Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.05.2011., 00:55   #1
Ima li netko iskustva sa recikliranjem auta - CE-ZA-R

Bok ljudi, jel ima netko iskustva sa CE-ZA-R centrom za reciklažu


Navodno ako imas papir za auto cijeli je da otkupljuju za oko 1,10kn/kilogram i još dođu po njega, pa me zanima dali netko ima iskustva s time ?

evo njihova web stranica:
http://www.cezar-zg.hr/
duffy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 08:48   #2
Za otkup vozila ne znam, ali znam da relativno dobro plačaju. mi smo u firmi imali stari diferencijal s kučištem od kamiona (cca 180 kg) i odfurali smo ga njima. Dobili smo 260 kn. CIOS nam je nudio 1kg/1kn pa smo ih odjebali.
Najbolje da ih nazoveš i pitaš. Tak buš najlakše saznal sve kaj te zanima.
__________________
Tutorial - kako pokrenuti auto-pojačalo kod kuće?! KLIK ZA DOWNLOAD
charly2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 17:45   #3
Quote:
charly2 kaže: Pogledaj post
Za otkup vozila ne znam, ali znam da relativno dobro plačaju. mi smo u firmi imali stari diferencijal s kučištem od kamiona (cca 180 kg) i odfurali smo ga njima. Dobili smo 260 kn. CIOS nam je nudio 1kg/1kn pa smo ih odjebali.
Najbolje da ih nazoveš i pitaš. Tak buš najlakše saznal sve kaj te zanima.
cios cezar isti k---- .oba dve firme u istom dvoristu ista vaga na istu hrpu bacaju.ak ima neko nepokretni auto dolazim ja odma pracam isto ko cios
deri valdez is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.05.2011., 10:41   #4
oho pa par vas ide uskoro ... ajd opet postajte kada obavite to - baš me zanima.


a i neznam sta s nama u Osijeku mi onda svakako moramo zvati ih da dođu ? ... ili kako to onda za Osijek ... jer stvarno su najisplativiji
duffy5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 00:55   #5
Quote:
duffy5 kaže: Pogledaj post
oho pa par vas ide uskoro ... ajd opet postajte kada obavite to - baš me zanima.


a i neznam sta s nama u Osijeku mi onda svakako moramo zvati ih da dođu ? ... ili kako to onda za Osijek ... jer stvarno su najisplativiji
Odvezes sam auto u Vukovar, nalaze se kod silosa Đergaj.
MaliZeleni10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2011., 18:24   #6
Talking

Mojeg su probali reciklirat, pa su me mjesec dana vukli za nos i na koncu mi ga vratili i rekli "Gospodine nema kaj nismo pokušali, ali vaš se auto jednostavno ne da reciklirati, kupite si neki drugi, pa nam ga dovezite! Više sreće drugi put!"

Pa su mi spominjali neke ključne brojeve,kak im je moj auto potrgal šreder i prešu, kako im je došla inspekcija MZOPU i skoro zatvorila postrojenje jer su lajtunzi pucali, a Hidrol je šprical na sve strane...

Htjeli su me tužiti i za izgubljenu dobit... no nije bilo druge nego da ga ponovo registriram i da se dalje vozim

BTW. CEZAR I CIOS je jedno te isto...
__________________
"Najzanimljiviji automobili imaju po 20KS" Peter Stevens
zlatkohorvat69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 09:28   #7
Quote:
duffy5 kaže: Pogledaj post
Bok ljudi, jel ima netko iskustva sa CE-ZA-R centrom za reciklažu


Navodno ako imas papir za auto cijeli je da otkupljuju za oko 1,10kn/kilogram i još dođu po njega, pa me zanima dali netko ima iskustva s time ?

evo njihova web stranica:
http://www.cezar-zg.hr/
Bas sam mislio svojeg izubijanog i neodrzavanog Mondea rijesit kod njih. Zvao sam ih, 1,30 po kili (ono kaj pise u prometnoj, navodno ne vazu). Ak oces da dodju po to, onda se ceka 2 - 4 tjedna, a najbolje je otic tamo na Jankomir i rijesit to odma.
Bolje je da bude vlasnik, ili moze s nekom punomoci, ali je to njima kompliciranije i duze traje (ne znam samo sto al ok). Oni ti skinu tablice i ides u muriju odjavit (naravno ako ti je registrairan jos).

Tak da cu im odvest auto sljedeci tjedan i zavrsit s tom pricom, ne da mi se cekat da dodju po njega, a auto vozi normalno. Jer sumnjam da bi na nekom auto otpadu dobio vise od 1600 kn koliko cu dobit tu.
__________________
Oscar Wilde: Patriotism is the virtue of the vicious.

Zadnje uređivanje F10EXX : 05.05.2011. at 09:33.
F10EXX is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 09:47   #8
duffy koji auto? nema veze sa temom mene zanima
sale75 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.05.2011., 16:49   #9
Imam i ja jedan za njih, baš sam danas gledao njihovu stranicu. Mitsubishi colt, 1991, registracija ističe na kraju mjeseca, pa zadnji dan pravac tamo...
antrap is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:03.