Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2009., 16:29   #1
Mjesta za dojenje (i presvlačenje)

Evo, tu mozemo razmjenjivati mastovita i ona malo manje mastovita mjesta za dojenje i davati ocjene ili zvjezdice.

Pa evo da ja pocnem.
U CC1 je soba za presvlacenje ok, ima sangenic kantu za pelene pa ne srmrdka i prilicno udoban stolac na kojem se moze dojiti.
Recimo tri zvjezdice.
Kabina za isprobavanje u Magmi, u istom shopping centru je grozna, vruce je i klupice su klimave!
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 16:33   #2
I u Turbo Limaču na Žitnjaku mi je bljak.
Odmah pored WC-a pa ti hrani tamo dijete na nekakvoj jadnoj stolici. Oboje se ugušite. Ma dobro, ne smrdi baš jako ali... "ŽNJ" kategorija.

U CC1 sam samo provirila i čini mi se
__________________
P 30.06.2005. i L 28.04.2009.Ja sam na proputovanju kroz vječnost, imam još beskrajno mnogo vremena i sve je u najboljem redu...
TinchiS is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2009., 22:32   #3
TL mi je komaa..

ali mi je ona u Kiki super
__________________
I want to hug you and squeeze you into itty bitty pieces ♥
Br2B is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 14:45   #4
A di ima u Kiki, tam kod igraonice/restorana?
winnerica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 20:39   #5
Kika- ***** (prije svega za dojenje)

CC1- ****

McDonalds- **

Avenue Mall- ***

__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2009., 22:05   #6
Bili smo jedino u Kiki i moram priznati da mi se svidjelo

*****
__________________
:) x 3 = moj cijeli svijet
svastamorac is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 07:49   #7
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
A di ima u Kiki, tam kod igraonice/restorana?
mislim da je gore na katu, na odjelu sa spavaćim sobama, imaš oznaku
nelly.nelly is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 12:43   #8
Quote:
winnerica kaže: Pogledaj post
A di ima u Kiki, tam kod igraonice/restorana?
Da, uđeš u igraonicu za klince- gdje slave roćkase i soba desno ti je za dojenje/ prematanje.
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 20:41   #9
Eh da, u zooloskom vrtu se "soba" za presvlacenje nalazi usred samog wca tako da tamo bas i ne bih dijete ni presvlacila a kamoli dojila.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2009., 12:33   #10
sta u avenue mall-u isto ima za dojenje? ili samo za presvlačenje?
u king crossu je jako dobro za oboje!
__________________
mini mini
mini. is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.08.2009., 11:49   #11
Nikad nigdje od tih mjesta bila (mislim na mjesta za dojenje i presvlačenje). Mi smo to rješavali u autu ili u kolicima (to recimo u gradu).
Nisam pojma imala da većina nabrojanih mjesta uopće ima "sobu"
misiz S is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 06:59   #12
pa šta nije pred par mjeseci bila oglašavana neka udruga majki ili tako nešto koje će nešto poduzeti da se u centru zagreba nešto poduzme po tom pitanju?

bile su aktivne svugdje se govorilo o njima, bile na dobro jutro hrvatska, u novinama...imale su ciljeve a prvi od njih postavljanje kabina ili tako nešto da se bebe mogu presvući kad si u centru...
što je bilo od toga? ništa.
sad ni glasa od njih.

ja sam recimo neki dan prvi put s malim u kolicima otišla tramvajem u centar, sama.
i ulovila se u razmišljanju što ću ako se zasere , gdje da ga u centru presvučem.
onaj minijatruni dm u ilici sigurno nema mjesta za presvlačenje...onaj mek donalc...ne znam...

ajde baš ću otići u turistički ured drugi put pa ću pitati, baš me zanima što će mi reći.

al da je koma koma je.
__________________
peku me oči.
chiquita is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2009., 09:37   #13
Vidjela sam da Prenatal i Ilici ima mjesto za dojenje i presvalčenje beba, Jakov više ne cica pa nisam provjerila u praksi a za prematanje nam nije još trebalo pa ne znam detalje.

