu.
Aha, tako znači, baš zanimljivo, nisam to znala, mislila sam da svi bioenergičari mogu manje više isto..
Što se tiče pacijenta, što znači "mentalno otvoriti se", da mora vjerovati u bioenergiju, željeti napredak ili nešto treće?
Mene kada sam bila na seminaru, nisu upozorili da bi trebala bilo što mijenjati u svom životu ..
BlueMoon1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2013., 01:36   #2020
Čitam da je dosta ljudi u zadnje vrijeme nezadovoljno B.Blašković, iskreno ne znam da li se to promijenila u zadnjih 7-8 godina otkad nisam bila kod nje, ali prije sam išla, tretman je bio 15-25 minta za 150 kn u to vrijeme, pomogla mi otvorit čakre i spasila me kad sam se sama jednom energetskom vježbom skroz disbalansirala. Moj otac je također išao, no njemu je to manje pomoglo. Protiv anksioznosti jedino što je kod nje pomoglo su Bachove kapi koje radila (možda još radi, ne znam). A. Gavrilović ima direktiniju energiju da tako kažem, također dobro za akutne sanacije problema i tretmani su bitno duži, pa se oni koji nisu naviknuti na ovakve terapije stignu opustiti. Meni osobno smirila srčane probleme na daljinu ( i ne nije autosugestija, osjetim kad se netko spoji i raspoji s mojom energijom). To govorim u prošlom vremenu i za presjek od nekih 10-ak godina dok sam ja ili netko od ukućana išao k njima s vremena na vrijeme.
Ono što želim reći, svi bioenergetičari, (a ove dvije su radile po istim metodama koje sam ja učila od svoje 15-te, pa sam vjerojatno zato lakše sudjelovala u samom procesu i lakše se otvarala energiji), koriste unuverzalnu energiju, svima nam dostupnu. Odavno sad popravljam sebe i bližnje, i mislim da bi svatko trebao i energetski preuzeti odgovornost za sebe. Osvjestite da se enenrgetska stanja iscrpljenosti ili umora ili bezvoljnosti, ne događaju sama od sebe, nego jer niste povukli dovoljno (reći ću tu prane, ali mislim univerzalne svima dostupne) energije i bez svakodnevnog prodisavanja čakri ujutro to lako može odsklizati u bolest. To se misli pod najbitnije promjene koje treba uvesti u jutarnju rutinu da bi se održao "efekt" tretmana tj. kontinuirano vlastito samoizlječenje. (o.k., netko će koristiti neku drugu tehniku osim prodisavanja, ali znate što mislim, probuditi i viša tjela ne samo skočiti pod tuš s fizičkim). I definitivno pazite na svoje misli. Kako god vam čudno zvučalo ili kad ste skroz zdravi na to ćete zaboraviti, ali u procesu izlječenja doslovno morate odabrati svako jutro da ćete biti zdravi.
__________________
"The best way to realise your dreams is to wake up."
shalimar is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.