Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Hardver

Hardver Hardverske teme, sve osim pitanja, problema i oglasa.
Podforumi: Stolna, Prijenosna računala, Periferija

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.07.2013., 12:21   #1
stvarna memorija usb sticka

hm..oprostite ako ima već sličan komentar, ja ga nisam pronašao...mislim da li je sreća ili moja glupost procijenite sami.
Kupio sam kingston usb 16gb samo za potrebe prenosa pc igre od 14,4gb, i mislio sam da ce to biti dovoljno. Znam da inače ta memorija od 16gb nije stvarna i mislio sam da je stvarna možda umanjena za kojih 500MB max. Kad ono stvarna memorija sticka od 16gb je 14,3GB, dakle za 100MB manje nego šta meni treba..pa mislim stvarno...svima će biti smiješno osim meni..šta sad ako kompresiram igru da li će radit kasnije i da li se to uopće može u iso formatu..u svakom slučaju mislim da je to krajnje neozbiljno ne objaviti stvarnu memoriju koja je na raspolaganju.
fair&square is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 12:35   #2
Formatirani kapacitet bi trebao biti 14.9 Gb, to je najviše što možeš očekivati. Imam 3 Corsairova sticka koji imaju max kapacitet, 14.9 tj. 29.8 na 32 Gb sticku, a imam i Kingmaxov i SanDiskov stick koji baš i ne "isporučuju" puni kapacitet, sve ovisi o proizvođaču. A kaj misliš raditi s igrom na tom sticku?
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 12:46   #3
Quote:
Fosna kaže: Pogledaj post
Formatirani kapacitet bi trebao biti 14.9 Gb, to je najviše što možeš očekivati. Imam 3 Corsairova sticka koji imaju max kapacitet, 14.9 tj. 29.8 na 32 Gb sticku, a imam i Kingmaxov i SanDiskov stick koji baš i ne "isporučuju" puni kapacitet, sve ovisi o proizvođaču. A kaj misliš raditi s igrom na tom sticku?
Mislio sam ju prenijeti na drugi pc i mountat da ne moram opet skidat i da se ne gnjavim s prženjem dvd-a.
fair&square is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.07.2013., 13:33   #4
Probaj 7-zipom komprimirati iso, prenesi ga na drugi komp pa ga onda dekomprimiraj tamo. 7-zip ima dobar kompresor, morao bi tih 100 Mb viška bez problema stisnuti.
Fosna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:16.