Isto sam vidjela da su 2 žene dojile u kabini u tintiliniću- ulaz do prenatala.

Dm ima stol za prematanje i Importane centru a ovi u Oktogonu, Masarykovoj i Petrinjskoj nemaju.
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 15:50   #14
Quote:
morfin@ kaže: Pogledaj post
Vidjela sam da Prenatal i Ilici ima mjesto za dojenje i presvalčenje beba, Jakov više ne cica pa nisam provjerila u praksi a za prematanje nam nije još trebalo pa ne znam detalje.
u prenatalu sam ja svoju prematala. vidim u izlogu da piše soba za dojenje i prematanje i sva sretna uđem i pitam ja ženu di je to da premotam bebu i kaže ona meni:dolje možete na komodici. siđem ja dolje sa bebom na rukama jer nema lifta (mrzim dječje dućane na kat bez lifta ), kolica ostavila gore, sama bauljam dolje, nema prodavačice, nema nikoga i premotala sam malu na komodi koja čeka svog kupca a sobu za dojenje nisam vidla.
ana:) is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 16:01   #15
Quote:
ana81 kaže: Pogledaj post
u prenatalu sam ja svoju prematala. vidim u izlogu da piše soba za dojenje i prematanje i sva sretna uđem i pitam ja ženu di je to da premotam bebu i kaže ona meni:dolje možete na komodici. siđem ja dolje sa bebom na rukama jer nema lifta (mrzim dječje dućane na kat bez lifta ), kolica ostavila gore, sama bauljam dolje, nema prodavačice, nema nikoga i premotala sam malu na komodi koja čeka svog kupca a sobu za dojenje nisam vidla.
__________________
♥ J- 2008.
morfin@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 11:07   #16
Mislim da je Kika pravi primjer kako bi soba za dojenje u jednog šoping centru ili negdje u gradu trebala izgledati! Toliko mi je bilo udobno i ugodno da sam na onoj fotelji skoro začorila dok sam dojila malog.. ambijent super, imaš se gdje udobno izvalit, imaš gdje premotat dijete i uz sve to slušaš muziku.... predobro i ocjena čista petica.

sve ostale prostorije za dojenje koje sam po zgb vidjela su mi koma, a da ne pričam kako je odurno dojit dijete negdje u sklopu nekakvog wc-a ... užas...
iva0404 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2009., 14:12   #17
Mi smo prešli u fazu 2. Po dasnu ne dojimo, ali djete treba jesti.
E sad, imam problem ju hranit van kuće (hranilice).
Izlaske van tempiram između obroka, ali neki dan smo morali van na dulje.
U kolicima se ne da, bježi van.
Sjest u birc nema šanse, jer bi pobacala sve šalice, šećere, stolice i sve što uspije dohvatit.
U igraonice se kao ne smije unosit hrana, a to je jedino mjesto gdje bi ju uspjela držat pod kontrolom.
Pa si mislim kako bi bilo lijepo da postoje stvarno lijepe prostorije za djecu da ima u njima i hranilica i mali kauč za mame koje doje ležeći, da nema kanta za pelene kao u buxi na zaraznoj gdje kao trebaš hranit dijete a ne možeš ući od smrada jer je soba na sunčanoj strani, a bačene pelene su se gadno usmrdile...
Sanjam ja sanjam...
__________________
Fuck it!
8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 14:56   #18
mi bi dojenje i presvlačenje obavili u autu...
BUBEK is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:23   #19
Quote:
BUBEK kaže: Pogledaj post
mi bi dojenje i presvlačenje obavili u autu...
Ajde dojenje, ali presvlacenje u autu s troja vrata....
To bi veselo bilo.
__________________
“I have nightmares about hell, where all I do is add up numbers and try to have conversations with people like you.”
SummerNight is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.11.2009., 15:27   #20
Quote:
BUBEK kaže: Pogledaj post
mi bi dojenje i presvlačenje obavili u autu...
ali ja ne vozim. a ne idem svaki put u grad s mm-om.
lana1313! is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:13.